Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Talán nekünk is egy HC kéne... ki tudja ?Janek
Nincs még egy Harbough testvér? 😀

Egyébként idén még szerintem jó döntés Reid marasztalása. Lássuk a tényeket: Vick 32 éves lesz nyáron, és a mostani szezonban van még nagy garantált fizetése, utána akár meg is lehet válni tőle. Reid híres arról, hogy az irányítóiból ki tudja hozni a legtöbbet. Ez a szezon make or brake-nek tekinthető szerintem, és ez nem SB vagy bust-ot jelent, de a csapatnak mindenkivel versenyben kell lennie, 10+ győzelem az alapszakaszban, és legalább 1 PO győzelem, Vick jó játéka, stb. Ha ezek nem lesznek meg, akkor éra váltás lesz, és könnyen új irányító után is nézhetünk, amennyiben Vick nem lesz kiemelkedő. Ki az az edző akiben jobban bíznánk 1 év alatt mint Reidben? Nem sok nevet tudnék mondani. Nagyon szívesen építenék újra pl Cowherrel, vagy egy fiatal és karizmatikus edzővel, de akkor félre kell tenni a win now üzemmódot, ami pedig papíron benne van a csapatban (megfelelő offseason-nal természetesen). Ha új éra kell, akkor már nem bíznám Reidre a dolgot, jövőre sok minden kiderül. És tényleg régóta mondjuk azt hogy majd jövőre, de ez a csapat jövőre kell hogy robbantson, különben nem kezdhet új csapatot építeni Reid, ebben biztos vagyok. Hát lássuk az utolsó "jövő évet"😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
sok éve várjuk a finálét minden évben van esélyünk de igazán jó csapatunk jó pár éve nincs...

Nézve a tegnapi nfc meccset azért vakarózhat Reid mikor leszünk ilyen szinten....Janek
😊 Nézzük meg a tavalyi 49ers-t. Nem hiszem hogy bárki kinézte volna belőlük, hogy idén ilyen jók lesznek, sőt, még a szezon elején se. Ez egy nagyon fontos offseason lesz a számunkra, ha nem látjuk a fejlődést (azt hogy igenis versenyben tudunk lenni a legjobb csapatokkal), akkor vége lesz a Reid érának, és jó eséllyel kemény változások lesznek. Jövőre nehéz sorsolásunk lesz papíron ,de legalább meglátjuk mire megyünk otthon a Detroit, Baltimore, idegenben pedig a Saints és a Steelers ellen. Két várhatóan brutális offense és két várhatóan brutál védelem ellen. Jó kis szezon lesz ez 😊
Ha helyre kerül egy két dolog, és jön a Reidtől megszokott rossz szezon utáni nagyon kemény TC és mini camp-ek, akkor látok esélyt számunkra. Viszont a csapaton belül fegyelem és rend kell hogy legyen.cooltiszo
Talán nekünk is egy HC kéne... ki tudja ?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sok éve várjuk a finálét minden évben van esélyünk de igazán jó csapatunk jó pár éve nincs...

Nézve a tegnapi nfc meccset azért vakarózhat Reid mikor leszünk ilyen szinten....Janek
😊 Nézzük meg a tavalyi 49ers-t. Nem hiszem hogy bárki kinézte volna belőlük, hogy idén ilyen jók lesznek, sőt, még a szezon elején se. Ez egy nagyon fontos offseason lesz a számunkra, ha nem látjuk a fejlődést (azt hogy igenis versenyben tudunk lenni a legjobb csapatokkal), akkor vége lesz a Reid érának, és jó eséllyel kemény változások lesznek. Jövőre nehéz sorsolásunk lesz papíron ,de legalább meglátjuk mire megyünk otthon a Detroit, Baltimore, idegenben pedig a Saints és a Steelers ellen. Két várhatóan brutális offense és két várhatóan brutál védelem ellen. Jó kis szezon lesz ez 😊
Ha helyre kerül egy két dolog, és jön a Reidtől megszokott rossz szezon utáni nagyon kemény TC és mini camp-ek, akkor látok esélyt számunkra. Viszont a csapaton belül fegyelem és rend kell hogy legyen.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
sok éve várjuk a finálét minden évben van esélyünk de igazán jó csapatunk jó pár éve nincs...

Nézve a tegnapi nfc meccset azért vakarózhat Reid mikor leszünk ilyen szinten....

