Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zajlik az élet, örülök, hogy Mathisról nem mondunk le olyan könnyen. Loftonról van újabb hír?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ezt akartam kérdezni, miért nem match-eljük a Ravens ajánlatát? Illetve az a kérdésem lenne miért tag-eltük Desean-t ha aztán hosszútávú szerződést kötünk vele később?Nem lehetett volna Mathis-re tenni a tag-et?korodiati
Azért nem irt alá Mathis azonnal a Ravenshez, mert gondolom meg volt beszélve, hogy kapcsolatban marad velünk és közli az ajánlatot, h meccselhessünk. Persze a Ravens még válaszolhat egy újabb ajánlattal.

DeSeant mindenképp itt akartuk tartani és mivel a free agency kezdetéig nem állapodtunk meg vele, bárki elvihette volna egy jó ajánlattal (valószínűleg így történt volna). Így a tag alatt nyugodtan tárgyalhattunk (más ilyenkor nem tehet neki ajánlatot).BleedingGreen
+ Mathisnél a tag sztem többe került vna mint a valós ára. Illetve egy ilyen szezon után fel is kellett mérni vele a piacot, hogy lássuk hova lehet belőni a fizetését. Ha a Ravens nem ajánlott neki túl sokat akkor sztem megtartjuk. (nagyon jó lenne ha a mostani fal még jobban összeszokhatna a szezonkezdetre.)Greengo
Tényleg nagyon jó lenne ha aláírna. Ezzel a drafton is megkönnyítené a csapat helyzetét, mivel nem lenne szükség első körben OL embert hozni, hanem lehet az LB sort izmozni.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Ezt akartam kérdezni, miért nem match-eljük a Ravens ajánlatát? Illetve az a kérdésem lenne miért tag-eltük Desean-t ha aztán hosszútávú szerződést kötünk vele később?Nem lehetett volna Mathis-re tenni a tag-et?korodiati
Azért nem irt alá Mathis azonnal a Ravenshez, mert gondolom meg volt beszélve, hogy kapcsolatban marad velünk és közli az ajánlatot, h meccselhessünk. Persze a Ravens még válaszolhat egy újabb ajánlattal.

DeSeant mindenképp itt akartuk tartani és mivel a free agency kezdetéig nem állapodtunk meg vele, bárki elvihette volna egy jó ajánlattal (valószínűleg így történt volna). Így a tag alatt nyugodtan tárgyalhattunk (más ilyenkor nem tehet neki ajánlatot).BleedingGreen
+ Mathisnél a tag sztem többe került vna mint a valós ára. Illetve egy ilyen szezon után fel is kellett mérni vele a piacot, hogy lássuk hova lehet belőni a fizetését. Ha a Ravens nem ajánlott neki túl sokat akkor sztem megtartjuk. (nagyon jó lenne ha a mostani fal még jobban összeszokhatna a szezonkezdetre.)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ezt akartam kérdezni, miért nem match-eljük a Ravens ajánlatát? Illetve az a kérdésem lenne miért tag-eltük Desean-t ha aztán hosszútávú szerződést kötünk vele később?Nem lehetett volna Mathis-re tenni a tag-et?korodiati
Biztos vagyok benne, hogy ha minket is fog választani Mathis a Ravens többet ajánlj neki.
Meg twitteren is mondta, hogy az Eagles kap vmennyi kedvezményt.

