Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 486 — No one likes us, cause no one like us
Az baj, hogy én tökre élveztem ezt a meccset? Tudtam, hogy kikapunk, de végre olyanokat láttam, amit egyébként eddig nem. Volt Curry time, volt nyomás az ellenfél irányítóján, volt sack, volt brutál nagy futásunk végre, voltak TD-k, ugye ez sem volt mostanság sűrven tőlünk. Én élveztem a meccset.

Persze arra már magyarázatot sem keresek, hogy miért voltunk az első két Panthers TD-nél totálisan fogalmatlanok a secben...eddig védtem Bowlest, de mégis ott mit akart? Mondjuk arról megint nem Ő tehetett, hogy DRC továbbra is totál gyökér. Megint két emberünk között szedi le a lasztit egy elkapó...mondjuk Aso most is olyan homály volt, hogy még Blake Griffin is büszkébb lehet a tavalyi két büntetőjére am a gyűrűig sem ment el, mint erre a teljesítményre Nándi...

Nah, jóvót ez. Hajtunk a jó pickekre és az új éra kezdetére, nekünk jó is valahol az 5. helykörül húzgálni majd, és így még elpicsázhatjuk a Giants - Cowboys egyikét legalább.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem baj ez akkor is egy SZERETHETŐ 😛 csapat s még egy dolog jutott eszembe ez idény kapcsán:

év eleje belépő Reid (alias JFK): Bukott diák
év vége felé még nem (de majd) lelépő Reid (alias JFK): Én nem veszíthetek...dande
Lécci ne hozzuk a magyar focis kifejezéseket, mert már azoktól is hányni kell. De az is igaz, hogy nincsenek szavak már erre az alpáriságra 😀Shawn84
Bocsánat nem akartam még jobban a lelkedbe taposni 😉 tényleg nem gondoltam át

Egyébként hogy ne legyek annyira igazságtalan arról nem Reid tehet, hogy a labdákat kiverik a játékosaink kezéből, azért egész jó volt a gameplan Brownt is jól használtuk egyszerűen ez ilyen év minden labdát amit elveszíthetünk elveszítünk a 2 pontos próbálkozásért sem hibáztatom és az incset is meg kellett próbálni ott mondjuk lehetett volna szerencsésebb játékot hívni. Van két jó futónk ez is valami 😀dande
Nincs baj, csak annál a válogatottnál is hasonló szöveg megy, és már sok egyszerre. Mondjuk ott hozzáteszik, hogy "nagyon masszív ellenfél ellen kaptunk ki, akik fizikailag erősebbek voltak nálunk." Na meg az anyátok retkes pi..... 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem baj ez akkor is egy SZERETHETŐ 😛 csapat s még egy dolog jutott eszembe ez idény kapcsán:

év eleje belépő Reid (alias JFK): Bukott diák
év vége felé még nem (de majd) lelépő Reid (alias JFK): Én nem veszíthetek...dande
Lécci ne hozzuk a magyar focis kifejezéseket, mert már azoktól is hányni kell. De az is igaz, hogy nincsenek szavak már erre az alpáriságra 😀Shawn84
Bocsánat nem akartam még jobban a lelkedbe taposni 😉 tényleg nem gondoltam át

Egyébként hogy ne legyek annyira igazságtalan arról nem Reid tehet, hogy a labdákat kiverik a játékosaink kezéből, azért egész jó volt a gameplan Brownt is jól használtuk egyszerűen ez ilyen év minden labdát amit elveszíthetünk elveszítünk a 2 pontos próbálkozásért sem hibáztatom és az incset is meg kellett próbálni ott mondjuk lehetett volna szerencsésebb játékot hívni. Van két jó futónk ez is valami 😀dande
A tavalyi is ilyen volt nem csak ez. Ha csak ez lenne akkor azt lehet mondani, hogy 13-14 évente belefér egy. De sorozatban ez van 2-3 éve. Így már nehéz megemészteni. Egyébként tényleg nem Reid hibája a sok elveszített labda, de ezzel kezdeni kellett volna már valamit.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
személy szerint is alig várom, reméljük sok képet csináltál! 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Sziasztok!a hangulat oltari volt,most csak annyit,hogy en meg jobban szeretem az eagles-t mint eddig!a vegen szidtak a dagit mint a bokrot,de lattuk Curry elso sack-et. Most hulla vagyok tobbet majd csutortok fele.

több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Annyira durva, hogy már csak a vállamat rándítom egy vereségre... :S
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem baj ez akkor is egy SZERETHETŐ 😛 csapat s még egy dolog jutott eszembe ez idény kapcsán:

év eleje belépő Reid (alias JFK): Bukott diák
év vége felé még nem (de majd) lelépő Reid (alias JFK): Én nem veszíthetek...dande
Lécci ne hozzuk a magyar focis kifejezéseket, mert már azoktól is hányni kell. De az is igaz, hogy nincsenek szavak már erre az alpáriságra 😀Shawn84
Bocsánat nem akartam még jobban a lelkedbe taposni 😉 tényleg nem gondoltam át

Egyébként hogy ne legyek annyira igazságtalan arról nem Reid tehet, hogy a labdákat kiverik a játékosaink kezéből, azért egész jó volt a gameplan Brownt is jól használtuk egyszerűen ez ilyen év minden labdát amit elveszíthetünk elveszítünk a 2 pontos próbálkozásért sem hibáztatom és az incset is meg kellett próbálni ott mondjuk lehetett volna szerencsésebb játékot hívni. Van két jó futónk ez is valami 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem baj ez akkor is egy SZERETHETŐ 😛 csapat s még egy dolog jutott eszembe ez idény kapcsán:

év eleje belépő Reid (alias JFK): Bukott diák
év vége felé még nem (de majd) lelépő Reid (alias JFK): Én nem veszíthetek...dande
És erre a Phily fanbase válasza:
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 827 — Keep pounding
Hát srácok, több sikert, aki ellenünk lúzerkedik az igen béna kell legyen...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem baj ez akkor is egy SZERETHETŐ 😛 csapat s még egy dolog jutott eszembe ez idény kapcsán:

év eleje belépő Reid (alias JFK): Bukott diák
év vége felé még nem (de majd) lelépő Reid (alias JFK): Én nem veszíthetek...dande
Lécci ne hozzuk a magyar focis kifejezéseket, mert már azoktól is hányni kell. De az is igaz, hogy nincsenek szavak már erre az alpáriságra 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem baj ez akkor is egy SZERETHETŐ 😛 csapat s még egy dolog jutott eszembe ez idény kapcsán:

év eleje belépő Reid (alias JFK): Bukott diák
év vége felé még nem (de majd) lelépő Reid (alias JFK): Én nem veszíthetek...
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
naná hogy lesz meccsnézés!
idén tényleg mindennek lehet majd örülni :S...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én biztos leszek, Janek meg a helyszínen "kínozza" magát. Lehet be is fog jelentkezni az eredménykövetőben. 😊Greengo
Ott meg minek, élvezze, fényképezzen amit csak tud meg a meccsel foglalkozzon ne velünk 😀 ha nyerünk haza se jöjjön kötelezzük, hogy az összes többi meccsre kimenjen, ha meg nem akkor meg azért 😛 😉
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Én biztos leszek, Janek meg a helyszínen "kínozza" magát. Lehet be is fog jelentkezni az eredménykövetőben. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csakhogy ne legyünk már annyira az alján (mondjuk az aktivitás sok mindent elárul) GAMEDAY, én vállalom az önkínzást 😛 mások? a követőben valószínű nem leszek attól megkíméllek titeket legfeljebb csak olvasgatom, de a tévében azért nézem. Jó szurkolást!
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 486 — No one likes us, cause no one like us
Hát használjuk is Brownt, mondjuk egy jó 70yard+TD jól jönne fantasyban 😀 Ha már másra nem jó a csapat...(sajnos idén erre sem)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok Shady-t tudtam, hogy sajnos nem fog, de bízom Brownban és remélem használni is fogjuk.dande
valakit biztos fogunk RB poszton, főleg hogy Foles irányít.eaglesmcnabb
Reidnél soha nem lehet tudni 😛
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ok Shady-t tudtam, hogy sajnos nem fog, de bízom Brownban és remélem használni is fogjuk.dande
valakit biztos fogunk RB poszton, főleg hogy Foles irányít.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok Shady-t tudtam, hogy sajnos nem fog, de bízom Brownban és remélem használni is fogjuk.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem fog játszani, mint ahogy Shady sem.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000099761/article/michael-vick-progressing-from-concussion-for-eaglesdande
Ezt most jó vagy rossz hírként éled meg ?Petikievak01
Sehogy csak betettem annak aki érti és érdekli, és épp nem az nfl.comot nézi. Ezek szerint, ha így kérdezed 😛 nyilván az van benne, hogy Vick játszani fog. Tőlem játsszon csak jól és nyerjünk a többi nem érdekel.dande
Nem , nem az van benne , csak az van hogy jó ütmeben kezd kigyógyulni az agyrázkódásából , már nincsen fejfájása , és a 3. fázisba lépett , illetve hogy vasárnapra már a 4.be fog (5 van) De hétfőn ettől függetlenül Foles úr fog játszani , és Bryce Brown.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000099761/article/michael-vick-progressing-from-concussion-for-eaglesdande
Ezt most jó vagy rossz hírként éled meg ?Petikievak01
Sehogy csak betettem annak aki érti és érdekli, és épp nem az nfl.comot nézi. Ezek szerint, ha így kérdezed 😛 nyilván az van benne, hogy Vick játszani fog. Tőlem játsszon csak jól és nyerjünk a többi nem érdekel.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000099761/article/michael-vick-progressing-from-concussion-for-eaglesdande
Ezt most jó vagy rossz hírként éled meg ?

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rwasxofwdab2f1ooejye
Michael Vick progressing from concussion for Eagles
Michael Vick won't play in Week 12, but the Philadelphia Eagles quarterback is making steady progress in his recovery from a concussion. Vick will visit with an independent doctor this week.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Két hét kimaradt meló miatt de most megint Beharangozok:  philly.blog.hu/2012/11/24/beharangozo_panthers_eagles