New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jace Amaro ma van viziten.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer ‏@KristianRDyer 54 p

Per source, Jets will receive visits today from VTech CB Kyle Fuller, Notre Dame TE Troy Niklas. #nyjets #jetstwitter
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer ‏@KristianRDyer 4 ó
Per soure, on Wednesday the Jets will bring in Notre Dame tight end Troy Niklas, an intriguing prospect. #nyjets
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
OLB-ben Coples projekt sztem megbukott, jobb ha marad DL-ben. Beki
Én azért még ezt nem mondanám. Első éve volt, ráadásul az első pár meccsen nem is játszott a sérülése miatt. Az év végén már látszott a játékán hogy kezdi megszokni a posztot.
Sztem még ne írjuk le mint OLB.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
azt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valamimzperx
Bizony volt (Y) . Februári hír: Geno heads to Florida, works with QB guru

A vizitlista nem néz ki rosszul (pláne, hogy nincs rajta Ebron, akinek a játékát én nem komálom), az első 3 kör nagyon úgy fest, hogy a WR-TE-CB hármasra szűkül, talán egy box safety még bekavarhat (és egy nagyon BPA athletic freak OLB is, mint azt a Lawrence vizit mutatja, ő a 3. körben talán opció lehet).
Elég nagy divat lett sub csomagokba egy rover (LB-S hibrid, mint a tavalyi Polamalu szerepkör) beillesztése egy LB helyett, emiatt is lehet képben Bucannon és Pryor, annak ellenére, hogy Landry a keretben van és ő lenne még a kezdő SS. A Steelers ugyanilyen alapon figyeli a két úriembert, pedig megvan a csapat safety poszton. De nem véletlen hogy a tesó New Orleans-ben ugyanígy meghívta vizitre Pryort, pedig ott Vaccaro, Byrd és az újraigazolt Bush finoman fogalmazva is bőven elég lenne. Csak annyira bejöttek a hírek szerint tavaly a Szenteknél a 3 safety-s felállások, hogy Pryor megért egy vizitet. Ez meg egy copycat liga, pláne családon belül 😊.
A guard poszt ignorálása is érdekes, remélem ez azt jelenti, hogy Winters odateszi magát a szünetben és Aboushival is elégedettek.Robilluma
WR-TE-CB posztok nem szorulnak magyarázásra, hogy miért kellene oda húznunk. OLB-ben Coples projekt sztem megbukott, jobb ha marad DL-ben. Pace öreg már, bármikor bekövetkezhet formahanyatlás, míg Barnes nem all-time starter, mögöttük nagy az űr.
Pryor komplexebb játékos lenne Ryan rendszerébe, de 1. körös S húzás, hááát az már a nagyon nagy baj kategóriát jelentené és h minden targetünket kihúzták előlünk. Bucannon inkább run használható meglátásom szerint coverben nagyon nem alkalmaznám, hosszú labdák ellen szintén nem bíznám rá a dolgot.
OG pedig hát egy évig ignore tutira Colón resign miatt, ezek szerint Campbell és Aboushi-ban bízunk.
több mint 10 éve
mzperx New York Jets 245
azt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valamimzperx
Bizony volt (Y) . Februári hír: Geno heads to Florida, works with QB guru
Robilluma
Köszönöm
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
azt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valamimzperx
Bizony volt (Y) . Februári hír: Geno heads to Florida, works with QB guru

A vizitlista nem néz ki rosszul (pláne, hogy nincs rajta Ebron, akinek a játékát én nem komálom), az első 3 kör nagyon úgy fest, hogy a WR-TE-CB hármasra szűkül, talán egy box safety még bekavarhat (és egy nagyon BPA athletic freak OLB is, mint azt a Lawrence vizit mutatja, ő a 3. körben talán opció lehet).
Elég nagy divat lett sub csomagokba egy rover (LB-S hibrid, mint a tavalyi Polamalu szerepkör) beillesztése egy LB helyett, emiatt is lehet képben Bucannon és Pryor, annak ellenére, hogy Landry a keretben van és ő lenne még a kezdő SS. A Steelers ugyanilyen alapon figyeli a két úriembert, pedig megvan a csapat safety poszton. De nem véletlen hogy a tesó New Orleans-ben ugyanígy meghívta vizitre Pryort, pedig ott Vaccaro, Byrd és az újraigazolt Bush finoman fogalmazva is bőven elég lenne. Csak annyira bejöttek a hírek szerint tavaly a Szenteknél a 3 safety-s felállások, hogy Pryor megért egy vizitet. Ez meg egy copycat liga, pláne családon belül 😊.
A guard poszt ignorálása is érdekes, remélem ez azt jelenti, hogy Winters odateszi magát a szünetben és Aboushival is elégedettek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
voltak hírek arról, hogy Genora külön gondott fordítottak a nyáron? úgy értem egyéni edzésterv, személyi edző aki a technikáján javít stbstbmzperx
szpihiáter volt nála, hogy el tudja viselni Sanchez hiányát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
azt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valamimzperx
Január eleje óta úgy tudom, hogy a csapat játékosai nem vehettek részt semmilyen csapat stábja által tartott edzésen, max. mással készített egyéni terv alapján dolgozhatott, játékosokkal edzhetett egyénileg.
több mint 10 éve
mzperx New York Jets 245
azt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valami
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
voltak hírek arról, hogy Genora külön gondott fordítottak a nyáron? úgy értem egyéni edzésterv, személyi edző aki a technikáján javít stbstbmzperx
Mindenféleképpen így lesz.
több mint 10 éve
mzperx New York Jets 245
voltak hírek arról, hogy Genora külön gondott fordítottak a nyáron? úgy értem egyéni edzésterv, személyi edző aki a technikáján javít stbstb
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nos, jelenleg a 30 elhasználható pre-draft vizitből 23-at tudunk, íme a lista:
Beki
Ami érdekes hogy Ebron még nem voltWester
Nem is lesz és sehol sem beszéltünk vele személyesen, míg Amaronál Idzik személyesen volt jelen.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Nos, jelenleg a 30 elhasználható pre-draft vizitből 23-at tudunk, íme a lista:
Beki
Ami érdekes hogy Ebron még nem volt

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nos, jelenleg a 30 elhasználható pre-draft vizitből 23-at tudunk, íme a lista:

Total: 23/30

RB/OW
Dri Archer

WR
Odell Beckham, Jr.
Kelvin Benjamin
John Brown
Brandin Cooks
Mike Evans
Jarvis Landry
Marqise Lee
Walter Powell
Paul Richardson

TE
Jace Amaro
C.J Fiedorowicz

DE/OLB
Demarcus Lawrence
Larry Webster

ILB
Carlo Calabrese
Steele Divitto

CB
Darqueze Dennard
Kyle Fuller
Justin Gilbert
Bradley Roby
Jason Verrett

S
Deone Bucannon
Calvin Pryor

Ami érdekesség még, hogy tavaly Milliner, Geno, Campbell és Aboushi is volt viziten, mielőtt kihúztuk őket. Továbbá Austin és Warmack is volt, akik szintén magasan voltak a boardunkon.

Látszik, hogy a top játékosokat alaposan felmérjük és h WR, CB és TE is érkezni fog nagy eséllyel.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/oudpadlafguq8rje8u0i
Geno Smith believes he's still the Jets' starting QB
The New York Jets signed Michael Vick in the offseason, but second-year quarterback Geno Smith is confident he still remains the team's answer under center.

Apa kezdődik 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Elkezdődött. 😍 (Wilkerson is feltűnt még egy képen, emellett Geno és Coples interjúk alapján ott vannak)

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Jets are among 19 teams starting offseason programs today. Phase 1 of "voluntary" workouts is limited to strength/conditioning & rehab

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Apex New York Jets 2 935
Szerintem meg CB-t nem kéne, mivel megvan a két kezdõnk és a backupjaink megbízhatóak, 3. körbe jöhet CB elõbb ne, ha lehet akkor Ebront, ha nem akkor Cooks, Beckham, Lee trioból valamelyiket.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Gyors felmeres:
Tegyuk fel, hogy maradunk 1/18-on a draft 1. napjan. Mely posztokat tudnatok elfogadni huzas gyanant 1. korben?

En WR, TE, CB es S.Beki
Mivel CB poszton elég instabilnak érzem a csapatot, én ennek örülnék a legjobban. Rangsorban így nézne ki: CB,TE,WR,S
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Gyors felmeres:
Tegyuk fel, hogy maradunk 1/18-on a draft 1. napjan. Mely posztokat tudnatok elfogadni huzas gyanant 1. korben?

En WR, TE, CB es S.Beki
S-nek nem örülnék mivel sztem az nem 1.körös need. Legjobban Ebronnak örülnék, de ha ő nincs akkor sztem WR lesz a pickünk

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Gyors felmeres:
Tegyuk fel, hogy maradunk 1/18-on a draft 1. napjan. Mely posztokat tudnatok elfogadni huzas gyanant 1. korben?

En WR, TE, CB es S.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 1 h

Jets have exercised their fifth-year option on DL Mo Wilkerson's contract. ($6.696M in 2015).
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Per source, Chris Johnson's 2-yr deal base value of $8M (+ $1M incentives based on ydg)Wester
Ez viszont már korrekt szám.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.nydailynews.com/blogs/jets/jets-pre-draft-visit-tracker-blog-entry-1.1749668