DeSean sztem kiakadt volna, ha még a tag-et se tesszük rá. 😀
Az Eagles meg akarta tartani DeSean-t. Mégiscsak fontosabb Ő a támadóknál, mint Mathis.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Annyira azért mégse. Az már nagyon jó hír, hogy aláírt szerződés nélkül eljött Baltimore-ból. Van az asztalán egy jó ajánlat? Igen. Viszont most nálunk a labda, elvileg meg is tettük az ajánlatunkat, ami versenyképes (@Jeff McLane). Egyértelműnek tűnik, hogy meg szeretnénk a tartani, de ez már a számok játéka. Valószínűleg túl lesz fizetve így is, bármelyik ajánlatot is fogadja el, a kérdés csak az, hogy nekünk ez mennyire érné meg. Remélem vhol félúton megegyeznek, kicsit túlfizetünk a stabilitásért, amire hosszú idő óta most megint van esélyünk az O line-ban, de nem szállunk bele egy értelmetlen nagyságú szerződésbe, mert hiába jó Mathis, azért nem egy fénykorában lévő S. Andrews. (de rég is volt...)cooltiszo
Utolsó résszel igen egyetértek. Én is azért sajnálnám, ha elmegy, mert akkor a kialakult falunkban hiány keletkezne. Ezzel létrejönne egy plusz need, amit orvosolni kell. De nem kell úgy kezelni, mintha Gene Upshaw hagyna el bennünket. Ha Mudd (szerintem ebben az ő szava döntő) úgy gondolná, hogy pótolhatatlan ember, akkor már leszerződött volna ide 4-5 évre.

Közbe: "Told by a league source the Eagles offered to beat Ravens' offer for Evan Mathis." (Reuben Frank) Akkor lehet mégis pótolhatatlan. 😂BleedingGreen
Ezt akartam kérdezni, miért nem match-eljük a Ravens ajánlatát? Illetve az a kérdésem lenne miért tag-eltük Desean-t ha aztán hosszútávú szerződést kötünk vele később?Nem lehetett volna Mathis-re tenni a tag-et?korodiati
Azért nem irt alá Mathis azonnal a Ravenshez, mert gondolom meg volt beszélve, hogy kapcsolatban marad velünk és közli az ajánlatot, h meccselhessünk. Persze a Ravens még válaszolhat egy újabb ajánlattal.

DeSeant mindenképp itt akartuk tartani és mivel a free agency kezdetéig nem állapodtunk meg vele, bárki elvihette volna egy jó ajánlattal (valószínűleg így történt volna). Így a tag alatt nyugodtan tárgyalhattunk (más ilyenkor nem tehet neki ajánlatot).


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Érdekes, hogy hozzánk egyenlőre senki nem jön vizitre.
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Szarul állunk.Shawn84
Annyira azért mégse. Az már nagyon jó hír, hogy aláírt szerződés nélkül eljött Baltimore-ból. Van az asztalán egy jó ajánlat? Igen. Viszont most nálunk a labda, elvileg meg is tettük az ajánlatunkat, ami versenyképes (@Jeff McLane). Egyértelműnek tűnik, hogy meg szeretnénk a tartani, de ez már a számok játéka. Valószínűleg túl lesz fizetve így is, bármelyik ajánlatot is fogadja el, a kérdés csak az, hogy nekünk ez mennyire érné meg. Remélem vhol félúton megegyeznek, kicsit túlfizetünk a stabilitásért, amire hosszú idő óta most megint van esélyünk az O line-ban, de nem szállunk bele egy értelmetlen nagyságú szerződésbe, mert hiába jó Mathis, azért nem egy fénykorában lévő S. Andrews. (de rég is volt...)cooltiszo
Utolsó résszel igen egyetértek. Én is azért sajnálnám, ha elmegy, mert akkor a kialakult falunkban hiány keletkezne. Ezzel létrejönne egy plusz need, amit orvosolni kell. De nem kell úgy kezelni, mintha Gene Upshaw hagyna el bennünket. Ha Mudd (szerintem ebben az ő szava döntő) úgy gondolná, hogy pótolhatatlan ember, akkor már leszerződött volna ide 4-5 évre.

