Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Átnézegettem az FA LB-ket. Szerintem közülük jöhetne még legalább 1 játékos, erősítésnek: Chase Blackburn (NYG),Jo-Lonn Dunbar (NO), Geno Hayes (TB), E. J. Henderson (MIN), Leroy Hill (SEA), Manny Lawson (CIN), Philip Wheeler (IND)

Safetynek meg Yeramiah Bell (MIA), Craig Dahl (STL), Sean Jones (TB) hármasból valaki, rutinos cserének. De Dawkins papa is visszajöhetne mentorálni.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
A miamiból kivágott S-re

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ma sincs semmi extra?

Lehet mi be is fejeztük a piacozást?

Azért én még megkeresném Haw-ot és BelltJanek
Be lehet próbálkozni, de nem hiszem, hogy különösebben akarnánk már nagy igazolást. Rutinos Safety és LB még jöhet. Pl. E.J. Henderson.

Milyen Bellre gondoltál?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Ma sincs semmi extra?

Lehet mi be is fejeztük a piacozást?

Azért én még megkeresném Haw-ot és Bellt

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/23/andy-reid-considered-bringing-peyton-manning-to-philadelphia/

hmmm...somebody08
Mi ebben a nagy dolog? Kb minden csapat megkereste ezzel, kiváve az olyanokat, ahol egyértelműen SB karakterű irányító van, mint ugy Brady, Manning, Brees, Rodgers is.
Az lett volna a meglepő, ha ez eszébe sem jut Reidnek.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/23/andy-reid-considered-bringing-peyton-manning-to-philadelphia/

hmmm...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Most olvastam egy tök vicces kommentet. Csóka írja, hogy a Jets 2010-ben 30. volt a RZ offenseben, leigazolták Plaxicot, és tavaly ők volt az elsők...
(nem megkövezni, csak gondolatmeneteket akarok ezzel indítani, természetesen én sem gondolom komolyan, hogy Plax a megoldás mindenre 😊 )Eazzy
Tavaly már mi is elég jók voltunk az előző évekhez képest.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Most olvastam egy tök vicces kommentet. Csóka írja, hogy a Jets 2010-ben 30. volt a RZ offenseben, leigazolták Plaxicot, és tavaly ők volt az elsők...
(nem megkövezni, csak gondolatmeneteket akarok ezzel indítani, természetesen én sem gondolom komolyan, hogy Plax a megoldás mindenre 😊 )

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A Landri-Laws duóról teljesen lemondtunk? Vagy hallott valaki felőlük valamit?skizofita
Laws a Patriotsnál járt, de szerződése egyenlőre nincs sehol.Shawn84
Talán jó is, hogy nem nagyon járnak csapatokhoz, így akár mind2-t olcsón vissza tudjuk hozni. (inkább Landri-t)
De ha Reid-ék terveznek az első két kör vmelyikében DT húzni, akkor pedig nem hiszem, hogy sok pénzt ajánlanánk nekik.
Patterson, Jenkins, Dixon, Thornthon (akinek még a fizetését is megemeltül a PS-be csak, hogy nálunk maradjon) + akkor jönne a rookie.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Landri-Laws duóról teljesen lemondtunk? Vagy hallott valaki felőlük valamit?skizofita
Laws a Patriotsnál járt, de szerződése egyenlőre nincs sehol.
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
A Landri-Laws duóról teljesen lemondtunk? Vagy hallott valaki felőlük valamit?

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sztem ezen már kár agyalni s nagyon jól jártunk így ahogy csináltuk. Sztem a draftig már nem is nagyon fog semmi érdemleges történni hacsak nem Sámuel elcserélése de azt sem nagyon tudom kire mert olyan nagy szükség már nincs sehol. Az egyik mock draft 1/15-re CB-t konkrétan Gilmoret írja hát nagyon remélem nem így lesz most nem kell, (ő nem is tudom milyen lenne) pláne ha Samu maradna.dande
Akkor ez a mock draft nagy baromság lehet. CB szerintem ha jön is, akkor is csak 6. körben, de ott is felesleges idén.Shawn84
Hát ja eleve megcseréli Luckot és RGIII-t 😛dande
Most olvastam végig én is. Ekkora szart már rég láttam 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tulloch szerződése 5év 25,5milla kb11 garantált.

Ennél többet is adhattunk volna neki igaz még csak nem is tárgyaltunk veleJanek
Sztem ezen már kár agyalni s nagyon jól jártunk így ahogy csináltuk. Sztem a draftig már nem is nagyon fog semmi érdemleges történni hacsak nem Sámuel elcserélése de azt sem nagyon tudom kire mert olyan nagy szükség már nincs sehol. Az egyik mock draft 1/15-re CB-t konkrétan Gilmoret írja hát nagyon remélem nem így lesz most nem kell, (ő nem is tudom milyen lenne) pláne ha Samu maradna.dande
Akkor ez a mock draft nagy baromság lehet. CB szerintem ha jön is, akkor is csak 6. körben, de ott is felesleges idén.Shawn84
Hát ja eleve megcseréli Luckot és RGIII-t 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tulloch szerződése 5év 25,5milla kb11 garantált.

