Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
amúgy én még mindig nem térek észhez.

edit: kérdem én: nándi mit keres még mindig a (kezdő)csapatban?

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Még egy vereség sem baszott fel ennyire mint ez. Tényleg szánalmas.Ha kint lennék most mennék is a következő meccsre sok sajtburgerrel..és csak a fejét céloznám. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
lol
Szerencse, hogy idén nézem messze a legkevesebb meccsünket, de látom azért sikerül alakítani pályán kívűl is.... 😂

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
gratulálok, az átlagost kibasszuk, aki tényleg SZAR idén azt meg nem. NOOOOOOORMÁLIS?!mustaine
Azért Babinnal kapcsolatban figyelembe vehetnék hogy tavaly 18 sackje volt. Cole is jó volt mindig. Idén mindegyik gyenge. De nem azért mert hirtelen megöregedtek.

Elképesztő faszság ez a dagitól.
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
gratulálok, az átlagost kibasszuk, aki tényleg SZAR idén azt meg nem. NOOOOOOORMÁLIS?!

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Eagles have released Jason Babin. vassadi
WTF! Mindenki takaroggyon! Reidet is basszák ki akkor a qrva életbe már. Nem kéne hagyni , hogy rombolják a csapatot.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
NA bazzeg. Curry kinyomta a babost a csapatból.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor én már nem tolom be, de bazdmeg 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Eagles have released Jason Babin.
több mint 11 éve
Csifu 223
The Eagles announce they've released DE Jason Babin. Details to follow...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Remélem Shadyt is IR-ra tesszük, nem hiányzik, hogy agyrázkódásból visszatérve újra megfejelje valaki. Játszassuk Brownt, hátha megtanulja, hogyan kell a labdát tartani. Enélkül nem sokat ér, hogy egyébként tud futni.

Szerintem semmi változás nem történt a korábbiakhoz képest, az NFC második leggyengébb csapatával játszottunk egy viszonylag szoros meccset. Newtont is sikerült future HOF szintre emelni, bár még így is mellédobott néhányat. 😊
Nekem bebizonyosodott, hogy Curry+Graham>Babin+Cole. Curry egy meccsen többet csinált, mint Tapp az eddigi összes meccs alatt.


BleedingGreen
Erre jöhet az, hogy: Mi megmondtuk Reid edzőbá!! Újabb rúgás a dagi seggébe.
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Remélem Shadyt is IR-ra tesszük, nem hiányzik, hogy agyrázkódásból visszatérve újra megfejelje valaki. Játszassuk Brownt, hátha megtanulja, hogyan kell a labdát tartani. Enélkül nem sokat ér, hogy egyébként tud futni.

Szerintem semmi változás nem történt a korábbiakhoz képest, az NFC második leggyengébb csapatával játszottunk egy viszonylag szoros meccset. Newtont is sikerült future HOF szintre emelni, bár még így is mellédobott néhányat. 😊
Nekem bebizonyosodott, hogy Curry+Graham>Babin+Cole. Curry egy meccsen többet csinált, mint Tapp az eddigi összes meccs alatt.


több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
C. Newton became 5th straight QB to post QB rating of 120+ vs. Eagles. Bowles calls it "depressing." sapka
most mondjam, hogy meglepődtem? 😕

edit: javulnunk kell.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
C. Newton became 5th straight QB to post QB rating of 120+ vs. Eagles. Bowles calls it "depressing."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
valóban különböznek a források (1, 2), de igazából mindegy, a karrierjére nem lesz hatással és egyikkel se fog játszani.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
csak repedt, de tényleg nincs miért kockáztatni.kristof
Ahol néztem, ott törés volt

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
csak repedt, de tényleg nincs miért kockáztatni.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Szerencsétek sincs, DeSean IRWyatt
Nájsz. :/ Azért az nem tűnt annyira súlyosnak. Bordájával van vmi..lehet eltört. Nem akarunk már senkit összetöretni jobban idén. Nincs is miért.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerencsétek sincs, DeSean IR

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
(...)
Nah, jóvót ez. Hajtunk a jó pickekre és az új éra kezdetére, nekünk jó is valahol az 5. helykörül húzgálni majd, és így még elpicsázhatjuk a Giants - Cowboys egyikét legalább.Eazzy
Mindkettőt, ha kérhetem... 😀apeszos
Mi PO-t kértünk a csapattól. Szerintem a te kérésedet is pont úgy leszarják majd mint a miénket 😊Shawn84
Nem is tőlük kértem.. 😀 Nálatok többre megyek 😛apeszos
Én nektek szurkolok most már PO-ért. De RG III miatt ez nem volt kérdés eddig se. Rajtunk meg eddig se múlott semmi 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(...)
Nah, jóvót ez. Hajtunk a jó pickekre és az új éra kezdetére, nekünk jó is valahol az 5. helykörül húzgálni majd, és így még elpicsázhatjuk a Giants - Cowboys egyikét legalább.Eazzy
Mindkettőt, ha kérhetem... 😀apeszos
Mi PO-t kértünk a csapattól. Szerintem a te kérésedet is pont úgy leszarják majd mint a miénket 😊Shawn84
Nem is tőlük kértem.. 😀 Nálatok többre megyek 😛
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
3-13 lesz ez esetle 4w . Többit ha otthon vagyok most ismét a büdös nagy almaban a repülőre várva.Janek
PM-et küldtem majd csekkold légy szíves.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
(...)
Nah, jóvót ez. Hajtunk a jó pickekre és az új éra kezdetére, nekünk jó is valahol az 5. helykörül húzgálni majd, és így még elpicsázhatjuk a Giants - Cowboys egyikét legalább.Eazzy
Mindkettőt, ha kérhetem... 😀apeszos
Mi PO-t kértünk a csapattól. Szerintem a te kérésedet is pont úgy leszarják majd mint a miénket 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
3-13 lesz ez esetle 4w . Többit ha otthon vagyok most ismét a büdös nagy almaban a repülőre várva.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(...)
Nah, jóvót ez. Hajtunk a jó pickekre és az új éra kezdetére, nekünk jó is valahol az 5. helykörül húzgálni majd, és így még elpicsázhatjuk a Giants - Cowboys egyikét legalább.Eazzy
Mindkettőt, ha kérhetem... 😀