Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Elméletileg lezárult a McNabb trade:
Donovan McNabb for Nate Allen&Casey Matthews&DeMeco Ryans
Sztem mi jöttünk ki belőle győztesen. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
én mondjuk c.m.et cutolnám

soha nem lesz kezdő szintJanek
Már nem is kell 😛 De jó csere még lehet.Shawn84
Be kell védjem Casey-t. 😀
Nem értem ezt a nagy gyűlöletet az irányába.
Mikor draftoltuk szinte mindenki azt mondta h szar lesz és az is volt 😀 , szal nem mintha nem számítottatok volna rá. 😀

De komolyra fordítva a szót, simán lehet Ő még hasznos, jó kezdő játékos az NFL-ben.
Igaz, hogy fejlődnie kell, de ez nem lehetetlen kérés.
Én továbbra is bízom benne és megadom neki az esélyt.
LB-k terén inkább Chaney basz fel. (De Ő csak azért mert én nagy idényt vártam tőle tavaly. Ehhez képest pedig...)Bébé
Pedig őt még hátrébb draftoltuk mint Caseyt. CM-el kapcsolatban pedig lehetett tudni, hogy kell 2-3 év mire komoly szintre juthat. Csak azért ekézi mindenki mert Castilloék faszsága miatt kezdett, és nem tudta azt a teljesítményt nyújtani ami egy kezdő MLB-től elvárható. Reidéken kívül ezt senki sem várta tőle. Szóval én azt mondom, hogy kezdő szint is lehet de még kel 1-2 év. Lehet hogy idén már sokkal jobb lesz. Mindenesetre nyugodtan készülhet a szezonra, mert egy igazán jó Ryans mögött tanulhatja a dolgokat.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
én mondjuk c.m.et cutolnám

soha nem lesz kezdő szintJanek
Már nem is kell 😛 De jó csere még lehet.Shawn84
Be kell védjem Casey-t. 😀
Nem értem ezt a nagy gyűlöletet az irányába.
Mikor draftoltuk szinte mindenki azt mondta h szar lesz és az is volt 😀 , szal nem mintha nem számítottatok volna rá. 😀

De komolyra fordítva a szót, simán lehet Ő még hasznos, jó kezdő játékos az NFL-ben.
Igaz, hogy fejlődnie kell, de ez nem lehetetlen kérés.
Én továbbra is bízom benne és megadom neki az esélyt.
LB-k terén inkább Chaney basz fel. (De Ő csak azért mert én nagy idényt vártam tőle tavaly. Ehhez képest pedig...)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
én mondjuk c.m.et cutolnám

soha nem lesz kezdő szintJanek
Már nem is kell 😛 De jó csere még lehet.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
én mondjuk c.m.et cutolnám

soha nem lesz kezdő szint

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hát azért a falba mindig kell ember 😊

én azért várok 2lb draftot is ha nem lesz több fa

Audie Cole a hátsó körökben is jónak tűnik...

DT:Wolfe 3.körben már nem lenne reachJanek
Na ő pont nem kell. Ryans mögött ott van Matthews MLB-nek. Cole is csak az. OLB kell. Mondjuk Manning, David, Wagner, Lewis, Spence, Carder stb. Wagner jó lenne.




Ma este 20:30-tól hivatalos oldalon Spadaro fog beszélgetni az új franchise MLB-vel.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Hát azért a falba mindig kell ember 😊

én azért várok 2lb draftot is ha nem lesz több fa

Audie Cole a hátsó körökben is jónak tűnik...

DT:Wolfe 3.körben már nem lenne reach

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Adam Schefter @AdamSchefter

Denver traded quarterback Tim Tebow to the NY Jets.

Na erről ennyit.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Ryans-nek kurvára örülök. Ennyiért simán megérte bepróbálni. Ha visszanyeri régi formáját, akkor kurvajól jártunk vele.
A reptéren Castillo vette fel. Lehet, hogy DC-nek nem lesz jó, de emberileg ez a faszi...

