Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon remélem, hogy Mathis minket választ 😊 A tegnapi twitter képe erről árulkodott sztem a fenséges sassal 😛 (http://www.bleedinggreennation.com/2012/3/17/2879524/evan-mathis-tweeted-this-picture-out-last-night#comments)

Ha ez összejön, akkor eddig durván elégedett lennék. Desean, Herremans, T. Cole is hosszú időre hozzánk kötve team friendly cap számokkal, aminek az eredménye jelenleg 23 milla szabad cap. És még hol van Asante? (+8,5 milla) Az esetleges Mathis hosszabbítás nem tudom mit jelenthet majd, de első évre 5 körülre tenném, nagy bonussal,alacsonyabb base-el. Akkor lennénk 26,5-nél.
Simán tudunk még hosszabbítani Shadyvel, DRC-vel, hozni egy jó kis lb-t, és még mindig marad pénzünk bőven. Nagyon tetszik eddig az offseason, pedig senkit nem hoztunk még kintről 😀

Hatalmas luxus lenne visszahozni Mathist, elhozni Tullochot vagy Loftont, és így bemenni draftra. De még LB nélkül is nagyon jó a helyzetünk. Akkor Kíííkli lenne az elsődleges célpontom. Ha van lb-nk, akkor pedig hatalmas bpa. Ha nincs tetsző, akkor visszatrade, vagy csere egy jövő évire. Még ez is beleférne, és akkor be lennénk biztosítva, hogy ha Vick szar, akkor jövőre lesz ammo-nk felmenni egy top QB-ért. 😊

Szerk.:
Ha belegondolunk akkor szükségünk lesz középső és hátsó körös depth-re OL-be, plusz én Dunlap-ot is visszahoznám cserének.
Hoznék egy WR-t is 2-4. kör között aki Avanttal harcolna a 3. wr posztért, és lehetőleg nagy ember. Egy Sanu tökéletes lenne nekem 😊
Az O ezen kívül sztem kész.

D:
DE depth idén van, bár egy Vinny Curry-t behúznék 2. körben, ha ott lesz. Sokat várok Hunttol is, aki kilökte magát 260lb-re, ami már jó kis DE méret, futás ellen is várhatunk tőle szép dolgakat. Lehet hogy hatalmas húzásnak fog ő tűnni majd visszamenőleg.
DT kezdők adottak, cserének van az ígéretes Thorton és Dixon, de ide várok még vkit, akár 1. kör is.
Lb kell, kezdő SAM draftról, Mike vagy FA vagy Kííííkli, esetleg Kendricks.
CB sztem adott, egy slot cornert még hoznék, én nem vagyok oda Hansonért.
S is adott, ide nem draftolnék, inkább vki FA cserének.

És kész is 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Spadaro:
" I believe Evan will return to the Eagles. I am hopeful"
Remélem tud valamit 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Minden nyáron azt tesszük 😊Janek
Majd jövőre! 😀Shawn84
Nem lenyúlni a rangom! 😀

Free agent SS LaRon Landry is expected to visit the Eagles.
The Philadelphia media has been split on whether or not the Eagles are interested in the oft-injured but supremely talented safety, and it appears we finally have a definite answer.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Minden nyáron azt tesszük 😊Janek
Majd jövőre! 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Minden nyáron azt tesszük 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
McCoy soha nem lesz olyan. Több esze van. 😊Shawn84
Hát azért DeSean okosan csinálta a saját szempontjából.
Legalábbis okosan akarta csinálni, hogy még a tavalyi offseason során akart kapni hosszútávút.
Shady lehet, hogy nem fog rinyálni és megelégszik azzal, ha a szezon közben kap egyet.
Csak mi van akkor ha úgy jár mint Weaver és a szezon első carry-nél carrier-ending/season-ending sérülést szenved?
Akkor mindent mondhatunk Shady-re, csak azt nem, hogy okosan csinálta. 😀

De persze értem, hogy mire célzol.
A legjobb az lenne, ha még a TC előtt kapna egy hosszútávút és akkor mindenki happy lenne.Bébé
Tudtommal még szezon előtt meg akarjuk neki adni.Shawn84
ezzel szerintem mindneki jól járna. Mindkét fél megnyugodna és teljes gőzzel a SB megnyerésére lehetne koncentrálni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lesz ki lép elsőként a LB piacon... irányadónak ott van D.Jackson szerződése,remélem mi reális áron leszerződünk valakivel,bár lehet amíg nincs rendezve Mathis sorsa addig nem lépünk semerre...

