Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az egész QB spekuláció az elhamarkodott következtetésekről szól 😀 Vagy augusztusig zárjuk be a topicot? 😊 Épp te indítottál "közvéleménykutatást" a qb poszttal kapcsolatban, nos ez itt az én véleményem.Rataxes
Nem, én minden poszttal kapcsolatban indítottam. A topikot nem kell bezárni, van még kismillió poszt amin el lehet rágódni. Csak annyit mondok, hogy nem lehet kijelenteni valakiről, hogy rendszeridegen, mikor még fogalmunk sincs miféle rendszer lesz. Simán lehet helye Folesnak is. Persze Vick esélyei most nőttek, de a fizuján kívül semmit nem garantáltak neki 😀
A véleményedet persze ettől még nagyra értékelem 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Az egész QB spekuláció az elhamarkodott következtetésekről szól 😀 Vagy augusztusig zárjuk be a topicot? 😊 Épp te indítottál "közvéleménykutatást" a qb poszttal kapcsolatban, nos ez itt az én véleményem. (ahogy azt már itt is leírtam)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Juhéé, ennek nagyon örülök, vissza is veszem a Vick sigemet 😊 Foles-t kéne még gyors elpasszolni, rendszeridegen szerintem.Rataxes
Még rendszer sincs 😀 Ne következtessünk elhamarkodottan. Majd augusztusban kiderül.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ne játszd a fogalmatlant, tudod jól hogy mire gondolok 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Juhéé, ennek nagyon örülök, vissza is veszem a Vick sigemet 😊 Foles-t kéne még gyors elpasszolni, rendszeridegen szerintem.Rataxes
?! ő is játszott egyetemen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Juhéé, ennek nagyon örülök, vissza is veszem a Vick sigemet 😊 Foles-t kéne még gyors elpasszolni, rendszeridegen szerintem.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Erre meg elég hülyeség kifizetni 10 millát szerintem.somoskovig
Oké csak ez a dolog be is jöhet és akkor rögtön előrébb vagyunk egy tapasztalt QB-val. (ami a későbbiekre nézve nem mind1) Az lehet a háttérben, hogy sem az idei draft classban sem az elérhető QB-k között nem találtak olyan kalibert aki illene Kelly elképzeléseihez. Azaz most a lehető legjobb opció Vick, de drága volt.... a fizetése 1/3-át engedte el ami nem kevés. A 4,2M-es dead money és a 15M fizu között találták meg a közös nevezőt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kívánom, (de tényleg 😀) hogy beváljon esetleg hasonló problémánk legyen vele mint most Flakonnal a Ravensnek 😛

Mondjuk ott nem nagyon értem mit problémáznak, mégha nem is csak neki köszönhető a gyűrű, és én magam nem is szeretem őt, szerintem eléggé epic lesz ha nem állapodnak meg vele s csak mondjuk taggel próbálják maguknál tartani.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Nem tudom, nekem fura döntés, ez akkor lenne értelmes lépés, ha 1 éven belül SB-esélyes lenne az Eagles, de valahogy ezt most nem látom annyira. Ha meg jövőre várhatóan elengedik, akkor minek megtartani egy évre 10 milláért egy nem SB-esélyes csapatnak?

Gondolom idén jön valami project QB Kellynek, aki jövő szezonig fel lesz építve szépen, az idei szezon meg majd elsül, ahogy elsül.
somoskovig
Mindenképp a következő egy átmeneti szezon lesz. (már csak a 3-4es átállás miatt is) Amúgy jó ez mert Kelly rendszerébe illik Vick és tényleg érdekes lesz mit csinál egy jobb fal mögött Kelly stratégiájával.Greengo
Erre meg elég hülyeség kifizetni 10 millát szerintem.