Ennél többet is adhattunk volna neki igaz még csak nem is tárgyaltunk veleJanek
Sztem ezen már kár agyalni s nagyon jól jártunk így ahogy csináltuk. Sztem a draftig már nem is nagyon fog semmi érdemleges történni hacsak nem Sámuel elcserélése de azt sem nagyon tudom kire mert olyan nagy szükség már nincs sehol. Az egyik mock draft 1/15-re CB-t konkrétan Gilmoret írja hát nagyon remélem nem így lesz most nem kell, (ő nem is tudom milyen lenne) pláne ha Samu maradna.dande
Akkor ez a mock draft nagy baromság lehet. CB szerintem ha jön is, akkor is csak 6. körben, de ott is felesleges idén.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tulloch szerződése 5év 25,5milla kb11 garantált.

Ennél többet is adhattunk volna neki igaz még csak nem is tárgyaltunk veleJanek
Sztem ezen már kár agyalni s nagyon jól jártunk így ahogy csináltuk. Sztem a draftig már nem is nagyon fog semmi érdemleges történni hacsak nem Sámuel elcserélése de azt sem nagyon tudom kire mert olyan nagy szükség már nincs sehol. Az egyik mock draft 1/15-re CB-t konkrétan Gilmoret írja hát nagyon remélem nem így lesz most nem kell, (ő nem is tudom milyen lenne) pláne ha Samu maradna.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Tulloch szerződése 5év 25,5milla kb11 garantált.

Ennél többet is adhattunk volna neki igaz még csak nem is tárgyaltunk vele

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Semmi hír?

hm

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na srácok, már csak pár mondat, és jönnek Ryans első szavai magyar fordításban!Eazzy
Íme a fordítás: http://philly.blog.hu/2012/03/22/interju_demeco_ryans_by_eazzy
Köszönjük Eazzy!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na srácok, már csak pár mondat, és jönnek Ryans első szavai magyar fordításban!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Bár itt lenne

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ryansel kapcsolatban már az nagy előrelépés, hogy remekül tud irányítani, és jól olvassa a playeket. Ha csak 70 szerelése lesz, de a mellette játszók is hoznak egy stabil szintet, akkor már sokat léptünk előre tavalyhoz képest.Shawn84
Plusz most nem lesz mellette egy Cushing aki elveszi előle a tackle-öket. Itt mindent neki kell megcsinálnia. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Örni Szimszt ki ne hagyd.Shawn84
tényleg 😀
Bár így utólag Sims-ről McDermott TC-s kommentje volt a legnagyobb:
"The shark in the water"
Hát majdnem 😀Bébé
Inkább Shark in the Sand.
De komolyan. Megfigyelhető, hogy ha egy játékos kihagy egy egész szezont, a következőn nem tud olyan jól játszani mint előtte. Viszont a sérülés után 2 évvel sokan visszanyerik a formájukat. Ezért is jó, hogy az elmúlt évet Ryans lenyomta. Persze nem volt az igazi, na de a védelmi séma válts legtöbbször az MLB-nek a legnehezebb. Ryansel kapcsolatban már az nagy előrelépés, hogy remekül tud irányítani, és jól olvassa a playeket. Ha csak 70 szerelése lesz, de a mellette játszók is hoznak egy stabil szintet, akkor már sokat léptünk előre tavalyhoz képest.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Örni Szimszt ki ne hagyd.Shawn84
tényleg 😀
Bár így utólag Sims-ről McDermott TC-s kommentje volt a legnagyobb:
"The shark in the water"
Hát majdnem 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Csupán azt jeleztem,hogy eddig nem volt jellemző ránk a rizikó ez meg egy nagyon picit annak tűnt nekem.
Janek
Ezen azért jót nevettem. 😀
Reid rohadt nagy rizikós. Elég csak arra gondolni, hogy tavaly ilyen LB-sorral neki mert vágni a szezonnak. 😀
De amúgy Vick vagy Juan kinevezése is ezt mutatja.
Plusz imád IR-es játékosokat leigazolni, draftolni:
Cornelius Ingram, Jack Ikegwuonu, Marlin Jackson, talán Westbrook-ot is idefér csakhogy egy pozitív példa is legyen. 😀
De amúgy még hosszan lehetne sorolni a dolgait.
Meccs közben meg vagy nem rizikózik vagy szarul időzíti. 😀Bébé
Örni Szimszt ki ne hagyd.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Szerintem rohadtul nem rizikós, igaz csak nézőpont kérdése rizikó e az 1 yardos vonalon 4x belső futást hívni 😊Janek
Értem, hogy mit mondasz és általánosságban egyet is értek vele, de ezzel most pont nem értek egyet. 😀
1 yard-ról nem kell nagy playeket hívni. Ott oda kell állni és át kell nyomni a labdát a gólvonalon.
OL a szar, ha ezt nem tudja megcsinálni.
Szerencsére az elmúlt szezonban ezekkel már nem volt olyan nagy gondunk vagy legalábbis sokkal kevesebb. (a 3.&kevés szitukra gondolok)