NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Ép azt akartam én is írni, hogy mindenképpen várok egy returner picket is idén. Erről esetleg valami info, hogy kiket érdemes megnézegetni?Eazzy
Ted Ginn?
B. April ódákat zengett róla, amikor a 49ers ellen játszottunk.
A kérdés, mint elkapó mennyire tudná segíteni a csapatot.Bébé
És Joe Adams-el mi a helyzet? Bár ő punt returner, de az se ártana nekünk, mert DJax-et nem kéne feleslegesen összetörni.Eazzy
Az ő draftolását támogatnám, bár kár lenne csak returnerként használni. Mivel D-Jax marad, így remélem oylan csapatba fog kerülni ahol rendesen tudják is majd használni slot pozícióban.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 241 — Beware the Slim Reaper!
Szinte kizárt. Ő sem hülye azért. Nálunk meg biztosan nem fog sok lehetőséget kapni. Egy izomgép tényleg kéne. Jacobs szerintem túl drága lenne, meg az se biztos, hogy vállalná Shady mögött.Egyenlőre az LB frontra kell koncentrálnunk. HA azt megoldottuk, majd jöhet futó is.Shawn84
Jacobs nem kéne. Nem olyan stílusú futó, aki beillene a sok húzásra épülő játékunkba, egy kifutópálya kell neki kb, hogy elérjen egy rendes sebességet. Ráadásul már nem a 4-5 évvel ezelőtti Jacobsról beszélünk, azóta visszaesett a játéka (részben a Giants OL miatt is). Neki ráadásul kellenek a carryk is, hogy belelendüljön a meccsen, amit Shady mögött nemigen kapna. Az másodlagos kérdés, hogy egy elég unszimpatikus emberről van szó.

Drafton hoznám esetleg Chris Rainey-t, visszahordani is tud, és receiverként is haználható lenne. Blokkolni kéne megtanítani.BleedingGreen
Én inkább Bernard Pierce, vagy Vic Ballard közül választanék inkább. Gyorsak és erősek. Rainey inkább sebességben j, meg irányváltásokban jobb szvsz.Shawn84
Hát nem is powerbacknek hoznám Rainey-t. 😀 (Nincs nagy szükségünk tipikus power backre szerintem), őrületes cutja van, a senior bowl edzéseken a cornereket is alázta néha. 3. számú RB-nek jó lehet, mert sokoldalú, spec. teamben is játszik. Jó KR lehet, ami nekünk hosszú idő óta nincs. A testmérete neki is lehet gond, elég kicsi. Van egy kis beütése, de ha a focira tud koncentrálni, akkor jó lehet.

Pierce akár a 2. körben is elmehet, de legkésőbb a 3.-ban szerintem. Ilyen magasan nem fogjuk elvinni. Mivel az egyik kedvenc játékosom nagyon örülnék, ha hozzánk kerülne. Nagyon jól lát a pályán, ami illene a mi blokkolási sémánkba, ahol jól kell tudni olvasni a blokkokat. Ellene meg az szól, hogy az egyetemen nem kellett nagyon passzblokkolnia és elkapnia. Bár viszonylag nagy testű, de nem az a tipikus powerback, sokkal jobban mozog annál. Zoneblocking sémába illene a legjobban talán.

Ballardot viszont nem szeretném, se nem gyors, se nem olyan erős, mint amilyennek látszik, csomószor láttam lemenni az első kontakt után. Ami mellette szólhat, hogy elkapni tud, és passzblokkban is jó lehet és elég szorgalmas ember.


több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
vagy Romo, odaadjuk Vick-et meg egy 3.körös draft picket. 😀korodiati
És még mi adjunk picket Vick mellé? :o Kell a francnak a hendikepes 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
valaki arról tud valamit, hogy a 2. számú RB kérdését kivel tervezzük megoldani?!

