Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hazaértem igaz másfél napja alig aludtam...

A mi meccsünkről röviden(illetve a nézőtérről)-többet majd egy nagy alvás után.
Szóval kőkeményen ment a FIRE ANDY! nem tudom ebből mennyi hallatszik a közvetítésben. Szerintem nagyon is hozzáértő közönség van épp akkor mentek haza mikor eldőlt a meccs... és kórusban kiabáltak nézd Andy milyen a hangulat miattad megyünk haza...

3.negyedig parádés volt a hangulat azért bár dagit már a parkolóban szídták mint a bokrot Juan és a szezon miatt...

A sör fasza,a pálya örök szerelem,a város szép.
Janek
Isten hozott! Egyébként így megvan a magyarázat mindenre: természetesen Reid a Fire Andy helyett Fire Babin-t értett és számára közönség kérése parancs 😛 Neked jó pihenést!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Hazaértem igaz másfél napja alig aludtam...

A mi meccsünkről röviden(illetve a nézőtérről)-többet majd egy nagy alvás után.
Szóval kőkeményen ment a FIRE ANDY! nem tudom ebből mennyi hallatszik a közvetítésben. Szerintem nagyon is hozzáértő közönség van épp akkor mentek haza mikor eldőlt a meccs... és kórusban kiabáltak nézd Andy milyen a hangulat miattad megyünk haza...

3.negyedig parádés volt a hangulat azért bár dagit már a parkolóban szídták mint a bokrot Juan és a szezon miatt...

A sör fasza,a pálya örök szerelem,a város szép.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Titkon remélem hogy a bucs szedte össze.Petikievak01
Jaguars claimed Jason Babin. 😉Beki
XD Na ez most odabaszott 😀Petikievak01
A DEinknek(4nek egész pontosan) együtt összesen 0.5 sackkel van többje, mint neki ebben a csalódást keltő idényében egyedül.... Plusz holtversenyben utolsók vagyunk a Raiderssel 13 sackkel. És van cap spacünk.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A whopping eight teams put in waiver claims for former Eagles DE Jason Babin who was awarded to the Jaguars, per league source.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Titkon remélem hogy a bucs szedte össze.Petikievak01
Jaguars claimed Jason Babin. 😉Beki
XD Na ez most odabaszott 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Titkon remélem hogy a bucs szedte össze.Petikievak01
Jaguars claimed Jason Babin. 😉
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Titkon remélem hogy a bucs szedte össze.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason Babin was claimed on waivers. Waiting for word on what team he'll be awarded to.
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na hát épp erre akartam rákérdezni, hogy drafton kit érdemesebb szerintetek húzni, és kit érdemsebb majd hozni?
Lassan majd nézegethetjük az upcoming FA listát is. Lesznek nagy nevek vagy ilyesmi...Eazzy
Na akkor itt van egy szép lista minden hiányposzta avyg ahová én el tudnék képzelni. Félkövérrel az első körbe vártak.

OL: Barrett Jones C/G, Luke Joeckel T, Khaled Holmes C, Chance Warmack G, Jake Matthews T
WR: Terrence Williams, Keenan Allen, Robert Woods (Nr. 1 elkapónak őket tudom elsősorban elképzelni, persze vannak még mások is)
QB: Geno Smith, Matt Barkley, Tyler Wilson, Aaron Murray
CB: Johntan Banks, Dee Milliner
OLB: Chase Thomas, Arthur Brown (Bryce tesója), Gerald Hodges, Jervis Jones
SS: Matt Elam, Robert Lester
FS: Eric Reid, Tony Vaccaro, Bacari Rambo
ILB: Manti Te'o, Nico Johnson (bár ő 3-4-es elsősorban), Shayne Skov
DT: Star Lotulelei, Jesse Williams (Ő NT, de olyan jó hogy muszáj betenni)
DE: Bjoern Werner, Damontre Moore, Sam Montgomery, Alex Okafor, Corey Lemonier

Ők lennének a teljesség igénye nélkül. Vannak benn első, második és harmadik körre várt játékosok is.
Illetve itt van BleedingGreen múltkori cikke, amiben részletesebben is ír néhány védőjátékosról.http://philly.blog.hu/2012/10/20/eloretekinto_2013_nfl_draft_vedelem Támadóknál is várható hasonló cikk, amint megírom 😛 De szezon vége felé közeledve majd a blogon is egyre többet fogunk foglalkozni a leendő újoncokkal. Shawn84
Várható majd újabb, talán a hétvégére. Reid (nem Andy 😊), McDonald, Rambo már megvan, LB-k közül talán Skov, Porter, Hodges lesz benne.

