Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Nem lesz itt gond. Vegyük figyelembe, hogy Maclin és Shady szerződésére még van egy évünk. Szezon közben is meg lehet azokat oldani. Az újoncok bére azt hiszem már korlátozva, van, de pontos adatokat nem tudok erről. Mindenesetre jóval kevesebb összegek mint az elmúlt években. FA-ról nem nagyon várok már játékost, csak aprópénzért. Ha Samuel megy akkor kapásból több mint 8 milla szabadulna fel, úgyhogy nem lesz itt gond. Szerintem nagyon jól állunk. Nem tudom a többi csapat capje hogy áll, de ha jól sejtem mi a jobbak között vagyunk ezen a téren...is. Én egyébként a Samuel cserével kapcsolatban azt sem zárnám ki teljesen, hogy játékost kanánk érte. Persze ebbe csak akkor mennénk bele ha jó érték kapnánk, megfelelő fizetéssel. Ha Shady megkapja a hosszútávút most, akkor kb 5-6 millát fog elvinni idén szerintem. A Mclane féle adatot amúgy túl kevésnek találom, mivel minden más forrás 15-16 milliót emleget.Shawn84
Maclinnek még 2 évig van szerződése. 5 évet írt alá míg Shady 4-et. (1x én is benéztem már)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
16 lesz a jó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem lesz itt gond. Vegyük figyelembe, hogy Maclin és Shady szerződésére még van egy évünk. Szezon közben is meg lehet azokat oldani. Az újoncok bére azt hiszem már korlátozva, van, de pontos adatokat nem tudok erről. Mindenesetre jóval kevesebb összegek mint az elmúlt években. FA-ról nem nagyon várok már játékost, csak aprópénzért. Ha Samuel megy akkor kapásból több mint 8 milla szabadulna fel, úgyhogy nem lesz itt gond. Szerintem nagyon jól állunk. Nem tudom a többi csapat capje hogy áll, de ha jól sejtem mi a jobbak között vagyunk ezen a téren...is. Én egyébként a Samuel cserével kapcsolatban azt sem zárnám ki teljesen, hogy játékost kanánk érte. Persze ebbe csak akkor mennénk bele ha jó érték kapnánk, megfelelő fizetéssel. Ha Shady megkapja a hosszútávút most, akkor kb 5-6 millát fog elvinni idén szerintem. A Mclane féle adatot amúgy túl kevésnek találom, mivel minden más forrás 15-16 milliót emleget.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
off:lfl megy sport1en fili j"játszik"

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
inkább 5 lesz az

Asante tuti cut lesz jövőre

és majd vickét átszabják pl.Janek
Vick-ről jut eszembe, elméletileg már csak 400000 dolláros tartozása van, szal nyáron/év végére már bőven ki tudja fizetni.
Örülök, hogy anyagilag (is) helyre jött a srác.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
inkább 5 lesz az

Asante tuti cut lesz jövőre

és majd vickét átszabják pl.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Cap Space:
Caplan szerint - 16,1 milla
Eaglescap szerint - 15,6 milla
McLane szerint - 10,9 milla
DeMeco Ryans szerződése a trade előtt 1 nappal módosítva lett, így 1 millával kevesebbet visz el a cap-ből.

Rookiek szerződtetése kb mennyit visz majd el? Max 6-7 millát?
Mert ha igen, akkor jah vmit kéne kezdeni pár fizuval mert különben Shady-nek és még pár FA-nak nem lesz helyünk.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid elismerte, hogy elkúrta a 2011-es D#-et:
http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/37542/reid-i-goofed-in-planning-2011-defense

Reid interjú:
- Patterson-nak jól halad a felépülése, elvileg teljesen jólvan ("no setbacks") már súlyzózik. Ezt jó hallani.
- Azt mondta, hogy Shady-t túlhasználta a tavalyi szezonban. Meccsenként átlagban 18x futott a labdával és 3 elkapása volt.
Hát Reid-hez képest lehet, hogy sok, de ligaszinten sztem nem.Bébé
Azért nem lenne baj ha nem csak Shady futna, hanem Lewis is, mert a sérülés veszély is kisebb lesz, és így frissebb is maradhat McCoy.Shawn84
Igen én annak idején azt reklamáltam, hogy Harrison-t sem használtuk ki jobban pedig benne is volt lehetőség ezt megmutatta. De ha már Reid elismerte a D-vel kapcsolatban, hogy hibázott akkor van remény 😊 hogy ebben is változtatni fog és jó irányba.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Egyre jobban kell bízni Dionban is+annyira nem ismeri még a liga