én szívesen látnám a csapatban akár a Giants által cut-olt Jacobs-ot is (bár nem tom mi volt a szakítás háttere, és azt sem, hogy mennyire lenne neki ok 2. hely), vagy egy hasonló adottságú futót...zsozso85
Rendben hogy a legjobb roster mindenek előtt de azért vannak feketelistás csapatok és játékosok, Giants-gől, Dallas-ból ne hozzunk már senkit ha lehet főleg ne Jacobs-ot aki a legnagyobb pofájú,legellenszenvesebb játékosuk, arról nem is beszélne hogy már nem is olyan jó. Azért álljunk már meg! Esetleg A.Rolle egy csere keretében? 😀 vagy Romo, odaadjuk Vick-et meg egy 3.körös draft picket. 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Ép azt akartam én is írni, hogy mindenképpen várok egy returner picket is idén. Erről esetleg valami info, hogy kiket érdemes megnézegetni?Eazzy
Ted Ginn?
B. April ódákat zengett róla, amikor a 49ers ellen játszottunk.
A kérdés, mint elkapó mennyire tudná segíteni a csapatot.Bébé
És Joe Adams-el mi a helyzet? Bár ő punt returner, de az se ártana nekünk, mert DJax-et nem kéne feleslegesen összetörni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
na akkor köszönöm mindenkinek 😊

elnézve a tavalyi számokat ami a Rb-eket illeti, nagyobb név nem nagyon jönne szerintem hozzánk második számúnak, ha csak nem sikerül a tavalyi évhez hasonlóan hozni valakit. R. Brown kizárt hogy visszajöjjön?zsozso85
Szinte kizárt. Ő sem hülye azért. Nálunk meg biztosan nem fog sok lehetőséget kapni. Egy izomgép tényleg kéne. Jacobs szerintem túl drága lenne, meg az se biztos, hogy vállalná Shady mögött.Egyenlőre az LB frontra kell koncentrálnunk. HA azt megoldottuk, majd jöhet futó is.Shawn84
Jacobs nem kéne. Nem olyan stílusú futó, aki beillene a sok húzásra épülő játékunkba, egy kifutópálya kell neki kb, hogy elérjen egy rendes sebességet. Ráadásul már nem a 4-5 évvel ezelőtti Jacobsról beszélünk, azóta visszaesett a játéka (részben a Giants OL miatt is). Neki ráadásul kellenek a carryk is, hogy belelendüljön a meccsen, amit Shady mögött nemigen kapna. Az másodlagos kérdés, hogy egy elég unszimpatikus emberről van szó.

Drafton hoznám esetleg Chris Rainey-t, visszahordani is tud, és receiverként is haználható lenne. Blokkolni kéne megtanítani.BleedingGreen
Én inkább Bernard Pierce, vagy Vic Ballard közül választanék inkább. Gyorsak és erősek. Rainey inkább sebességben j, meg irányváltásokban jobb szvsz.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ép azt akartam én is írni, hogy mindenképpen várok egy returner picket is idén. Erről esetleg valami info, hogy kiket érdemes megnézegetni?Eazzy
Ted Ginn?
B. April ódákat zengett róla, amikor a 49ers ellen játszottunk.
A kérdés, mint elkapó mennyire tudná segíteni a csapatot.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Ép azt akartam én is írni, hogy mindenképpen várok egy returner picket is idén. Erről esetleg valami info, hogy kiket érdemes megnézegetni?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 241 — Beware the Slim Reaper!
Drafton is el tudok képzelni RB húzást, úgy az 5. körben. Általában szoktunk hozni valakit.Shawn84
na akkor köszönöm mindenkinek 😊

elnézve a tavalyi számokat ami a Rb-eket illeti, nagyobb név nem nagyon jönne szerintem hozzánk második számúnak, ha csak nem sikerül a tavalyi évhez hasonlóan hozni valakit. R. Brown kizárt hogy visszajöjjön?zsozso85
Szinte kizárt. Ő sem hülye azért. Nálunk meg biztosan nem fog sok lehetőséget kapni. Egy izomgép tényleg kéne. Jacobs szerintem túl drága lenne, meg az se biztos, hogy vállalná Shady mögött.Egyenlőre az LB frontra kell koncentrálnunk. HA azt megoldottuk, majd jöhet futó is.Shawn84
Jacobs nem kéne. Nem olyan stílusú futó, aki beillene a sok húzásra épülő játékunkba, egy kifutópálya kell neki kb, hogy elérjen egy rendes sebességet. Ráadásul már nem a 4-5 évvel ezelőtti Jacobsról beszélünk, azóta visszaesett a játéka (részben a Giants OL miatt is). Neki ráadásul kellenek a carryk is, hogy belelendüljön a meccsen, amit Shady mögött nemigen kapna. Az másodlagos kérdés, hogy egy elég unszimpatikus emberről van szó.