több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Igazi Eagle?
Aztán jövőre megy ő távozik elsőként. 😊Stez
akkor már most is leléphetett volna,szerintem ha jól teljesít nem engedjük el ha viszont egy norm. o-line mögött is betlizik akkor meg nyugodt szívvel intünk búcsút neki,ez a vezetésnek kedvező megállapodás szerintem,Vick engedett jóval többet ebben a deal-benkorodiati
simán bízom benne amúgy én is, hogy 1. számú QB-ként Kelly rendszerében újra magára talál. Más kérdés, hogy ugyanúgy összetörik, mint eddig, főleg, ha többet fog futni. Egyébként szerintem remek döntés volt ez a szerződés neki, ha mégis fos lesz, mehet jövőre.mustaine
Azért ez nem teljesen igaz. Szval egy jobb fal nem csak arra lehet jó, hogy zsebben tartsa a QB-t. Vicknél pont arra is jó, hogy ha futni kell akkor meg tudja nézni merre.... és ne csak bele a vakvilágba .
Amúgy szerintem is a legjobb döntés, de ezt már sokat hangoztattam. 1 évre mindenképp jó..ha megtalálja régi önmagát akkor oké ha nem akkor lehet keresni vkit egyetemről, de úgy látszik az idei classból senkit sem tartottak erre megfelelőnek.Greengo
Lehet tévedek, de szerintem teljesen mindegy milyen fal van előtte, a futás végén úgyis ütközés van.mustaine
Ez csakis és kizárólag Vick esetében van így 😀 Mivel ő fejjel előre csúszik 😀 Bradytől még soha nem láttam ilyet. Nem is ütötték még le futás után nagyon.Shawn84
Ja...lehetne lábbal előre is csúszni . 😀
Arra gondoltam amúgy, hogy legalább lesz ideje megnézni merre van üresebb terület és merre érdemes futnia...és ne a védők elől kelljen menekülnie az életéért vakon.Greengo
Jogos

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Igazi Eagle?
Aztán jövőre megy ő távozik elsőként. 😊Stez
akkor már most is leléphetett volna,szerintem ha jól teljesít nem engedjük el ha viszont egy norm. o-line mögött is betlizik akkor meg nyugodt szívvel intünk búcsút neki,ez a vezetésnek kedvező megállapodás szerintem,Vick engedett jóval többet ebben a deal-benkorodiati
simán bízom benne amúgy én is, hogy 1. számú QB-ként Kelly rendszerében újra magára talál. Más kérdés, hogy ugyanúgy összetörik, mint eddig, főleg, ha többet fog futni. Egyébként szerintem remek döntés volt ez a szerződés neki, ha mégis fos lesz, mehet jövőre.mustaine
Azért ez nem teljesen igaz. Szval egy jobb fal nem csak arra lehet jó, hogy zsebben tartsa a QB-t. Vicknél pont arra is jó, hogy ha futni kell akkor meg tudja nézni merre.... és ne csak bele a vakvilágba .
Amúgy szerintem is a legjobb döntés, de ezt már sokat hangoztattam. 1 évre mindenképp jó..ha megtalálja régi önmagát akkor oké ha nem akkor lehet keresni vkit egyetemről, de úgy látszik az idei classból senkit sem tartottak erre megfelelőnek.Greengo
Lehet tévedek, de szerintem teljesen mindegy milyen fal van előtte, a futás végén úgyis ütközés van.mustaine
Ez csakis és kizárólag Vick esetében van így 😀 Mivel ő fejjel előre csúszik 😀 Bradytől még soha nem láttam ilyet. Nem is ütötték még le futás után nagyon.Shawn84
Ja...lehetne lábbal előre is csúszni . 😀
Arra gondoltam amúgy, hogy legalább lesz ideje megnézni merre van üresebb terület és merre érdemes futnia...és ne a védők elől kelljen menekülnie az életéért vakon.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem tudom, nekem fura döntés, ez akkor lenne értelmes lépés, ha 1 éven belül SB-esélyes lenne az Eagles, de valahogy ezt most nem látom annyira. Ha meg jövőre várhatóan elengedik, akkor minek megtartani egy évre 10 milláért egy nem SB-esélyes csapatnak?