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Reid elismerte, hogy elkúrta a 2011-es D#-et:
http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/37542/reid-i-goofed-in-planning-2011-defense

Reid interjú:
- Patterson-nak jól halad a felépülése, elvileg teljesen jólvan ("no setbacks") már súlyzózik. Ezt jó hallani.
- Azt mondta, hogy Shady-t túlhasználta a tavalyi szezonban. Meccsenként átlagban 18x futott a labdával és 3 elkapása volt.
Hát Reid-hez képest lehet, hogy sok, de ligaszinten sztem nem.Bébé
Azért nem lenne baj ha nem csak Shady futna, hanem Lewis is, mert a sérülés veszély is kisebb lesz, és így frissebb is maradhat McCoy.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reid elismerte, hogy elkúrta a 2011-es D#-et:
http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/37542/reid-i-goofed-in-planning-2011-defense

Reid interjú:
- Patterson-nak jól halad a felépülése, elvileg teljesen jólvan ("no setbacks") már súlyzózik. Ezt jó hallani.
- Azt mondta, hogy Shady-t túlhasználta a tavalyi szezonban. Meccsenként átlagban 18x futott a labdával és 3 elkapása volt.
Hát Reid-hez képest lehet, hogy sok, de ligaszinten sztem nem.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
HA megérdemli miért ne. Tőle nem sajnálom, ah így játszik mint tavaly.Shawn84
Jah én se azért írtam, csak nyilván jobb lett volna, ha szezon előtt megegyezünk vele olcsóbban.

Nagy eséllyel Landri nem tér vissza hozzánk:
"I think (hear) DT Derek Landri will be on somebody’s roster by the end of the week. Dunno if it’ll be Eagles."
Nem lep meg. Mi nem tudnánk számára biztosítani az 53as rostert. (Tavaly is tökjó volt a preseason-ban és mégis cut lett), máshol meg simán fel fog férni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Shadynek meg Maclinnek is van még 1 éve. Lehet, hogy mindkettőt csak szezon közben vesszük elő, vagy legalábbis az újoncok leigazolása után. Aztán meglátjuk menyi marad. Szerintem velük nem lesz gond. Simán meg fogunk egyezni 4-5 évre.Shawn84
A sima sztem nem lesz olyan sima Shady és Maclin esetében sem. (De remélem, hogy ennek majd a pályán és az öltözőben nem lesz látszatja.)
Eagles FO okosan meg akarta oldani tavaly. Látták, hogy Shady isten lesz, szal adjunk neki gyorsan 6milla/évet és akkor van olcsón egy elit futónk. Csak hát Shady is hitt magában valamint, abban h elkerülik a sérülések és tudta h ennél többet is kaphat ha lesz egy kiemelkedő szezonja. Hát finoman szólva lett. 😀
Szal abban biztos vagyok, hogy meg fogunk egyezni vele csak így feltehetőleg 8-9 milla/év körül lesz a fizuja.
Maclin utóbbi 2 évben: 133 elkapás, 1823 yard, 15 TD (29 meccs)
DeSean utóbbi 2 évben: 105 elkapás, 2017 yard, 10 TD (29 meccs)
Szal ha összehoz idén egy DeSean-os szezont (vagy akár jobbat), akkor jogosan kérheti Ő is a 10 milla/évet.
Az úgy elég jó lenne, hogy QBnk 15 milla/év, 2 kezdő elkapónk 10 milla/év, RB-nk meg 8-10milla/év.
Jól fog jönni az a 2014-es cap emelés. 😀Bébé
HA megérdemli miért ne. Tőle nem sajnálom, ah így játszik mint tavaly.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nekem se a szivem csücske...ahogy Jarret semJanek
Jarrettet én bírom. helyi srác, tud ütközni. Mondjuk egyenlőre erős túlzásnak tűnik amit tavaly mondtak róla amerikában, hogy Dawkins méltó utóda lehet.Shawn84
Az a baj, hogy azokat az ütközéseket eddig csak youtube-on láttam. 😀
Jó lenne ha vmit villantan NFL szinten is.
Andy Reid on Jaiquawn Jarrett's rookie season: "He was thinking way too much."

