New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Következő a szituáció:

18. picknél Ebron, Gilbert, Dennard, Cooks és Beckham Jr. is benn van, trade nem jön össze, Ryan-t kizavarják a draft war roomból, mert DL picket akarna ( 😀 ), kire esik a választásunk?
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Jól van remélem nem ketten fogjuk majd egyszerre a fejünket, mikor 1. körben DL picket jelent majd be Goodell. 😀Beki
1. hárman
2. jaja, majd jön Jernigan, és kiderül, hogy Coplest már tavalyelőtt is tight endnek szántuk
3. teszt kitöltve 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg listája a 30 non-local pre-draft vizitről:

Quarterback: Jimmy Garoppolo (Eastern Illinois), Logan Thomas (Virginia Tech), Tom Savage (Pittsburgh).

Running Back: Dri Archer (Kent State)

Wide receiver: Odell Beckham Jr. (LSU), Kelvin Benjamin (Florida State), John Brown (Pittsburg State), Brandin Cooks (Oregon State), Mike Evans (Texas A&M), Jarvis Landry (LSU), Marqise Lee (USC), Walt Powell (Murray State), Paul Richardson (Colorado).

Tight end: Jace Amaro (Texas Tech), Eric Ebron (North Carolina), C.J. Fiedorowicz (Iowa), Troy Niklas (Notre Dame), Austin Seferian-Jenkins (Washington).

Linebacker: Kevin Pierre-Louis (Boston College).

Cornerback: Darqueze Dennard (Michigan State), Kyle Fuller (Virginia Tech), Justin Gilbert (Oklahoma State), Dexter Mcdougle (Maryland), Keith McGill (Utah), Bradley Roby (Ohio State), Jason Verrett (TCU).

Outside linebacker/defensive end: Demarcus Lawrence (Boise State).

Safety: Deone Bucannon (Washington State), Ha Ha Clinton-Dix (Alabama), Calvin Pryor (Louisville).

Úgy gondolom, hogy Idzik-ék nem szaroztak és az első 3 körben választandő játékosaink neve mind itt van, főleg TE posztra gondolok, de a CB is nagy eséllyel igaz lesz.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Seth Walder ‏@SethWalderNYDN 1 hr
Dennis Thurman says Antonio Allen will be in competition with Jarrett and Bush for starting spot. #nyj

Úgy vélem, hogy safety pickre korán nem kell számítani.Beki
Tavaly se jött, és sztem idén se fog. Landry az egyik S, Jarrett/Bush/Allen a másik. Fű alatt pedig elit S-t csinálunk Rontezből.Wester
Csak ahhoz Ronteznek játékidő is kellene. :/
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Seth Walder ‏@SethWalderNYDN 1 hr
Dennis Thurman says Antonio Allen will be in competition with Jarrett and Bush for starting spot. #nyj

Úgy vélem, hogy safety pickre korán nem kell számítani.Beki
Tavaly se jött, és sztem idén se fog. Landry az egyik S, Jarrett/Bush/Allen a másik. Fű alatt pedig elit S-t csinálunk Rontezből.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Seth Walder ‏@SethWalderNYDN 1 hr
Dennis Thurman says Antonio Allen will be in competition with Jarrett and Bush for starting spot. #nyj

Úgy vélem, hogy safety pickre korán nem kell számítani.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
amúgy tudja valaki, hogy a facebook-oldal miért szűnt meg?Wester
Nem tudom, jómagam is kerestem nemrégiben, de nem találtam. 😐
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
amúgy tudja valaki, hogy a facebook-oldal miért szűnt meg?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Összedobtam egy kis kérdőívet a draftra, ha van kedvetek válaszoljátok meg. 😉
 docs.google.com/forms/d/1iIjyCzvpjuikTpTBpn8uOtMx3MxJCQ__noFan6GvosU/viewform?usp=send_form

Draftot ki tekinti meg még rajtam kívül jövő héten hajnalban élőben?Beki
én biztosanWester
Jól van remélem nem ketten fogjuk majd egyszerre a fejünket, mikor 1. körben DL picket jelent majd be Goodell. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Összedobtam egy kis kérdőívet a draftra, ha van kedvetek válaszoljátok meg. 😉
 docs.google.com/forms/d/1iIjyCzvpjuikTpTBpn8uOtMx3MxJCQ__noFan6GvosU/viewform?usp=send_form

Draftot ki tekinti meg még rajtam kívül jövő héten hajnalban élőben?Beki
én biztosan

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Összedobtam egy kis kérdőívet a draftra, ha van kedvetek válaszoljátok meg. 😉
 docs.google.com/forms/d/1iIjyCzvpjuikTpTBpn8uOtMx3MxJCQ__noFan6GvosU/viewform?usp=send_form

Draftot ki tekinti meg még rajtam kívül jövő héten hajnalban élőben?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kegyetlen durva a sorsolásunk, van ennél erősebb a ligában?Beki
Van 😊
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/115715/2014-nfl-strength-of-schedule
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom kit dühítettünk fel, hogy ilyen nehéz sorsolást kaptunk. De tény, ezeket a csapatokat meg kell vernünk, ha playoffba akarunk menni ennyi kell.david52
Én igazából azt is el tudom majd fogadni, ha pozitív mérleggel is zárunk, de nem jutunk be a PO-ba, csak az offense szép dolgokat mutasson, ne csak futásban legyünk az élen.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Nem tudom kit dühítettünk fel, hogy ilyen nehéz sorsolást kaptunk. De tény, ezeket a csapatokat meg kell vernünk, ha playoffba akarunk menni ennyi kell.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 7 min
Pair of intriguing names visiting Jets today: Florida State WR Kelvin Benjamin & University of Washington TE Austin Seferian-Jenkins #nyj
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Draft előtti depth chart (csak azon játékosokat írom ide, akik rosterre kerülnek nagy eséllyel köv. szezonban):