Drafton hoznám esetleg Chris Rainey-t, visszahordani is tud, és receiverként is haználható lenne. Blokkolni kéne megtanítani.


több mint 12 éve
Moonshiner 32
Gondolom senkinek nem meglepő, de azért megemlítem:

"here's a question no one is asking is Owen Schmitt coming back? Is he still under contr” .. He a FA. I don't expect him back"Eazzy
Már gondolom mindenki tudja, mi lesz az a banánhéj, amin elcsúszik a SB! Na mindegy, persze várható volt. Legalább Mathis marad.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A szakiktól olyat olvastam, hogy egy FA-t mindenképpen szeretnének hozni Reid-ék a 2. számú RB-nek.
Pedig sztem Dion Lewis-al sincsen semmi gond.
Max úgy lenne kockázatos, hogy ha Shady kidőlne év elején, akkor bátor lenne Lewis-al nekivágni.
Senki se tudja, hogy mit bírna. De ha meg Shady végig egészséges lesz, akkor pedig Lewis is bőven elég lenne.
Sztem az lesz, hogy hozunk egy kisebb nevet és akkor Lewis-al küzdenek a backup posztért.Bébé
Drafton is el tudok képzelni RB húzást, úgy az 5. körben. Általában szoktunk hozni valakit.Shawn84
na akkor köszönöm mindenkinek 😊

elnézve a tavalyi számokat ami a Rb-eket illeti, nagyobb név nem nagyon jönne szerintem hozzánk második számúnak, ha csak nem sikerül a tavalyi évhez hasonlóan hozni valakit. R. Brown kizárt hogy visszajöjjön?zsozso85
Szinte kizárt. Ő sem hülye azért. Nálunk meg biztosan nem fog sok lehetőséget kapni. Egy izomgép tényleg kéne. Jacobs szerintem túl drága lenne, meg az se biztos, hogy vállalná Shady mögött.Egyenlőre az LB frontra kell koncentrálnunk. HA azt megoldottuk, majd jöhet futó is.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A szakiktól olyat olvastam, hogy egy FA-t mindenképpen szeretnének hozni Reid-ék a 2. számú RB-nek.
Pedig sztem Dion Lewis-al sincsen semmi gond.
Max úgy lenne kockázatos, hogy ha Shady kidőlne év elején, akkor bátor lenne Lewis-al nekivágni.
Senki se tudja, hogy mit bírna. De ha meg Shady végig egészséges lesz, akkor pedig Lewis is bőven elég lenne.
Sztem az lesz, hogy hozunk egy kisebb nevet és akkor Lewis-al küzdenek a backup posztért.Bébé
Drafton is el tudok képzelni RB húzást, úgy az 5. körben. Általában szoktunk hozni valakit.Shawn84
na akkor köszönöm mindenkinek 😊

elnézve a tavalyi számokat ami a Rb-eket illeti, nagyobb név nem nagyon jönne szerintem hozzánk második számúnak, ha csak nem sikerül a tavalyi évhez hasonlóan hozni valakit. R. Brown kizárt hogy visszajöjjön?zsozso85
Nagyon remélem... 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem első sorban Dion Lewis a jelölt a posztra.

Viszont egy nagyobb testű "tankot" én is elfogadnék, aki 1 yardról saját erejéből mondjuk bemegy. Bár láthattuk tavaly sem volt nagy gondunk a RZ-ban Shady miatt. (mármint ami a futójátékot jelenti, minden másban volt gondunk a RZ-ban)Eazzy
A szakiktól olyat olvastam, hogy egy FA-t mindenképpen szeretnének hozni Reid-ék a 2. számú RB-nek.
Pedig sztem Dion Lewis-al sincsen semmi gond.
Max úgy lenne kockázatos, hogy ha Shady kidőlne év elején, akkor bátor lenne Lewis-al nekivágni.
Senki se tudja, hogy mit bírna. De ha meg Shady végig egészséges lesz, akkor pedig Lewis is bőven elég lenne.
Sztem az lesz, hogy hozunk egy kisebb nevet és akkor Lewis-al küzdenek a backup posztért.Bébé
Drafton is el tudok képzelni RB húzást, úgy az 5. körben. Általában szoktunk hozni valakit.Shawn84
na akkor köszönöm mindenkinek 😊

elnézve a tavalyi számokat ami a Rb-eket illeti, nagyobb név nem nagyon jönne szerintem hozzánk második számúnak, ha csak nem sikerül a tavalyi évhez hasonlóan hozni valakit. R. Brown kizárt hogy visszajöjjön?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
valaki arról tud valamit, hogy a 2. számú RB kérdését kivel tervezzük megoldani?!

