Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Közben Shady döntős lett a FedEx Groun Player of the Year Awardon. Erről lehetett hetente nfl.comon szavazni, most ő, MJD és Rice között dől el, ki a legjobb. www.nfl.com/fedex lehet rá voksolni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy Deny csalódásos cikkéhez visszatérve, számomra még Tapp és Laws okozott némi csalódást.
Tapp-et mindig is bírtam és azt hittem, hogy Washburn érkeztével robbantani fog, de ez elmaradt.
Itt látható ( http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Has-Washburn-done-his-job.html ), hogy azért nyomást tudott kifejteni, de a sack-ek igencsak elmaradtak. Legutolsó 8 meccsén mindössze 0,5 sack.
Laws meg végre olyan rendszerbe került, ami elméletileg fekszik neki. Hát tényleg csak elméletileg. A tavalyi reménykeltő szezonja után bíztam benne, hogy megszolgálja azt a 2. kört amit rááldoztunk...Nem így történt.Bébé
Laws odaférhetett volna, el is felejtettem, bár mentségemre szóljon, semmit nem vártam tőle.
Tapp felmerült bennem, de az égadta világon semmit nem vártam tőle, így jogtalan lett volna.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Amúgy Deny csalódásos cikkéhez visszatérve, számomra még Tapp és Laws okozott némi csalódást.
Tapp-et mindig is bírtam és azt hittem, hogy Washburn érkeztével robbantani fog, de ez elmaradt.
Itt látható ( http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Has-Washburn-done-his-job.html ), hogy azért nyomást tudott kifejteni, de a sack-ek igencsak elmaradtak. Legutolsó 8 meccsén mindössze 0,5 sack.
Laws meg végre olyan rendszerbe került, ami elméletileg fekszik neki. Hát tényleg csak elméletileg. A tavalyi reménykeltő szezonja után bíztam benne, hogy megszolgálja azt a 2. kört amit rááldoztunk...Nem így történt.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jamaal Jackson elég érdekes, elvileg még van 2 év szerződéséből, de Redskins meccs után is arról beszélt, hogy lehet tovább kellene lépnie, új csapat után nézve. Ügynöke úgy számol, hogy márciusra elfogjuk küldeni JJ-t, cserélni se próbáljuk, nekünk egy olcsóbb backup is elég. Azt is mondta ügynöke, Jackson felkészült a napra, amikor elküldjük, ő pedig azonnal keresni fog neki csapatot, akár C-ként, akár G-ként számol vele valaki, ő meg fogja találni. Elmondta, hogy nem érez haragot Reid iránt, 100%-ig elfogadta, hogy Kelce kezd, ő csapatember, nem csinál ebből gondot. Herremans is megszólalt ügyben, szerinte JJ profi és úgy is kezeli helyzetét.
Egyébként ő van legrégebb óta nálunk, már a Super Bowl alatt csapattag volt, 9. évét fejezte be idén Phillyben.Deny
Igen JJ előtt le a kalappal. Szépen kibaszott vele Mudd, Marty és Reid a csapat érdekében, de a preseason nyilatkozatát kivéve nem mondott erről semmit.
Még Babin nyilatkozta, amikor Washburn-ről kérdezték, hogy miért olyan jó edző meg miért pont a Titans-t választotta és akkor osztotta, hogy az NFL is pénz alapján megy. Nem mindig a legjobbak játszanak, hanem pl az (elsőkörös) rookiek, azok akiknek nagy szerződésük van meg ilyesmi. Washburn pedig azt mondta neki, hogy Ő leszarja ezt és nála a legjobb 4 ember fog játszani és be is tartotta a szavát.
Elég csak a mi esetünkben a JJ-Kelce dologra gondolni vagy a DRC-Hanson-ra. Mindenki tudta, hogy Hanson sokkal jobb slotCB, mint DRC, de egy DRC-t azért mégse akarsz leültetni, mert mégiscsak Ő a "sztár".
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jamaal Jackson elég érdekes, elvileg még van 2 év szerződéséből, de Redskins meccs után is arról beszélt, hogy lehet tovább kellene lépnie, új csapat után nézve. Ügynöke úgy számol, hogy márciusra elfogjuk küldeni JJ-t, cserélni se próbáljuk, nekünk egy olcsóbb backup is elég. Azt is mondta ügynöke, Jackson felkészült a napra, amikor elküldjük, ő pedig azonnal keresni fog neki csapatot, akár C-ként, akár G-ként számol vele valaki, ő meg fogja találni. Elmondta, hogy nem érez haragot Reid iránt, 100%-ig elfogadta, hogy Kelce kezd, ő csapatember, nem csinál ebből gondot. Herremans is megszólalt ügyben, szerinte JJ profi és úgy is kezeli helyzetét.
Egyébként ő van legrégebb óta nálunk, már a Super Bowl alatt csapattag volt, 9. évét fejezte be idén Phillyben.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Tavaly sokan mondták ezt Aldon Smithre, akiből nézzük meg mi lett idén a 49ers védelmében Harbaugh keze alatt.

