Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem kap senki franchise taget nálunk.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Kiket és milyen posztokat fogunk FA piacon megcélozni?

Már írtam szerintem nem lesz nagy igazolás mert felesleges.

Akiknek ajánlatot teszünk és vagy elfogadják vagy nem
S,NT,OLB,CB,OT,OG

itt gondolom minden elérhető játékosnak akik megütik a kezdő szintet.

az is benne lehet,hogy senki nem jön vagy csak trade keretében(Foles,Cole,Jenkins)

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Támadófalba jók lennének, a technika hasonló, nem? 😊Rataxes
Nem hiába írtam! 😉
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Támadófalba jók lennének, a technika hasonló, nem? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Leigazoltuk Ed Wangot (OT), az első kínai játékost, akit draftoltak az NFL-ben. Valamivel fel kell tölteni a rostert...mustaine
Jó kis szumós cocuk lepik majd el az NFL-t. Csodás lesz. 😀 Gondolj bele. Tokyo alapítani egy franchise -t .....mennyi szumós próbálná ki magát szerinted? 😀
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk kötve hiszem,hogy Byrd kikerül a piacra...

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Leigazoltuk Ed Wangot (OT), az első kínai játékost, akit draftoltak az NFL-ben. Valamivel fel kell tölteni a rostert...mustaine
ritka pocsék játékos, max az első cut hullámig jut el... 😀

több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
 philly.blog.hu/2013/02/15/az_edzoi_stab_masodik_resz

 philly.blog.hu/2013/02/16/az_edzoi_stab_harmadik_resz
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Leigazoltuk Ed Wangot (OT), az első kínai játékost, akit draftoltak az NFL-ben. Valamivel fel kell tölteni a rostert...mustaine
Még egy ember Buffaloból 😀 Elbírnánk még kettőt a hátsó sor közepére szerintem 😀
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Pár helyen most a Foles tradet olvasni főképp KC a vevő...
izgalmas lesz a március

több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Leigazoltuk Ed Wangot (OT), az első kínai játékost, akit draftoltak az NFL-ben. Valamivel fel kell tölteni a rostert...

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
vissza a focihoz

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Elméletileg az esztergomi érsek válasza a magyar urak kérdésére, miszerint a Szentföldön turisztikai keresztesháború ürügyén tartózkodó II. András királyunk nem annyira szeretett német feleségét, Gertrúdot eltennék láb alól. Írtak neki levelet, ez volt a válasz, vesszők nélkül természetesen, aztán mindenki kezdhetett vele, amit akart.

több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Nem vagyunk jók minden átalakul sok pénzért felesleges lenne egy elit S főleg ha lesz más aki túlfizeti.
Janek
"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem." 😉skizofita
Vesszőkkel így gondoltad? A királynét megölni, nem kell félnetek, jó lesz, ha mindenki egyetért, én nem ellenzem

Esetleg így? A királynét megölni nem kell, félnetek jó lesz, ha mindenki egyetét, én nem, ellenzem.Shawn84
Filozófiai mélységekben a fórum..Ez már túl sok nekem,de azért tetszik.Honnan ez az idézet,csak a műveletlenek kedvéért?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem vagyunk jók minden átalakul sok pénzért felesleges lenne egy elit S főleg ha lesz más aki túlfizeti.
Janek
"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem." 😉skizofita
Vesszőkkel így gondoltad? A királynét megölni, nem kell félnetek, jó lesz, ha mindenki egyetért, én nem ellenzem

Esetleg így? A királynét megölni nem kell, félnetek jó lesz, ha mindenki egyetét, én nem, ellenzem.
több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Nem vagyunk jók minden átalakul sok pénzért felesleges lenne egy elit S főleg ha lesz más aki túlfizeti.
Janek
"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem." 😉

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Ti láttok bármi esélyt arra, hogy Kenny Vaccarot húzzuk az első körben? Én jobban örülnék neki, mint egy OT-nek. 😊

Szerk.: Mármint ha Joeckel kimegy 1/1BlitzHawk
Csak akkor ha lejjebb tudunk menni úgy a 10. hely környékére. 1/4-re azért erős lenne. Szerintem nagyobb prioritást élvez hogy Byrd vagy Wilson hozzánk írjon alá. Biztosabb választás, igaz drágább is lenne.Shawn84
Nem hiszem,hogy idén sokat költünk FA piacon.
Nem vagyunk jók minden átalakul sok pénzért felesleges lenne egy elit S főleg ha lesz más aki túlfizeti.