Illetve pletyka szinten felmerült McNabb visszahozása backupnak. Harmadik számúnak sztem jöhetne. Szép lenne ha innen vonulhatna majd vissza.Greengo
Nemtom, hogy ennek örülnék-e vagy sem.
Az biztos, hogy visszatérne a mókamester az öltözőbe és végre élvezhetné, hogy a Philadelphia Eagles irányítója.
Philadelphiaban úgyis mindig a csereirányító a legnépszerűbb játékos. 😀
A szurkolók biztos, hogy imádnák. Trent Edwards ellen majd nyomhatná a nagy csatát a rosterre kerülés érdekében a preseasonban. 😀
Mert, hogy A.J. Feeley-t visszahoztuk az nem volt fura, mivel Ő mindig is csak backup QB volt nálunk. De így h Donovan franchise QB volt...fura lenne sztem.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Shadynek meg Maclinnek is van még 1 éve. Lehet, hogy mindkettőt csak szezon közben vesszük elő, vagy legalábbis az újoncok leigazolása után. Aztán meglátjuk menyi marad. Szerintem velük nem lesz gond. Simán meg fogunk egyezni 4-5 évre.Shawn84
A sima sztem nem lesz olyan sima Shady és Maclin esetében sem. (De remélem, hogy ennek majd a pályán és az öltözőben nem lesz látszatja.)
Eagles FO okosan meg akarta oldani tavaly. Látták, hogy Shady isten lesz, szal adjunk neki gyorsan 6milla/évet és akkor van olcsón egy elit futónk. Csak hát Shady is hitt magában valamint, abban h elkerülik a sérülések és tudta h ennél többet is kaphat ha lesz egy kiemelkedő szezonja. Hát finoman szólva lett. 😀
Szal abban biztos vagyok, hogy meg fogunk egyezni vele csak így feltehetőleg 8-9 milla/év körül lesz a fizuja.
Maclin utóbbi 2 évben: 133 elkapás, 1823 yard, 15 TD (29 meccs)
DeSean utóbbi 2 évben: 105 elkapás, 2017 yard, 10 TD (29 meccs)
Szal ha összehoz idén egy DeSean-os szezont (vagy akár jobbat), akkor jogosan kérheti Ő is a 10 milla/évet.
Az úgy elég jó lenne, hogy QBnk 15 milla/év, 2 kezdő elkapónk 10 milla/év, RB-nk meg 8-10milla/év.
Jól fog jönni az a 2014-es cap emelés. 😀
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
TitanInsider's Terry McCormick reports the Titans have "some interest" in trading for Asante Samuel.
Tennessee is on the lookout for a top corner after losing Cortland Finnegan to the Rams. Although Samuel is willing to restructure his salary to lower the cap figure, $9.9 million in base salary is a lot to move in a trade regardless. The Titans would have to satisfy the Eagles' trade demands, which are believed to be "at least a third-round pick."