De remélem ezzel nem tekintik megoldottnak az LB posztot. Vagy a FA-ról vagy az első két körben még kéne vkit hozni.
2008 után remélhetőleg újra lesz egy nagyon jó MLB-nk. És visszautalva az 1ik korábbi hozzászólásomra, újabb ember akire a rookie-k, fiatalok fel tudnak nézni D#-ben/öltözőben.
A Houston játékosok elég jókat nyilatkoznak róla.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Miért akarnak hozzánk QB-t?

Kafkát se dobtuk még be ...Janek
Passz. Igazából 3. számú most sincs komoly csak Trent Edwards. Szóval akár jöhet isQB, de nem 3. körben. Akkor már inkább jöjjön ott egy guard vagy tackle. Michael Brewster alkalmas lehet. Őt Center és guard poszton is lehet használni. Nálunk csereként mindenhová jó lehet. De talán most Tackleökből kifogytunk kicsit.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Miért akarnak hozzánk QB-t?

Kafkát se dobtuk még be ...

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Valaki az említett első körösök közül lecsúszik hozzánk (szerintem Cox). Viszont simán benne van, hogy ha Reid nagyon beleesik valamelyikükbe, akkor feltradel érte, mint Graham esetében.BleedingGreen
Ebben az offseasonban most tetszik először a walterfootball mockjában az első 2 húzásunk: http://walterfootball.com/draft2012.php (2/51 már érthetetlen 😛 )
DT húzás most elsőben nagyon érik. Nem egyeztünk meg még Landrivel és Laws is a Pats felé kacsintgat.Greengo
Landriről nem hallottam, hogy valakivel tárgyalna. Szerintem őt tudjuk marasztalni. Főleg ha Laws lelép.

Mock draft nem is rossz, bár az egészet nézve vannak benne baromságok bőven.

Szerintük
1: Fletcher Cox, DT
2: Zach Brown, LB
2: Kirk Cousins, QB
3: Juron Criner, WR
4: Matt McCants, OT
5: Tauren Pool, RB

Cousins nem kell, Poolnál másabb RB kéne de különben aláírnám ezt si. Cousinst is bírom, Pool se rossz azért. McCantsot mondjuk nem ismerem, CBS-nél 3. körre saccolják, de talán lesz nála jobb opció is OL-be. Főleg center poszton kéne, meg guard.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 586 — Eagles fan
Valaki az említett első körösök közül lecsúszik hozzánk (szerintem Cox). Viszont simán benne van, hogy ha Reid nagyon beleesik valamelyikükbe, akkor feltradel érte, mint Graham esetében.BleedingGreen
Ebben az offseasonban most tetszik először a walterfootball mockjában az első 2 húzásunk: http://walterfootball.com/draft2012.php (2/51 már érthetetlen 😛 )
DT húzás most elsőben nagyon érik. Nem egyeztünk meg még Landrivel és Laws is a Pats felé kacsintgat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Itt egy cikk a fentebb említett Cox-ról: http://scoutsnotebook.com/2012/03/20/fletcher-on-top-at-dt/

Bár ahogy láttam, van néhány csapat, aki előttünk van és a kívánságlistája élén szerepel...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Dungy: Eagles a logical choice for Tebow..........greenboy
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20120321_Dungy__Tebow_a_good_backup_plan_for_Eagles.html

ki sem maradhatnátok ebből. 😀Amadeus91
Na jó ezt fejezzük is be szerintem. Ez már a 3. ilyen az elmúlt 2 nap során. Hülyeségekről meg kár vitatkozni.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 863
Dungy: Eagles a logical choice for Tebow..........greenboy
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20120321_Dungy__Tebow_a_good_backup_plan_for_Eagles.html

ki sem maradhatnátok ebből. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Jaj ne!