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Tudtommal még szezon előtt meg akarjuk neki adni.Shawn84
Jah úgy néz ki. De ez a különbség. DeSean-nak pedig nem akartuk.
Vagy csak túl sokat kért, de sztem inkább az volt, hogy a sok tavalyi FA-igazolás miatt DeSean-nak már nem jutott hely.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
DeSean tegnap garantálta a Super Bowlt, de mivel rájött, hogy ehhez futójáték is kell, most McCoyt győzködi, hogy ne legyen akkora pöcs, mint ő volt😀

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20120315_Jackson_to_McCoy__Dont_act_like_me.htmlsomebody08
McCoy soha nem lesz olyan. Több esze van. 😊Shawn84
Hát azért DeSean okosan csinálta a saját szempontjából.
Legalábbis okosan akarta csinálni, hogy még a tavalyi offseason során akart kapni hosszútávút.
Shady lehet, hogy nem fog rinyálni és megelégszik azzal, ha a szezon közben kap egyet.
Csak mi van akkor ha úgy jár mint Weaver és a szezon első carry-nél carrier-ending/season-ending sérülést szenved?
Akkor mindent mondhatunk Shady-re, csak azt nem, hogy okosan csinálta. 😀

De persze értem, hogy mire célzol.
A legjobb az lenne, ha még a TC előtt kapna egy hosszútávút és akkor mindenki happy lenne.Bébé
Tudtommal még szezon előtt meg akarjuk neki adni.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
DeSean tegnap garantálta a Super Bowlt, de mivel rájött, hogy ehhez futójáték is kell, most McCoyt győzködi, hogy ne legyen akkora pöcs, mint ő volt😀

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20120315_Jackson_to_McCoy__Dont_act_like_me.htmlsomebody08
McCoy soha nem lesz olyan. Több esze van. 😊Shawn84
Hát azért DeSean okosan csinálta a saját szempontjából.
Legalábbis okosan akarta csinálni, hogy még a tavalyi offseason során akart kapni hosszútávút.
Shady lehet, hogy nem fog rinyálni és megelégszik azzal, ha a szezon közben kap egyet.
Csak mi van akkor ha úgy jár mint Weaver és a szezon első carry-nél carrier-ending/season-ending sérülést szenved?
Akkor mindent mondhatunk Shady-re, csak azt nem, hogy okosan csinálta. 😀

De persze értem, hogy mire célzol.
A legjobb az lenne, ha még a TC előtt kapna egy hosszútávút és akkor mindenki happy lenne.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
DeSean tegnap garantálta a Super Bowlt, de mivel rájött, hogy ehhez futójáték is kell, most McCoyt győzködi, hogy ne legyen akkora pöcs, mint ő volt😀

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20120315_Jackson_to_McCoy__Dont_act_like_me.htmlsomebody08
McCoy soha nem lesz olyan. Több esze van. 😊
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
DeSean tegnap garantálta a Super Bowlt, de mivel rájött, hogy ehhez futójáték is kell, most McCoyt győzködi, hogy ne legyen akkora pöcs, mint ő volt😀

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20120315_Jackson_to_McCoy__Dont_act_like_me.html
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
@AdamSchefter @JasonLaCanfora @mortreport Whats the latest on Jason Jones?

@JasonLaCanfora
still talking to teams. health a bit of a concern. could end up doing a 2-year deal. SEA and STL have interest. Maybe PHI, tooShawn84
Washburn-nél DT-t játszott és elméletileg nem is ment neki akkor rosszul.
Fiatal is szóval 3-4 éves szerződéssel meg lehetne dobni.Bébé
Örülnék neki, Mathis meg eldönthetné már mit akar nem csak sejtetne 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
@AdamSchefter @JasonLaCanfora @mortreport Whats the latest on Jason Jones?

@JasonLaCanfora
still talking to teams. health a bit of a concern. could end up doing a 2-year deal. SEA and STL have interest. Maybe PHI, tooShawn84
Washburn-nél DT-t játszott és elméletileg nem is ment neki akkor rosszul.
Fiatal is szóval 3-4 éves szerződéssel meg lehetne dobni.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Mathis ezt a képet tweetelte tegnap este:
http://cdn2.sbnation.com/fan_shot_images/245193/anIAu.jpg
Sokat sejtető. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
@AdamSchefter @JasonLaCanfora @mortreport Whats the latest on Jason Jones?

@JasonLaCanfora
still talking to teams. health a bit of a concern. could end up doing a 2-year deal. SEA and STL have interest. Maybe PHI, too
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
De legalább a Saints, a Denver és a többi csapat meginvitált már közülük párat. Nálunk még nem járt senki. Igaz ha jól tudom Lofton valamikor várható, ha előbb nem ír alá valahova.Shawn84
Tegnap én is ezen sírtam, hogy okés, hogy nem sietünk nagyon, hát de legalább azért megnézhetnénk a jelölteket közelebbről nem?

