Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Remélem egészséges lesz 100%ban és visszanyeri a pb formáját!

Örülök neki mert ezek szerint tudjuk,hogy erősítésre szorul a LB állomány.
Én továbbra is várok még 1-2 LB-t de már csak drafton.

DT húzás is lehet bár még nem tudni mi lesz Landrival
Janek
Szerintem tőle fügetlenül fogunk DT-t húzni. Két okból is. Egyrészt mert megtehetjük. Lényegében ha az első körben hoznánk LB-t akkor a második körben 2 választással jöhet DT és WR, és ezen kívül már csak maximum visszahordó kéne meg April akit kinézett Special teambe aztán rendben vagyunk.
A másik meg, hogy idén olyan jó a DT classz, hogy kár lenne elszalasztani az esélyt egy komoly játékos kiválasztására.

Kérdés: elsősorban BleedenGreenek, de más is válaszolhat természetesen, aki tud. A mostani rendszerünkbe melyik újonc DT illene bele legjobban?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Remélem egészséges lesz 100%ban és visszanyeri a pb formáját!

Örülök neki mert ezek szerint tudjuk,hogy erősítésre szorul a LB állomány.
Én továbbra is várok még 1-2 LB-t de már csak drafton.

DT húzás is lehet bár még nem tudni mi lesz Landrival

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hűha. Ennek most baszottul örülök. Az egyik kedvenc LB-m került a csapathoz. Minden elismerésem az FO-é. Meghúzták azt amire senki nem számított. Ráadásul nagyon olcsón. A Kutyuli picket én még nem temetném amúgy, mivel ő tökéletesen el tud játszani OLB-ként is. De akkor már azt mondom, hogy menjünk hátrább első körben és húzzuk be Zach Brownt. Utána meg lényegében azt húzhat Reid amit csak akar. Még 2/8-ra simán jöhet elit DT, utána meg komoly WR is. Egyenlőre ez így nagyon jó. FA-ról szerintem LB már csak cserének fog jönni, ha pedig valamelyik csapattal cserélni fogunk akkor azt Safetyre tesszük. Draftról semmiképpen nem éri meg hozni, mert egyrészt szarok, másrészt fiatalokból tele vagyunk. Most rutin kell a hátsó részbe. Azt se tartom kizártnak, hogy így még Samuelt sem kell elcserélnünk
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mikor a az nfl.com-n megláttam ezt füttyentettem egy nagyot még a feleségem is megkérdezte mi van történt valami a foci világában 😛 Hát ja, ennyiért ingyen volt (a Barca meg a Juve győzelme/ továbbjutása után ez a korona a tegnapi napon) nagy gratula reméljük nem lesz sérült és beválik. Azért én behúznám Kutyulit vagy ZB-t de sanszos, hogy nem fogjuk mindegy ne legyünk telhetetlenek. 😊 Most már irány a munka a pályán aztán hadd szóljon.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
olvasva a hozzászólásokat, nem tűnik rossz cserének, így akkor az MLB kérdés kipipálva

de ha már lúd (vagy SB), akkor legyen kövér: még egy S, a drafton egy 1. vagy 2. körös LB, plusz egy RZ célpont, aki akár lehet Burress is... mást nem is kérek... vagy még esetleg egy FB 😊
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Am az gondolom világos, hogy Kuechlynak ezzel csá.... 😀Newman
Most úgy tűnhet, hogy felesleges húzás lenne, de szépen kinevelődhetne nálunk amíg él a szerződése Ryansnek. Ehhez mondjuk az is kell, hogy úgy gondolják kint , hogy Casey marad Will, Chaney meg megy Sam-be és akkor jöhet még egy vezéralkat középre már a jövőre előretekintve...
..de azért tényleg úgy fest, hogy nem Kutyulira hajtunk és jön a jó öreg Reides húzás . D Line powaaaa! 😀

Innentől kezdve a draft nagyon izgalmas lesz, alig várom 😊 Nincs igazából need amit 1. körben orvosolni kellene. Nagyon jó pozíció a 15. hely így, teljes a szabadságunk. Felmehetünk simán ha vki top 10es csúszik, vagy impact játékost látunk vkiben, maradhatunk a helyünkön és húzhatunk BPA-t, mehetünk hátra és húzhatjuk pl Zach Brown-t, szerezhetünk jövő évi 1. köröst is. cooltiszo
Mondjuk egy Chaney-Ryans-Zach Brown kezdő LB sorral kiegyeznék. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na én is értesültem, és eléggé örülök. Ryanst mindig kedveltem, igazi vezéregyéniség és a védelem esze lehet majd. :cool:
A új rendszer mellett a sérülései is közrejátszottak abban, hogy visszaesett a játéka korábbi önmagához képest, de még így is nagy upgrade a mi linebackereink között, ráadásul olcsón.

