Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mennyi esélyt láttok, hogy nem Joeckelt húzzuk, ha bent lesz még?mustaine
Ez valami beidegződés lehet, hogy ha Eagles, akkor elsőnek védőfalember 😊 3-4 ide 3-4 oda, én kizárt dolognak tartom, hogy D falba draftolunk elsőnek. Amúgy meg Joeckel már ki fog menni, inkább így gondolkozok, mint hogy aztán álmatlan éjszakáim legyenek. 😊manbearpig
Joeckel nem off tackle?
ano92
De az.
több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mennyi esélyt láttok, hogy nem Joeckelt húzzuk, ha bent lesz még?mustaine
Ez valami beidegződés lehet, hogy ha Eagles, akkor elsőnek védőfalember 😊 3-4 ide 3-4 oda, én kizárt dolognak tartom, hogy D falba draftolunk elsőnek. Amúgy meg Joeckel már ki fog menni, inkább így gondolkozok, mint hogy aztán álmatlan éjszakáim legyenek. 😊manbearpig
Joeckel nem off tackle?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Mike Vick's deal with the Eagles for 2013 can be worth up to $10M. Was to make $15.5M previously. Should be good fit with Chip Kelly.

Vick is now eligible for unrestricted free agency in 2014
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Annyit tudtam kihámozni a jelenlegi infókból, hogy 3 éves szerződés, de lényegében csak erer a szezonra szól, és 1 év múlva kötzös megegyezéssel még 2 évet ráhúzhatnak. Garantált lóvét tartalmaz. La Canfora szerint 10 milla.
több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
" There goes another year I can't support the Eagles.!" Egy komment külföldről a szerződés hosszabításhoz. Aki így véli, az nem szurkoló 😊

Amúgy én örülnék, egy Kelly féle offensben megnézném, legalább az első pár meccsen, azt ha nem megy neki még mindig be lehet dobni Folest.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
#Eagles and QB Michael Vick agree to terms on a restructured contract.
Akkor úgy néz ki, hogy Vick maradni fog. (vagy így esetleg el tudjuk majd tradelni...)
19:30kor sajtótájékoztató.Bébé
Remélem meg is mondják a szerződés részleteit. És remélem az max idénre 8 milláról szól.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
#Eagles and QB Michael Vick agree to terms on a restructured contract.
Akkor úgy néz ki, hogy Vick maradni fog. (vagy így esetleg el tudjuk majd tradelni...)
19:30kor sajtótájékoztató.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Benne van az is hogy FA-ról érkezik egy jó OT és akkor első körben rögtön nagyot csökken Joeckelre az esély.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Biztos ez? Arra pl. semmi esély hogy feltrédel valaki érte?Rataxes
Kinek van égetően nagy szüksége egy OT ra?
Bears,Cards,Jets,?

Cardsnak szintén nincs QB-ja minek LT?
Bearsnek drága lenne nagyon a feltrade,Jets lehet esetleg ...

Janek
Colts 😛 Csak nincs 2. körünk

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 579 — Apu ökölbeszorított keze
FA piacig csak kellemes időtöltés a drafton agyalni 😊
ha kimegy előttünk Luke akkor letrade lesz szerintem

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Gyors gúglizással a Miamit találtam, HA nem sikerülne megállapodni Longgal. De biztos vannak más opciók is, az ilyen "csakachiefs" kinyilatkozásokhoz elég korán van szerintem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Biztos ez? Arra pl. semmi esély hogy feltrédel valaki érte?Rataxes
Kinek van égetően nagy szüksége egy OT ra?
Bears,Cards,Jets,?

Cardsnak szintén nincs QB-ja minek LT?
Bearsnek drága lenne nagyon a feltrade,Jets lehet esetleg ...

Janek
Esélytelennek tartom a részünkről a feltradet ennyi lyukkal, amennyi jelenleg van. 😕
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 579 — Apu ökölbeszorított keze
Biztos ez? Arra pl. semmi esély hogy feltrédel valaki érte?Rataxes
Kinek van égetően nagy szüksége egy OT ra?
Bears,Cards,Jets,?

