Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Spagnuolo is also said to be in the running for the Falcons' DC job. As for reports that Spags will head back to Philly, that could still happen as well.

hmJanek
El ne basszuk már. Akárhogy is de ide kell hozni.Shawn84
Win-win szituációban vannak a fanok. Ha Spags jön, akkor remélhetőleg jobb lesz a D. Ha marad Juan és mégis javul a D, akkor úgyis jó. Ha marad Juan és megismétli a tavalyi produkciót, akkor viszont valószínűleg nem csak ő repül, hanem az egész díszes kompánia, ami szintén sokak vágya. (Persze ehhez ki kellene bírni még egy ilyen évet). 😊


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Spagnuolo is also said to be in the running for the Falcons' DC job. As for reports that Spags will head back to Philly, that could still happen as well.

hmJanek
El ne basszuk már. Akárhogy is de ide kell hozni.Shawn84
Hát nem hiszem, hogy ez a FO-n múlik. Spags fog dönteni.
Azt is bele kell kalkulálnia, hogy Andy-nek 1 max 2 éve van, plusz a Falcons-nál fiatal és jó a támadósor.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Hát pedig jó esély van rá...

JDR jöhetne még vagy marad Juan ahogy megjósoltam

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Spagnuolo is also said to be in the running for the Falcons' DC job. As for reports that Spags will head back to Philly, that could still happen as well.

hmJanek
El ne basszuk már. Akárhogy is de ide kell hozni.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Spagnuolo is also said to be in the running for the Falcons' DC job. As for reports that Spags will head back to Philly, that could still happen as well.

hm

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Peyton megy Arizonába, Kolb távozik és Reid már vissza is hozza backupnak. 😀BleedingGreen
Sőt akkor már hozzuk vissza McNabb-et is. 😀 Jah meg Garcia-t is igazoljuk le újra, plusz A.J. Feeley is FA lesz. 😀
Nah nem is lenne rossz egy Vick, McNabb, Kolb, Feeley, Garcia és Kafka csoporttal nekivágni a TC-nek 😀

Amúgy philly.com-on van Stay or Go szavazás.
Vick: 85,5% szerint maradjon (több, mint 9000 szavazat)
Young: 92,3% azt mondja, h menjen (több, mint 8000 szavazat)
Kafka: 84,2% azt mondja, hogy maradjon (több, mint 7500 szavazat)

Tavaly 86,6% marasztalta Vick-et, Kafka-t pedig 77,5%.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
vagy P.M-et ide az Indys kapcsolatok révén 😊

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Neki állhatunk többi topichoz hasonlóan mi is posztonként értékelni, bloggal alaphangot adok neki.

Közben Eagles posztonkénti értékelés, elsőnek célkeresztben a QB-k. http://philly.blog.hu/2012/01/16/teszt_788

Ott nem írom le konkrétan, de szerintem Youngot páros lábbal kell kibaszni és jelenleg még egy veterán kell Kafka mögé, de év végére el kell dönteni, ő lesz-e Vick utód, vagy majd draftolunk valakit feljebb ezért pár év múlva.Deny
Vick éveleji intijeinél fontos megemlíteni, hogy nagyon kevés született az Ő hibájából. Többnyire az elkapóink balfaszkodták el valamint felpattanó labdákból születtek. Nem véletlenül volt a PFF-nél 5 vagy 6 hét után még mindig Pro Bowl kerettag.
Vick-nek is kb 2 éve van még nálunk.

Young mehet, de felőlem olcsón is maradhat. Bár az egója miatt nem biztos, hogy ez jó lenne.
Ha Kafka-ból nem a következő A.J. Feeley-t akarjuk kinevelni (karrierbackup - amivel semmi gond nincsen) akkor a TC-ben és preseason-ban nagyon jól kell játszania.Bébé
Peyton megy Arizonába, Kolb távozik és Reid már vissza is hozza backupnak. 😀


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Young alap,hogy menjen lehetőleg a fővárosba 😊

Vicknek nem tett jót a nagy lové mert elkezdtük félteni őt jogosan persze

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Neki állhatunk többi topichoz hasonlóan mi is posztonként értékelni, bloggal alaphangot adok neki.

