New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
So, Jets are starting QB Bryce Petty today vs Rams, per sources.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Chris Lopresti ‏@CLoprestiWFAN
Been told same as @mooretosay said on @WFAN660 a short time ago. Bryce Petty expected to start at QB vs. Rams tomorrow. #NYJ
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
TE Davis repült, CB McDougle érkezett.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Most jut eszembe am h OL-el lesz dolog offseason-ban:
Clady opcióját jó eséllyel nem hívjuk le tekintve h 8 meccset bírt, Giacomini teljesítménye a fizetése mellé vicc és Winters szerződése lejár.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Mangold és Marcus Williams OUT vasárnapra, Fitz game time decision lesz.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 www.nj.com/jets/index.ssf/2016/11/is_sheldon_richardsons_trade_value_dropping_what_c.html
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bowles elmondása alapján MWilliams és Carter tutira nem játszik vasárnap.
Nem edzett Lee, Mangold és Wilkerson sem, Fitzy limited volt.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Mozgalmas napunk van:

Clady ment IR-re (torn rotator cuff), Ijalana a kezdő LT innentől
Aktiváltuk a PUP-ról Devin Smith-t
Kivágtuk Jarvis Jenkins-t.
Érkezett DT Anthony Johnson a Pats PS-jéről.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Igen, megy a fosunk az állásunk miatt.
Beki
Kérdés hogy bowles-on vagy a bowles macc duón verik ezt le. Én Bowleson verném ezt le tulajként.
mzperx
Macc-en sztem semmiképpen sem. Szó se róla az ő vállát is nyomja a felelősség valamennyire, de Bowles esetében jó pár dolog van, amiben 2 év alatt sem mutatott fejlődést.
Jó eséllyel a keret jelentős része le lesz cserélve, főleg a veteránokra gondolok (mert hiába emlegetik h a keretben szeretnének minél több tehetséget felvonultatni ez majdnem abszolút nem igaz). Jövőre el kell dönteni h milyen irányban megyünk tovább, főleg QB vonalon és hamarosan a húzójátékosok szerződései is lejárnak.

Szóval, a lényegi kérdés az lesz h Woody-nak mennyi türelme lesz egy rebuildhez, mert lássuk be eléggé szükséges volna és h ezt a Macc / Bowles duóval képzeli el, de főleg Bowles személyében kell dönteni.
több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
Igen, megy a fosunk az állásunk miatt.
Beki
Kérdés hogy bowles-on vagy a bowles macc duón verik ezt le. Én Bowleson verném ezt le tulajként.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ed Werder ‏@Edwerderespn
#Jets QB Ryan Fitzpatrick believes he'll be able to start despite sprained MCL, per source. Todd Bowles will go with Bryce Petty otherwise.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Igen, megy a fosunk az állásunk miatt.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mikor elkezdodik a "besztcsensz", tudhatod hogy bajok vannak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bowles says Fitzpatrick "gives us the best chance to win if he's healthy." Also says #Jets are "down, not out."

Komoly bajok vannak itt sajnos.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Jets DB Marcus Williams, with the team lead in interceptions, is expected to miss several games with a high-ankle sprain, source said.

Fitz pedig MCL sprain.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Bowles és Jim Schwartz életrajzát szépen párhuzamba lehetne tenni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hírek szerint Wilkerson és Sheldon büntetésből nem voltak pályán az 1. negyedben, mert folyamatosan késnek a team meetingekről és ki is hagytak párat.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Todd Bowles on whether he sticks with Ryan Fitzpatrick: "Ryan's the quarterback."

Woody, Macc könyörgööööööööööm.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nehéz mit írni ismételten, de Fitz jobb ha nem lesz többet aktív meccs napi keretben semmi értelme innentől.
Szar a coaching, time management, secondary, Fitz, meg az ST is.

Nyugodtan kezdhet Petty jövő héten, Haki backupban.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó


Sok meglepetés nincs, bár kérdés Clady és Wilkerson milyen állapotban vannak.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
La Canfora Sheldon árulásáról trade deadline előtt:
The Jets began marketing Richardson primarily to NFC teams in the playoff hunt before the deadline, multiple sources said, a group that included the Redskins, Cowboys, Eagles, Seahawks and Cardinals. While talks did not progress much, rival executives said the Jets made it clear in initial overtures that it would require "a very strong" return to land Richardson, which some inferred as requiring at least the relative value of a first-round pick.
Értem én h Sheldon tehetséges, de kb egy balhéról van attól h 1 szezont kihagyjon és hamarosan ugye hosszabbítani is kell vele, ebből hasonló helyzet lesz, mint Wilkersonnal idén draft előtt, valszeg nem lesz vevő senki rá.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Lee, Carter, Davis OUT, Mangold doubtful, Clady, Wilk és Giacomini questionable besorolást kapott vasárnapi meccsre.
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Beki nem semmi egy lista, Jets-nél mennyi sérült van, nagyot néztem. Elég nagy nevek ráadásul, így hogy lesz W!
több mint 7 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap3000000732930/If-Romo-is-done-in-Dallas-could-he-head-to-Denver-or-New-York?campaign=fb-nf-sf40975137-sf40975137
több mint 7 éve
Törölt felhasználó