Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Adam Caplan @caplannfl


If healthy, best choice at LT. RT @ProFootballTalk: Eagles reach out to Marcus McNeill's agent http://wp.me/p14QSB-1WMA
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
hát ez szopó így. Szerencsére nem vak oldal nálunk, de elveszítettük az egyik legjobb játékosunkat, ez így hidegzuhi.
Bellnek én is örülnék, Dunlap számomra nagy kérdés, szerintem nem lenne képes ellátni a feladatát.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az már biztosnak látszik, hogy Pittsburghből átruccan Phillybe is Bell, és ha csak a pénzen múlik, akkor nem hiszem, hogy az acélváros versenyezni tudna velünk.
Petersnél amúgy nagy az esélye, hogy a sérülés után már soha nem lesz a régi. Egyre idősebb lesz, eleve a játéka rövid időn belül megkopott volna, szóval ha úgy nézzük egy Pro Bowl játékost veszítünk, de lehet, hogy előnyünk fog a későbbiekben származni a dologból, ha egy ilyen Bell szerű játékost tudunk szerződtetni, aki még fiatal, nagyon jó, és továbbra is fejlődik. Szerintem hétfőig el is dőlhet ez a kérdés.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Szerintem először a Steelershez megy, sajnos. Eskin nem a legmegbízhatóbb forrás, szóval ki tudja igaz-e.BleedingGreen
Hozzánk ma jön. Viszont ha utána Philadelphiába is ellátogat, és valóban le akarjátok igazolni, akkor nem hiszem, hogy túl sok esélyünk lenne, látva a két csapat cap helyzetét. Mellesleg Peters sérülése 'non-football injury' kategória, így az idei cap száma felszabadul.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Én is így gondoltam, maradhat is, ha már idejön. 😊Newman
Szerintem először a Steelershez megy, sajnos. Eskin nem a legmegbízhatóbb forrás, szóval ki tudja igaz-e.
Az viszont tuti, hogy mihelyt megtudták a sérülést, elkezdtek égni a vonalak a még elérhető tackleknél.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Most majd meglátjuk tényleg olyan jó-e Mathis, hogy nem lesz mellette Peters 😕

I hear Eagles bringing in Bills FA left tackle Demetrius Bell in this weekend. Top FA left tackle out there. Son of Karl Malone. H. EskinBleedingGreen
Pont ezt akartam beírni. 😊 Szval gyorsan ki kell találni vmit/vkit a pótlására. 1-2 meccsre jó lehet Dunlap, de nem lenne jó megoldás ha Ő maradna a kezdő még akkor sem ha most nem vakoldalról beszélünk. Ligaszinten is elit játékost vesztettünk jó lenne ha egy veterán érkezne és nem kéne Dunlapra vagy egy rookiera bízni a kezdő LT szerepét. Nem hinném, hogy egy draftról érkező játékos egyből el tudná látni a feladatát a falban(lásd: Watkins).
Most azért leperegtek a szemem előtt azok a pillanatok amikor Peters takarított Maclin vagy Shady előtt.Minden évben kell vmi oltás...nehogy már hátradőlhessünk 1 percre is. :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
na ez a hét szar lett így

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez gáz :o , de ha ilyen gyorsan sikerül pótolni a pótolhatatlant az nagyon jó, Bellt nem ismerem de ha ti mondjátok akkor remélem itt is marad. Peters szerintem innen már csak visszavonul, nyerjünk neki is egy gyűrűt! 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én is így gondoltam, maradhat is, ha már idejön. 😊

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Most majd meglátjuk tényleg olyan jó-e Mathis, hogy nem lesz mellette Peters 😕

I hear Eagles bringing in Bills FA left tackle Demetrius Bell in this weekend. Top FA left tackle out there. Son of Karl Malone. H. Eskin


több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Richardson felejtős, pedig még a Clemsonról is jön, de tényleg az....
Bellnek viszont nagyon tudnék örülni, alulértékelt LT, de k*rva jó játékos szvsz.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
És a legszarabb nem az, hogy kihagy 1 évet, hanem az, hogy nagyon nem biztos, hogy akár 2013-ban 100%-os lesz.
Szal akkor lehet keresni új LT-t. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de simán elképzelhető, hogy ez volt Peters utsó szezonja nálunk.
Tényleg nagyon szar ez így. A liga egyik, ha nem a legjobb OT-je (volt).