Hát épp ezért nem tuti nálunk Tazo

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
15.helyen Luke,aztán 2kör elején Zach 😊Janek
Meg Burfict még a másik 2. körössel, nem? 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
15.helyen Luke,aztán 2kör elején Zach 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Linebacker prospectek idénre, rövid bemutatóval: http://philly.blog.hu/2012/01/09/linebacker_figyelo
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez eddig egyébként kimaradt, szóval pótlom.
Spagnuolo nyilatkozott, elmondta, szívesen lenne főedző, de eddig senki nem kereste meg ez ügyben, illetve nem is hiszi, hogy lesz ilyen megkeresése mostanság. Elmondta, kapott már pár hívást, különböző csapatoktól, de egyelőre még nem tudja, mit szeretne. 2 lehetőség van, melyet extrém körülmények között tud elképzelni, vagy szünetet tart és nem vállal munkát idén, vagy kap egy HC megkeresést. Hozzátette, nem tartja elképzelhetetlennek, hogy pozíciós edző legyen vagy koordinátor, sőt, igazán ezerke van reális esély. Egyetemi munkát nem szeretne vállalni, csak az NFL jöhet szóba.
Nos, kb. ebből nekem az jött le, vagy tényleg nem tudja mit akar, vagy várja, hogy megkeressük DC szerepre. Castillo meg megkapja secondaryt.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Csak ketten látjuk az igazat Deny a többség vak !

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Akinek hiányzik Maclin, annak megindokolhatom röviden itt, meg hosszann cikk formájában is.Deny
Nekem azért nagy csalódás a sok dropja. 😉
amúgy nálam djax az első mert nála semmi nem indokolta,hogy szar legyen asonak meg ott az új séma stb...Janek
Egyébként nem szívből raktam 1. helyre, Jackson került volna oda, de akkor mindenki utálna, meg azért majdnem meglett neki az 1000 yard utolsó meccs miatt.Deny
DeSean lenne a legnagyobb csalódás és első helyet érdemelne? LOÁÁÁÁÁÁL ... ülj le egyes! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aso azért lett első, mert nép szerint fos volt. Meg én nagyon imádtam már Oaklandben, sokat vártam tőle. Ráadásul, ha egy-kétszer jobban odateszi magát, akkor ugye nem feltétlen 8-8. Egyébként nem szívből raktam 1. helyre, Jackson került volna oda, de akkor mindenki utálna, meg azért majdnem meglett neki az 1000 yard utolsó meccs miatt.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Hát mondjuk Vick szerintem épp a 100millió miatt nem fut/hat....
amúgy nálam djax az első mert nála semmi nem indokolta,hogy szar legyen asonak meg ott az új séma stb...

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csalódottjaim utolsó hármasa: http://philly.blog.hu/2012/01/09/17_jatekos_akiben_csalodtam_4_resz
Chat ablak alapján blogon, kb. ezt várta a nép.

Akinek hiányzik Maclin, annak megindokolhatom röviden itt, meg hosszann cikk formájában is.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár megígértem magamban, hogy nem fogok de az ATL-t meccset látva nem tudok nem bosszankodni. Hihetetlen ha idény vége felé találkozunk velük már nem kapunk harminc pontot, Ryan évről évre gyengébb, itt lett volna a helyünk na, de a Gaints megérdemelten ment tovább, jövőre újra mi jövünk! Még az ugrott be Gonzot elhozhatnánk Celek mellé jó kis TE páros lennének Vicknek, sztem még egy évet bírna.

Coaching Staff-tájáról nincs újabb hír?

Dawkot sajnálom remélem helyre jön az egészsége.dande
Nem hiszem, hogy kell ide TE. Legalábbis nem egy ilyen nagy név. Harbor fejlődik. Egyre jobban blokkol. Jó ez így sztem.