Cardsnak szintén nincs QB-ja minek LT?
Bearsnek drága lenne nagyon a feltrade,Jets lehet esetleg ...

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Biztos ez? Arra pl. semmi esély hogy feltrédel valaki érte?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Mennyi esélyt láttok, hogy nem Joeckelt húzzuk, ha bent lesz még?mustaine
Ez valami beidegződés lehet, hogy ha Eagles, akkor elsőnek védőfalember 😊 3-4 ide 3-4 oda, én kizárt dolognak tartom, hogy D falba draftolunk elsőnek. Amúgy meg Joeckel már ki fog menni, inkább így gondolkozok, mint hogy aztán álmatlan éjszakáim legyenek. 😊manbearpig
Max a KC viszi ki 1/1-re

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Mennyi esélyt láttok, hogy nem Joeckelt húzzuk, ha bent lesz még?mustaine
Ez valami beidegződés lehet, hogy ha Eagles, akkor elsőnek védőfalember 😊 3-4 ide 3-4 oda, én kizárt dolognak tartom, hogy D falba draftolunk elsőnek. Amúgy meg Joeckel már ki fog menni, inkább így gondolkozok, mint hogy aztán álmatlan éjszakáim legyenek. 😊
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mennyi esélyt láttok, hogy nem Joeckelt húzzuk, ha bent lesz még?

 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/165100

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Pont akartam kérdezni, hogy mi ez a 3-tech meg 5-tech, mert ilyenekben nem vok otthon
Bébé
Ez elég egyszerű. 0 tech a centerrel szemben. 1 tech a center vállával szemben, és így tovább. Mindig a belső oldal/váll számít. A páros számok vannak a falemberrel (TEel) szemben. A végén sok edző variálja a 7es technikát (OLnek vége, szerintük TE más dolog), de egyébként logikus:

Mögöttük az LBket pedig úgy számozzák, hogy hozzáadnak egy nullát. Vagyis 30 tech, 50 tech, stb.ulpianus
Plusz ott a szótár is ugye
Valahol amúgy 2i jelölés is van, a guard belső vállánál felálló DT elhelyezkedésére utalva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
...A srácok egy levegővel fognak 200 métert úszni...Wirtschaftsteil
Ez komoly? Elég durva, én max. 30 métert tudok úszni egy levegővel víz alatt, igaz kimondottan antisportember vagyok, de azért a 200 méter akkor is kemény 😊
Rataxes
én rendszeresen úszok, és szerintem 200 métert egy levegővel lehetetlen teljesíteni egyszerűen. ha mondjuk 35 mp alatt ússzák az 50 m-t, akkor 2:20 a 200, ami alapjáraton is sok víz alatt, nemhogy terhelés alatt.

szerk. békatalppal persze más a helyzet.mustaine
Vicceltem a 200 méterrel. (Lehetséges, de kevés embernek. Discoveryn volt valami erről) Bocsi ha félreérthető volt 😀
Asszem 50 métert úsznak egy levegővel 2 méter mélyen. De azért nem irigylem , amikor összekötözött végtagokkal dobják be őket a hideg vízbe.Wirtschaftsteil
OFF eleje:
Ma néztem a Last Resort 5. részét és abban 6 percig bírta a faszi 300 méter mélyen 😀 Na de ha komoly adatokat is akartok, a Discoverin volt ha jól tudom egy sorozat, amiben a kiképzést mutatták be. Ott elmondanak mindent. A címet sajnos nem tudom.
OFF vége.Shawn84
Surviving the Cut

child please!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
...A srácok egy levegővel fognak 200 métert úszni...Wirtschaftsteil
Ez komoly? Elég durva, én max. 30 métert tudok úszni egy levegővel víz alatt, igaz kimondottan antisportember vagyok, de azért a 200 méter akkor is kemény 😊
Rataxes
én rendszeresen úszok, és szerintem 200 métert egy levegővel lehetetlen teljesíteni egyszerűen. ha mondjuk 35 mp alatt ússzák az 50 m-t, akkor 2:20 a 200, ami alapjáraton is sok víz alatt, nemhogy terhelés alatt.