Közbe: "Told by a league source the Eagles offered to beat Ravens' offer for Evan Mathis." (Reuben Frank) Akkor lehet mégis pótolhatatlan. 😂BleedingGreen
Ezt akartam kérdezni, miért nem match-eljük a Ravens ajánlatát? Illetve az a kérdésem lenne miért tag-eltük Desean-t ha aztán hosszútávú szerződést kötünk vele később?Nem lehetett volna Mathis-re tenni a tag-et?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Közbe: "Told by a league source the Eagles offered to beat Ravens' offer for Evan Mathis." (Reuben Frank) Akkor lehet mégis pótolhatatlan. 😂BleedingGreen
Ennek örülök. Nem kéne lyukat generálnunk a kezdőfalba.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Caplan:
Mathis to me just now:
"Ravens have offered a nice deal. I'm flying back to Arizona to think about it and discuss it with my family."Bébé
Szarul állunk.Shawn84
Annyira azért mégse. Az már nagyon jó hír, hogy aláírt szerződés nélkül eljött Baltimore-ból. Van az asztalán egy jó ajánlat? Igen. Viszont most nálunk a labda, elvileg meg is tettük az ajánlatunkat, ami versenyképes (@Jeff McLane). Egyértelműnek tűnik, hogy meg szeretnénk a tartani, de ez már a számok játéka. Valószínűleg túl lesz fizetve így is, bármelyik ajánlatot is fogadja el, a kérdés csak az, hogy nekünk ez mennyire érné meg. Remélem vhol félúton megegyeznek, kicsit túlfizetünk a stabilitásért, amire hosszú idő óta most megint van esélyünk az O line-ban, de nem szállunk bele egy értelmetlen nagyságú szerződésbe, mert hiába jó Mathis, azért nem egy fénykorában lévő S. Andrews. (de rég is volt...)cooltiszo
Utolsó résszel igen egyetértek. Én is azért sajnálnám, ha elmegy, mert akkor a kialakult falunkban hiány keletkezne. Ezzel létrejönne egy plusz need, amit orvosolni kell. De nem kell úgy kezelni, mintha Gene Upshaw hagyna el bennünket. Ha Mudd (szerintem ebben az ő szava döntő) úgy gondolná, hogy pótolhatatlan ember, akkor már leszerződött volna ide 4-5 évre.

Közbe: "Told by a league source the Eagles offered to beat Ravens' offer for Evan Mathis." (Reuben Frank) Akkor lehet mégis pótolhatatlan. 😂


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Interjú Trent Cole-al: http://philly.blog.hu/2012/03/16/interju_trent_cole_by_moonshiner
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Caplan:
Mathis to me just now:
"Ravens have offered a nice deal. I'm flying back to Arizona to think about it and discuss it with my family."Bébé
Szarul állunk.Shawn84
Annyira azért mégse. Az már nagyon jó hír, hogy aláírt szerződés nélkül eljött Baltimore-ból. Van az asztalán egy jó ajánlat? Igen. Viszont most nálunk a labda, elvileg meg is tettük az ajánlatunkat, ami versenyképes (@Jeff McLane). Egyértelműnek tűnik, hogy meg szeretnénk a tartani, de ez már a számok játéka. Valószínűleg túl lesz fizetve így is, bármelyik ajánlatot is fogadja el, a kérdés csak az, hogy nekünk ez mennyire érné meg. Remélem vhol félúton megegyeznek, kicsit túlfizetünk a stabilitásért, amire hosszú idő óta most megint van esélyünk az O line-ban, de nem szállunk bele egy értelmetlen nagyságú szerződésbe, mert hiába jó Mathis, azért nem egy fénykorában lévő S. Andrews. (de rég is volt...)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Caplan:
Mathis to me just now:
"Ravens have offered a nice deal. I'm flying back to Arizona to think about it and discuss it with my family."Bébé
Szarul állunk.Shawn84
De az legalább jó, hogy gondolkodnia kell a Ravens ajánlatán.
Optimistább vagyok, mint tegnap voltam.Bébé
Ma el fog dőlni hogy mi lesz vele, azt hiszem. Túl sokat foglalkoznak vele a szakik.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Caplan:
Mathis to me just now:
"Ravens have offered a nice deal. I'm flying back to Arizona to think about it and discuss it with my family."Bébé
Szarul állunk.Shawn84
De az legalább jó, hogy gondolkodnia kell a Ravens ajánlatán.
Optimistább vagyok, mint tegnap voltam.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Caplan:
Mathis to me just now:
"Ravens have offered a nice deal. I'm flying back to Arizona to think about it and discuss it with my family."Bébé
Szarul állunk.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Caplan:
Mathis to me just now:
"Ravens have offered a nice deal. I'm flying back to Arizona to think about it and discuss it with my family."
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Adam Caplannek szófosása van és minket is emleget néha:

@caplannfl if Kolb shakes free, do you see the Eagles trying to re-acquire him to backup Mike Vick

Hanson is expected to remain an Eagle.