Közben Eagles posztonkénti értékelés, elsőnek célkeresztben a QB-k. http://philly.blog.hu/2012/01/16/teszt_788

Ott nem írom le konkrétan, de szerintem Youngot páros lábbal kell kibaszni és jelenleg még egy veterán kell Kafka mögé, de év végére el kell dönteni, ő lesz-e Vick utód, vagy majd draftolunk valakit feljebb ezért pár év múlva.Deny
Vick éveleji intijeinél fontos megemlíteni, hogy nagyon kevés született az Ő hibájából. Többnyire az elkapóink balfaszkodták el valamint felpattanó labdákból születtek. Nem véletlenül volt a PFF-nél 5 vagy 6 hét után még mindig Pro Bowl kerettag.
Vick-nek is kb 2 éve van még nálunk.

Young mehet, de felőlem olcsón is maradhat. Bár az egója miatt nem biztos, hogy ez jó lenne.
Ha Kafka-ból nem a következő A.J. Feeley-t akarjuk kinevelni (karrierbackup - amivel semmi gond nincsen) akkor a TC-ben és preseason-ban nagyon jól kell játszania.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Neki állhatunk többi topichoz hasonlóan mi is posztonként értékelni, bloggal alaphangot adok neki.

Közben Eagles posztonkénti értékelés, elsőnek célkeresztben a QB-k. http://philly.blog.hu/2012/01/16/teszt_788