Az én kívánságlistám a draftra (még sokat változhat tavaszig):
- Top 3-as picket tradeljük el ha lehet, szüksége lesz az új HC-nek a plusz pickekre. Ha nem tudjuk akkor előbb vinném Joeckelt vagy Lotuleleit, mint Qb-t.
- Safety kívánságlistám (nem draft kör szerint):1.Rambo 2.Reid 3.Elam 4. Vaccaro

- LB kívánságlista: 1.Te'o 2.Mosley (őket első körben nem hiszem hogy elvisszük) 3. Arthur Brown, 4. Minter 5. Skov 6. Hodges


több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Colemanban és Allenben nem tudom mit láttok, idén bizonyítottak eleget. A ligaelit futójátékhoz sajnos fal is kéne 😀
Ha geno kimegy, akkor szerintem várjunk egy évet majd jön Thomas. Nem tudom mi a bajod vele Shawn a kedvenc irányítóm az NCAAben, bivaly méretei vannak, még camnél is durvábbak, nekünk ilyen QB kell.eaglesmcnabb
Volt egy QB 2007 ben. Aki 1/1 lett. Borzasztó fizikai képességekkel, nagy hatalmas karokkal, nagy testtel.

Csakmert bivaly méretei vannak még nem lesz jó 😀

több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na akkor 1: jövőre is vick a kezdő QB (egy az adottságait kihasználó, és nem korlátozni próbáló HC-OC párossal)+ jöhetne egy acélosabb csere QB
2: Peters back, Todd vissza RG-be, Mathis LG Center+ RT kell!!


DL: Cole mellé sajna kéne valaki, de azt a rosteren most nem látom..
Sec. Aso kuka a helyére ( bérére) két kisebb nevű CB is elférne+ DRC+ Boykin
Coleman cut vagy max csere de SS szintén kell
MLB kérdéses mit mutatna DR egy új DC alatt + kendricks ok + Jordan helyére kell új ember

ez olyan 8 ember 4-4 ben FA + draft meg is oldható, vagy az új edző is hozhatna pár embert 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Colemanban és Allenben nem tudom mit láttok, idén bizonyítottak eleget. A ligaelit futójátékhoz sajnos fal is kéne 😀
Ha geno kimegy, akkor szerintem várjunk egy évet majd jön Thomas. Nem tudom mi a bajod vele Shawn a kedvenc irányítóm az NCAAben, bivaly méretei vannak, még camnél is durvábbak, nekünk ilyen QB kell.eaglesmcnabb
A csapata, a játékstílusa. Nem bírnék még egy VT irányítót nálunk. Még Genot se akarnám. Több ilyet ide ne hozzanak. De egyébként sem hiszem, hogy jönne, max. 3. számúnak. Oda meg Zac Dysert jó lenne.
több mint 11 éve
houshmandzadeh 32
Hát ha Thomas jönne és kezdő lenne tuti nem lenne gondunk azzal h megsérül a kezdő QB-nk. 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Colemanban és Allenben nem tudom mit láttok, idén bizonyítottak eleget. A ligaelit futójátékhoz sajnos fal is kéne 😀
Ha geno kimegy, akkor szerintem várjunk egy évet majd jön Thomas. Nem tudom mi a bajod vele Shawn a kedvenc irányítóm az NCAAben, bivaly méretei vannak, még camnél is durvábbak, nekünk ilyen QB kell.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
houshmandzadeh 32
Na szerintem idén már nem fogunk meccset nyerni mert elég nehéz a sorsolás. 3-13 as szezonnal top 3 draftunk lehet ott kellene egy QB-t húzni. Az elkapósor szerintem rendben van. A támadófalba kellenek szabadügynökök. A futójátékunk ligaelit lesz ha ried elmegy és nem a passzokat fogjuk nyomatni egy újonc QB-val. Front7 sztem rendben van. Secondary-nek szerintem csak a motiváltságával van a gond. Azért egy DRC, Asamougha, Coleman, Allen nem hiszem, hogy csak ennyire képes. Idén már kínszenvedés egy meccset végignézni a sok labdavesztéssel és a védelem pocsék teljesítményével. Na remélem jövöre egy edzői stábbal és motivált, győzni akaró játékosokkal végre meglesz a PO.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
DL-t nem húznék, ahogyan ILB-t sem, secondary+OL kéne kurvára, meg valami fasza QB vick mögé. mert screenekkel és max 5 yardos passzokkal nem fogunk meccset nyerni a jövőben sem. eaglesmcnabb
Folesról le is mondtál?Shawn84
túl nagy álmokat nem dédelgetek feléje!
bízom benne hogy geno smith valahogy összejön. De előreláthatólag a KC benyúlja úgyhogy Logan Thomas a mi emberünk! na ő brutál lenne, kurvára örülnék neki, addig vick elkaristól.
eaglesmcnabb
Jaj csak azt ne!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
DL-t nem húznék, ahogyan ILB-t sem, secondary+OL kéne kurvára, meg valami fasza QB vick mögé. mert screenekkel és max 5 yardos passzokkal nem fogunk meccset nyerni a jövőben sem. eaglesmcnabb
Folesról le is mondtál?Shawn84
túl nagy álmokat nem dédelgetek feléje!
bízom benne hogy geno smith valahogy összejön. De előreláthatólag a KC benyúlja úgyhogy Logan Thomas a mi emberünk! na ő brutál lenne, kurvára örülnék neki, addig vick elkaristól.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
DL-t nem húznék, ahogyan ILB-t sem, secondary+OL kéne kurvára, meg valami fasza QB vick mögé. mert screenekkel és max 5 yardos passzokkal nem fogunk meccset nyerni a jövőben sem. eaglesmcnabb
Folesról le is mondtál?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
DL-t nem húznék, ahogyan ILB-t sem, secondary+OL kéne kurvára, meg valami fasza QB vick mögé. mert screenekkel és max 5 yardos passzokkal nem fogunk meccset nyerni a jövőben sem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
empty taxi
1994 óta nem volt ilyen a club történetében. 😕


