Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
a szentek is LB-t keresnek

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Adam Caplan @caplannfl

Best available UFA ILB/MLBs: Lofton, Hawthorne, McClain, Brackett, Fletcher, Ruud, E..J. Henderson...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Marad Lofton és HawJanek
London Fletcher? Nemtom, hogy tud-e még futni.
Max berakjuk mellé Chaney-t meg Rolle-t aztán ők majd futkároznak össze-vissza. De azért nem Ernie Sims-esen. 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Tulloch maradt Oroszlán. Talán ezzel elindul az LB-piac is.Bébé
Hát ez várható volt.

Marad Lofton és Haw

több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Egyébként úgy egy általánosabb kérdésem lenne magával a futballal kapcsolatban, hátha valami szaki erre jár (persze itt mindenki az 😊 ). Mennyire lesz trend mostanában, hogy harmadik cornert, nickelt használnak jóval nagyobb snapszámmal, köszönhetően a TE-k igen nagy térnyerésének (gondolom a NE eredményes két TE-s játéka is minta lehet)? Szóval az amolyan TE-kre meg slot recieverre "szakosodott" nagyobb termetű ilyen LB-CB hibridekre gondolok én itt. Vagy ez simán a jobban coverező LB-k idejét jelenti (mondjuk nagyjából ez pont ugyanazt takarja feladatkörileg...)?Eazzy
Hát, én ugyan csak egy avatatlan amatőr vagyok, de úgy hallottam, hogy van pár csapat, ahol már az alap felállásban nickelback-kel állnak fel. Ez - gondolom - elsősorban azért van, mert előnybe került a passzjáték. Ráadásul azt hiszem, hogy nickelben már nemcsak a slotra kell figyelni, de ezt már tényleg inkább a profikra hagynám...
Viszont LB-CB hibrid szerintem nem nagyon van, inkább LB-S hibrid, esetleg CB-S hibrid (DB).

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Én nem könyveltem el pl az LB húzást első körben. Szerintem második kör eleje lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Tulloch maradt Oroszlán. Talán ezzel elindul az LB-piac is.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
El tudjátok képzelni,hogy a vezetők ismét bíznak a jelenlegi LB állományban?

Én nagyon nem szeretném,hogy az lenne mint tavaly .Janek
Szerintem tisztában vannak vele hogy erősíteni kell. Csak az a kérdés, hogy szerintük milyen mértékben. Könnyen lehet, hogy csak egy LB-t fogunk hozni az egész offseason alatt, pedig legalább 3 kezdő képességű kéne.Shawn84
Reidékről én bármit el tudok képzelni. 😀 Még azt is, hogy elhitetik magukkal, hogy nem kell komoly erősítés a LB sorba.

Szerintem a top free agent LB-k eleve túl drágák nekik, sose tartották fontos posztnak a LB-t, ezért nem is fogják megfizetni. Ez még a 2-gapes védőfal mögött működött is valamennyire, középső/hátsó körös játékosokkal, mert egyszerűbb volt a dolguk. Most viszont nem ártana legalább kettő jobb LB, mert így komoly gondok lehetnek megint. Az az értésem, hogy a drafton is max a 2. körben fog jönni LB, és még annak is örülhetünk.BleedingGreen
Én is ettől félek. Nem nagyon szoktunk az elején LB-t húzni csak már nem merem beírni mert már mindenki elkönyvelte az első körös LB húzást. 😊 Eddig jól dolgozik a vezetőség valahol el kell majd b@szni a dolgokat szezonkezdetre. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
El tudjátok képzelni,hogy a vezetők ismét bíznak a jelenlegi LB állományban?

Én nagyon nem szeretném,hogy az lenne mint tavaly .Janek
Szerintem tisztában vannak vele hogy erősíteni kell. Csak az a kérdés, hogy szerintük milyen mértékben. Könnyen lehet, hogy csak egy LB-t fogunk hozni az egész offseason alatt, pedig legalább 3 kezdő képességű kéne.Shawn84
Reidékről én bármit el tudok képzelni. 😀 Még azt is, hogy elhitetik magukkal, hogy nem kell komoly erősítés a LB sorba.

Szerintem a top free agent LB-k eleve túl drágák nekik, sose tartották fontos posztnak a LB-t, ezért nem is fogják megfizetni. Ez még a 2-gapes védőfal mögött működött is valamennyire, középső/hátsó körös játékosokkal, mert egyszerűbb volt a dolguk. Most viszont nem ártana legalább kettő jobb LB, mert így komoly gondok lehetnek megint. Az az értésem, hogy a drafton is max a 2. körben fog jönni LB, és még annak is örülhetünk.