Azért bírom, hogy arra a kérdésre, hogy mik az Eagles opciói, ha nincs Mathis, Caplan annyit ír, hogy veterán, vagy draft. Nabazze. Előrébb vagyunk kedves szakértő bá 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Caplan:
I'm told the Raiders have just informed Kamerion Wimbley that he will be released.
Úgy tűnik még 1 LB a piacon.Bébé
Én őt nem tartom annyira jónak, hogy évekre rábízzuk a védelem vezetését.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Caplan:
I'm told the Raiders have just informed Kamerion Wimbley that he will be released.
Úgy tűnik még 1 LB a piacon.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A világon semmi. Manning meg Mathis a fő téma a mai napon, a kinti szakiknál.Shawn84
A LB piac eléggé be van állva, most mindenki kivárásra játszik. Kevés a komoly LB needes csapat és szerintem a piacon lévő LB-k túl sokat kérnek ahhoz, hogy valaki azonnal lecsapjon rájuk. Ha meglesz az első komoly szerződés (Tulloch, Lofton, Haw), akkor gyorsan követheti a többi, mert majd ahhoz lehet viszonyítani.BleedingGreen
De legalább a Saints, a Denver és a többi csapat meginvitált már közülük párat. Nálunk még nem járt senki. Igaz ha jól tudom Lofton valamikor várható, ha előbb nem ír alá valahova.Shawn84
Dehogynem. Ben Leber volt workouton. 😀

Btw, Tullochal nem tudom mi bajunk, tavaly sem csaptuk le rá, pedig nem volt nagyon drága. Idén sem nagyon nyomulunk utána.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Zajlik az élet, örülök, hogy Mathisról nem mondunk le olyan könnyen. Loftonról van újabb hír?dande
A világon semmi. Manning meg Mathis a fő téma a mai napon, a kinti szakiknál.Shawn84
A LB piac eléggé be van állva, most mindenki kivárásra játszik. Kevés a komoly LB needes csapat és szerintem a piacon lévő LB-k túl sokat kérnek ahhoz, hogy valaki azonnal lecsapjon rájuk. Ha meglesz az első komoly szerződés (Tulloch, Lofton, Haw), akkor gyorsan követheti a többi, mert majd ahhoz lehet viszonyítani.BleedingGreen
De legalább a Saints, a Denver és a többi csapat meginvitált már közülük párat. Nálunk még nem járt senki. Igaz ha jól tudom Lofton valamikor várható, ha előbb nem ír alá valahova.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Zajlik az élet, örülök, hogy Mathisról nem mondunk le olyan könnyen. Loftonról van újabb hír?dande
A világon semmi. Manning meg Mathis a fő téma a mai napon, a kinti szakiknál.Shawn84
A LB piac eléggé be van állva, most mindenki kivárásra játszik. Kevés a komoly LB needes csapat és szerintem a piacon lévő LB-k túl sokat kérnek ahhoz, hogy valaki azonnal lecsapjon rájuk. Ha meglesz az első komoly szerződés (Tulloch, Lofton, Haw), akkor gyorsan követheti a többi, mert majd ahhoz lehet viszonyítani.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Zajlik az élet, örülök, hogy Mathisról nem mondunk le olyan könnyen. Loftonról van újabb hír?dande
A világon semmi. Manning meg Mathis a fő téma a mai napon, a kinti szakiknál.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zajlik az élet, örülök, hogy Mathisról nem mondunk le olyan könnyen. Loftonról van újabb hír?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ezt akartam kérdezni, miért nem match-eljük a Ravens ajánlatát? Illetve az a kérdésem lenne miért tag-eltük Desean-t ha aztán hosszútávú szerződést kötünk vele később?Nem lehetett volna Mathis-re tenni a tag-et?korodiati
Azért nem irt alá Mathis azonnal a Ravenshez, mert gondolom meg volt beszélve, hogy kapcsolatban marad velünk és közli az ajánlatot, h meccselhessünk. Persze a Ravens még válaszolhat egy újabb ajánlattal.

DeSeant mindenképp itt akartuk tartani és mivel a free agency kezdetéig nem állapodtunk meg vele, bárki elvihette volna egy jó ajánlattal (valószínűleg így történt volna). Így a tag alatt nyugodtan tárgyalhattunk (más ilyenkor nem tehet neki ajánlatot).BleedingGreen
+ Mathisnél a tag sztem többe került vna mint a valós ára. Illetve egy ilyen szezon után fel is kellett mérni vele a piacot, hogy lássuk hova lehet belőni a fizetését. Ha a Ravens nem ajánlott neki túl sokat akkor sztem megtartjuk. (nagyon jó lenne ha a mostani fal még jobban összeszokhatna a szezonkezdetre.)Greengo
Tényleg nagyon jó lenne ha aláírna. Ezzel a drafton is megkönnyítené a csapat helyzetét, mivel nem lenne szükség első körben OL embert hozni, hanem lehet az LB sort izmozni.