FA piacról kit lehet elhozni?
Esetleg megint bepróbálkozhatunk egy Bills LT-vel, Demetrius Bell személyében. Eléggé sérülékeny, de talán nem lenne drága.Bébé
Mire rámennénk, a Steelers elviszi előlünk. Megnéztem kik jöhetnek szóba, és Bell mellett még McNeill aki nagy név, de nála nem tudom, hogy sérült e vagy mi van vele, aztán ott van a volt Kansas-i Richardson. Más értelmeset nem igazán látok. Marad az első körös draft. Azzal legalább bebiztosítanánk magunkat évekre. Martin nagyon jó lehet, ha eljut hozzánk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát erre nagyon nem lehet mit mondani...

óriás szar hír ez nekünk, ááá ezt el sem hiszem
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
És a legszarabb nem az, hogy kihagy 1 évet, hanem az, hogy nagyon nem biztos, hogy akár 2013-ban 100%-os lesz.
Szal akkor lehet keresni új LT-t. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de simán elképzelhető, hogy ez volt Peters utsó szezonja nálunk.
Tényleg nagyon szar ez így. A liga egyik, ha nem a legjobb OT-je (volt).

FA piacról kit lehet elhozni?
Esetleg megint bepróbálkozhatunk egy Bills LT-vel, Demetrius Bell személyében. Eléggé sérülékeny, de talán nem lenne drága.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Fasza. Akkor a köv szezonban Peters nélkül nyomjuk. Ráadásul ebből a felépülés is elég nehéz.
Hihetetlen pech. Végre lenne egy normális falunk, erre kidől a legjobb falemberünk.

Bazmeg ez így kibaszott szar. :mad:Bébé
Első kör= OT
Jonathan Martin vagy Mike Adams reális célpont lehet.

De talán Samuel ellenértékeként kaphatunk OT-t is.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Fasza. Akkor a köv szezonban Peters nélkül nyomjuk. Ráadásul ebből a felépülés is elég nehéz.
Hihetetlen pech. Végre lenne egy normális falunk, erre kidől a legjobb falemberünk.

Bazmeg ez így kibaszott szar. :mad:
több mint 12 éve
Csifu 223
ÓÓÓ ez szar hír. Kíváncsi leszek mikor térhet vissza. Mennyi egy ilyen sérülésnek a rehabja? (nem szakadt ha jól értem)Greengo
9-12 hónap.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
ÓÓÓ ez szar hír. Kíváncsi leszek mikor térhet vissza. Mennyi egy ilyen sérülésnek a rehabja? (nem szakadt ha jól értem)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Azt pletykálják, hogy Peters összeszedett egy Achilles sérülést és azért szerződtettük újra Dunlap-ot.
Kurvajó ha igaz.
Bébé
valóban:

Eagles announced LT Jason Peters ruptured his Achilles tendon Tuesday, March 27, while training in Texas. Surgery scheduled for Tuesday. @Adam Schefter

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
az száksz

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azt pletykálják, hogy Peters összeszedett egy Achilles sérülést és azért szerződtettük újra Dunlap-ot.
Kurvajó ha igaz.

I'm hearing that one BIG reason that the Eagles re-signed King Dunlap today is that Jason Peters may have an injury. Working to confirm...
League source tells me Eagles had no dialogue with King as of last week re: contract and suddenly "a lot of dialogue" this week.
Dunlap can make up to $2.2M this year, per source, which is "above market" for backup OT. Source said he heard Peters might have an injury.
Also told by a different source that Peters sustained the injury during a workout.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
akkor tuti nem lesz első körös OT

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Dunlap-ot 1 évre visszaigazoltuk.
Ennek örülök. Így már meg is van a csereOT-nk.
Max még OG/C posztra kéne hozni vmi minőségibb cserét és akkor a fontos dolgok le is vannak tudva a falunkban.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Lofton számai
5 év, 33,5 millió

hát ez a realitás LB fizukban igaz ő nem sérülésből jött vissza +nem került cetlibe

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Adam Schefter @AdamSchefter

Would the Eagles have interest in Tannehill?
... Eagles looking at QBs. But he never will make it to their spot in round 1.

Itt is egy szép cikk, de ebben még Cousins is benne van: http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Eagles-to-reportedly-host-Michigan-State-QB-Cousins.html?ref=twitter.com

Jim Wyatt @jwyattsports

the #Titans have lukewarm interest in Samuels at best, and there's no way they'd give up a third round pick for him.