Ott nem írom le konkrétan, de szerintem Youngot páros lábbal kell kibaszni és jelenleg még egy veterán kell Kafka mögé, de év végére el kell dönteni, ő lesz-e Vick utód, vagy majd draftolunk valakit feljebb ezért pár év múlva.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Mm egyre jobban dühít ez a PO annyira tudtam h így lesz most már 1értelműen a Giantsé a momentum s sztem mi is eljuthattunk volna idáig kezdett összeállni a csapat milyen kevésen múlt. Gratula nekik de egyértelműen hajrá Akers bár félek a jó O miatt inkább a NY nyer. Grrrdande
Innen remélem Frisco-Baltimore döntő lesz. Nyerjenek Akersék!Shawn84
én már az eleje óta ennek a forgatókönyvnek drukkolok, remélem bejön.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mm egyre jobban dühít ez a PO annyira tudtam h így lesz most már 1értelműen a Giantsé a momentum s sztem mi is eljuthattunk volna idáig kezdett összeállni a csapat milyen kevésen múlt. Gratula nekik de egyértelműen hajrá Akers bár félek a jó O miatt inkább a NY nyer. Grrrdande
Innen remélem Frisco-Baltimore döntő lesz. Nyerjenek Akersék!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mm egyre jobban dühít ez a PO annyira tudtam h így lesz most már 1értelműen a Giantsé a momentum s sztem mi is eljuthattunk volna idáig kezdett összeállni a csapat milyen kevésen múlt. Gratula nekik de egyértelműen hajrá Akers bár félek a jó O miatt inkább a NY nyer. Grrr
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
izgalmas lesz a hét végre nekünk is 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Keveset szóltam tegnap az eredménykövetőben de ezen fen akadtam, nem kicsit nagyon. Így, hogy Dawk már kiesett talán azt mondanám Akers miatt nyerjen a Frisco bár az bosszantana, hogy Reiddel és jobbnál-jobb irányítókkal itt próbálkozunk ezer éve ez a nyikhaj Harb meg első évében összehozza a gyűrűt (nyugi no offense tisztelem meg elismerem meg minden csak akkor is na 😉 )
Viszont ha Spagsról lemaradunk na azt Reidnek nem bocsátom meg még ha 150 kilójából nyolcvanat is lead és ő lesz a legfiligránabb edző a ligában. A gyűrűvel is nehezen tudna kiengesztelni (nem jegy gyűrűre gondolok azzal pláne nem arról már lemaradt 😀 😀 😀 ). Wade bukott HC-ként mit művelt a Tex defenssel, sztem nálunk Spags hasonlóan jó lenne nem kéne elszalasztani a lehetőséget.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Srácok! Most nézem a 49ers meccsét, és azt mondja ez a gyökér Ricsike, hogy Akerst tavaly mindennek elmondták a Philly szurkolók a kihagyott két FG miatt. Egyrészt mi ha jól emlékszem nagyobb részt védtük, még a kislánya betegségének kiderülése előtt is, de kint mi volt? Nem emlékszem már rá, és kiváncsi vagyok, hogy Ricsike már megint minket húz le, vagy van alapja annak amit mond? Azért szerintem elég erős az, hogy mindennek el lett David mondva.Eazzy
Ezen én is felkaptam a fejem. Nem emlékszem rá, hogy kinn nagyon leszólták volna. Meccs után 1-2 óráig talán, de azután kiderült minden és utána már senki sem bántotta.Shawn84
Én sem emlékszem nagyobb felháborodásra. Sőt a vezetést ekézték az offseasonban, hogy csak transition taget kapott és nem hosszabbítást.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Srácok! Most nézem a 49ers meccsét, és azt mondja ez a gyökér Ricsike, hogy Akerst tavaly mindennek elmondták a Philly szurkolók a kihagyott két FG miatt. Egyrészt mi ha jól emlékszem nagyobb részt védtük, még a kislánya betegségének kiderülése előtt is, de kint mi volt? Nem emlékszem már rá, és kiváncsi vagyok, hogy Ricsike már megint minket húz le, vagy van alapja annak amit mond? Azért szerintem elég erős az, hogy mindennek el lett David mondva.Eazzy
Ezen én is felkaptam a fejem. Nem emlékszem rá, hogy kinn nagyon leszólták volna. Meccs után 1-2 óráig talán, de azután kiderült minden és utána már senki sem bántotta.Shawn84
Idén két meccset láttam a tv-ben. Az egyik a tegnapi 49ers-Saints meccs volt a másik meg a Denver-Steelers meccs.
Ricsi mindig vhogy szóba hozta az Eagles-t és nem pozitívumként. 😀
Sztem nem tud úgy közvetíteni, hogy ne szidja az Eagles-t. 😀

Bár igaz, hogy Akers kapott rendesen és ha azt nézed meg is érdemelte, mert mégiscsak sima FG-ket hagyott ki, de miután kiderült, mindenki visszaszívta. Reid-et szokták még szidni, hogy elméletileg lebaszta a sajtótájékoztatón Akers-t, pedig tőle ez egyáltalán nem megszokott, de nem találom, hogy pontosan mit mondott.