én szívesen látnám a csapatban akár a Giants által cut-olt Jacobs-ot is (bár nem tom mi volt a szakítás háttere, és azt sem, hogy mennyire lenne neki ok 2. hely), vagy egy hasonló adottságú futót...zsozso85
Szerintem első sorban Dion Lewis a jelölt a posztra.

Viszont egy nagyobb testű "tankot" én is elfogadnék, aki 1 yardról saját erejéből mondjuk bemegy. Bár láthattuk tavaly sem volt nagy gondunk a RZ-ban Shady miatt. (mármint ami a futójátékot jelenti, minden másban volt gondunk a RZ-ban)Eazzy
A szakiktól olyat olvastam, hogy egy FA-t mindenképpen szeretnének hozni Reid-ék a 2. számú RB-nek.
Pedig sztem Dion Lewis-al sincsen semmi gond.
Max úgy lenne kockázatos, hogy ha Shady kidőlne év elején, akkor bátor lenne Lewis-al nekivágni.
Senki se tudja, hogy mit bírna. De ha meg Shady végig egészséges lesz, akkor pedig Lewis is bőven elég lenne.
Sztem az lesz, hogy hozunk egy kisebb nevet és akkor Lewis-al küzdenek a backup posztért.Bébé
Drafton is el tudok képzelni RB húzást, úgy az 5. körben. Általában szoktunk hozni valakit.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Gondolom senkinek nem meglepő, de azért megemlítem:

"here's a question no one is asking is Owen Schmitt coming back? Is he still under contr” .. He a FA. I don't expect him back"

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
valaki arról tud valamit, hogy a 2. számú RB kérdését kivel tervezzük megoldani?!

én szívesen látnám a csapatban akár a Giants által cut-olt Jacobs-ot is (bár nem tom mi volt a szakítás háttere, és azt sem, hogy mennyire lenne neki ok 2. hely), vagy egy hasonló adottságú futót...zsozso85
Szerintem első sorban Dion Lewis a jelölt a posztra.

Viszont egy nagyobb testű "tankot" én is elfogadnék, aki 1 yardról saját erejéből mondjuk bemegy. Bár láthattuk tavaly sem volt nagy gondunk a RZ-ban Shady miatt. (mármint ami a futójátékot jelenti, minden másban volt gondunk a RZ-ban)Eazzy
A szakiktól olyat olvastam, hogy egy FA-t mindenképpen szeretnének hozni Reid-ék a 2. számú RB-nek.
Pedig sztem Dion Lewis-al sincsen semmi gond.
Max úgy lenne kockázatos, hogy ha Shady kidőlne év elején, akkor bátor lenne Lewis-al nekivágni.
Senki se tudja, hogy mit bírna. De ha meg Shady végig egészséges lesz, akkor pedig Lewis is bőven elég lenne.
Sztem az lesz, hogy hozunk egy kisebb nevet és akkor Lewis-al küzdenek a backup posztért.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
valaki arról tud valamit, hogy a 2. számú RB kérdését kivel tervezzük megoldani?!

én szívesen látnám a csapatban akár a Giants által cut-olt Jacobs-ot is (bár nem tom mi volt a szakítás háttere, és azt sem, hogy mennyire lenne neki ok 2. hely), vagy egy hasonló adottságú futót...zsozso85
Szerintem első sorban Dion Lewis a jelölt a posztra.

Viszont egy nagyobb testű "tankot" én is elfogadnék, aki 1 yardról saját erejéből mondjuk bemegy. Bár láthattuk tavaly sem volt nagy gondunk a RZ-ban Shady miatt. (mármint ami a futójátékot jelenti, minden másban volt gondunk a RZ-ban)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jones végül a Hawksnál kötött ki kicsit sajnálom :/dande
Én is így voltam vele, de aztán megláttam, hogy a Seahawks-nál mennyit kap 😀
1 év 5 milla, ebből 4,5 milla garantált.
Mi is megkerestük de gondolom közel se ajánlottunk neki ennyit.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
valaki arról tud valamit, hogy a 2. számú RB kérdését kivel tervezzük megoldani?!

