Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Értem én hogy mi nem sietünk, na de azért véletlen se akarunk valakit megnézni magunknak közelebbről?

Ha Mathis húz el, akkor viszont Hightower fog szerintem második körben érkezni. Nem mondom, hogy szomorú lennék, na de azért egy MLB jöhetne FA-ról, aki érti a dolgát.Eazzy
Én eddig nem nagyon gondolkoztam Hightowerben, de asszem elkezdem nézegetni komolyabban is. Nem lenne rossz ő sem, de azért nagyobb a kockázat benne mint a 3 top FA MLB-ben.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Értem én hogy mi nem sietünk, na de azért véletlen se akarunk valakit megnézni magunknak közelebbről?

Ha Mathis húz el, akkor viszont Hightower fog szerintem második körben érkezni. Nem mondom, hogy szomorú lennék, na de azért egy MLB jöhetne FA-ról, aki érti a dolgát.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Evan Mathis told me:
'It was a good meeting with the Ravens. I think it's a good fit.' No deal yet, though He's staying in town til tomorrow

Hát akkor nagy eséllyel Mathis elmegy.Bébé
Akkor OG első kör.Shawn84
Abban reménykedek, hogy azért Mathis-nek van humorérzéke, szal lehet, hogy csak dumál össze-vissza. 😀

Ismét egy első körös guard pick?
Mathis-t is csak úgy kikukáztuk remélem, hogy Mudd megint talál vkit.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Evan Mathis told me:
'It was a good meeting with the Ravens. I think it's a good fit.' No deal yet, though He's staying in town til tomorrow

Hát akkor nagy eséllyel Mathis elmegy.Bébé
Akkor OG első kör.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elnézve a fizetési trendeket, hogy lesz a Saintsnek Loftonra pénze Brees mellett? Na mind1, ez az ő problémájuk.
Közben már Spadaro is azt mondja, hogy nem sietünk sehová. Jogos is, feleslegesen ne verjük a pénzt, ameddig még drafton is van lehetőség.

Én attól tartok egyébként, hogy JC annyira megbízik a jelenlegi LB corpban, hogy egyáltalán nem is tart igényt Kutyulira, vagy valami FA sztárra, vagyis legalábbis egyszerre mindkettőre nem. Elvégre már tavaly is így gondolkoztak...Eazzy
Ennyire már ő sem lehet hülye. Egyébként nem értem mi a faszt csinálnak a szentek. Ott van Vilma meg tavaly draftolták Martez Wilsont is. Minek oda még MLB? HA meg visznek akkor ócsón lepasszolhatnák Wilsont.Shawn84
Jason La Canfora @JasonLaCanfora Válasz Retweet Kedvenc · Kinyit
Saints have been mulling possibly releasing LB Jon Vilma. Linebacker market may start to materialize more if Lofton signs
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Evan Mathis told me:
'It was a good meeting with the Ravens. I think it's a good fit.' No deal yet, though He's staying in town til tomorrow

Hát akkor nagy eséllyel Mathis elmegy.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
NA itt is van a válasz a saját kérdésemre.
Saints have been mulling possibly releasing LB Jon Vilma. Linebacker market may start to materialize more if Lofton signs
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Elnézve a fizetési trendeket, hogy lesz a Saintsnek Loftonra pénze Brees mellett? Na mind1, ez az ő problémájuk.
Közben már Spadaro is azt mondja, hogy nem sietünk sehová. Jogos is, feleslegesen ne verjük a pénzt, ameddig még drafton is van lehetőség.

Én attól tartok egyébként, hogy JC annyira megbízik a jelenlegi LB corpban, hogy egyáltalán nem is tart igényt Kutyulira, vagy valami FA sztárra, vagyis legalábbis egyszerre mindkettőre nem. Elvégre már tavaly is így gondolkoztak...Eazzy
Ennyire már ő sem lehet hülye. Egyébként nem értem mi a faszt csinálnak a szentek. Ott van Vilma meg tavaly draftolták Martez Wilsont is. Minek oda még MLB? HA meg visznek akkor ócsón lepasszolhatnák Wilsont.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Elnézve a fizetési trendeket, hogy lesz a Saintsnek Loftonra pénze Brees mellett? Na mind1, ez az ő problémájuk.
Közben már Spadaro is azt mondja, hogy nem sietünk sehová. Jogos is, feleslegesen ne verjük a pénzt, ameddig még drafton is van lehetőség.