szerk. békatalppal persze más a helyzet.mustaine
Vicceltem a 200 méterrel. (Lehetséges, de kevés embernek. Discoveryn volt valami erről) Bocsi ha félreérthető volt 😀
Asszem 50 métert úsznak egy levegővel 2 méter mélyen. De azért nem irigylem , amikor összekötözött végtagokkal dobják be őket a hideg vízbe.Wirtschaftsteil
OFF eleje:
Ma néztem a Last Resort 5. részét és abban 6 percig bírta a faszi 300 méter mélyen 😀 Na de ha komoly adatokat is akartok, a Discoverin volt ha jól tudom egy sorozat, amiben a kiképzést mutatták be. Ott elmondanak mindent. A címet sajnos nem tudom.
OFF vége.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
...A srácok egy levegővel fognak 200 métert úszni...Wirtschaftsteil
Ez komoly? Elég durva, én max. 30 métert tudok úszni egy levegővel víz alatt, igaz kimondottan antisportember vagyok, de azért a 200 méter akkor is kemény 😊
Rataxes
én rendszeresen úszok, és szerintem 200 métert egy levegővel lehetetlen teljesíteni egyszerűen. ha mondjuk 35 mp alatt ússzák az 50 m-t, akkor 2:20 a 200, ami alapjáraton is sok víz alatt, nemhogy terhelés alatt.

szerk. békatalppal persze más a helyzet.mustaine
Vicceltem a 200 méterrel. (Lehetséges, de kevés embernek. Discoveryn volt valami erről) Bocsi ha félreérthető volt 😀
Asszem 50 métert úsznak egy levegővel 2 méter mélyen. De azért nem irigylem , amikor összekötözött végtagokkal dobják be őket a hideg vízbe.
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
...A srácok egy levegővel fognak 200 métert úszni...Wirtschaftsteil
Ez komoly? Elég durva, én max. 30 métert tudok úszni egy levegővel víz alatt, igaz kimondottan antisportember vagyok, de azért a 200 méter akkor is kemény 😊
Rataxes
én rendszeresen úszok, és szerintem 200 métert egy levegővel lehetetlen teljesíteni egyszerűen. ha mondjuk 35 mp alatt ússzák az 50 m-t, akkor 2:20 a 200, ami alapjáraton is sok víz alatt, nemhogy terhelés alatt.

szerk. békatalppal persze más a helyzet.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jah, szerintem az a 25-30 méter szerintem kb. átlagosnak mondható egy átlagembertől... De a 200 az meg ugye 6-szor 8-szor annyi 😊 És itt nem csak az edzettségről van szó hanem a tüdőkapacitásról is 😊 Lehet Szabát kéne megkérdezni. Most offolunk egyébként? 😊Rataxes
Hacsak az edzői stáb nem a rosterszűkítés sajátos formáját választja, akkor adnak nekik békalábat. 😀
Btw itt bővebben olvashattok, hogy mire fizették be a fiúkat.  tiboru.blogrepublik.eu/2011/04/11/a-us-navy-seals/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jah, szerintem az a 25-30 méter szerintem kb. átlagosnak mondható egy átlagembertől... De a 200 az meg ugye 6-szor 8-szor annyi 😊 És itt nem csak az edzettségről van szó hanem a tüdőkapacitásról is 😊 Lehet Szabát kéne megkérdezni. Most offolunk egyébként? 😊Rataxes
Na szerinted? 😀 Sasok + úszás nem sok közük van egymáshoz, még akkor se ha Huls az összekötő kapocs 😀
De szakmázgatás ez is. Vagy nem?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Jah, szerintem az a 25-30 méter szerintem kb. átlagosnak mondható egy átlagembertől... De a 200 az meg ugye 6-szor 8-szor annyi 😊 És itt nem csak az edzettségről van szó hanem a tüdőkapacitásról is 😊 Lehet Szabát kéne megkérdezni. Most offolunk egyébként? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes