New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
12 pickünkből immáron ketten hivatalosan alá is írtak:
Trevor Reilly OLB és Dakota Dozier OG (akit a hivatalos oldal is guardnak jelez)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
So, for those who like numbers: Pryor said on Twitter he'll wear 25, McDougle will wear 43, Evans 81, Dozier 70, Dixon 42, IK 51, Quincy 82
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Eric Allen ‏@eallenjets 4 min
Jets Rookie Minicamp practices are FRI, SAT & SUN. Media out there FRI & SAT. None of these workouts open to public - might have 1 in June.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Egy kis értékelő tőlem a draftunk 4. köréig bezárólag:

1(18). Calvin Pryor, S, Louisville

Akarva akaratlan a szezon első felében hatalmas tesztnek lesz kitéve a secondary-nk, amelynek orvosolására érkezett 1. körben Pryor. Sok helyen olvasni, hogy cover safety-re lenne szükségünk, azonban Calvin hatalmas skillset-tel rendelkezik és Rex-et ismerve gyorsan megtanulja a védelmi sémánk minden részletét. Leginkább LaRon Landry-hez hasonlíthatjuk a játékát. Igazi fizikális játékos, hard-hitter: "He's a hammer guy, a box-strong safety type."
Egyetemi pályafutása alatt 7 INT-ig és 14 levédekezett passzig jutott, kiváló tackler, aki 7 forced fumble-t is kierőszakolt. Mérete miatt sokan aggódnak és coverben is fejlődnie kell még.
Ezen picknél Cooks és Dennard is elérhető volt.
Értékelés: B+

2(49). Jace Amaro, TE, Texas Tech

Aggódva figyeltem ahogyan fogytak a WR-ek a 2. körben, viszont Amaro csúszott és beugrott, hogy Idzik és a TE coachunk személyesen dolgozott vele a pro day-én és pre-draft viziten is volt, így 95%-ig biztos voltam benne, hogy ő érkezik. De mit is nyertünk vele?
Amaro inkább elkapó TE, mint blokkoló, azonban utóbbira szüksége lesz MM rendszerében. Majdnem 2 méter magas és 120 kg. Hatalmas monstrum lesz az offense kellős közepén, akit Geno csak észre vesz majd, emellett gyors is. 1352 elkapott yarddal zárta az elmúlt szezont, mindezt 106 elkapás után jegyezte.
Utána olvastam és a Texas Tech nagyon pass happy offense sémát alkalmazott, amely néhány olyan hangot is kiváltott, hogy egy éves csoda volt.
Az érkezése MM számára hatalmas segítség lehet, hiszen újra mehetnek a 2 TE-s felállások és Amaro WR-ként is felállhat.
Értékelés: A

3(80). Dexter McDougle, CB, Maryland

Mi más maradt a 3. körre, mint a CB vagy WR need megoldása. Őszintén bevallom, hogy másnap, mikor megnéztem a 3. körös választásunkat eléggé dörzsöltem a szemeimet, hogy kit is húztunk.
Dex reachnek tekinthető itt a 3. körben. 3. napos projectnek tekintették season-ending sérülése okán. McDougle egy alacsony, 90 kg-os CB, aki Marylandnél külső és nickelben is játszott. Várhatóan spec teamben fog majd feltűnni, de akár Pattersont ki is ütheti a CB2 szerepköréből.
Értékelés: C+

4(104). Jalen Saunders, WR, Oklahoma

Végre megérkezett az első WR pickünk is, de várjunk csak...
Saunders 179 cm, 80 kg-os zsebrakéta. Elég nyilvánvalónak tűnik, hogy slot receiverként számítunk rá, de miért kellett olyan posztra húzni, amelyen már van kezdőnk?
Nos, azért mert Kerley contract-yearbe lépett, amellyel ösztönzni tudjuk őt is, hogy minnél jobban teljesítsen. Saunders kiváló punt returner, aki 2011-ben 1065 yardott kapott el, míg utolsó szezonjában 61 elkapás alatt 729 yardott szerzett.
Értékelés: B-

4(115). Shaquelle Evans, WR, UCLA

Külő WR posztra is érkezett egy prospect csak, hogy minél nagyobb legyen ezen a poszton is a verseny.
Evans 185 cm magas, amely jónak mondható a posztján, azonban kissé lassúnak is mondható, amely könnyen nehézségeket okozhat számára az NFL-ben.
Értékelés: B-