Itt találtam vmit, de ez egyáltalán nem tűnik durvának:
http://phillysportsdaily.com/eagles/2011/01/09/andy-reid-press-conference-quotes-eagles-packers/
On his decision to try a field goal, which Akers missed, in the fourth:
“You kick it, and it’s an eight-point game. The right thing to do is kick it. That guy’s a Pro Bowl kicker. … But he missed it, and things happen.”
On Akers’ two missed field goals playing a role in the loss:
“We can all count. Those points would’ve helped.”
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Srácok! Most nézem a 49ers meccsét, és azt mondja ez a gyökér Ricsike, hogy Akerst tavaly mindennek elmondták a Philly szurkolók a kihagyott két FG miatt. Egyrészt mi ha jól emlékszem nagyobb részt védtük, még a kislánya betegségének kiderülése előtt is, de kint mi volt? Nem emlékszem már rá, és kiváncsi vagyok, hogy Ricsike már megint minket húz le, vagy van alapja annak amit mond? Azért szerintem elég erős az, hogy mindennek el lett David mondva.Eazzy
Ezen én is felkaptam a fejem. Nem emlékszem rá, hogy kinn nagyon leszólták volna. Meccs után 1-2 óráig talán, de azután kiderült minden és utána már senki sem bántotta.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 480 — No one likes us, cause no one like us
Srácok! Most nézem a 49ers meccsét, és azt mondja ez a gyökér Ricsike, hogy Akerst tavaly mindennek elmondták a Philly szurkolók a kihagyott két FG miatt. Egyrészt mi ha jól emlékszem nagyobb részt védtük, még a kislánya betegségének kiderülése előtt is, de kint mi volt? Nem emlékszem már rá, és kiváncsi vagyok, hogy Ricsike már megint minket húz le, vagy van alapja annak amit mond? Azért szerintem elég erős az, hogy mindennek el lett David mondva.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A PFF szerint Peters-Herremans a liga legjobb tackle párosa.
2en együtt 7 sack-et engedtek. Peters mögött 34x futott Shady 7,5-ös átlaggal. Herremans mögött 14x és 8,7-es átlaggal.
Következő szezonban mind a ketten 30 évesek lesznek. 3-4 jó év reméljük, hogy van bennük.
Amúgy Mathis 31 lesz, Watkins 28, Kelce pedig 25.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reid és Shady 1ütt lógott Los Angeles-ben 😀
http://img.ly/cHyj

Spags pedig kapóssá vált:
Steve Spagnuolo candidate for Saints, Falcons, Vikings Jobs.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha már szóba kerültek az edzők:
OC: Marty --> Inkább maradjon mint menjen. De csak Vick miatt mondom ezt. 2 éve benne van a rendszerben. Túl rizikós lenne az utsó 1-2 évre OC-t váltani.
DC: Juan --> "Tudjátok, hogy hogyan érzek Juan iránt" 😀...maradhat is mehet is felőlem. De ha megy, akkor normális, tapasztalt DC-t hozzunk helyette
LB-coach: Mike Caldwell --> Tőlem aztán nyugodtan mehet. Nincsen vmi jó alapanyaga, de akkor is. Blokkokról megtaníthatná lejönni az LB-inket. 😀
DB/safety-coah: Michael Zordich --> Hááát, nem tudom. Ő is mehetne felőlem. Mondhatnánk, hogy az intiket jól szedte le az Allen-Coleman párosunk, ugyanis összesen 6-ot gyűjtöttek, csak az rondít bele a képbe, hogy ebből 5 Grossman ellen volt. 😀

Többi coach-unk helye biztos és jó is, hogy itt maradnak.Bébé
Zordich javára kell írni, hogy még kezdő. Nincs igazán sok tapasztalata, de ettől függetlenül ha a tavalyi évet nézem, sokkal többet fejlődtek szezon közben Jauronnal a secondary játékosok mint idén Zordichal. Mondhatnám azt is, hogy visszalépés van elsősorban ugye a Safety posztokon.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha már szóba kerültek az edzők:
OC: Marty --> Inkább maradjon mint menjen. De csak Vick miatt mondom ezt. 2 éve benne van a rendszerben. Túl rizikós lenne az utsó 1-2 évre OC-t váltani.
DC: Juan --> "Tudjátok, hogy hogyan érzek Juan iránt" 😀...maradhat is mehet is felőlem. De ha megy, akkor normális, tapasztalt DC-t hozzunk helyette
LB-coach: Mike Caldwell --> Tőlem aztán nyugodtan mehet. Nincsen vmi jó alapanyaga, de akkor is. Blokkokról megtaníthatná lejönni az LB-inket. 😀
DB/safety-coah: Michael Zordich --> Hááát, nem tudom. Ő is mehetne felőlem. Mondhatnánk, hogy az intiket jól szedte le az Allen-Coleman párosunk, ugyanis összesen 6-ot gyűjtöttek, csak az rondít bele a képbe, hogy ebből 5 Grossman ellen volt. 😀

Többi coach-unk helye biztos és jó is, hogy itt maradnak.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Cowherrt felejtsük el szvsz