Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Inkább erről a Tuloch dologról csicseregjetek. 😀lotus86
Nincs semmi konkrét. Jay Glazer tweetelte, de azóta eltűnt. Könnyen lehet, hogy kacsa volt, de biztos vagyok benne, hogy megkeressük ajánlattal. Talán estére többet tudunk majd. Most indul az élet.Shawn84
Azt nem értem, hogy tavaly simán elhozhattuk volna 3-4 milláért. De úgy tűnt, hogy meg se kerestük.
Szal lehet, hogy nem változott semmi és idén se fogunk lépni.
Washburn biztos tud róla vmit. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Inkább erről a Tuloch dologról csicseregjetek. 😀lotus86
Nincs semmi konkrét. Jay Glazer tweetelte, de azóta eltűnt. Könnyen lehet, hogy kacsa volt, de biztos vagyok benne, hogy megkeressük ajánlattal. Talán estére többet tudunk majd. Most indul az élet.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Inkább erről a Tuloch dologról csicseregjetek. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Egy öreg ballhawk, aki szarul szerel, ekkora fizuval nem kell a Lionsnak...
Már nincs ott Millen, nem lehet minden szutykot rájuk sózni... 😀Bear
Na fogadjunk 😀 Nem olyan szar még Samuel. Pont kell oda egy ilyen playmaker. Jó persze ez álom, de ki mondta hogy nem lehet szépeket álmodni? 😊Shawn84
Asante egyáltalán nem szar, de még kb 2 jó éve lehet (meglepő módon a szerződése is akkor jár le).
Sheldon ára volt kb egy 4. kör. (Sheldon & Gocong for 4. és egy 5. körös pick + Alex Hall)
Hobbs-ért anno 2 db. 5.kört adtunk.
Ha egy idei második kört kapunk Asante-ért, akkor sztem simán jól jártunk. 3. kör lenne kb a realitás.Bébé
Szerintem ez így reális Samuel+2. vagy 3. kör= 1/23
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egy öreg ballhawk, aki szarul szerel, ekkora fizuval nem kell a Lionsnak...
Már nincs ott Millen, nem lehet minden szutykot rájuk sózni... 😀Bear
Na fogadjunk 😀 Nem olyan szar még Samuel. Pont kell oda egy ilyen playmaker. Jó persze ez álom, de ki mondta hogy nem lehet szépeket álmodni? 😊Shawn84
Asante egyáltalán nem szar, de még kb 2 jó éve lehet (meglepő módon a szerződése is akkor jár le).
Sheldon ára volt kb egy 4. kör. (Sheldon & Gocong for 4. és egy 5. körös pick + Alex Hall)
Hobbs-ért anno 2 db. 5.kört adtunk.
Ha egy idei második kört kapunk Asante-ért, akkor sztem simán jól jártunk. 3. kör lenne kb a realitás.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Egy öreg ballhawk, aki szarul szerel, ekkora fizuval nem kell a Lionsnak...
Már nincs ott Millen, nem lehet minden szutykot rájuk sózni... 😀Bear
Na fogadjunk 😀 Nem olyan szar még Samuel. Pont kell oda egy ilyen playmaker. Jó persze ez álom, de ki mondta hogy nem lehet szépeket álmodni? 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egy öreg ballhawk, aki szarul szerel, ekkora fizuval nem kell a Lionsnak...
Már nincs ott Millen, nem lehet minden szutykot rájuk sózni... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Leigazoljuk Tulokot. Drafton első körben felmegyünk a Cardinals elé és behúzzuk DeCastrot. Ezért odaadjuk az egyik 2. körösünket idénről ,meg a jövő évi 2. kört. Aztán Asantét elcseréljük Detroitba az 1/23-ért meg a másik 2. körért, vagy 3. körért. Ott behúzzuk Zach Brownt. Innentől kezdve jöhet WR, DT meg lényegében 5. körtől tökmindegy, és kész a csapat.
Vélemény???Shawn84
2 db 2. kört adsz azért h felmenj kb 3 helyet?
Asante ára egy első kör és egy harmadik kör?