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
maybe next year 😊Janek
Kicsit elcsépelt mondat ez mifelénk nem?Shawn84
idén még nem az...jövőre már az lesz
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
maybe next year 😊Janek
Kicsit elcsépelt mondat ez mifelénk nem?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
maybe next year 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az én tervem, hogy "elintézzem" Reid végre bújjon elő a fóka barlangjából és szólaljon meg már meg végre mi a helyzet mert minden csapatnál zajlik az élet mi meg találgatunk izz mint Ottó a Tóth Ottó, hogy vajon merre van az arra 😛 kit visznek el ki marad stb kiderülhetne már mit akarnak, bízom benne legkésőbb hétfőn megszólal valaki a következő hírekkel: Sámuel és Jax marad,
Washnak továbbra sem jutott eszébe DC-skedni és szintén marad.
ellenben Spangli csatlakozik a stábhoz és segít JC-nek megértetni kinek hol a helye a védelemben 😛 . Esetleg MM megy Indy-be és jön Haley üstökös OC-nak.
Még egy jó draft és aztán Csampinosíííp vagy ahogy Shady megmondta "Next year is our year"
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rég írtam a topikba, és nem is vagyok naprakész, hogy a szezon vége után beszéltetek-e már hogy mi lenne szerintetek a követendő tervünk az offseasonban, de íme a kérdések:

1. D koordinátor: Castillo, Spags, vagy bárki csak ne Castillo? 😀
2. Ki mit vár, minek örülne FA és draft alatt?

1. Bizonylalan vagyok Juannal kapcsolatban. A szezon során fejlődött, ezt nem lehet elvenni tőle, viszont nem sokkal az erős befejezés előtt Brady darabokra cincálta a védelmet, és szerencsénk hogy a 4. negyedben B.B. visszavett (talán az Andy-s barátság miatt 😀), de így is csúnya volt. Spags visszatérése az előnyünkre szolgálna szerintem, legyen ez D koordinátor, vagy más elnevezésben, de legjobbnak a Spags D-koord. és ass. HC Juan pedig vmi más poszt csapaton belül. Ha Spags nem jön, akkor is szívesen látnék új embert a D élén, de azért nem minden áron.

2. Nagyon képlékeny a helyzet természetesen, de lássuk az én tervemet:
-Asante trade: nagyon nem kell magyarázni, DRC jónak tűnt a szélen, valamint ő legalább fiatal, remélhetőleg mentalitásban tanul majd Aso-tól, és beteljesíti a potenciálját.
-D-Jax tag és trade: ez a trükkösebb kérdés, de az utolsó 2 meccsel nem teszi jóvá az előző párat. Nagyon jó játékos, hatalmas playmaker, nem TO szint a primadonnáskodása a médiában, viszont TO a pályán legalább mindig 100%ot nyújtott. Ez a csapat tömve van tehetséggel, ide fegyelem és alázat kell. McCoy se keres sokat, és még sokan mások a ligában, mégis kidolgozzák a belüket. Ráadásul D-Jax egyébként is kockázatos, a sebessége ami különlegessé teszi, ha ez kopik, vagy sérülés vagy más miatt, akkor máris egy középszerű játékosról van szó. Top 5 WR pénzt nem ér meg, sztem 10-et is nehezen. Legjobb megoldás a tag és trade lehet egy olyan csapatba, ahol megkapja a top 10-es pénzt. Egyébként is nem egy elsőszámú elkapó játékos, hanem egy fegyver, aki viszont inkonzisztens sajnos.
-FA: jó áron szívesen látnám itt Bowe-t, és S. Johnsont, de jó eséllyel nagy pénz kell nekik is.
Az Atlantás MLB Loftont nagyon szívesen látnám itt, fiatal, mégis van tapasztalata és nagyon jó játékos. Pénzügyileg olcsóbb lenne mint egy top WR az FA piacon.
-Draft: ha jönne Lofton, akkor első kör WR, hogy pótoljuk D-Jax-et, mégpedig Floyd-ot látnám nagyon nagyon szívesen itt. (Blackmon-t is természetesen, de ahhoz vmi nagyon trükkös trade kellene). K. Wright is érdekes opció, de én inkább Floyd-ot erőltetném. Ekkor a második körben hoznék egy OLB-t is, itt is lesz választék, tetszik Lavonte David, Travis Lewis és ha csúszna akkor Zach Brown is, de van még választás. A WR sor jelentősen nem gyengülne sztem, miközben bebiztosítanánk az LB sort az egyik második körössel.
Ha nem jönne MLB trade vagy FA keretében, akkor viszont Kuechly lenne az elsődleges célpontom, és onnantól a WR kérdés is nehezebb lenne, de nem áthidalhatatlan.

