New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/oudpadlafguq8rje8u0i
Geno Smith believes he's still the Jets' starting QB
The New York Jets signed Michael Vick in the offseason, but second-year quarterback Geno Smith is confident he still remains the team's answer under center.

Apa kezdődik 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Elkezdődött. 😍 (Wilkerson is feltűnt még egy képen, emellett Geno és Coples interjúk alapján ott vannak)

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jets are among 19 teams starting offseason programs today. Phase 1 of "voluntary" workouts is limited to strength/conditioning & rehab

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Apex New York Jets 2 939
Szerintem meg CB-t nem kéne, mivel megvan a két kezdõnk és a backupjaink megbízhatóak, 3. körbe jöhet CB elõbb ne, ha lehet akkor Ebront, ha nem akkor Cooks, Beckham, Lee trioból valamelyiket.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Gyors felmeres:
Tegyuk fel, hogy maradunk 1/18-on a draft 1. napjan. Mely posztokat tudnatok elfogadni huzas gyanant 1. korben?

En WR, TE, CB es S.Beki
Mivel CB poszton elég instabilnak érzem a csapatot, én ennek örülnék a legjobban. Rangsorban így nézne ki: CB,TE,WR,S
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Gyors felmeres:
Tegyuk fel, hogy maradunk 1/18-on a draft 1. napjan. Mely posztokat tudnatok elfogadni huzas gyanant 1. korben?

En WR, TE, CB es S.Beki
S-nek nem örülnék mivel sztem az nem 1.körös need. Legjobban Ebronnak örülnék, de ha ő nincs akkor sztem WR lesz a pickünk

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Gyors felmeres:
Tegyuk fel, hogy maradunk 1/18-on a draft 1. napjan. Mely posztokat tudnatok elfogadni huzas gyanant 1. korben?

En WR, TE, CB es S.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 1 h

Jets have exercised their fifth-year option on DL Mo Wilkerson's contract. ($6.696M in 2015).
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Per source, Chris Johnson's 2-yr deal base value of $8M (+ $1M incentives based on ydg)Wester
Ez viszont már korrekt szám.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.nydailynews.com/blogs/jets/jets-pre-draft-visit-tracker-blog-entry-1.1749668
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 7 ó

Jets pre-draft visits w/1st rd targets next week: LSU WR Odell Beckham Jr comes to Florham Park Mon & MSU CB Darqueze Dennard on Friday #nyj
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 8 ó

Free-agent WR Sidney Rice, who was in Seattle when John Idzik worked for Seahawks, is visiting Jets today, per @AdamSchefter #nyj

Majd:

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 7 ó

Source confirms @ProFootballTalk & @AdamSchefter reports that Sidney Rice has re-signed with Seahawks on 1-year deal. Rice tweeted too #nyj

😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Per source, Chris Johnson's 2-yr deal base value of $8M (+ $1M incentives based on ydg)

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Since Rex Ryan took over in '09, the #Jets have rushed for 11,000+ yds, 3rd-highest total -- without a true burner. That changes with CJ.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
"Chris Johnson 2 évre a Jets játékosa lett."Amadeus91
Kivancsi vagyok vegul milyen szerzodest adtunk neki. Ivoryval zuzni fognak.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
"Chris Johnson 2 évre a Jets játékosa lett."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
#Jets are hosting former Washington State safety Deone Bucannon on a pre-draft visit next week. #nyj

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 17 ó
Next week will be a busy one for Jets. Offseason workouts begin... & LSU WR Odell Beckham, Jr, a possible target @ 18, will be visiting #nyj

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 18 ó
John Idzik attended Texas Tech TE Jace Amaro's Pro Day last month. He's on Jets short list... & will be visiting Florham Park next week #nyj
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Chris Johnson megy tovább, valószínűleg nem tetszett neki az ajánlatunk, bár azt mondta hogy jól ment a visit.Wester
Valszeg a számok az ő esetében nem voltak rendben, de jó is ez így nem kell nekünk minden áron még egy RB.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Chris Johnson megy tovább, valószínűleg nem tetszett neki az ajánlatunk, bár azt mondta hogy jól ment a visit.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Ian Rapoport ‏@RapSheet 13 p
Free agent RB Chris Johnson is taking a visit to the #Jets today, source who has seen him said. (@AdamSchefter 1st reported)

Sztem nem távozik szerződés nélkül.Beki
most, hogy Revis, Cromartie, Holmes már a múlté, nagyon kell egy ilyen karakterű ember az öltözőbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Ian Rapoport ‏@RapSheet 13 p
Free agent RB Chris Johnson is taking a visit to the #Jets today, source who has seen him said. (@AdamSchefter 1st reported)

Sztem nem távozik szerződés nélkül.Beki
Végre vmi hír 😀Wester
Átgondoltam és örülnék neki normális fizetéssel. Ivory-Johnson tandem, álom lenne. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ian Rapoport ‏@RapSheet 13 p
Free agent RB Chris Johnson is taking a visit to the #Jets today, source who has seen him said. (@AdamSchefter 1st reported)

Sztem nem távozik szerződés nélkül.Beki
Végre vmi hír 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 13 p
Free agent RB Chris Johnson is taking a visit to the #Jets today, source who has seen him said. (@AdamSchefter 1st reported)

Sztem nem távozik szerződés nélkül.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Gil Brandt ‏@Gil_Brandt 3 p
#Louisville S Calvin Pryor has three #NFL team visits this week: #Saints (today), #Bengals, #Jets.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qtmgyxt7azzcqslbunuo
N.Y. Jets' Rex Ryan 'isn't on any hot seat,' per report
Rex Ryan, despite his recent contract extension with the Jets, might be under pressure to deliver a playoff berth in 2014 to remain coach of the New York Jets. Not so, according to one report.

Lesz ez még így se!