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én már hoztam ezt 😉olvass vissza kicsit látod mi volt a reakció 😛
több mint 12 éve
greenboy Philadelphia Eagles 261
Dungy: Eagles a logical choice for Tebow..........
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Én néztem a kombányt, és nekem Cox volt a legmeggyőzőbb, hihetetlen mozgékony a méreteihez képest. Technikás, ügyes játékos. Azt, hogy mennyire okos, azt nem tudom, futás ellen ez ugye sokat számít, de úgy gondolom egy falembernél ez tapasztalattal könnyen tud jönni, ha van affinitása hozzá egy kevés.

Én most azt mondanám, hogy első körös DT legyen, mert LB-t biztosan nem fognak Reid-ék húzni, akkor meg inkább DT, mint DE legyen, hátha Graham jövőre képes lesz folyamatosan játszani, még ennyi lehetőséget megadnék neki.

LB pedig akkor Zach Brown legyen, vagy Hightower (én kicsit a másodiknak örülnék jobban, interjút láttam vele, egy rendkívül értelmes srác.)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Köszi.Shawn84
Még hagytam ki embereket, mert közbe el kellett mennem kajálni. 😀
Coples mint DE/DT hibrid: szerintem nagyon ütné a szerepe Grahamét. Ha kihúzzuk, szerintem azt jelenti, hogy már nem bízunk annyira Grahamben.
Thompson a 2. körben jó lehetne, de az ő feladatára ott van Patterson és Dixon. Inkább futás ellen erős, a passz ellen fejlesztenie kéne a technikáját, nagyon robbanékony, de az már önmagában kevés lesz a profik között, ha nem fejlődik technikailag.BleedingGreen
Coplesen gondolkodtam, hogy meddig csúszhat, de akárhogy nézem valamennyit kéne felmenni érte. Viszont ha 15-ig csúszik, akkor szerintem simán berántjuk.Shawn84
Valaki az említett első körösök közül lecsúszik hozzánk (szerintem Cox). Viszont simán benne van, hogy ha Reid nagyon beleesik valamelyikükbe, akkor feltradel érte, mint Graham esetében.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szerintem 3-techet fogunk keresni majd, és oda Cox lehet a legjobb, ha az első körösökről beszélünk. Pass rushernek használnánk első évében főleg, mert a futás ellen még fejlődnie kell. Egy az egyben nagyon jó, de ha kettőzik akkor eléggé tehetetlen, úgyhogy futás ellen kockázatos lenne használni rögtön. Viszont kedvezne neki a gap penetration-ra épülő egylyukas rendszer.
Poe lehet a meglepetés pick, ha még bent lesz 15-re. Sokan már inkább 4-3-as 3-technek tartják és keveslik a klasszikus 34-es NT-hez. Termetéhez képest elég gyors és passrushban is erős, úgyhogy szerintem nem lenne elveszve a sémánkban. A combineon lenyűgözött mindenkit az atletikusságával, ez nagyot dobott az értékén. Neki még sok fejlődni valója van technikában, és gyengébb konferenciából jön, ahol nem is dominált mindig. Szerintem benne nagyobb a kockázat mint Coxban, de ha bejön akkor hatalmas nyereség lehet. Egy ekkora és ilyen atletikus DT 4-3-ban nagy előny lehet (mint Big Al a titanses idejében).
Brockers inkább az előző sémánkba illene, nagyon jó a futás ellen, jól tolódik a LOS-en, és kettőzés mellett is sokszor odaér. Passrushban kellene neki még többet fejlődni. Ő is nagyon hasznos lehet, mert 1-1-ben nehéz lesz megállítani, ezért szerintem kapná sokszor a kettőzéseket, a többiek dolgát megkönnyítve.

Hátrább húzható emberek közül szerintem Reyes lehet jó, átlagosan jó képességei vannak minden tekintetben, őt is be lehetne dobni a rotációba az első évben. Worthyt is belehetne illeszteni, de vele kapcsolatban kicsit bizonytalan vagyok, mint Still-el. Still az első körben nem kéne, de ha csúszik akkor a 2. ban meg lehetne kockáztatni, a stílusa illene hozzánk, de már asszem korábban leírtam, hogy kétséges, hogy tud-e még fejlődni a nagyok között.

Amúgy kihúznám Kuechlyt még mindig, mert egy jó LB nem elég, ráadásul Ryans mellett ideális helye lenne, nem kéne azonnal középen kezdenie, lehetne először OLB, aztán idővel átvehetné Ryans szerepét.BleedingGreen
Köszi.Shawn84
Még hagytam ki embereket, mert közbe el kellett mennem kajálni. 😀
Coples mint DE/DT hibrid: szerintem nagyon ütné a szerepe Grahamét. Ha kihúzzuk, szerintem azt jelenti, hogy már nem bízunk annyira Grahamben.
Thompson a 2. körben jó lehetne, de az ő feladatára ott van Patterson és Dixon. Inkább futás ellen erős, a passz ellen fejlesztenie kéne a technikáját, nagyon robbanékony, de az már önmagában kevés lesz a profik között, ha nem fejlődik technikailag.BleedingGreen
Coplesen gondolkodtam, hogy meddig csúszhat, de akárhogy nézem valamennyit kéne felmenni érte. Viszont ha 15-ig csúszik, akkor szerintem simán berántjuk.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem tőle fügetlenül fogunk DT-t húzni. Két okból is. Egyrészt mert megtehetjük. Lényegében ha az első körben hoznánk LB-t akkor a második körben 2 választással jöhet DT és WR, és ezen kívül már csak maximum visszahordó kéne meg April akit kinézett Special teambe aztán rendben vagyunk.
A másik meg, hogy idén olyan jó a DT classz, hogy kár lenne elszalasztani az esélyt egy komoly játékos kiválasztására.

Kérdés: elsősorban BleedenGreenek, de más is válaszolhat természetesen, aki tud. A mostani rendszerünkbe melyik újonc DT illene bele legjobban?Shawn84
Szerintem 3-techet fogunk keresni majd, és oda Cox lehet a legjobb, ha az első körösökről beszélünk. Pass rushernek használnánk első évében főleg, mert a futás ellen még fejlődnie kell. Egy az egyben nagyon jó, de ha kettőzik akkor eléggé tehetetlen, úgyhogy futás ellen kockázatos lenne használni rögtön. Viszont kedvezne neki a gap penetration-ra épülő egylyukas rendszer.
Poe lehet a meglepetés pick, ha még bent lesz 15-re. Sokan már inkább 4-3-as 3-technek tartják és keveslik a klasszikus 34-es NT-hez. Termetéhez képest elég gyors és passrushban is erős, úgyhogy szerintem nem lenne elveszve a sémánkban. A combineon lenyűgözött mindenkit az atletikusságával, ez nagyot dobott az értékén. Neki még sok fejlődni valója van technikában, és gyengébb konferenciából jön, ahol nem is dominált mindig. Szerintem benne nagyobb a kockázat mint Coxban, de ha bejön akkor hatalmas nyereség lehet. Egy ekkora és ilyen atletikus DT 4-3-ban nagy előny lehet (mint Big Al a titanses idejében).
Brockers inkább az előző sémánkba illene, nagyon jó a futás ellen, jól tolódik a LOS-en, és kettőzés mellett is sokszor odaér. Passrushban kellene neki még többet fejlődni. Ő is nagyon hasznos lehet, mert 1-1-ben nehéz lesz megállítani, ezért szerintem kapná sokszor a kettőzéseket, a többiek dolgát megkönnyítve.

Hátrább húzható emberek közül szerintem Reyes lehet jó, átlagosan jó képességei vannak minden tekintetben, őt is be lehetne dobni a rotációba az első évben. Worthyt is belehetne illeszteni, de vele kapcsolatban kicsit bizonytalan vagyok, mint Still-el. Still az első körben nem kéne, de ha csúszik akkor a 2. ban meg lehetne kockáztatni, a stílusa illene hozzánk, de már asszem korábban leírtam, hogy kétséges, hogy tud-e még fejlődni a nagyok között.

Amúgy kihúznám Kuechlyt még mindig, mert egy jó LB nem elég, ráadásul Ryans mellett ideális helye lenne, nem kéne azonnal középen kezdenie, lehetne először OLB, aztán idővel átvehetné Ryans szerepét.BleedingGreen
Köszi.Shawn84
Még hagytam ki embereket, mert közbe el kellett mennem kajálni. 😀
Coples mint DE/DT hibrid: szerintem nagyon ütné a szerepe Grahamét. Ha kihúzzuk, szerintem azt jelenti, hogy már nem bízunk annyira Grahamben.
Thompson a 2. körben jó lehetne, de az ő feladatára ott van Patterson és Dixon. Inkább futás ellen erős, a passz ellen fejlesztenie kéne a technikáját, nagyon robbanékony, de az már önmagában kevés lesz a profik között, ha nem fejlődik technikailag.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Remélem egészséges lesz 100%ban és visszanyeri a pb formáját!

Örülök neki mert ezek szerint tudjuk,hogy erősítésre szorul a LB állomány.
Én továbbra is várok még 1-2 LB-t de már csak drafton.

DT húzás is lehet bár még nem tudni mi lesz Landrival
Janek
Szerintem tőle fügetlenül fogunk DT-t húzni. Két okból is. Egyrészt mert megtehetjük. Lényegében ha az első körben hoznánk LB-t akkor a második körben 2 választással jöhet DT és WR, és ezen kívül már csak maximum visszahordó kéne meg April akit kinézett Special teambe aztán rendben vagyunk.
A másik meg, hogy idén olyan jó a DT classz, hogy kár lenne elszalasztani az esélyt egy komoly játékos kiválasztására.

Kérdés: elsősorban BleedenGreenek, de más is válaszolhat természetesen, aki tud. A mostani rendszerünkbe melyik újonc DT illene bele legjobban?Shawn84
Szerintem 3-techet fogunk keresni majd, és oda Cox lehet a legjobb, ha az első körösökről beszélünk. Pass rushernek használnánk első évében főleg, mert a futás ellen még fejlődnie kell. Egy az egyben nagyon jó, de ha kettőzik akkor eléggé tehetetlen, úgyhogy futás ellen kockázatos lenne használni rögtön. Viszont kedvezne neki a gap penetration-ra épülő egylyukas rendszer.
Poe lehet a meglepetés pick, ha még bent lesz 15-re. Sokan már inkább 4-3-as 3-technek tartják és keveslik a klasszikus 34-es NT-hez. Termetéhez képest elég gyors és passrushban is erős, úgyhogy szerintem nem lenne elveszve a sémánkban. A combineon lenyűgözött mindenkit az atletikusságával, ez nagyot dobott az értékén. Neki még sok fejlődni valója van technikában, és gyengébb konferenciából jön, ahol nem is dominált mindig. Szerintem benne nagyobb a kockázat mint Coxban, de ha bejön akkor hatalmas nyereség lehet. Egy ekkora és ilyen atletikus DT 4-3-ban nagy előny lehet (mint Big Al a titanses idejében).
Brockers inkább az előző sémánkba illene, nagyon jó a futás ellen, jól tolódik a LOS-en, és kettőzés mellett is sokszor odaér. Passrushban kellene neki még többet fejlődni. Ő is nagyon hasznos lehet, mert 1-1-ben nehéz lesz megállítani, ezért szerintem kapná sokszor a kettőzéseket, a többiek dolgát megkönnyítve.

Hátrább húzható emberek közül szerintem Reyes lehet jó, átlagosan jó képességei vannak minden tekintetben, őt is be lehetne dobni a rotációba az első évben. Worthyt is belehetne illeszteni, de vele kapcsolatban kicsit bizonytalan vagyok, mint Still-el. Still az első körben nem kéne, de ha csúszik akkor a 2. ban meg lehetne kockáztatni, a stílusa illene hozzánk, de már asszem korábban leírtam, hogy kétséges, hogy tud-e még fejlődni a nagyok között.