Illetve pletyka szinten felmerült McNabb visszahozása backupnak. Harmadik számúnak sztem jöhetne. Szép lenne ha innen vonulhatna majd vissza.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Max annyiban lehet neki jó, ha olyat kötünk, hogy 2 év 10 milla és a teljes garantált.
Mert igaz, hogy a jelenlegi szerződése alapján keresne a köv 2 évben 20 millát, de ki tudja h mennyi abból a garantált.Bébé
15,3 milla a garantált a 20-ból.Eazzy
Hát akkor ez az elméletem bukott.
Akkor így marad sztem a 3-4. körös pick. Vagy megvárják amíg cut-oljuk. 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Max annyiban lehet neki jó, ha olyat kötünk, hogy 2 év 10 milla és a teljes garantált.
Mert igaz, hogy a jelenlegi szerződése alapján keresne a köv 2 évben 20 millát, de ki tudja h mennyi abból a garantált.Bébé
15,3 milla a garantált a 20-ból.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Erre én is gondoltam, de jobban belegondolva ezzel neki nagyon nem lenne jó, nekünk meg brutálisan jó lenne. Ennyire nem lehet önzetlen, mikor ugye év közben még ki is akadt egy kicsit, hogy el akarjuk cserélni, és tudja jól, hogy ez csak biznisz.Eazzy
Max annyiban lehet neki jó, ha olyat kötünk, hogy 2 év 10 milla és a teljes garantált.
Mert igaz, hogy a jelenlegi szerződése alapján keresne a köv 2 évben 20 millát, de ki tudja h mennyi abból a garantált.
Így legalább biztos lenne, hogy 10 körül kapni fog.
Remélem a FO vhogy kiokoskodja, mert a jelenlegi szerződésével nem fogunk sokat kapni érte.
Justice-nak 4-5 millás fizuja volt és csak egy fél 6. kör. Pedig még nem is öreg és simán benne van a kezdő potenciál.
Ryans is simán lehet újra Pro Bowl LB nálunk és mégis csak egy 4. körbe került, mert 6-7 millás fizuja van.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
"McLane did note that according to "a source close to the situation" Samuel would be willing to restructure his contract to help get a deal done."dande
Ezt most nem azt jelenti, hogy a tradelést könnyíti meg ezzel Asante?
Mert jelenleg talán ha 4. körös picket kapnánk érte. Ha elfogad 2 év 5-6 millás fizut, akkor ez simán lesz 3. kör.
Én Asante távozását biztosra veszem.
DRC-nak ez lesz az utsó szezonja a szerződése szerint. Nem kéne Őt kiengedni a FA piacra.
Asante nagyon jó meg minden, de amíg van értéke adjunk túl rajta. Főleg, h ha egy DRC van mögötte, akié lehet a jövő.
Ha marad Asante még1 évet, akkor DRC-ról és Marsh-ról megint semmi se fog kiderülni.Bébé
Erre én is gondoltam, de jobban belegondolva ezzel neki nagyon nem lenne jó, nekünk meg brutálisan jó lenne. Ennyire nem lehet önzetlen, mikor ugye év közben még ki is akadt egy kicsit, hogy el akarjuk cserélni, és tudja jól, hogy ez csak biznisz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
"McLane did note that according to "a source close to the situation" Samuel would be willing to restructure his contract to help get a deal done."dande
Ezt most nem azt jelenti, hogy a tradelést könnyíti meg ezzel Asante?
Mert jelenleg talán ha 4. körös picket kapnánk érte. Ha elfogad 2 év 5-6 millás fizut, akkor ez simán lesz 3. kör.
Én Asante távozását biztosra veszem.
DRC-nak ez lesz az utsó szezonja a szerződése szerint. Nem kéne Őt kiengedni a FA piacra.
Asante nagyon jó meg minden, de amíg van értéke adjunk túl rajta. Főleg, h ha egy DRC van mögötte, akié lehet a jövő.
Ha marad Asante még1 évet, akkor DRC-ról és Marsh-ról megint semmi se fog kiderülni.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Nekem se a szivem csücske...ahogy Jarret semJanek
Jarrettet én bírom. helyi srác, tud ütközni. Mondjuk egyenlőre erős túlzásnak tűnik amit tavaly mondtak róla amerikában, hogy Dawkins méltó utóda lehet.Shawn84
Ezt konkréten asszem Reid mondta.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nekem se a szivem csücske...ahogy Jarret semJanek
Jarrettet én bírom. helyi srác, tud ütközni. Mondjuk egyenlőre erős túlzásnak tűnik amit tavaly mondtak róla amerikában, hogy Dawkins méltó utóda lehet.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Én jelenleg a csapatból majd mindenkivel szimpatizálok, sőt, szerintem nem tudok nevet mondani, akit ne bírnék valamennyire, vagy valami miatt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem se a szivem csücske...ahogy Jarret sem