@caplannfl Any chance Heckert brings in another former pick, Derek Landri? Cle needs DT depth

@caplannfl Derek Landri came under the Roseman regime tho...Shawn84
Hanson remélem marad. Mindössze 175ezret kell a napokban kicsengetni.
Ha nem veszített a sebességéből, akkor nickelCB-nek még mindig jó lesz. Plusz Andy imádja Joselio-t.

Kolb nem hiszem, hogy visszajönne back-upnak. Meg azért valljuk be vicces is lenne. 😀

Jó lenne megtartani Landri-t, de nem biztos, hogy Landri maradni akar nálunk. Ha most vhova elszerződik ott szinte biztos, hogy rajta lesz az 53as rosteren ősszel. Nálunk pedig nem biztos a helye: Jenkins, Patterson, Dixon, Thornton és akkor még simán elképzelhető, hogy jön a korai körökben vmi DT.
És akkor lehet még Laws-nak is adunk egy esélyt a TC erejéig.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Statok felejtős, semmit nem mond, látni kell a meccset, én pl megnéztem a niners eleni meccseteket, azért vagyok itt. Látni akartam, hogy mi volt az a 0 cole neve mellett. Szintén javaslom, főleg annak a fényében, hogy hogyan alakult az azt megelőző meccs!Helmut Zimmer
Hát a 49ers ellen az történt, hogy T. Cole-nak nem ment. Plusz a 2. félidőben megsérült.
Pats ellen se ment neki igazán, talán 2x, 3x ha nyomást tudott helyezni Brady-re, de ennek ellenére TB mindig talált elkapót.
De igen jogos ezen a 2 meccsen nem ment T. Cole-nak.
(Azért kíváncsiságból gyorsan végigpörgettem Mario Williams statlapját...hát azért ott is akad pár 0-ás meccs az elmúlt évekből)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Adam Caplannek szófosása van és minket is emleget néha:

@caplannfl if Kolb shakes free, do you see the Eagles trying to re-acquire him to backup Mike Vick

Hanson is expected to remain an Eagle.

@caplannfl Any chance Heckert brings in another former pick, Derek Landri? Cle needs DT depth

@caplannfl Derek Landri came under the Roseman regime tho...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ezt a T Cole jobb játékos dolgot, magyarázd meg légy szíves.Helmut Zimmer
Ha mos geci szeretnék lenni, akkor mondanám, hogy nézd meg az idei Atlanta Falcons elleni meccset és ott olyan teljesítményt fogsz látni T. Cole-tól, amiket sztem DE-től az elmúlt években nem vagy csak egyszer, kétszer láthattál. De nyilván ez kivételes alkalom volt, nem játszott minden meccsen ennyire jól.
Youtube-on sajnos csak a tavalyi Colts meccsről van T. Cole vidi:
http://www.youtube.com/watch?v=XSkHqJ6-ynk
Trent Cole az utóbbi 4 évben kiemelkedő futás ellen a 4-3as DE-k közül. Sőt nem is kiemelkedő, hanem a legjobb.
Tökmind1, hogy milyen rendszerben játszik:
2007-2010-ig 2 gap system volt: Futás ellen kiemelkedő és a read&react rendszer ellenére QB-siettetésben is.
2011 Washburn féle wide9: egyedül a rendszer változott, T. Cole továbbra is elit volt, mind futás ellen, mind pedig a QB üldözésben.
Tudom stat-ot nem kértél, de bármilyen statban veri Mario Williams még akkor is ha csak 2007-2010 között nézzük.
Tudom vki nagyon ellene van a PFF statoknak, de ha nem láttál játszani egy játékost, akkor simán jó tájékoztatást nyújt, szal elmúlt 3 évben kétszer a legjobb 4-3-as DE volt náluk. Idei szezonban ment rendesen a rotáció Washburn-nél, de a számai és a játéka sem esett vissza, sőt. Csomó nyomást gyakorol az ellenfél QB-jára, szal nem csak a sack-eket gyűjti.
Elmúlt 4 évben mindössze 7 olyan meccse volt amikor 1-nél több sack-et ért el. Szóval nem az van, hogy 2-3 meccsen megszedi magát és a többi meccsen meg semmi.
Mindent megcsinál amit egy 4-3as DE-től kérni lehet és ráadásul elit szinten.
Szóval jah...sztem jobb SuperMario-nál (akit igen sokkal kevesebbszer láttam játszani).Bébé
Jó, én nem teljesen erre gondoltam, de ha egy meccs - amiből komoly következtetéseket nem lehet levonni- akkor szerintem mielőtt relációs viszonyba helyezed Colet, talán idézd fel a Pats elleni meccset is, a Bills szemszögéből némileg relevánsabb ellenfél, mint az Atlanta!
Egy meccsből nem lehet levonni túl sok következtetést!
Statok felejtős, semmit nem mond, látni kell a meccset, én pl megnéztem a niners eleni meccseteket, azért vagyok itt. Látni akartam, hogy mi volt az a 0 cole neve mellett. Szintén javaslom, főleg annak a fényében, hogy hogyan alakult az azt megelőző meccs!