Amúgy kihúznám Kuechlyt még mindig, mert egy jó LB nem elég, ráadásul Ryans mellett ideális helye lenne, nem kéne azonnal középen kezdenie, lehetne először OLB, aztán idővel átvehetné Ryans szerepét.BleedingGreen
Köszi.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Remélem egészséges lesz 100%ban és visszanyeri a pb formáját!

Örülök neki mert ezek szerint tudjuk,hogy erősítésre szorul a LB állomány.
Én továbbra is várok még 1-2 LB-t de már csak drafton.

DT húzás is lehet bár még nem tudni mi lesz Landrival
Janek
Szerintem tőle fügetlenül fogunk DT-t húzni. Két okból is. Egyrészt mert megtehetjük. Lényegében ha az első körben hoznánk LB-t akkor a második körben 2 választással jöhet DT és WR, és ezen kívül már csak maximum visszahordó kéne meg April akit kinézett Special teambe aztán rendben vagyunk.
A másik meg, hogy idén olyan jó a DT classz, hogy kár lenne elszalasztani az esélyt egy komoly játékos kiválasztására.

Kérdés: elsősorban BleedenGreenek, de más is válaszolhat természetesen, aki tud. A mostani rendszerünkbe melyik újonc DT illene bele legjobban?Shawn84
Szerintem 3-techet fogunk keresni majd, és oda Cox lehet a legjobb, ha az első körösökről beszélünk. Pass rushernek használnánk első évében főleg, mert a futás ellen még fejlődnie kell. Egy az egyben nagyon jó, de ha kettőzik akkor eléggé tehetetlen, úgyhogy futás ellen kockázatos lenne használni rögtön. Viszont kedvezne neki a gap penetration-ra épülő egylyukas rendszer.
Poe lehet a meglepetés pick, ha még bent lesz 15-re. Sokan már inkább 4-3-as 3-technek tartják és keveslik a klasszikus 34-es NT-hez. Termetéhez képest elég gyors és passrushban is erős, úgyhogy szerintem nem lenne elveszve a sémánkban. A combineon lenyűgözött mindenkit az atletikusságával, ez nagyot dobott az értékén. Neki még sok fejlődni valója van technikában, és gyengébb konferenciából jön, ahol nem is dominált mindig. Szerintem benne nagyobb a kockázat mint Coxban, de ha bejön akkor hatalmas nyereség lehet. Egy ekkora és ilyen atletikus DT 4-3-ban nagy előny lehet (mint Big Al a titanses idejében).
Brockers inkább az előző sémánkba illene, nagyon jó a futás ellen, jól tolódik a LOS-en, és kettőzés mellett is sokszor odaér. Passrushban kellene neki még többet fejlődni. Ő is nagyon hasznos lehet, mert 1-1-ben nehéz lesz megállítani, ezért szerintem kapná sokszor a kettőzéseket, a többiek dolgát megkönnyítve.

Hátrább húzható emberek közül szerintem Reyes lehet jó, átlagosan jó képességei vannak minden tekintetben, őt is be lehetne dobni a rotációba az első évben. Worthyt is belehetne illeszteni, de vele kapcsolatban kicsit bizonytalan vagyok, mint Still-el. Still az első körben nem kéne, de ha csúszik akkor a 2. ban meg lehetne kockáztatni, a stílusa illene hozzánk, de már asszem korábban leírtam, hogy kétséges, hogy tud-e még fejlődni a nagyok között.

Amúgy kihúznám Kuechlyt még mindig, mert egy jó LB nem elég, ráadásul Ryans mellett ideális helye lenne, nem kéne azonnal középen kezdenie, lehetne először OLB, aztán idővel átvehetné Ryans szerepét.