4(137). Dakota Dozier, OG, Furman

Vártam OL picket, amely egész jókor érkezett a 4. kör végén.
Dozier 4 évig kezdő LT volt az egyetemen, nálunk várhatóan LG vagy RG lesz. Az east-West Shrine Game során már kipróbálták guardként és nem vallott szégyent és egy kis stat is: 17 TD-t érő blockot mutatott be! A Bull becenévre hallgat.
Jelenleg depth mélyítésre szánhatjuk, de Idziket ismerve harcolhat akár a kezdő posztért is és mellette Campbell + Aboushi is ott van.
Értékelés: A-
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????


Shaq Evans úgy tűnik jó helyre került 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
No, hát lement az idei draft is és nem gondoltam volna, hogy mind a 12 pickünket elhasználjuk majd (persze ez a sikertelen feltradeknek is köszönhető). Értékelésbe még nem mennék bele, mert McDougle-nek még alaposan utána kell néznem, elvégre mégis csak 3. kört áldoztunk rá. 😀
Azt az egy következtetést levonhatjuk, hogy a tudatosság és a competition fogalmak a draftunk alapjaként szolgáltak. Gondolok itt arra, hogy needeket szépen orvosolgattuk és Idzik hű maradt a az egyes posztokon való versenyzéshez is.
Wester írta, hogy elvileg 12 CB van rosteren jelenleg, ebből 6an élik meg nagy eséllyel a rostert és közülük Milliner helyét mondanám biztosra. Wilson rookie contract yearben van és nickel CB-nél több idén nem lesz és a trade is lóg a levegőben alaposan. Patterson porcelán és ha preseasonban megsérülne 1.687M cap space felszabadulása mellett kivágható. Tehát durva battle lesz még itt. 😀
3. QB címért is harc lesz Simms és Boyd között.
Dozier Colont finghatja meg.
WR-t is húztunk hármat ugye, ott jelenleg Decker és Kerley-t tartom biztosnak és kiadó a WR2 cím is. Összegezve az újoncok nagy lehetőség előtt állnak, főleg Evans, mert Amaro sokszor fog WR-ként felállni ez biztos.

Így elöljáróban ennyit, mert még pár videót meg kell néznem és az elmaradt sajtókonfokat is pótolnom kell.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Boyd nagy versenyben lesz majd Simms-el a 3. QB cimert. 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Boyd a király. Biztos sok divatdrukkere lesz a preszezonban

több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Most magyarázták el nekem a Mehtás #hitchhike sztorit. Én felvenném, aztán ha elkezdene megint franchiseqbzni, meg qb driven ligáról papolni, kitépném a szívét 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
idzik mehtának:
John Idzik: "The real question is, 'Will anybody give him a ride?'" #nyj


LOL

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jets 2014 Pick Breakdown: 3 Wide Receivers, 3 Linebackers, 2 Cornerbacks, 1 Guard, 1 Quarterback, 1 Safety & 1 Tight End

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
na akkor még egy OLB, trevor reilly

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
matt simms pápá sztem

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Hopp, Boyd
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
EznemPalik africa bambaata


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
megjött pali is 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Amennyire aggódtam, hogy nem lesz eleg wr... 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ehunwan!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Sixth-round pick Brandon Dixon played safety and nickel cornerback at Northwest Missouri State. #nyjWester
Méretek + leírás alapján FS vagy ilyen hibrid-TyrannMatthieu lesz belőle, meg persze ST gunner
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Currently, the Jets have 12 corners on the roster. Nesze neked competition 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Sixth-round pick Brandon Dixon played safety and nickel cornerback at Northwest Missouri State. #nyj

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Eddig egész jó ez a draft véleményem szerintStylee
Sztem is, a fő needekre már jött ember, innentől már bárkit húzhatunk, jött is az ilb depth 5.körben

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Eddig egész jó ez a draft véleményem szerint
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kiralysag van, meg kell fingatni Winterst es Colont h erezzek a torodest, meg egy OLBt kerek es onnantol mar minden johet.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
jött Dozier, ezzel OG poszt is kipipálva

Lesz ez még így se!