Shawn gyere vissza a valóságba. 😀

Jah felfogtam. Hogy mi adjuk mellé a 2. kört.
Hát sztem azzal is jól járunk ha Asante-ért vki jövő évi 2. kört ad. Szal még így is túl jól járnánk ezzel a trade-el.Bébé
Szerintem ez így működtet. A Detroitnek kell CB. Méghozzá rutinos CB. Asante még legalább 3-4 évig megoldhatná a gondjaikat. Drafton vagy fel kell menniük egy elit CB-ért, ami baszottul drága lenne, vagy elfogadják ezt amivel jól járnak, és még akár behúzhatják mellé Boykint is talán.
2db második kör meg soknak tűnik lehet, de nem biztos hogy a mai NFL-ben olcsóbban meg lehet úszni. Ha igen akkor is egy 2. meg egy 3. kör kell legalább. Ennél olcsóbban biztosan nem megy, még ez az 5 hely sem.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Leigazoljuk Tulokot. Drafton első körben felmegyünk a Cardinals elé és behúzzuk DeCastrot. Ezért odaadjuk az egyik 2. körösünket idénről ,meg a jövő évi 2. kört. Aztán Asantét elcseréljük Detroitba az 1/23-ért meg a másik 2. körért, vagy 3. körért. Ott behúzzuk Zach Brownt. Innentől kezdve jöhet WR, DT meg lényegében 5. körtől tökmindegy, és kész a csapat.
Vélemény???Shawn84
2 db 2. kört adsz azért h felmenj kb 3 helyet?
Asante ára egy első kör és egy harmadik kör?

Shawn gyere vissza a valóságba. 😀

Jah felfogtam. Hogy mi adjuk mellé a 2. kört.
Hát sztem azzal is jól járunk ha Asante-ért vki jövő évi 2. kört ad. Szal még így is túl jól járnánk ezzel a trade-el.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ben Grubbs számai:
5 év-36 milla, 10 milla signing bonus

Mathis akkor max 6 milla per év körül fog kapni sztem.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A Ravensnek most nagyon kellhet Mathis, mivel Grubbs aláírt a Saintshez. Ha ma szerződés nélkül távozik Baltimoreból akkor nagyon jó helyzetben leszünk, mert valószínű aláír hozzánk, ha meg nem akkor Denyvel kitaláltuk a megfelelő taktikát.
Leigazoljuk Tulokot. Drafton első körben felmegyünk a Cardinals elé és behúzzuk DeCastrot. Ezért odaadjuk az egyik 2. körösünket idénről ,meg a jövő évi 2. kört. Aztán Asantét elcseréljük Detroitba az 1/23-ért meg a másik 2. körért, vagy 3. körért. Ott behúzzuk Zach Brownt. Innentől kezdve jöhet WR, DT meg lényegében 5. körtől tökmindegy, és kész a csapat.
Vélemény???
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nem biztos. A mi játékunknak soha nem volt igazán szerves része a FB.Shawn84
azért Weaver idején használtunk, persze az más kategória
de igazából arra céloztam, hogy az O-ba már sok változás nem igazán kénezsozso85
Akkor igen, mert Weaver jó elkapó. De Most már egészséges elvileg és mégsem kell.Shawn84
Zsozso-val értek egyet. Sztem azért nem használjuk az FB-t, mert nincs olyan FB-nk, akik ebben a rendszerben jól tudnánk használni. Weaver személyében volt ilyen FB-nk és használtuk is elég rendesen. (Igaz Westbrook sérülése is belejátszott)
Weaver meg jelenleg minden csak nem egészséges.

Havili-ben még bízom, hátha fejlődik az offseason-ban, de vmi FB-t én is hoznék ide.
Az, hogy Schmitt-et visszahozzuk-e vagy sem az számomra édesmind1.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
na igen de ha nem Schmitt le a FB akkor talán más lenne e téren is helyzet..., de ez legyen a legnagyobb gondunk 😊zsozso85
Nem biztos. A mi játékunknak soha nem volt igazán szerves része a FB.Shawn84
azért Weaver idején használtunk, persze az más kategória
de igazából arra céloztam, hogy az O-ba már sok változás nem igazán kénezsozso85
Akkor igen, mert Weaver jó elkapó. De Most már egészséges elvileg és mégsem kell.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
FB nem kell, mivel Schmittet is alig használtuk már a szezon második felében. Ha Mathis nem marad, én nem zargatnám Herremanst. Végre van egy jó RT-nk. Inkább drafton hozzunk valakit. Cordy Glenn kivételével legalább 3 opciónk lenne.Shawn84
na igen de ha nem Schmitt le a FB akkor talán más lenne e téren is helyzet..., de ez legyen a legnagyobb gondunk 😊zsozso85
Nem biztos. A mi játékunknak soha nem volt igazán szerves része a FB.Shawn84
azért Weaver idején használtunk, persze az más kategória
de igazából arra céloztam, hogy az O-ba már sok változás nem igazán kéne
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Állítólag reggel Tulloch aláírt ide. Hivatalos megerősítés még nincs, de király.Deny
Te most szívatsz? Ha ez igaz én iszok rá baszki 😀Shawn84
Ha igaz, akkor bye-bye Mathis, bye-bye Kuechly, hello elsőkörös OG/OT 😀


