New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Top targets left for #nyj in second round: WRs Lee, Latimer, Adams; CB Jean-Baptiste; OLBs Attaochu, Lawrence; TEs Amaro, Seferian-Jenkins.
A few people pointed out WRs Jordan Matthews and Allen Robinson still on the board as well as possible Jets targets. #nyjBeki
WR vagy TE? ez itt a kérdésWester
Nos, a fenti úriemberek közül Lee, Lawrence, Amaro és ASJ volt private workouton, míg Lee-vel nagyon sokat találkoztunk. Azt hiszem, hogy megérett a helyzet egy feltrade-re, ha TE-t szeretnénk.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Top targets left for #nyj in second round: WRs Lee, Latimer, Adams; CB Jean-Baptiste; OLBs Attaochu, Lawrence; TEs Amaro, Seferian-Jenkins.
A few people pointed out WRs Jordan Matthews and Allen Robinson still on the board as well as possible Jets targets. #nyjBeki
WR vagy TE? ez itt a kérdés

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Top targets left for #nyj in second round: WRs Lee, Latimer, Adams; CB Jean-Baptiste; OLBs Attaochu, Lawrence; TEs Amaro, Seferian-Jenkins.
A few people pointed out WRs Jordan Matthews and Allen Robinson still on the board as well as possible Jets targets. #nyj
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha valaki draft topikot nem olvasna, interjúm Calvin Pryor edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/17/the-coachs-view-calvin-pryor/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
slot wr minek? kerley ott tökéletesWester
Szélen sokat volt tavaly, jó is volt, meglátjuk, mi lesz. Lényeg, hogy Dzsínónak célpontot holnap! Jóccakát!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Landry egy évig még lesz aztán sztem Allen-Pryor párossal nyomulunkWester
Jogos, annak talán több értelme lenne. Mindegy, ez van, holnap jön egy slot wr meg talán egy corner aztán bodottá lesztoam
slot wr minek? kerley ott tökéletes

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Landry egy évig még lesz aztán sztem Allen-Pryor párossal nyomulunkWester
Jogos, annak talán több értelme lenne. Mindegy, ez van, holnap jön egy slot wr meg talán egy corner aztán bodottá lesz
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Na Pryorra nem számítottam. Safe pick, kezdő posztot elvisz pár évig, upgrade Allenhez képest, de nem látom, hogy sztár lehetne belőle. Dennard bent volt meg Cooks is.. B-toam
Szerintem Pryor ki***ott jó safety lesz NFL szinten is.

Do your job
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pryorban simán ott a potenciál, hogy sztár lehet. Nagyon jó pick, igazi vezére lesz a védelemnek.

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Na Pryorra nem számítottam. Safe pick, kezdő posztot elvisz pár évig, upgrade Allenhez képest, de nem látom, hogy sztár lehetne belőle. Dennard bent volt meg Cooks is.. B-toam
Landry egy évig még lesz aztán sztem Allen-Pryor párossal nyomulunk

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Na Pryorra nem számítottam. Safe pick, kezdő posztot elvisz pár évig, upgrade Allenhez képest, de nem látom, hogy sztár lehetne belőle. Dennard bent volt meg Cooks is.. B-
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
FASSSZZAAA

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
2 WR 1 corner kiment top8-ban, kezdek fosni.. Ebron lesz ebből meglássátok!toam
Ebron már nem szerencsére.
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
2 WR 1 corner kiment top8-ban, kezdek fosni.. Ebron lesz ebből meglássátok!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 18m
Teams that have inquired about trading UP include DET, NYJ, CLEV (from 26), SF, HOU (from round 2 into 1), ATL (from round 2 into 1).
Teams with some level of interest in trading BACK include OAK, TB, TENN, BALT, MIA, NE (surprise, surprise).

Hmm, szerintem az OAK-nál mindenképpen beérdeklődünk, ha Watkins akkor még benn lesz, de arra számítok, hogy 1/14-ig felkúszunk, ha Beckham ott lesz még.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bocsi az offért de nfl gamepass ingyenesen tolja a draftot? Vagy van valami lehetőség nézni máshol?Stylee
Ha jól tudom ingyen, élőben lesz majd nfl.com/live oldalon.Beki
Lesz bowl.hu-s közvetítés, az jobb mint az eredeti.
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Bocsi az offért de nfl gamepass ingyenesen tolja a draftot? Vagy van valami lehetőség nézni máshol?Stylee
Ha jól tudom ingyen, élőben lesz majd nfl.com/live oldalon.Beki
Oké köszönöm
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Bocsi az offért de nfl gamepass ingyenesen tolja a draftot? Vagy van valami lehetőség nézni máshol?Stylee
Ha jól tudom ingyen, élőben lesz majd nfl.com/live oldalon.
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Bocsi az offért de nfl gamepass ingyenesen tolja a draftot? Vagy van valami lehetőség nézni máshol?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Olyan érzéssel keltem ma fel, hogy amennyiben 1/5-ön bennt lesz még Watkins úgy megpróbálkozunk felmenni érte.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
1. Evans WR (feltréddel)
2. Niklas TE
3. Gaines CB


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Közben Mehta is lehozta, hogy egy team source alapján jó pár csapatot felhívtunk, hogy feltradelnénk.Beki
De minek 😒

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Közben Mehta is lehozta, hogy egy team source alapján jó pár csapatot felhívtunk, hogy feltradelnénk.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nos, mivel célegyenesben vagyunk és draft week van, kérek Mindenkitől aki erre jár, hogy tippelje meg név szerint, hogy kit húzna Jetsnek 1-2-3. körben (4. körben akad ugyan 3 pickünk is, de nem hiszem, hogy mindegyiket elhasználnánk, persze a komp. picket igen).
Beki
1. Anthony Barr, OLB (UCLA)
2. Jarvis Landry, WR (LSU)
3. C.J. Fiedorowicz, TE (Iowa)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ehh, ki tudnak már kergetni a világból ezzel a feltrade-del kapcsolatos pletykákkal. Top10-be felmenni Beckham-ért? Alapjáraton 1+2+3. körünkbe kerülne, de ha biztosra akarnánk menni és a Chicagoval bizniszelnénk és felmennénk 1/14-re az is a 3. körünkbe fájna.

Ha felmegyünk az Watkins vagy Evans legyen.