Mi lenne a ti tervetek?

Szerk: ha Desan marad, akkor viszont Kuechly lehet hogy jobb megoldás, mint akár Lofton, mert a védelem vezérévé nőhet ki hosszú távon, és mindenképpen pozitívum, ha a védelem "irányítója" draftolt játékos.
Burflict-tól távol tartanám magunkat, maximum a 2. körben hoznám. Fantasztikus atléta, és úgy gondolom hogy ebbe a csapatba is kellene ilyen személy, mert ők azok akiknek a potenciálja az egeket verdesi és igenis meg kell próbálni a kockázatosat, mert hatalmasat lehet velük nyerni (lásd JPP), viszont ehhez sajnos nem adott a védelemben a környezet, nincsen igazi vezér és fegyelem. Egy Dawkins-al az öltözőben azt mondanám hogy megéri megpróbálni, viszont enélkül első körben nem.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nnamdi PFF statjai:
571 coverage snaps, targeted 47 times, allowed 29 catches (61.7%), 376 yards, QB rating against of 88.6. (4 TD, 3 inti)
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Legrosszabb pletyka dolog elindult, Fisher lehet akarja Washburnt DC-nek maga mellé St. Louisba. Na, ezt bármi áron meg kell akadályozni, nevezzük ki őt Juan helyére, leszarom, de ne menjen el, az egyetlen igazán jól működő dolog idén a védőfal volt.Deny
Biztos vagyok benne, hogy Washburn nem fog elmenni DC-nek. Tavaly is szóba került nála, hogy hogy hogy 😀 nem akart soha DC lenni és mondta azért mert túl hülye hozzá. Ha jól emlékszem egy High School meccsen hívott playeket de ott se ment neki, szal offolta a dolgot.Bébé
Nagyon helyes, fontos az értékítélet. Szezon top3 legjobb igazolásában a két faledző van (meg Babin), őket békében kell hagyni helyükön.Deny
3 éves szerződést írt alá. Persze azt nem tudjuk milyen kilépési lehetőségek vannak benne (Mudd pl az idei év után mehetett volna ha akar). Szerintem őt a pénzzel nem lehet annyira motiválni, a DC poszt sem izgatja nagyon (Fisher már korábban is ajánlotta neki, de akkor is visszautasította).

Ezt monda múltkor a coordinatorságról (amire Bébé is utalt):
"I'm a trench dude. I can help out with the crunch stuff and I've got some ideas but that's not my deal. I tried to be a coordinator one time but I sucked, I was terrible. I just couldn't do it, I wasn't wired that way." "I’ll tell you this – you want me to take the Wonderlic test? I’m not kidding you. I don’t read well. I told Andy, I’m a dumbass. If it’s complicated, if I have to think too much, I can’t do things. I can’t do two things at once. Give me a task to do, I can do it. And these linemen aren’t much different mentally than I am."
Bírom, hogy közben a D-line embereket is lehülyézi. 😀


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Legrosszabb pletyka dolog elindult, Fisher lehet akarja Washburnt DC-nek maga mellé St. Louisba. Na, ezt bármi áron meg kell akadályozni, nevezzük ki őt Juan helyére, leszarom, de ne menjen el, az egyetlen igazán jól működő dolog idén a védőfal volt.Deny
Biztos vagyok benne, hogy Washburn nem fog elmenni DC-nek. Tavaly is szóba került nála, hogy hogy hogy 😀 nem akart soha DC lenni és mondta azért mert túl hülye hozzá. Ha jól emlékszem egy High School meccsen hívott playeket de ott se ment neki, szal offolta a dolgot.Bébé
Nagyon helyes, fontos az értékítélet. Szezon top3 legjobb igazolásában a két faledző van (meg Babin), őket békében kell hagyni helyükön.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Legrosszabb pletyka dolog elindult, Fisher lehet akarja Washburnt DC-nek maga mellé St. Louisba. Na, ezt bármi áron meg kell akadályozni, nevezzük ki őt Juan helyére, leszarom, de ne menjen el, az egyetlen igazán jól működő dolog idén a védőfal volt.Deny
Biztos vagyok benne, hogy Washburn nem fog elmenni DC-nek. Tavaly is szóba került nála, hogy hogy hogy 😀 nem akart soha DC lenni és mondta azért mert túl hülye hozzá. Ha jól emlékszem egy High School meccsen hívott playeket de ott se ment neki, szal offolta a dolgot.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Legrosszabb pletyka dolog elindult, Fisher lehet akarja Washburnt DC-nek maga mellé St. Louisba. Na, ezt bármi áron meg kell akadályozni, nevezzük ki őt Juan helyére, leszarom, de ne menjen el, az egyetlen igazán jól működő dolog idén a védőfal volt.