QB: Geno, Vick, Simms
RB: Johnson, Ivory, Powell (Goodson cut)
TE: Cumberland, Sudfeld
WR: Decker, Hill, Kerley, Ford, Nelson
LT: Ferguson, Ijalana
LG: Winters, Campbell
C: Mangold, Schlauderaff
RG: Colon
RT: Giacomini, Aboushi

DL: Wilkerson, Richardson, Harrison, Ellis, Douzable
OLB: Barnes, Pace, Coples, McIntyre
ILB: Davis, Harris, Bellore
CB: Milliner, Wilson, Walls, Lankster, Patterson
S: Allen, Landry, Bush, Rontez

Annyit leszűrhetünk, hogy TE poszton minőségben és létszámban sem vagyunk igazán meg, WR sorba Decker túloldalára kell valaki (Hill-t felejtsük el), OLB-ben Pace mögé valaki tanulni, ILB Harris helyére jövőre ha úgy alakulnának a dolgok, míg CB poszton is mennyiség > minőség.
Első 3 körben WR-TE-CB pickeket várok, persze a sorrend mindegy, bár a Pryor + Bucannon vizit érdekes azért. Mondjuk a 3 db 4. körös pickkel lehet foltozni az OLB + S corpot bőven.

Vélemények?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kegyetlen durva a sorsolásunk, van ennél erősebb a ligában?Beki
Hát kétségtelen nem könnyű, de ha PO-t akarunk ezeket a csapatokat kell megverni.Wester
2-7 hét között a secondary becsületesen tesztelve lesz passz ellen az tuti.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Kegyetlen durva a sorsolásunk, van ennél erősebb a ligában?Beki
Hát kétségtelen nem könnyű, de ha PO-t akarunk ezeket a csapatokat kell megverni.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kegyetlen durva a sorsolásunk, van ennél erősebb a ligában?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Idei menetrend - kezdés a Raiders ellen otthon (és ha minden igaz Shanwkával a helyszínen jelen lévők között 😀), majd prime time meccs a 3. héten a Bears, és még egy a 13 héten a Dolphins ellen, mindkettő otthon.

iktriad
Azért aki azt kitalálta hogy a broncos után 4 nap múlva pats, annak csak gratulálni tudokWester
Igazából azon vakarom a fejemet, hogy az OAK elleni nyitómeccs után a Bills elleni 8. heti meccsig akár laza 1-6-os eredménnyel is állhatunk.
Zseniális lesz Megatron+Tate és Marshall+Jeffery párost egy rookie párossal őriztetni.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Idei menetrend - kezdés a Raiders ellen otthon (és ha minden igaz Shanwkával a helyszínen jelen lévők között 😀), majd prime time meccs a 3. héten a Bears, és még egy a 13 héten a Dolphins ellen, mindkettő otthon.

iktriad
Azért aki azt kitalálta hogy a broncos után 4 nap múlva pats, annak csak gratulálni tudok

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 9 ó
Confirmed that University of Washington TE Austin Seferian-Jenkins is visiting Jets tomorrow, (as  draftinsider.net said). #nyj

Na végre.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend - kezdés a Raiders ellen otthon (és ha minden igaz Shanwkával a helyszínen jelen lévők között 😀), majd prime time meccs a 3. héten a Bears, és még egy a 13 héten a Dolphins ellen, mindkettő otthon.

1 szept. 07 OAK @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS

2 szept. 14 NYJ @ GB Lambeau Field 4:25 PM CBS

3 szept. 22 CHI @ NYJ MetLife Stadium 8:30 PM ESPN

4 szept. 28 DET @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM FOX

5 okt. 05 NYJ @ SD Qualcomm Stadium 4:25 PM CBS

6 okt. 12 DEN @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS

7 okt. 16 NYJ @ NE Gillette Stadium 8:25 PM CBS

8 okt. 26 BUF @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS

9 nov. 02 NYJ @ KC Arrowhead Stadium 1:00 PM CBS

10 nov. 09 PIT @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS

11 Bye
12 nov. 23 NYJ @ BUF Ralph Wilson Stadium 1:00 PM CBS

13 dec. 01 MIA @ NYJ MetLife Stadium 8:30 PM ESPN

14 dec. 07 NYJ @ MIN TCF Bank Stadium 1:00 PM CBS

15 dec. 14 NYJ @ TEN LP Field 4:05 PM CBS

16 dec. 21 NE @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS

17 dec. 28 NYJ @ MIA Sun Life Stadium 1:00 PM CBS
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
amúgy CB poszttal kapcsolatban, sztem Dennard és Gilbert draftolására kevés esély van és rajtuk kívül nincs no.1 CB a drafton, szóval kezdhetünk barátkozni azzal hogy milliner lesz az elsőszámúnk jövőreWester
Egyikük ott fog vigyorogni nagy eséllyel 1/18-nál.Beki
Lehetséges, de sztem WR-t húzunk majd, legalábbis én nem hiszem hogy 1. kört áldozunk a CB posztra, aztán lehet nem lesz igazam 😀 Ráadásul most nyilatkozta le D. Harris hogy Milliner is 'The Guy' Now.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
amúgy CB poszttal kapcsolatban, sztem Dennard és Gilbert draftolására kevés esély van és rajtuk kívül nincs no.1 CB a drafton, szóval kezdhetünk barátkozni azzal hogy milliner lesz az elsőszámúnk jövőreWester
Egyikük ott fog vigyorogni nagy eséllyel 1/18-nál.