Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem mondom, hogy pártolnám, de felvetem, mint ötlet:

Szerintetek a Chiefs benne lenne egy olyan trade-ben, amelyikben helyet cserélünk, cserébe egy idei második körért és Nick Foles-ért?somebody08
Jó de mi kit akarunk 1/1-nek?Shawn84
Luke Joeckel?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem mondom, hogy pártolnám, de felvetem, mint ötlet:

Szerintetek a Chiefs benne lenne egy olyan trade-ben, amelyikben helyet cserélünk, cserébe egy idei második körért és Nick Foles-ért?somebody08
Jó de mi kit akarunk 1/1-nek?
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem mondom, hogy pártolnám, de felvetem, mint ötlet:

Szerintetek a Chiefs benne lenne egy olyan trade-ben, amelyikben helyet cserélünk, cserébe egy idei második körért és Nick Foles-ért?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ma reggel Howie Roseman GM és Ben Dogra, Nnamdi Asomugha ügynöke leült tárgyalni Indianapolisban, és a hírek szerint arra kérik a játékost, hogy menjen bele a szerződése átalakításába. Ellenkező esetben kivágják.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
podcastot hallottátok?
mi a vélemény ?

Janek
Korrekt volt. A védelemre meg még mindig nem tud senki semmit, de NT az biztos kelleni fog.Shawn84
én azt hittem hivatalos a hibridJanek
Hivatalos verzió nincs, de hibridbe is kell a NT.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 575 — Apu ökölbeszorított keze
2. Roseman sure made it sound like the team was changing to a 3-4 defense. He said Antonio Dixon has the perfect skill set to be a 3-4 nose tackle. Brandon Graham has the ability to stand out as a 3-4 outside linebacker. Roseman also said Trent Cole has the ability to change his position and stand up as an outside linebacker.

The young GM was asked how he can pick players if the Eagles aren't set on their defensive system yet.

"Maybe we are, but we're just being purposefully vague," Roseman joked.

a védelemről akkor ennyit lehet sejteni

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért némi konkrétum vagy mégse 😛 Arra jó ez a kis gugli fordító, hogy a lényeget megértsem 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mi5jbfpypt8mbspt6ypa
Chip Kelly vague on Nnamdi Asomugha's Eagles future
Philadelphia Eagles coach Chip Kelly has been on the job a little more than a month, but he already has mastered the art of coaching speak when it comes to cornerback Nnamdi Asomugha.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
podcastot hallottátok?
mi a vélemény ?

Janek
Korrekt volt. A védelemre meg még mindig nem tud senki semmit, de NT az biztos kelleni fog.Shawn84
Semmi érdemlegeset nem hallottam benne amit eddig ne tudtam volna. Nagyjából a többi csapat fanjainak képbehozására volt szerintem, nem lettünk túlboncolva 😀 Még ahhoz egyébként is túl távol vagyunk, hogy lehessen konkrétumokat sorolgatni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 575 — Apu ökölbeszorított keze
podcastot hallottátok?
mi a vélemény ?

Janek
Korrekt volt. A védelemre meg még mindig nem tud senki semmit, de NT az biztos kelleni fog.Shawn84
én azt hittem hivatalos a hibrid

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó kép.

vassadi
"Ne fárassz Andy előbb is szólhattál volna mivel jár ez" 😛
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Jó kép.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ez a kiragadott mondat azért elég félreérthető 😊 Szerintem csak a ködösítés része 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
BleedingGreenNation ‏@BleedingGreen
Chip Kelly: "I want to coach Nick Foles"Shawn84
Akkor most már végképp nehéz kitalálni mit akarnak, bár ez is lehet a cél, megy a kavarás rendesen 😛 Valószínű az első találkozások edzések után fogja látni Kelly is, hogy kivel mire megy pontosan vagy az első meccsek után, s ha jön közben valami ellenállhatatlan ajánlat Vickért vagy Folesért akkor valamelyiket elengedi. Egy ilyen fizetéssel már Vicket is egyszerűbb elpasszolni (tudom mondták marad stb de mint tudjuk van az a pénz meg ellenérték 😀)
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
BleedingGreenNation ‏@BleedingGreen
Chip Kelly: "I want to coach Nick Foles"
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
podcastot hallottátok?
mi a vélemény ?

Janek
Korrekt volt. A védelemre meg még mindig nem tud senki semmit, de NT az biztos kelleni fog.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 575 — Apu ökölbeszorított keze
podcastot hallottátok?
mi a vélemény ?

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idén Vick 12,2 millát fog elvinni a sapkából:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/16/vicks-cap-number-for-2013-will-be-12-million/
Szal így kb 20 milla helyünk van. Bébé
Azért új esély ide vagy oda, ez nagyon sok, bizonyítania kell érte rendesen. Mielőtt megint bárki félre érti 😛 kívánom hogy így legyen!
több mint 11 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Idén Vick 12,2 millát fog elvinni a sapkából:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/16/vicks-cap-number-for-2013-will-be-12-million/
Szal így kb 20 milla helyünk van. Bébé
Pontos megfogalmazás, az első mondatban! A kérdés, kinek a sapkájából? 😀
Talán a Jets?
A második mondat, csak találgatás... 😀
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Idén Vick 12,2 millát fog elvinni a sapkából:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/16/vicks-cap-number-for-2013-will-be-12-million/
Szal így kb 20 milla helyünk van.
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dixon fizuja: 2013-ban 715k, 2014-ben 755k. 25-25ezres workout és SB bónusza van, plusz egy 50ezres bónusz, ha rákerül az 53as rosterre. Capben idén 802.500 dollárral, jövőre 755ezerrel fog szerepelni, szóval adott esetben simán kibaszható.

Holnap meg ezer év után Reid újra NFL Combine főpódiumon válaszol kérdésekre, itteni idő szerint 21:00-tól. Amitől menőbb az egész, hogy 20:30-kor Kelly, 20:45-kor Roseman interjú lesz előtte.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Posztonkénti TOP 5
 philly.blog.hu/2013/02/20/draft_2013_posztonkenti_top_5_qb_rb
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 575 — Apu ökölbeszorított keze
mi ez a csend ? 😊Attis
Vihar előttiShawn84
márciusig ez lesz

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
mi ez a csend ? 😊Attis
Vihar előtti
több mint 11 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
mi ez a csend ? 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 575 — Apu ökölbeszorított keze
Nem kap senki franchise taget nálunk.Shawn84
várható volt.