Simán első körös szint, de kérdéses hogy kiknek lesz elsődleges CB posztra draftolni. Még előtte ugye lesz szabadügynök piac is. Viszont Mathieu megszerzése érdekében én feláldoznám Samuelt.Shawn84
Honey Badger csak true sophomore idén, majd 2013-ban draftolhatjuk csak.BleedingGreen
Ez igaz. Idén a társa, Claybourne lehet kiszemelt.Shawn84
Aki már 1/15-re se lesz bent.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Honey Badger csak true sophomore idén, majd 2013-ban draftolhatjuk csak.BleedingGreen
Ez igaz. Idén a társa, Claybourne lehet kiszemelt.Shawn84
Claiborne, látom nem szereted túlságosan az LSU-t. 😀Newman
Nem kimondottan 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Van nekünk 3körös cb-k azt mindenki elfelejti?

Ha elmenne Samuel amit én bánnék akkor sem lenne égető need a cb poszt.

Ha djax elmegy akkor már érdekesebb a LB WR need kérdése az első körben

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Simán első körös szint, de kérdéses hogy kiknek lesz elsődleges CB posztra draftolni. Még előtte ugye lesz szabadügynök piac is. Viszont Mathieu megszerzése érdekében én feláldoznám Samuelt.Shawn84
Honey Badger csak true sophomore idén, majd 2013-ban draftolhatjuk csak.BleedingGreen
Ez igaz. Idén a társa, Claybourne lehet kiszemelt.Shawn84
Claiborne, látom nem szereted túlságosan az LSU-t. 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hát ő talán nem marad bent 2/15reJanek
Simán első körös szint, de kérdéses hogy kiknek lesz elsődleges CB posztra draftolni. Még előtte ugye lesz szabadügynök piac is. Viszont Mathieu megszerzése érdekében én feláldoznám Samuelt.Shawn84
Honey Badger csak true sophomore idén, majd 2013-ban draftolhatjuk csak.BleedingGreen
Ez igaz. Idén a társa, Claybourne lehet kiszemelt.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
DeSeannal kapcsolatban a tag nagy hülyeség lenne mert elég nagy összegről szólna. Sztem DeSeannal meg lehet egyezni egy kisebb összegben is...azaz olyan szerződést kell vele kötni ahol a teljesítménye emelheti a fizetését.(bónuszok...stb)
Viszont hatalmas hiba lenne elengedni őt!
DC ügyben az lehet árulkodó, hogy Spagnuloról más hír nem is jön, illetve most nagy a csend. Én nem lennék lelombozódva ha Castillo maradna, de Spag érkezése is jó lehet.
Marty tőlem mehetne. Kérdés ki jönne helyette. Childressnek nem örülnék annyira, bár tuti oltogatta Andy fejét ha együtt pecáztak a héten. 😊

szerk:Asanténál meg inkább a jövőévi nagy fizetése lehet a gond. Vagy átalakítják ezt a szerződést vagy eltradeljük. Ha utóbbi történne akkor simán jöhetne az LSU-ból Mathieu. 😉Greengo
Hát ő talán nem marad bent 2/15reJanek
Simán első körös szint, de kérdéses hogy kiknek lesz elsődleges CB posztra draftolni. Még előtte ugye lesz szabadügynök piac is. Viszont Mathieu megszerzése érdekében én feláldoznám Samuelt.Shawn84
Honey Badger csak true sophomore idén, majd 2013-ban draftolhatjuk csak.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
DeSeannal kapcsolatban a tag nagy hülyeség lenne mert elég nagy összegről szólna. Sztem DeSeannal meg lehet egyezni egy kisebb összegben is...azaz olyan szerződést kell vele kötni ahol a teljesítménye emelheti a fizetését.(bónuszok...stb)
Viszont hatalmas hiba lenne elengedni őt!
DC ügyben az lehet árulkodó, hogy Spagnuloról más hír nem is jön, illetve most nagy a csend. Én nem lennék lelombozódva ha Castillo maradna, de Spag érkezése is jó lehet.
Marty tőlem mehetne. Kérdés ki jönne helyette. Childressnek nem örülnék annyira, bár tuti oltogatta Andy fejét ha együtt pecáztak a héten. 😊