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
én spec. a FS posztra - na meg persze LB sorba - keresnék embert, Allen ott kevésbé meggyőző a számomra + egyelőre Jarret-et sem tudom még hova tenni

az offense-be még egy jó FB-et tudnék elképzelni - persze ha Mathis nem marad akkor egy RT-t is , Todd meg mehet vissza LG-ba Peters mellézsozso85
FB nem kell, mivel Schmittet is alig használtuk már a szezon második felében. Ha Mathis nem marad, én nem zargatnám Herremanst. Végre van egy jó RT-nk. Inkább drafton hozzunk valakit. Cordy Glenn kivételével legalább 3 opciónk lenne.Shawn84
na igen de ha nem Schmitt le a FB akkor talán más lenne e téren is helyzet..., de ez legyen a legnagyobb gondunk 😊zsozso85
Nem biztos. A mi játékunknak soha nem volt igazán szerves része a FB.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én spec. a FS posztra - na meg persze LB sorba - keresnék embert, Allen ott kevésbé meggyőző a számomra + egyelőre Jarret-et sem tudom még hova tenni

az offense-be még egy jó FB-et tudnék elképzelni - persze ha Mathis nem marad akkor egy RT-t is , Todd meg mehet vissza LG-ba Peters mellézsozso85
FB nem kell, mivel Schmittet is alig használtuk már a szezon második felében. Ha Mathis nem marad, én nem zargatnám Herremanst. Végre van egy jó RT-nk. Inkább drafton hozzunk valakit. Cordy Glenn kivételével legalább 3 opciónk lenne.Shawn84
na igen de ha nem Schmitt le a FB akkor talán más lenne e téren is helyzet..., de ez legyen a legnagyobb gondunk 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Állítólag reggel Tulloch aláírt ide. Hivatalos megerősítés még nincs, de király.Deny
Te most szívatsz? Ha ez igaz én iszok rá baszki 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag reggel Tulloch aláírt ide. Hivatalos megerősítés még nincs, de király.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
én spec. a FS posztra - na meg persze LB sorba - keresnék embert, Allen ott kevésbé meggyőző a számomra + egyelőre Jarret-et sem tudom még hova tenni

az offense-be még egy jó FB-et tudnék elképzelni - persze ha Mathis nem marad akkor egy RT-t is , Todd meg mehet vissza LG-ba Peters mellézsozso85
FB nem kell, mivel Schmittet is alig használtuk már a szezon második felében. Ha Mathis nem marad, én nem zargatnám Herremanst. Végre van egy jó RT-nk. Inkább drafton hozzunk valakit. Cordy Glenn kivételével legalább 3 opciónk lenne.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Merrivödör is jó lenne.Shawn84
Ja, backupnak. 😀Newman
Persze. Mi másnak? Kezdő szintű safetyt úgyse találunk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én spec. a FS posztra - na meg persze LB sorba - keresnék embert, Allen ott kevésbé meggyőző a számomra + egyelőre Jarret-et sem tudom még hova tenni

az offense-be még egy jó FB-et tudnék elképzelni - persze ha Mathis nem marad akkor egy RT-t is , Todd meg mehet vissza LG-ba Peters mellé
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Merrivödör is jó lenne.Shawn84
Ja, backupnak. 😀
Landryt én is elviselném itt, egy próbát megérne.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Igaz,hogy szar a S piac de én max veterán pénzért egy évre hoznám ide...37éves és üvegből van...

Én azt látom a védelemben a mozgékony embereket preferáljuk nos ő pont nem az...Janek
27 éves és elég gyors a csávó. Valamint ütni is tud azért.
Az üvegből van rész stimmel.Bébé
Tényleg gyors?

http://www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/post/laron-landry-responds-to-critics-says-he-weighs-223/2012/02/24/gIQAAyfqXR_blog.htmlJanek
leszarom hogy lassú, legalább ütközni tudna ha nem sérülne le 😊 Nem ártana azért ha a secből valaki tudna szerelni 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Merrivödör is jó lenne.Shawn84
Inkább a halál.