Cole remek játékos, a front office remek munkát végzett, sajnos Buffaloba most csak rekord összeért jön jó játékos játszani, annak ellenére, hogy szerintem idén mi nyertük a derbit!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Sheftert kérdezték Plaxico-ról:
"Philadelphia's the team to watch on Plax."
Korábban lenyilatkozta Plax, hogy ide akar jönni. Remélem, hogy olcsón meg tudjuk szerezni.
Igaz már 35 éves lesz, de végre lenne egy normális RZ célpontunk.
2 év kihagyás után 8 TD-vel tért vissza úgy, hogy Sanchez volt a QB-ja.
Tavalyi Red-Zone statjai: 10 elkapás, 84 yard, 7 TD
DeSean: 2 elkapás, 14 yard, 1 TD
Maclin: 8 elkapás, 48 yard, 4 TD
Avant: 5 elkapás, 33 yard, 1 TD
Celek: 10 elkapás, 68 yard, 4 TD
R. Cooper: 1 elkapás, 8 yard, 1 TDBébé
kérdés, hogy mennyibe fájna.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Sheftert kérdezték Plaxico-ról:
"Philadelphia's the team to watch on Plax."
Korábban lenyilatkozta Plax, hogy ide akar jönni. Remélem, hogy olcsón meg tudjuk szerezni.
Igaz már 35 éves lesz, de végre lenne egy normális RZ célpontunk.
2 év kihagyás után 8 TD-vel tért vissza úgy, hogy Sanchez volt a QB-ja.
Tavalyi Red-Zone statjai: 10 elkapás, 84 yard, 7 TD
DeSean: 2 elkapás, 14 yard, 1 TD
Maclin: 8 elkapás, 48 yard, 4 TD
Avant: 5 elkapás, 33 yard, 1 TD
Celek: 10 elkapás, 68 yard, 4 TD
R. Cooper: 1 elkapás, 8 yard, 1 TD
több mint 12 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Úgy teszünk, mintha nem egy elsőévessel sikerült volna pótolni Super Mariot... És ez azért valahol baszott nagy kritika. Gondolom én naivan, hogy ilyen szerződéseket azoknak szoktak dobálni, akik nem, vagy csak nehezen pótolhatók. A Texans elég jól megoldotta...