szerk:Asanténál meg inkább a jövőévi nagy fizetése lehet a gond. Vagy átalakítják ezt a szerződést vagy eltradeljük. Ha utóbbi történne akkor simán jöhetne az LSU-ból Mathieu. 😉Greengo
Hát ő talán nem marad bent 2/15reJanek
Simán első körös szint, de kérdéses hogy kiknek lesz elsődleges CB posztra draftolni. Még előtte ugye lesz szabadügynök piac is. Viszont Mathieu megszerzése érdekében én feláldoznám Samuelt.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
DeSeannal kapcsolatban a tag nagy hülyeség lenne mert elég nagy összegről szólna. Sztem DeSeannal meg lehet egyezni egy kisebb összegben is...azaz olyan szerződést kell vele kötni ahol a teljesítménye emelheti a fizetését.(bónuszok...stb)
Viszont hatalmas hiba lenne elengedni őt!
DC ügyben az lehet árulkodó, hogy Spagnuloról más hír nem is jön, illetve most nagy a csend. Én nem lennék lelombozódva ha Castillo maradna, de Spag érkezése is jó lehet.
Marty tőlem mehetne. Kérdés ki jönne helyette. Childressnek nem örülnék annyira, bár tuti oltogatta Andy fejét ha együtt pecáztak a héten. 😊

szerk:Asanténál meg inkább a jövőévi nagy fizetése lehet a gond. Vagy átalakítják ezt a szerződést vagy eltradeljük. Ha utóbbi történne akkor simán jöhetne az LSU-ból Mathieu. 😉Greengo
Hát ő talán nem marad bent 2/15reJanek
Ezt még most nem tudhatjuk, de feltrade is van ám ha nagyon kell vki. (Samuelért is csak kapnánk vmit)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
DeSeannal kapcsolatban a tag nagy hülyeség lenne mert elég nagy összegről szólna. Sztem DeSeannal meg lehet egyezni egy kisebb összegben is...azaz olyan szerződést kell vele kötni ahol a teljesítménye emelheti a fizetését.(bónuszok...stb)
Viszont hatalmas hiba lenne elengedni őt!
DC ügyben az lehet árulkodó, hogy Spagnuloról más hír nem is jön, illetve most nagy a csend. Én nem lennék lelombozódva ha Castillo maradna, de Spag érkezése is jó lehet.
Marty tőlem mehetne. Kérdés ki jönne helyette. Childressnek nem örülnék annyira, bár tuti oltogatta Andy fejét ha együtt pecáztak a héten. 😊

szerk:Asanténál meg inkább a jövőévi nagy fizetése lehet a gond. Vagy átalakítják ezt a szerződést vagy eltradeljük. Ha utóbbi történne akkor simán jöhetne az LSU-ból Mathieu. 😉Greengo
Hát ő talán nem marad bent 2/15re

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
DC ügyben az lehet árulkodó, hogy Spagnuloról más hír nem is jön, Greengo
A Falcons megkereste.empty taxi
Ja igaz ezt hirtelen el is felejtettem. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
DC ügyben az lehet árulkodó, hogy Spagnuloról más hír nem is jön, Greengo
A Falcons megkereste.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
DeSeannal kapcsolatban a tag nagy hülyeség lenne mert elég nagy összegről szólna. Sztem DeSeannal meg lehet egyezni egy kisebb összegben is...azaz olyan szerződést kell vele kötni ahol a teljesítménye emelheti a fizetését.(bónuszok...stb)
Viszont hatalmas hiba lenne elengedni őt!
DC ügyben az lehet árulkodó, hogy Spagnuloról más hír nem is jön, illetve most nagy a csend. Én nem lennék lelombozódva ha Castillo maradna, de Spag érkezése is jó lehet.
Marty tőlem mehetne. Kérdés ki jönne helyette. Childressnek nem örülnék annyira, bár tuti oltogatta Andy fejét ha együtt pecáztak a héten. 😊

szerk:Asanténál meg inkább a jövőévi nagy fizetése lehet a gond. Vagy átalakítják ezt a szerződést vagy eltradeljük. Ha utóbbi történne akkor simán jöhetne az LSU-ból Mathieu. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !