Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Hát bazdmeg 😀 Csabát Bradyhez hasonlítani, ez minimum ban 😀 Abban, hogy Rivers és Attila jó arc egyetértek, de ez... Ennél nagyobb sértést... Pedig én eddig bírtalak titeket 😀Wyatt
Ilyen sértésekért max. a VV Csaba szurkolói klubból bannolnak bárkit is 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jól látom,hogy ő az egyik legérdekesebb edző a piacon jelenleg?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Quintin Mikell szerint simán benne van, hogy Spagnuolo az Eaglesnél kössön ki újra. ("I think he deserves the Assistant Head Coach title, too," said Mikell)
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Az RB Graig Cooper is visszatért a csapathoz.

Celek sikeres műtéten esett át. (repair a sports hernia and a torn labrum in his left hip)
Celek-nek durva éve van pedig az első 5 meccs nem igazán jött Neki össze:
Első 5 meccs: 2 elkapás és 15 yard meccsenként és 0 TD
Utolsó 11 meccs: 5 elkapás, 67 yard és 0,5 TD meccsenkéntBébé
És kb minden elkapása után átgázolt vmi linebackeren vagy safetyn 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Az RB Graig Cooper is visszatért a csapathoz.

Celek sikeres műtéten esett át. (repair a sports hernia and a torn labrum in his left hip)
Celek-nek durva éve van pedig az első 5 meccs nem igazán jött Neki össze:
Első 5 meccs: 2 elkapás és 15 yard meccsenként és 0 TD
Utolsó 11 meccs: 5 elkapás, 67 yard és 0,5 TD meccsenként
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
feltrade

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Z. Sanders(OT) képbe kerülhet hozzánk a drafton?vagy hamarabb kimegy?Janek
első - második körben nálunk mindig opció az OL-DL. 😊 Az 1/15-re szerintem kisebb reach lenne, a második körben viszont már nem lesz bent mire mi húzunk.
Nem ő volt az, aki valamelyik évben kissé bealudt a snapnél és az egész play alatt ott maradt a LOS-en? 😀


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Z. Sanders(OT) képbe kerülhet hozzánk a drafton?vagy hamarabb kimegy?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Apró érdekesség, hogy mindenki szépen higgye el, jövőre SB esélyesek leszünk: A Giants 2006-ban 8-8-cal végzett, majd jövőre Super Bowlt nyert. A Saints pedig 2008-ban zárt 8-8-cal, és lett utána Super Bowl gőztes.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ha lehet itt ne vv-etek már

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon elkezdődött nálunk az a off season 😛 messze van még a március április, hogy igazán pörögni kezdjenek a dolgok, hát még a szeptember. Mindenesetre két kérésem van gyorsan addig: rendezzük már le D-Jax ügyét ha lehet jó szerződéshosszabbítással, és Sámuel is maradjon még legalább egy évig sztem jövőre összeszokhatnának szépen Nándival, lenne rá idő a TC alatt.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ez úgy micsoda? 😀
http://twitter.com/HowardMuddFacts
Chuck Norris viccek csak Mudd-dal? 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hát ez annyira szar, hogy már jó 😀
http://www.youtube.com/watch?v=f460lcf7wGs
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Lindley visszatért a csapathoz.
Nah mégse lett bust a gyerek. 😛 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát bazdmeg 😀 Csabát Bradyhez hasonlítani, ez minimum ban 😀 Abban, hogy Rivers és Attila jó arc egyetértek, de ez... Ennél nagyobb sértést... Pedig én eddig bírtalak titeket 😀

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Figyeljétek meg végül mind San Diegoban mind nálunk maradtak a dolgok s mi játsszuk majd a SB-t természeten a mi győzelmünkkel 😛dande
Két kedvenc csapatom nekem tetszene.kzol
Kedvenc csapatod amibe Rivers ott van, ember? 😉 😉 😉dande
Én birom Riverst, ez van, mindig is az Eagles lesz az első, de a Chargers nagyon szimpatikus.
Én támbrédit utálom és Riverst bírom ez van. (VV-ben is inkább Attila mint Csaba) Nagyképű faszok előre!
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Akárhogy is alakul, én örülni fogok, amikor Reid végre elhúz innen... 😀
A Giants SB W-nek is örültem (ugye akkor ingott a szék rendesen TC alatt, kb ez mentette meg), mert Coughlint egy szerencsétlennek tartom és ezáltal maradt a Giantsnél. 😀Newman
Hát meg lehet kövezni, de én is várom már, hogy a Reid éra véget érjen. Ebben szerintem ennyi volt.

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Akárhogy is alakul, én örülni fogok, amikor Reid végre elhúz innen... 😀
A Giants SB W-nek is örültem (ugye akkor ingott a szék rendesen TC alatt, kb ez mentette meg), mert Coughlint egy szerencsétlennek tartom és ezáltal maradt a Giantsnél. 😀Newman
Én pont ezért örülök most jobban a Giants PO részvételének. Nagy eséllyel marad emiatt HC ami Reid vs Coughlin párbaj múltját ismerve megint csak nekünk jó. 😊 (idén sztem 2 dolog menti meg TC seggét. 1. nem kapott ki tőlünk 2x. 2. PO)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A Giants SB W-nek is örültem (ugye akkor ingott a szék rendesen TC alatt, kb ez mentette meg), mert Coughlint egy szerencsétlennek tartom és ezáltal maradt a Giantsnél. 😀Newman
neeeeeeeeeeeee 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Akárhogy is alakul, én örülni fogok, amikor Reid végre elhúz innen... 😀
A Giants SB W-nek is örültem (ugye akkor ingott a szék rendesen TC alatt, kb ez mentette meg), mert Coughlint egy szerencsétlennek tartom és ezáltal maradt a Giantsnél. 😀

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ám jó döntés. Kell még egy év Castillonak is. Reid is megmutathatja mit tud ebből(nyomás alatt) kihozni. MM-ről nem mondtak semmit?Greengo
Nem ilyen dolgokról nem esett szó.
Amúgy meg mindent Reid dönt el és ez így is van jól sztem.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Figyeljétek meg végül mind San Diegoban mind nálunk maradtak a dolgok s mi játsszuk majd a SB-t természeten a mi győzelmünkkel 😛dande
Két kedvenc csapatom nekem tetszene.kzol
Kedvenc csapatod amibe Rivers ott van, ember? 😉 😉 😉dande
off: Nem értem. Mi a baj Riversel? 😀

Ám jó döntés. Kell még egy év Castillonak is. Reid is megmutathatja mit tud ebből(nyomás alatt) kihozni. MM-ről nem mondtak semmit?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Figyeljétek meg végül mind San Diegoban mind nálunk maradtak a dolgok s mi játsszuk majd a SB-t természeten a mi győzelmünkkel 😛dande
Két kedvenc csapatom nekem tetszene.kzol
Kedvenc csapatod amibe Rivers ott van, ember? 😉 😉 😉
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Figyeljétek meg végül mind San Diegoban mind nálunk maradtak a dolgok s mi játsszuk majd a SB-t természeten a mi győzelmünkkel 😛dande
Két kedvenc csapatom nekem tetszene.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Figyeljétek meg végül mind San Diegoban mind nálunk maradtak a dolgok s mi játsszuk majd a SB-t természeten a mi győzelmünkkel 😛