Gondolom idén jön valami project QB Kellynek, aki jövő szezonig fel lesz építve szépen, az idei szezon meg majd elsül, ahogy elsül.
somoskovig
Mindenképp a következő egy átmeneti szezon lesz. (már csak a 3-4es átállás miatt is) Amúgy jó ez mert Kelly rendszerébe illik Vick és tényleg érdekes lesz mit csinál egy jobb fal mögött Kelly stratégiájával.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Igazi Eagle?
Aztán jövőre megy ő távozik elsőként. 😊Stez
akkor már most is leléphetett volna,szerintem ha jól teljesít nem engedjük el ha viszont egy norm. o-line mögött is betlizik akkor meg nyugodt szívvel intünk búcsút neki,ez a vezetésnek kedvező megállapodás szerintem,Vick engedett jóval többet ebben a deal-benkorodiati
simán bízom benne amúgy én is, hogy 1. számú QB-ként Kelly rendszerében újra magára talál. Más kérdés, hogy ugyanúgy összetörik, mint eddig, főleg, ha többet fog futni. Egyébként szerintem remek döntés volt ez a szerződés neki, ha mégis fos lesz, mehet jövőre.mustaine
Azért ez nem teljesen igaz. Szval egy jobb fal nem csak arra lehet jó, hogy zsebben tartsa a QB-t. Vicknél pont arra is jó, hogy ha futni kell akkor meg tudja nézni merre.... és ne csak bele a vakvilágba .
Amúgy szerintem is a legjobb döntés, de ezt már sokat hangoztattam. 1 évre mindenképp jó..ha megtalálja régi önmagát akkor oké ha nem akkor lehet keresni vkit egyetemről, de úgy látszik az idei classból senkit sem tartottak erre megfelelőnek.Greengo
Lehet tévedek, de szerintem teljesen mindegy milyen fal van előtte, a futás végén úgyis ütközés van.mustaine
Ez csakis és kizárólag Vick esetében van így 😀 Mivel ő fejjel előre csúszik 😀 Bradytől még soha nem láttam ilyet. Nem is ütötték még le futás után nagyon.
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Igazi Eagle?
Aztán jövőre megy ő távozik elsőként. 😊Stez
akkor már most is leléphetett volna,szerintem ha jól teljesít nem engedjük el ha viszont egy norm. o-line mögött is betlizik akkor meg nyugodt szívvel intünk búcsút neki,ez a vezetésnek kedvező megállapodás szerintem,Vick engedett jóval többet ebben a deal-benkorodiati
simán bízom benne amúgy én is, hogy 1. számú QB-ként Kelly rendszerében újra magára talál. Más kérdés, hogy ugyanúgy összetörik, mint eddig, főleg, ha többet fog futni. Egyébként szerintem remek döntés volt ez a szerződés neki, ha mégis fos lesz, mehet jövőre.mustaine
Azért ez nem teljesen igaz. Szval egy jobb fal nem csak arra lehet jó, hogy zsebben tartsa a QB-t. Vicknél pont arra is jó, hogy ha futni kell akkor meg tudja nézni merre.... és ne csak bele a vakvilágba .
Amúgy szerintem is a legjobb döntés, de ezt már sokat hangoztattam. 1 évre mindenképp jó..ha megtalálja régi önmagát akkor oké ha nem akkor lehet keresni vkit egyetemről, de úgy látszik az idei classból senkit sem tartottak erre megfelelőnek.Greengo
Lehet tévedek, de szerintem teljesen mindegy milyen fal van előtte, a futás végén úgyis ütközés van.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Igazi Eagle?
Aztán jövőre megy ő távozik elsőként. 😊Stez
akkor már most is leléphetett volna,szerintem ha jól teljesít nem engedjük el ha viszont egy norm. o-line mögött is betlizik akkor meg nyugodt szívvel intünk búcsút neki,ez a vezetésnek kedvező megállapodás szerintem,Vick engedett jóval többet ebben a deal-benkorodiati
simán bízom benne amúgy én is, hogy 1. számú QB-ként Kelly rendszerében újra magára talál. Más kérdés, hogy ugyanúgy összetörik, mint eddig, főleg, ha többet fog futni. Egyébként szerintem remek döntés volt ez a szerződés neki, ha mégis fos lesz, mehet jövőre.mustaine
Még mindig nincs garantált kezdő helye. Foles TC-n simán beelőzheti, szerződés ide vagy oda.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Nem tudom, nekem fura döntés, ez akkor lenne értelmes lépés, ha 1 éven belül SB-esélyes lenne az Eagles, de valahogy ezt most nem látom annyira. Ha meg jövőre várhatóan elengedik, akkor minek megtartani egy évre 10 milláért egy nem SB-esélyes csapatnak?