Biztos felkínálunk nekik évi 4-5 milliót ha jönnek jönnek ha nem nem.
Erős az idei S class amúgy is.

Fontosabb elem egy NT és egy OLB beszerzése főleg ha Jordan tényleg elmegy.
Aztán idén már Maclin fizujra is kell gondolni.

Óvatos év lesz ez idén nem az van,hogy egy két elem hiányzik egy igazi erős csapathoz(akkor sem így volt de azt hitte mindenki)

2kör elején simán jók lehetünk S drafttal. bár én ott jobban szeretném B.Brown testvérét 😊

több mint 11 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Hát... egyre inkább QB kereskedelem szagot érzek a levegőben! 😀
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Azért ez Folesnak nem olyan sok jót jelent 😕 bármennyire is mondogatják, hogy mindenki egyenlőképpen megkapja az esélyt. Egyértelmű, hogy ő "idegen test" ebben a QB a sorban. Remélem meg tudja mutatni mit tud, vagy ha innen mégis mennie kell máshol sikeres lesz. De ez még messze van. dande
Nálam Vick van fekete listán... Még ha ő is lesz a kezdő akkor is biztos vagyok benne, hogy 3-5 meccs és megy IR-re
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez Folesnak nem olyan sok jót jelent 😕 bármennyire is mondogatják, hogy mindenki egyenlőképpen megkapja az esélyt. Egyértelmű, hogy ő "idegen test" ebben a QB a sorban. Remélem meg tudja mutatni mit tud, vagy ha innen mégis mennie kell máshol sikeres lesz. De ez még messze van.
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ti láttok bármi esélyt arra, hogy Kenny Vaccarot húzzuk az első körben? Én jobban örülnék neki, mint egy OT-nek. 😊

Szerk.: Mármint ha Joeckel kimegy 1/1BlitzHawk
Csak akkor ha lejjebb tudunk menni úgy a 10. hely környékére. 1/4-re azért erős lenne. Szerintem nagyobb prioritást élvez hogy Byrd vagy Wilson hozzánk írjon alá. Biztosabb választás, igaz drágább is lenne.Shawn84
Pontosan erre gondoltam én is. Nekem az idei safety classból az ő és Matt Elam játéka tetszik leginkább.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ti láttok bármi esélyt arra, hogy Kenny Vaccarot húzzuk az első körben? Én jobban örülnék neki, mint egy OT-nek. 😊

Szerk.: Mármint ha Joeckel kimegy 1/1BlitzHawk
Majd a másodikban:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/821f32c8c63edc800f326e5ed0072848.jpg
Bowl.hu Mock Draft 2.0 | Bowl.hu
A második
Sok minden változik még addig, a prospect rangsorok is átrendeződnek és ott van még az FA. Meglátjuk addigra mi lesz a legnagyobb need.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Eagles and QB Dennis Dixon agree to terms on a two-year contract, team announced.Beki
Jó döntés, örülök neki.mustaine
Ugyanez pepitában 😀Shawn84
Kétszeres SB győztes QB a csapatban. :cool: 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Eagles and QB Dennis Dixon agree to terms on a two-year contract, team announced.Beki
😂

már csak Darron Thomas hiányzik Kanadából.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ti láttok bármi esélyt arra, hogy Kenny Vaccarot húzzuk az első körben? Én jobban örülnék neki, mint egy OT-nek. 😊

Szerk.: Mármint ha Joeckel kimegy 1/1BlitzHawk
Csak akkor ha lejjebb tudunk menni úgy a 10. hely környékére. 1/4-re azért erős lenne. Szerintem nagyobb prioritást élvez hogy Byrd vagy Wilson hozzánk írjon alá. Biztosabb választás, igaz drágább is lenne.
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ti láttok bármi esélyt arra, hogy Kenny Vaccarot húzzuk az első körben? Én jobban örülnék neki, mint egy OT-nek. 😊

Szerk.: Mármint ha Joeckel kimegy 1/1