én szívesen látnám a csapatban akár a Giants által cut-olt Jacobs-ot is (bár nem tom mi volt a szakítás háttere, és azt sem, hogy mennyire lenne neki ok 2. hely), vagy egy hasonló adottságú futót...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ennek kurvára örülök és nem is fizettük túl.
30 éves de egyáltalán nincsen elhasználódva plusz ott az új CBA, 5 év reálisan benne lehet. Csak úgy mint Watkins-ban.
A tavalyi O# kezdőink 1az1-ben vissza fognak térni, ez nagyon pozitív. És a kemény mag már több éve 1ütt van.
Még Shady-vel kell hosszabbítani, meg Dunlap-ot is meg kéne tartani és akkor támadóoldalon semmi baj nincsen. (Persze azért még bőven kell hozni embereket a csereposztokra)

Meg jó, hogy akárki fog jönni támadóoldalon lesz kire felnéznie. QB, RB, WR, OL...tele vagyunk sztárokkal és emberileg is értékes emberekkel...talán 😀 (amennyire ezt innen meg lehet állapítani)
Ha jól emlékszem Sheldon-tól hallottam, hogy neki mennyire segített ez meg milyen jó volt, amikor rookie-ként bement az öltözőbe és ott volt Dawkins, Troy Vincent, Bobby Taylor, Hugh Douglas, Carlos Emmons.
Míg a támadóknál ez most is megvan, addig a védőknél elég nagy hiány van az ilyen sztárokból.
Nnamdi, T. Cole, Babin és talán még a DT párosunk Patterson és Jenkins sorolható ide. (Asante-t biztos távozónak veszem) De ha szigorúan veszem, akkor csak 2 vagy 3 bizonyított sztárjátékosunk van a D# oldalon. Ami még nem is lenne olyan nagy baj, ha lenne több olyan játékos aki már 4-5 éve a csapatnál van. De ilyen nincsen.
T. Cole és M. Patterson 2005-től van itt. Hanson 2006-tól, Akeem Jordan pedig 2007-től. Utóbbi kettőnek finoman szólva nem garantált a helye a 2012-es rosteren. Rajtuk kívül pedig csak olyan játékosok vannak, akik a 2. vagy a 3. szezonjukat fogják Eagle-ként kezdeni.
Ehhez jön hozzá, hogy a safety-jeink meg az LB-ink még nem bizonyítottak ligaszinten...sőt semmilyen szinten nem bizonyítottak. 😀
Szóval jó lenne D# oldalon is kinevelni pár sztárt.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként minden örömöm mellett, hogy minőségi falunk van, nekem az okozza a legnagyobb örömet, hogy ezek a srácok totál jó arcok, és egymással is nagyon jóban vannak, folyton hülyülnek. Ez szerintem nagyon fontos, hogy szoros egységet alkossanak.
Illetve nem utolsó sorban emiatt lettem Eagles szurkoló, mert szerethető emberekkel vagyunk tele 😀
(jó Vick meg DeSean nem éppen a legkedveltebb figurák, bár én őket is nagyon bírom)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 241 — Beware the Slim Reaper!
Kezdő OL miatt most nem kell aggódni, évek óta először. Depth nem ártana még, jöhetne mondjuk egy OT a középső/hátsó körökből, Nate Potter vagy Compton például.

Ha hozunk egy top LB-t, akkor némileg csökken az esély Kuechlyre, ismerve a szokásainkat. Ebben az esetben szerintem a DL draftra lenne jó esély az első körben, függetlenül attól, hogy nem a legnagyobb need. Van pár olyan DT, akinek Reidék nehezen tudnának ellenállni (Cox, Poe).


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 519 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem

szerencsére ő is elmentJanek
Már tavaly 😀

EvanMathis
I forgot to wear green for St. Patrick's Day so I signed with the Eagles to make up for it.Shawn84
Előre szólhatott volna, hogy direkt ezt a napot várja nem kell ennyit izgulnunk :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na akkor a fal pipa 😊

minden kívánságom így teljesüljön ... (az a 2-3)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
nem

szerencsére ő is elmentJanek
Már tavaly 😀

EvanMathis
I forgot to wear green for St. Patrick's Day so I signed with the Eagles to make up for it.