Gondolom idén jön valami project QB Kellynek, aki jövő szezonig fel lesz építve szépen, az idei szezon meg majd elsül, ahogy elsül.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
ennek nagyon örülök, kell egy jó fal, és jók leszünk! Joeckel kéne RT-be, Peters felépül, Todd be guardba és elit OL!eaglesmcnabb
De akkor ne Peters legyen a vak oldalon, csak ha tényleg tudja a régi játékát hozni. Én továbbra is szkeptikus vagyok vele szemben. Szeretném hogy ugyan olyan legyen, de ekkora sérülés és ilyen hosszú kihagyás után nehézen tudom elképzelni.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Igazi Eagle?
Aztán jövőre megy ő távozik elsőként. 😊Stez
akkor már most is leléphetett volna,szerintem ha jól teljesít nem engedjük el ha viszont egy norm. o-line mögött is betlizik akkor meg nyugodt szívvel intünk búcsút neki,ez a vezetésnek kedvező megállapodás szerintem,Vick engedett jóval többet ebben a deal-benkorodiati
simán bízom benne amúgy én is, hogy 1. számú QB-ként Kelly rendszerében újra magára talál. Más kérdés, hogy ugyanúgy összetörik, mint eddig, főleg, ha többet fog futni. Egyébként szerintem remek döntés volt ez a szerződés neki, ha mégis fos lesz, mehet jövőre.mustaine
Azért ez nem teljesen igaz. Szval egy jobb fal nem csak arra lehet jó, hogy zsebben tartsa a QB-t. Vicknél pont arra is jó, hogy ha futni kell akkor meg tudja nézni merre.... és ne csak bele a vakvilágba .
Amúgy szerintem is a legjobb döntés, de ezt már sokat hangoztattam. 1 évre mindenképp jó..ha megtalálja régi önmagát akkor oké ha nem akkor lehet keresni vkit egyetemről, de úgy látszik az idei classból senkit sem tartottak erre megfelelőnek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ennek nagyon örülök, kell egy jó fal, és jók leszünk! Joeckel kéne RT-be, Peters felépül, Todd be guardba és elit OL!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Igazi Eagle?
Aztán jövőre megy ő távozik elsőként. 😊Stez
akkor már most is leléphetett volna,szerintem ha jól teljesít nem engedjük el ha viszont egy norm. o-line mögött is betlizik akkor meg nyugodt szívvel intünk búcsút neki,ez a vezetésnek kedvező megállapodás szerintem,Vick engedett jóval többet ebben a deal-benkorodiati
simán bízom benne amúgy én is, hogy 1. számú QB-ként Kelly rendszerében újra magára talál. Más kérdés, hogy ugyanúgy összetörik, mint eddig, főleg, ha többet fog futni. Egyébként szerintem remek döntés volt ez a szerződés neki, ha mégis fos lesz, mehet jövőre.

több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Igazi Eagle?
Aztán jövőre megy ő távozik elsőként. 😊Stez
akkor már most is leléphetett volna,szerintem ha jól teljesít nem engedjük el ha viszont egy norm. o-line mögött is betlizik akkor meg nyugodt szívvel intünk búcsút neki,ez a vezetésnek kedvező megállapodás szerintem,Vick engedett jóval többet ebben a deal-ben
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
én örülök, és szerintem ezzel bizonyított Vick, hogy igazi Eagle, mert szerintem lett volna csapat amelyik nagyobb fizut is kipengette volna érte vagy egy hosszabb távú szerződésajánlatot biztos kapott..korodiati
Ezzel szerintem lehet, hogy egyedül vagy. 10 milliónál többet nem adott volna neki senki. Plusz hosszútávúban pláne.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazi Eagle?
Aztán jövőre megy ő távozik elsőként. 😊

több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
én örülök, és szerintem ezzel bizonyított Vick, hogy igazi Eagle, mert szerintem lett volna csapat amelyik nagyobb fizut is kipengette volna érte vagy egy hosszabb távú szerződésajánlatot biztos kapott..
több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mennyi esélyt láttok, hogy nem Joeckelt húzzuk, ha bent lesz még?mustaine
Ez valami beidegződés lehet, hogy ha Eagles, akkor elsőnek védőfalember 😊 3-4 ide 3-4 oda, én kizárt dolognak tartom, hogy D falba draftolunk elsőnek. Amúgy meg Joeckel már ki fog menni, inkább így gondolkozok, mint hogy aztán álmatlan éjszakáim legyenek. 😊manbearpig
Joeckel nem off tackle?
ano92
De az.Shawn84
Jjajj, elnézést. Rosszul értelmeztem mindent 😀