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na hát épp erre akartam rákérdezni, hogy drafton kit érdemesebb szerintetek húzni, és kit érdemsebb majd hozni?
Lassan majd nézegethetjük az upcoming FA listát is. Lesznek nagy nevek vagy ilyesmi...Eazzy
Na akkor itt van egy szép lista minden hiányposzta avyg ahová én el tudnék képzelni. Félkövérrel az első körbe vártak.

OL: Barrett Jones C/G, Luke Joeckel T, Khaled Holmes C, Chance Warmack G, Jake Matthews T
WR: Terrence Williams, Keenan Allen, Robert Woods (Nr. 1 elkapónak őket tudom elsősorban elképzelni, persze vannak még mások is)
QB: Geno Smith, Matt Barkley, Tyler Wilson, Aaron Murray
CB: Johntan Banks, Dee Milliner
OLB: Chase Thomas, Arthur Brown (Bryce tesója), Gerald Hodges, Jervis Jones
SS: Matt Elam, Robert Lester
FS: Eric Reid, Tony Vaccaro, Bacari Rambo
ILB: Manti Te'o, Nico Johnson (bár ő 3-4-es elsősorban), Shayne Skov
DT: Star Lotulelei, Jesse Williams (Ő NT, de olyan jó hogy muszáj betenni)
DE: Bjoern Werner, Damontre Moore, Sam Montgomery, Alex Okafor, Corey Lemonier

Ők lennének a teljesség igénye nélkül. Vannak benn első, második és harmadik körre várt játékosok is.
Illetve itt van BleedingGreen múltkori cikke, amiben részletesebben is ír néhány védőjátékosról.http://philly.blog.hu/2012/10/20/eloretekinto_2013_nfl_draft_vedelem Támadóknál is várható hasonló cikk, amint megírom 😛 De szezon vége felé közeledve majd a blogon is egyre többet fogunk foglalkozni a leendő újoncokkal.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na hát épp erre akartam rákérdezni, hogy drafton kit érdemesebb szerintetek húzni, és kit érdemsebb majd hozni?
Lassan majd nézegethetjük az upcoming FA listát is. Lesznek nagy nevek vagy ilyesmi...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na ez WTF?
Értem én, hogy egyoldalú passrusher, és nyilván Graham és Curry is nagyobb potenciállal bír, de hát még csak meg sem próbálunk kihozni valami ellenértéket belőle? Azért egy 18 sackes szezon után csak van valami csapat, aki legalább egy 6-7. kört idehajint érte...azért van olyan DL bőven, ahová szívesen várják majd...

Na most nincs innentől a kezdő QB, RB, WR, slotWR támadásban, védelem amúgy is hoki...TOP5 pick biztos meglesz, de az én kérdésem, hogy kiket húzgáljunk? Védelembe kéne vagy két S, két CB, nem ártana nagyon LB sem, kb egy egész OL-t is húzhatnánk, kéne valami értelmes franchise QB is, lassan elgondolkozhatunk valami AJ Green típusú WR-en is, mert Maclin megint betlizik idén...(jó mondjuk voltak nem rajta múló tényezők is, de azért nah...).
Ilyenkor kicsit sajnálom, hogy nem mentünk rá RGIII-ra...mostani drafton gondolom közel sem jön ilyen Luck - Griffin szint mi?Eazzy
Majdnem minden kéne. A jó hír, hogy lesz bőven pénzünk a sapka alatt, így szabadügynökök is jöhetnek majd. Drafton meg már csak csinosítgatni kelljen.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na ez WTF?
Értem én, hogy egyoldalú passrusher, és nyilván Graham és Curry is nagyobb potenciállal bír, de hát még csak meg sem próbálunk kihozni valami ellenértéket belőle? Azért egy 18 sackes szezon után csak van valami csapat, aki legalább egy 6-7. kört idehajint érte...azért van olyan DL bőven, ahová szívesen várják majd...Eazzy
A trade-időszak már lezárult.
Bébé
Idén igen. Ettől még meg fog az nyílni jövőre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Na ez WTF?
Értem én, hogy egyoldalú passrusher, és nyilván Graham és Curry is nagyobb potenciállal bír, de hát még csak meg sem próbálunk kihozni valami ellenértéket belőle? Azért egy 18 sackes szezon után csak van valami csapat, aki legalább egy 6-7. kört idehajint érte...azért van olyan DL bőven, ahová szívesen várják majd...Eazzy
A trade-időszak már lezárult.