Nagy valószínűséggel ezzel vége az első körös LB húzásnak, lehet még a 2. körösnek is. Bár én ott még hoznák egy LB-t.
Jelenleg az első körre szerintem, ha maradunk a 15. helyen: 50%-DT, 30%-DE, 10%-LB, 10%-WR


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez eddig csillagos 5s az FO-tól nálam.
1. Saját emberek csapathoz kötése team-friendly szerződésekkel. pipa
2. Mathis visszahozása. pipa
3. Kezdő MLB beszerzése. pipa

Nem mondom, hogy tüzetesen ismerem Demacot, de a kintiek véleményét összegezve: 4-3 Mike az igazi posztja, tavaly az utolsó 5-6 héten már az achilles sérülése előtti önmagát idézte, fantasztikus vezető.
Ebből a trade-ből nem jöhetünk ki rosszul igazán. Nem adtunk érte sokat, jövőre már nincs garantált pénz, ugyanakkor 2 évvel a sérülése után, ha újra 100% körüli lesz, akkor a liga egyik legjobbja. Ráadásul igazi vezér, amit mindenki hiányolt a védelemből. Nagyon tetszik a trade 😊
Kit tudtunk volna szerezni helyette? Loftonról sokan azt állítják, hogy 2 down LB, Tulloch biztosabb, viszont Ryans optimális esetben még jobb is, plusz Tulloch fizetése több. A többi LB-t nem is említeném egy lapon. Kevés olyan 4-3 mlb van, akinél nem tudná az ember húzni a száját valamire (pl. Willis).

Innentől kezdve a draft nagyon izgalmas lesz, alig várom 😊 Nincs igazából need amit 1. körben orvosolni kellene. Nagyon jó pozíció a 15. hely így, teljes a szabadságunk. Felmehetünk simán ha vki top 10es csúszik, vagy impact játékost látunk vkiben, maradhatunk a helyünkön és húzhatunk BPA-t, mehetünk hátra és húzhatjuk pl Zach Brown-t, szerezhetünk jövő évi 1. köröst is.
Ha nem megyünk hátra, akkor leginkább egy DT-t tudnék elképzelni. Leginkább Coxnak örülnék, de Brockers és Poe is érdekes lenne Washburn keze alatt 😊 Nem tartok elképzelhetetlennek CB-t sem ha van prémium játékos ezen a prémium poszton, de azért én más felé néznék. Nagyon kíváncsi leszek 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Am az gondolom világos, hogy Kuechlynak ezzel csá.... 😀

több mint 12 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
na végre 😊 Kíváncsi vagyok még mi lesz LB fronton ezek után. Jön-e még vmelyik FA? Kit húzunk így draftról? Asantet ha cseréljük kire?
Sztem rohadt jól állunk amúgy. Van esély még helyre tenni totál az LB sort, hosszabbítani Shady-vel és akár erősíteni S poszton is.
több mint 12 éve
Kenszei Philadelphia Eagles Oregon Ducks 8
BREAKING NEWS: Eagles today announced they have agreed to terms in acquiring two-time Pro Bowl MLB DeMeco Ryans from the Houston Texans in exchange for a fourth round draft choice in 2012.
“DeMeco is a proven Pro Bowl linebacker in this league and we’re excited to be able to plug him into the middle of our defense,” said Eagles head coach Andy Reid. “He’s been the signal caller and a leader on a very good Texans defense for the last several years. He’s a tough, instinctive football player and he’ll be a great fit for our team.”