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Kikili elérhető lesz 15re vagy ha nem akkor Z.B.

Csak én ezt kevésnek érzem a szezonra... most nem akarom linkelni kik és hogy rohantak át rajtunk

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
El tudjátok képzelni,hogy a vezetők ismét bíznak a jelenlegi LB állományban?

Én nagyon nem szeretném,hogy az lenne mint tavaly .Janek
Erősítés mindenképp kell. Nagyon úgy fest, hogy draft és Kutyuli..(én attól tartok fel is kell menni érte majd).
Azért a szezon vége felé kezdett összeállni az LB sor is..szval a bizalom tuti megvan...csak ez még kevés. Bízom abban, hogy ezt azért kint is látják és jön erősítés. Ne feledjük veterán LB még mindig érkezhet akár egy trade keretein belül is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
El tudjátok képzelni,hogy a vezetők ismét bíznak a jelenlegi LB állományban?

Én nagyon nem szeretném,hogy az lenne mint tavaly .Janek
Szerintem tisztában vannak vele hogy erősíteni kell. Csak az a kérdés, hogy szerintük milyen mértékben. Könnyen lehet, hogy csak egy LB-t fogunk hozni az egész offseason alatt, pedig legalább 3 kezdő képességű kéne.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
El tudjátok képzelni,hogy a vezetők ismét bíznak a jelenlegi LB állományban?

Én nagyon nem szeretném,hogy az lenne mint tavaly .

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Egyébként úgy egy általánosabb kérdésem lenne magával a futballal kapcsolatban, hátha valami szaki erre jár (persze itt mindenki az 😊 ). Mennyire lesz trend mostanában, hogy harmadik cornert, nickelt használnak jóval nagyobb snapszámmal, köszönhetően a TE-k igen nagy térnyerésének (gondolom a NE eredményes két TE-s játéka is minta lehet)? Szóval az amolyan TE-kre meg slot recieverre "szakosodott" nagyobb termetű ilyen LB-CB hibridekre gondolok én itt. Vagy ez simán a jobban coverező LB-k idejét jelenti (mondjuk nagyjából ez pont ugyanazt takarja feladatkörileg...)?Eazzy
Szerintem ezt a kérdést tedd fel itt: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=49
Ám nem hinném, hogy trend lenne ebből...én nem is érzem , hogy ilyen irányba haladna a liga. Minden csapat máshogy készül fel az ellenfeléből és nem minden csapat használja sűrűn a 2 TE-es felállást. Inkább a szituáció adja a 3. (nickel corner) beküldését, illetve minden csapat a saját erősségét használja ki az ilyen szituációk levédekezésére. Azaz hozott anyagból kell megoldani ..legyen az egy jó LB vagy nickel CB (nálunk Hanson) vagy S. Inkább tekintem ezt szituációs feladatnak mint vmi olyan fegyvernek ami jelentősen változtathatna a védelmek szerkezetén.


Ha már szóba került Tebow. Sajnálom szegény srácot. Sokkal jobban járt vna ha csendben eltanulgat 1-2 évet vmelyik csapatban egy jó QB mögött mint ami vele történt, hogy bedobták a mély vízbe és megkapta az ezzel járó média cirkuszt. Sokan sokat kerestek ebből és most ott tart, hogy a kutyának sem kell mint kezdő. Remélem azért megtalálja a csapatát. Vagy beletörődik, hogy vki mögött még tanulnia kell... vagy felszedi egy olyan csapat ahol már csak a csodában hisznek. Én most egy lyukas garast sem adnék érte nemhogy pickeket.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért nem tettük be, mert kit érdekel? Tebow mániát én is bírom, meg vicces, na de azért komolyan venni őt, mint franchise QB... háháháEazzy
Na azért ha TD mond velünk kapcsolatban vmit akkor azt illik nem teljesen figyelmen kívül hagyni lásd Vick. De nyugi nem ijesztgetni akarlak titeket csak kíváncsi vagyok mit gondoltok bár sejtem. :cool:
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért nem tettük be, mert kit érdekel? Tebow mániát én is bírom, meg vicces, na de azért komolyan venni őt, mint franchise QB... háháháEazzy
Ezek a pletykák pont annyira érdekesek, minthogy Pákó éppen milyen lagziban égette magát. Esélytelen, hogy ide jöjjön. Egyenlőre nem tudnék olyan csapatot ahol komolyan franchise QB-ként gondolhatnak rá. Sok lehetősége nincs neki.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Azért nem tettük be, mert kit érdekel? Tebow mániát én is bírom, meg vicces, na de azért komolyan venni őt, mint franchise QB... háháhá