Én attól tartok egyébként, hogy JC annyira megbízik a jelenlegi LB corpban, hogy egyáltalán nem is tart igényt Kutyulira, vagy valami FA sztárra, vagyis legalábbis egyszerre mindkettőre nem. Elvégre már tavaly is így gondolkoztak...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
LB jön FA-ról ebben nincs kétségem. A kérdés csak hogy ki. Loftont kihúznám, mert biztos vagyok benen, hogy máshol köt ki.Shawn84
Hát Lofton és Hawthorne is ellátogat New Orleans-be. Egyikőjükkel nagy valószínűséggel megegyeznek.
Erin Henderson-ra is rárepülhetnénk felőlem.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért jó olvasni, hogy mindenki LB-ket hajkurászik, de hogy mi alig szerepelünk ebben a körben....
Egyébként már Spadaro is sejt valamit:
"Just a feeling, but this is about the time, in this next 24-hour period, when the free-agency market changes. Maybe the #Eagles jump in ..."Eazzy
Vagy Reidék Kuechly-t akarják.Bébé
LB jön FA-ról ebben nincs kétségem. A kérdés csak hogy ki. Loftont kihúznám, mert biztos vagyok benen, hogy máshol köt ki.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Dan Connor Dallasban kötött ki.
Mi is ajánlatot tettünk neki, de csak egy 1 éves szerződést kapott volna.
De amúgy sohasem érdeklődtünk utána úgy istenigazán.Bébé
Én nem bánom, de nem normális, hogy 3-4es védelembe ment.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azért jó olvasni, hogy mindenki LB-ket hajkurászik, de hogy mi alig szerepelünk ebben a körben....
Egyébként már Spadaro is sejt valamit:
"Just a feeling, but this is about the time, in this next 24-hour period, when the free-agency market changes. Maybe the #Eagles jump in ..."Eazzy
Vagy Reidék Kuechly-t akarják.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Dan Connor Dallasban kötött ki.
Mi is ajánlatot tettünk neki, de csak egy 1 éves szerződést kapott volna.
De amúgy sohasem érdeklődtünk utána úgy istenigazán.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Azért jó olvasni, hogy mindenki LB-ket hajkurászik, de hogy mi alig szerepelünk ebben a körben....
Egyébként már Spadaro is sejt valamit:
"Just a feeling, but this is about the time, in this next 24-hour period, when the free-agency market changes. Maybe the #Eagles jump in ..."

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Steve Smith a Rams-nál vizitál.
Nagy eséllyel nem fog visszatérni.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Juqua Parker agrees to terms with the Browns 1yr, max of $3M Nem lep meg, hogy ő is a KisPhillybe kötött ki.Shawn84
Nah csak elment J. Parker 😀 Már 3 éve folyamatosan cut-oltam volna. 😀
Azért eltöltött pár szép esztendőt nálunk.
31,5 sack 7 év alatt. Ha az első és utolsó évét nem nézzük akkor pedig 30 sack 5 év alatt.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Juqua Parker agrees to terms with the Browns 1yr, max of $3M Nem lep meg, hogy ő is a KisPhillybe kötött ki.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Free agent MLB Stephen Tulloch is reportedly seeking a long-term deal that will top that of Browns MLB D'Qwell Jackson's five-year, $42.5 million contract.

Ennyit a 6 millióról.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lions LB Stephen Tulloch seeking no less than $6 million per year.Bébé
Ezt lehetett sejteni.Shawn84
Nem tudom ennyit megér-e? lehet akkor két erős draft játékossal jobban járnánk.dande
Igazából Mathis visszaigazolásán sok múlik. Lényegében a draft.
Egyébként szerintem megér.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jason La Canfora @JasonLaCanfora

Saints showing interest in ATL LB Curtis Lofton. TB been monitoring him. PHI also looking at LB. Slow moving market thus far #freeagencyShawn84
Lions LB Stephen Tulloch seeking no less than $6 million per year.Bébé
Ezt lehetett sejteni.Shawn84
Nem tudom ennyit megér-e? lehet akkor két erős draft játékossal jobban járnánk.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jason La Canfora @JasonLaCanfora

Saints showing interest in ATL LB Curtis Lofton. TB been monitoring him. PHI also looking at LB. Slow moving market thus far #freeagencyShawn84
Lions LB Stephen Tulloch seeking no less than $6 million per year.Bébé
Ezt lehetett sejteni.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jason La Canfora @JasonLaCanfora

Saints showing interest in ATL LB Curtis Lofton. TB been monitoring him. PHI also looking at LB. Slow moving market thus far #freeagencyShawn84
Lions LB Stephen Tulloch seeking no less than $6 million per year.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jason La Canfora @JasonLaCanfora

Saints showing interest in ATL LB Curtis Lofton. TB been monitoring him. PHI also looking at LB. Slow moving market thus far #freeagency
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én is azért dobtam be, mert nem régen beszéltünk itt róla.

A DeSean-os szöveg azért meg valóban túlzás volt kicsit. Azért nem egy bőven 100 yard fölötti meccse volt, illetve jópár playmaker momentuma. Valóban off volt a korábbiakhoz képest, de azért egy kalap kakitól nagyon messze volt.Eazzy
Én haragszok rá az elmúlt évért nagyon. Idén simán jóváteheti, de egyenlőre nem kedvenc.