sarastro
Azért mert egy csapat jól draftol és a védelem élén egy nagyon jó DC áll, ne ekézzünk már egy játékost 😊
Ennyi erővel Joe Montana se volt senki hiszen mikor elment a Chiefsbe Steve Young gond nélkül átvette a helyét...empty taxi
Ekézi a franc.
Az általad felállított párhuzam ott sántít, hogy Montana karrierje végén, közel a 40-hez került el a 49ers-ből. Williams előtt azért jó pár szép év állhat még, amit nyilván Houstonban is tudnak. Ekkora fizetés pedig azt meri sejtetni, hogy minimum a posztján a legjobb.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ezt a T Cole jobb játékos dolgot, magyarázd meg légy szíves.Helmut Zimmer
Ha mos geci szeretnék lenni, akkor mondanám, hogy nézd meg az idei Atlanta Falcons elleni meccset és ott olyan teljesítményt fogsz látni T. Cole-tól, amiket sztem DE-től az elmúlt években nem vagy csak egyszer, kétszer láthattál. De nyilván ez kivételes alkalom volt, nem játszott minden meccsen ennyire jól.
Youtube-on sajnos csak a tavalyi Colts meccsről van T. Cole vidi:
http://www.youtube.com/watch?v=XSkHqJ6-ynk
Trent Cole az utóbbi 4 évben kiemelkedő futás ellen a 4-3as DE-k közül. Sőt nem is kiemelkedő, hanem a legjobb.
Tökmind1, hogy milyen rendszerben játszik:
2007-2010-ig 2 gap system volt: Futás ellen kiemelkedő és a read&react rendszer ellenére QB-siettetésben is.
2011 Washburn féle wide9: egyedül a rendszer változott, T. Cole továbbra is elit volt, mind futás ellen, mind pedig a QB üldözésben.
Tudom stat-ot nem kértél, de bármilyen statban veri Mario Williams még akkor is ha csak 2007-2010 között nézzük.
Tudom vki nagyon ellene van a PFF statoknak, de ha nem láttál játszani egy játékost, akkor simán jó tájékoztatást nyújt, szal elmúlt 3 évben kétszer a legjobb 4-3-as DE volt náluk. Idei szezonban ment rendesen a rotáció Washburn-nél, de a számai és a játéka sem esett vissza, sőt. Csomó nyomást gyakorol az ellenfél QB-jára, szal nem csak a sack-eket gyűjti.
Elmúlt 4 évben mindössze 7 olyan meccse volt amikor 1-nél több sack-et ért el. Szóval nem az van, hogy 2-3 meccsen megszedi magát és a többi meccsen meg semmi.
Mindent megcsinál amit egy 4-3as DE-től kérni lehet és ráadásul elit szinten.
Szóval jah...sztem jobb SuperMario-nál (akit igen sokkal kevesebbszer láttam játszani).
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Mario Williams szerződése 2017ig: 100 milla, 50 garantált
Trent Cole szerződése 2017ig: 55 milla, 15 milla garantált
És ehhez még vegyük hozzá, hogy T. Cole jobb játékos.

Mathis-el folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.
DeSean pedig persze, hogy nagyon happy volt a sajtótájékoztatón.Bébé
Ezt a T Cole jobb játékos dolgot, magyarázd meg légy szíves.
Szakmai indokokat szeretnék hallani, ha lehet gametape utalásokkal, linkekkel, rendszerekből adódó feladatok közötti különbségek figyelembe vételével, az sem baj, ha a teljes front 7 kontextus elemzésével!
Statisztika nem érdekel, mert akkor Chris Clemons is nagyon jó játékos!
Köszi előre is

Üdv
helmHelmut Zimmer
Szerintem nem jobb, hanem kb azonos tudású, de más stílusú. Mindenesetre az Eagles FO nagyon jól dolgozott ebben az esetben is.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mario Williams szerződése 2017ig: 100 milla, 50 garantált
Trent Cole szerződése 2017ig: 55 milla, 15 milla garantált
És ehhez még vegyük hozzá, hogy T. Cole jobb játékos.

Mathis-el folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.
DeSean pedig persze, hogy nagyon happy volt a sajtótájékoztatón.Bébé
Ezt a T Cole jobb játékos dolgot, magyarázd meg légy szíves.
Szakmai indokokat szeretnék hallani, ha lehet gametape utalásokkal, linkekkel, rendszerekből adódó feladatok közötti különbségek figyelembe vételével, az sem baj, ha a teljes front 7 kontextus elemzésével!
Statisztika nem érdekel, mert akkor Chris Clemons is nagyon jó játékos!
Köszi előre is

Üdv
helm