Nincs, de itt van pár secondary stat:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/The-Eagles-secondary-under-Lynn.html?asasdfdsafsdfsdfsdBébé
Egyébként én se Harbor sztem is sokat fejlődött idén remélem nem felejtjük el csak eljátszottam a gondolattal.

A sec meg a csuda tudja nem jó de annyira nem is tragikus mint amennyire látszott, csak rosszkor rossz helyen hibáztak a srácok és ez sokba került.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Bár megígértem magamban, hogy nem fogok de az ATL-t meccset látva nem tudok nem bosszankodni. Hihetetlen ha idény vége felé találkozunk velük már nem kapunk harminc pontot, Ryan évről évre gyengébb, itt lett volna a helyünk na, de a Gaints megérdemelten ment tovább, jövőre újra mi jövünk! Még az ugrott be Gonzot elhozhatnánk Celek mellé jó kis TE páros lennének Vicknek, sztem még egy évet bírna.

Coaching Staff-tájáról nincs újabb hír?

Dawkot sajnálom remélem helyre jön az egészsége.dande
Nem hiszem, hogy kell ide TE. Legalábbis nem egy ilyen nagy név. Harbor fejlődik. Egyre jobban blokkol. Jó ez így sztem.

Nincs, de itt van pár secondary stat:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/The-Eagles-secondary-under-Lynn.html?asasdfdsafsdfsdfsd
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár megígértem magamban, hogy nem fogok de az ATL-t meccset látva nem tudok nem bosszankodni. Hihetetlen ha idény vége felé találkozunk velük már nem kapunk harminc pontot, Ryan évről évre gyengébb, itt lett volna a helyünk na, de a Gaints megérdemelten ment tovább, jövőre újra mi jövünk! Még az ugrott be Gonzot elhozhatnánk Celek mellé jó kis TE páros lennének Vicknek, sztem még egy évet bírna.

Coaching Staff-tájáról nincs újabb hír?

Dawkot sajnálom remélem helyre jön az egészsége.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Alap

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nyaksérülés miatt Dawkins kihagyja az esti meccset és valószínű, hogy az egész rájátszást.
Sőt mivel már voltak problémák a nyakával akár vissza is vonulhat a szezon végén. 😐
Szal este Hajrá Broncos! (és Falcons)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Lynn elküldésével csináltak helyet Juannak aki átadja a helyét Spagnak..
Janek
Ráadásul Castillo fia vmelyik egyetemen CB, szal nem lenne számára új ezt a poszt. 😀Bébé
Iowa
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Érdekességek ex-Eagle-ökről a cikk végén.

http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Peters-McNabb-and-ex-Eagles.htmlsomebody08
Plusz a csatolt linknél azért fellelhető, hogy Asante-nak se volt olyan rossz éve:
http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2011/early-look-2011-cb-charting
Csak idegesítő volt amikor a 3&keveseket rendre rajta csinálták meg úgy, hogy a WR futott egy slant-et Ő meg persze h nem tudta levédekezni, mert alapból 5 yardra állt a WR-től.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Mint tudjuk Juan tökéletes csak néha keveset dolgozik de még többet fog.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Lynn elküldésével csináltak helyet Juannak aki átadja a helyét Spagnak..
Janek
Ráadásul Castillo fia vmelyik egyetemen CB, szal nem lenne számára új ezt a poszt. 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
http://philly.blog.hu/2012/01/08/17_jatekos_akiben_csalodtam_3_resz A csalódást okozó játékosok sorozat harmadik része.Deny
Jarrett számomra is csalódás. Egyetemi karrierjét csak hallomásból követtem, szóval nagyon vártam azokat a híres hit-eket. Hát nem lett belőle semmi. Rövid offseason meg minden, de jah csalódás volt egy kicsit.
Chaney nálam Ő Top3 lenne. Sokat vártam tőle, de semmit se kaptam vissza. Hihetetlen csalódás számomra.
Young nálam hátrébb lenne, de azzal egyetértek, hogy felkerült a listára. Csere QB volt szal nem vártam tőle semmit. Reméltem, hogy egyáltalán nem fogjuk látni játszani.
DRC-t szar helyen használtuk ezt egyértelmű. Ezt Castillo baszta el. A szélen nem játszott sztem rosszul. Jövőre Nnamdi-val jó lesz Ő. Számomra magasan van egy kicsit.