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Halihó ébresztő! Csodálom, hogy ezt még senki nem tette be ide 😛 😉 :

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827b9e44/article/dungy-reid-has-to-think-about-landing-tebow?module=HP11_headline_stack

Nekem tetszene bár ezzel lehet egyedül vagyok. Persze ha hajlandó lenne vállalni a padozást egy évig legalább Vick mögött de ilyen erővel ezt PM mögött is megtehetné csak hát ott ugye kiszúrtak vele és más a légkör. Bár sztem úgyse jön ide.dande
Ez egy vicc! Nem akarnám Sláger Tebowt Phillyben látni. Még ha passzolni tudna. De arra kell vagy 4 év mire megtanulja.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Halihó ébresztő! Csodálom, hogy ezt még senki nem tette be ide 😛 😉 :

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827b9e44/article/dungy-reid-has-to-think-about-landing-tebow?module=HP11_headline_stack

Nekem tetszene bár ezzel lehet egyedül vagyok. Persze ha hajlandó lenne vállalni a padozást egy évig legalább Vick mögött de ilyen erővel ezt PM mögött is megtehetné csak hát ott ugye kiszúrtak vele és más a légkör. Bár sztem úgyse jön ide.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként úgy egy általánosabb kérdésem lenne magával a futballal kapcsolatban, hátha valami szaki erre jár (persze itt mindenki az 😊 ). Mennyire lesz trend mostanában, hogy harmadik cornert, nickelt használnak jóval nagyobb snapszámmal, köszönhetően a TE-k igen nagy térnyerésének (gondolom a NE eredményes két TE-s játéka is minta lehet)? Szóval az amolyan TE-kre meg slot recieverre "szakosodott" nagyobb termetű ilyen LB-CB hibridekre gondolok én itt. Vagy ez simán a jobban coverező LB-k idejét jelenti (mondjuk nagyjából ez pont ugyanazt takarja feladatkörileg...)?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Én meg pont azt olvastam, hogy futás ellen használható csak. De én mondjuk jó ha egyszer láttam játszani a faszit.Shawn84
Lofton futás ellen nagyon jó. Passz ellen is évről évre fejlődik, idén már tudott egy átlag kezdő MLB szintet itt is.empty taxi
Nah ez pozitívum. Így már jobban örülnék neki, ha jönne. 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Na lehet mihez viszonyítani.
The Tennessee Titans and Kamerion Wimbley have agreed to terms on a 5-year, $35 million deal with DE/OLB Kamerion Wimbley.
Lofton és a többiek akkor úgy 38-45 között lesznek.Shawn84
mondjuk Wimbley RDE-nek ment oda nem LBnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lofton futás ellen nagyon jó. Passz ellen is évről évre fejlődik, idén már tudott egy átlag kezdő MLB szintet itt is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lofton és a többiek akkor úgy 38-45 között lesznek.Shawn84
Egyáltalán nem tartanám soknak, ha tudnám, hogy Pro Bowl/All Pro szinten fog teljesíteni az elkövetkezendő években.
De ki tudja, hogy Lofton mennyire passzolna a rendszerbe. Olyat olvastam, hogy futás ellen eddig se volt olyan hűdejó és nálunk pont ott kéne a segítség. Plusz a 1-gap system miatt elég sűrűn fog találkozni a támadófalemberekkel az se biztos, hogy olyan jól tudná kezelni a 6-0/240-es méreteivel.Bébé
Én meg pont azt olvastam, hogy futás ellen használható csak. De én mondjuk jó ha egyszer láttam játszani a faszit.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Lofton és a többiek akkor úgy 38-45 között lesznek.Shawn84
Egyáltalán nem tartanám soknak, ha tudnám, hogy Pro Bowl/All Pro szinten fog teljesíteni az elkövetkezendő években.
De ki tudja, hogy Lofton mennyire passzolna a rendszerbe. Olyat olvastam, hogy futás ellen eddig se volt olyan hűdejó és nálunk pont ott kéne a segítség. Plusz a 1-gap system miatt elég sűrűn fog találkozni a támadófalemberekkel az se biztos, hogy olyan jól tudná kezelni a 6-0/240-es méreteivel.