"Even non Eagles fans should realize that this is a travesty. Westbrook is #1 or #2 all around RB in the league, and the only person who has a chance to say anything otherwise would be LT. Come on, seroiusly."
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
DeMeconak nem ízlett 3-4, Texansnál pedig azért akadnak cap problémák, Ryans pedig 7,4 M-t vitt a capjükből, valszeg ezért volt ilyen olcsó. Btw ti se álltok a legjobban cappel, jöhet az átstrukturálás?empty taxi
..így fog kinézni az Ő szerződése ha minden igaz: http://eaglescap.com/Players/DeMecoRyans.html
Ezzel együtt még mindig van 15,7 M space + még nálunk Samuel. (ha menne nem kis összeg szabadulna fel)

LOL. Egy perc csúszással ugyanazt. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
DeMeconak nem ízlett 3-4, Texansnál pedig azért akadnak cap problémák, Ryans pedig 7,4 M-t vitt a capjükből, valszeg ezért volt ilyen olcsó. Btw ti se álltok a legjobban cappel, jöhet az átstrukturálás?empty taxi
eaglescap.com szerint 15 milliónk van még a capből, és már DeMeco is bele van számítva...még lehetőségünk van egy Asante kidobással 8 milla körül spórolni. Totál jól állunk.

Szerk.: Jók vagyunk, mint hogy aludnánk már 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
DeMeconak nem ízlett 3-4, Texansnál pedig azért akadnak cap problémák, Ryans pedig 7,4 M-t vitt a capjükből, valszeg ezért volt ilyen olcsó. Btw ti se álltok a legjobban cappel, jöhet az átstrukturálás?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
#Eagles acquire Pro Bowl LB DeMeco Ryans from Texans for 4th round pick in 2012.

Eagles announce they acquire Ryans for a 4th round pick and the clubs also swap 3rd rounders

Tehát egy negyedik körös pick, plusz a harmadik körben helyet cseréltünk (Texans a 77-et kapta, miénk így a 89. overall pick)! Azt a negyedik köröset adtuk érte, amit a Tampától kaptunk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
gsn 3 548
4. kör, plusz 3. körösök megcserélése, ingyen volt.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Azt csicsergik, hogy középső kört adtunk érte.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Megvan az LB-tek, DeMeco Ryansért tradelt az Eagles.gsn
Pár éve még rohadtul örültem volna ennek, most kevésbé, a másik meg, hogy ilyen telített LB piaccal, mi a francért trade-elünk...Newman
Én vmi ilyesmire számítottam. + vki még draftról és kész is vagyunk. 😊

Eagles acquired MLB DeMeco Ryans from the Texans in exchange for an undisclosed mid-round draft pick.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Megvan az LB-tek, DeMeco Ryansért tradelt az Eagles.gsn
Pár éve még rohadtul örültem volna ennek, most kevésbé, a másik meg, hogy ilyen telített LB piaccal, mi a francért trade-elünk...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na erre nagyon kíváncsi vagyok mit adtatok érte
több mint 12 éve
gsn 3 548
Megvan az LB-tek, DeMeco Ryansért tradelt az Eagles.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
166 tacklel az élen végzett tavaly Fletcher, szóval ha nem minden esetben volt vétlen akkor feltételezhető, hogy tud 😀Blaise
Ray Lewis: 12 meccs - 95 tackel
Ennek ellenére elég szembetűnő, hogy lassú. (legalábbis a PO meccseken feltűnt). És nekünk még 4-3 is van.
Ettől függetlenül simán elfogadnám Ray Lewis-t 😀 Sőt bárcsak vmelyik LB-nknek is olyan éve lenne idén, amilyet tavaly Ray futott.

Meg azért egy offseason alatt elég sokat lehet öregedni. Főleg ha már 37 éves is elmúlt az ember és 1999 óta csak 1 meccset hagyott ki. Ne érts félre azért örülnénk Fletcher-nek, csak kíváncsi lennék, hogy a pályán mennyire gyors.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Marad Lofton és HawJanek
London Fletcher? Nemtom, hogy tud-e még futni.
Max berakjuk mellé Chaney-t meg Rolle-t aztán ők majd futkároznak össze-vissza. De azért nem Ernie Sims-esen. 😀Bébé
166 tacklel az élen végzett tavaly Fletcher, szóval ha nem minden esetben volt vétlen akkor feltételezhető, hogy tud 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
a szentek is LB-t keresnekJanek
Valószínűleg a Hawthorne-Lofton duó egyikét viszik is majd.
Tulok szerződés részleteket nem tud valaki?Shawn84
Financial terms were not disclosed, but Tulloch had reportedly been seeking a deal similar to the five-year, $42.5 million contract that D'Qwell Jackson received from the Browns.

Egyelőre pontosat nem tudni még, de hasonlót kap, mint Jackson a Brownstól.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
a szentek is LB-t keresnekJanek
Valószínűleg a Hawthorne-Lofton duó egyikét viszik is majd.
Tulok szerződés részleteket nem tud valaki?