Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Lynn elküldésével csináltak helyet Juannak aki átadja a helyét Spagnak..


Azt hittem benne lesz az első 3 szar is 😊

remélem nem Macklin vezet nálad

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://philly.blog.hu/2012/01/08/17_jatekos_akiben_csalodtam_3_resz A csalódást okozó játékosok sorozat harmadik része.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McLane szerint offense staffban nem lesz változás. Ergo Marty marad. Végülis nem meglepő, yardot sokat hozott Vick és Shady is, arról meg nem ő tehet, hogy Vick szar helyre dobta vagy elejtette.
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Érdekességek ex-Eagle-ökről a cikk végén.

http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Peters-McNabb-and-ex-Eagles.html
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én ezzzel kapcsolatban csak egy dolgot várok hire S. Spanulo vhova a stábba nyilván főleg DC Juan meg mehet akkor CB edzőnek ott van már hely 😛 , mondjuk akkor Sámuel meg Nándi tuti megy 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah elkezdődnek az edző elküldések:
#Eagles now officially announce that they have "released" Lynn.
CB edzőnk volt.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
17 játékos, akiben csalódtam idén; második rész: http://philly.blog.hu/2012/01/07/17_jatekos_akiben_csalodtam_2_reszDeny
Watkins nálam is csalódás volt az elején, rövid offseason ide vagy oda, de mióta kezdő nem lehet rá panasz. Így összességében az én listámon nem lenne fent.
Graham-től én idén nem vártam semmit. Így Ő se. 😀
Casey-ről tudtam h nem lesz elit egyből, de azért így is csalódás volt. Azonban mióta visszakerült a rotációba nem tűnt ki lefelé ebből a szar LB-sorból.
Coleman nálam sokkal előrébb lenne. Komolyan azt hittem, hogy egyáltalán nem lesz rá panaszunk és egy nagyon jó szezont fog hozni. Hát nem így lett. Számomra az egyik legnagyobb csalódás volt.
S. Smith-nek is helye van a listán. Igaz sérülés meg minden, de hát azért ritka szarul játszott.

Közölük Coleman, Casey és S. Smith a sorrend nálam.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
17 játékos, akiben csalódtam idén; második rész: http://philly.blog.hu/2012/01/07/17_jatekos_akiben_csalodtam_2_resz
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
De legalább Abiamiri jol tolja a kokszot 😊

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kik lesznek nálunk FA-k?Janek
UFA: Jackson, Mathis, Landri, Schmitt, Dunlap, Laws, Parker, Abiamiri, S. Smith, R. Brown, Young
RFA: DixonBleedingGreen
Köszönet!

Az első 3at itt kell tartani Owen olcsón tud maradni a posztja miatt is...többiekért nem fájna a szívem talán még Laws aki maradjonJanek
Lawsnak szvsz akkor lesz esélye, hogy megérje a végső rostert, ha nem draftolunk DT-t (szinte biztos, h draftolunk és szerintem viszonylag korán, 2-3. kör), jelenleg max. Thorntont előzi meg a depth charton. Úgy érzem sajnos ő lesz Abiamiri mellett a másik Irish bust.


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Kik lesznek nálunk FA-k?Janek
UFA: Jackson, Mathis, Landri, Schmitt, Dunlap, Laws, Parker, Abiamiri, S. Smith, R. Brown, Young
RFA: DixonBleedingGreen
Köszönet!

Az első 3at itt kell tartani Owen olcsón tud maradni a posztja miatt is...többiekért nem fájna a szívem talán még Laws aki maradjon

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kik lesznek nálunk FA-k?Janek
UFA: Jackson, Mathis, Landri, Schmitt, Dunlap, Laws, Parker, Abiamiri, S. Smith, R. Brown, Young
RFA: Dixon


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Kik lesznek nálunk FA-k?

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Broncosnál én sem tudnék mást kiemelni

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Wildcard kör beharangozó Eagles szemmel.Szakmai dolgot nem kell várni: http://philly.blog.hu/2012/01/07/beharangozo_hetvegere_eagles_szemmel
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Én adtam volna 2 pickért, nekem elég az Aso, DRC, Hanson, Marsh négyes cornernek, idén meg három második körös jó lett volna. Elsőbe elit MLB, másodikban jöhetne egy falember Reidnek vagy BPA, meg még jöhetett volna OLB, meg még BPA.Deny
4 második körös pickünk lett volna, ha 2 másodikat kapunk, már most is van 2 (saját és a Cardsé)BleedingGreen
De feltételeztem, nem 2 ideit adtak volna. (Egyáltalán van nekik annyi?)Deny
Igaz, csak 1 van nekik, de úgy sem lett volna rossz.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mert buták vagytok.tenorx
Én adtam volna 2 pickért, nekem elég az Aso, DRC, Hanson, Marsh négyes cornernek, idén meg három második körös jó lett volna. Elsőbe elit MLB, másodikban jöhetne egy falember Reidnek vagy BPA, meg még jöhetett volna OLB, meg még BPA.Deny
4 második körös pickünk lett volna, ha 2 másodikat kapunk, már most is van 2 (saját és a Cardsé)BleedingGreen
De feltételeztem, nem 2 ideit adtak volna. (Egyáltalán van nekik annyi?)
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Azt meg csak most olvastam, Asante Samuelt elvileg akarta a Lions valamikor idén két második körös pickért, de mi első kör nélkül szóba sem álltunk velük.Deny
Mert buták vagytok.tenorx
Én adtam volna 2 pickért, nekem elég az Aso, DRC, Hanson, Marsh négyes cornernek, idén meg három második körös jó lett volna. Elsőbe elit MLB, másodikban jöhetne egy falember Reidnek vagy BPA, meg még jöhetett volna OLB, meg még BPA.Deny
4 második körös pickünk lett volna, ha 2 másodikat kapunk, már most is van 2 (saját és a Cardsé)


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt meg csak most olvastam, Asante Samuelt elvileg akarta a Lions valamikor idén két második körös pickért, de mi első kör nélkül szóba sem álltunk velük.Deny
Mert buták vagytok.tenorx
Én adtam volna 2 pickért, nekem elég az Aso, DRC, Hanson, Marsh négyes cornernek, idén meg három második körös jó lett volna. Elsőbe elit MLB, másodikban jöhetne egy falember Reidnek vagy BPA, meg még jöhetett volna OLB, meg még BPA.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt meg csak most olvastam, Asante Samuelt elvileg akarta a Lions valamikor idén két második körös pickért, de mi első kör nélkül szóba sem álltunk velük.Deny
Mert buták vagytok.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt meg csak most olvastam, Asante Samuelt elvileg akarta a Lions valamikor idén két második körös pickért, de mi első kör nélkül szóba sem álltunk velük.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én örülök neki, képességei nem rosszak, csak ritka buta. Visszahordani tud, flyt futni megint, aztán meccsenként pár snap beleférhet. Feltéve, ha eléri az 53 főt szeptemberben. Van rá esély, mert valamit láttunk benne, még szezon előtt volt itt workouton, akartuk is tradeelni, de a Rams elutasította, majd ezután kirakta csapatából.
Egyébként ő is Cincinnati egyetemről jött, mint Cole, Kelce és Celek. Ott még nagyon is jó játékos volt, 2010-es Senior Bowlon MVP is lett. Meg imádja Vicket, telefonos interjú során végig róla áradozott.

Van még egy Pro Bowl résztvevőn, Jen, a cheerleader csaj utazhat nyaralni. Ha minden igaz, róla van szó: http://www.philadelphiaeagles.com/cheerleaders/Jennifer/052efba6-ba47-42ee-b2c2-8e361b8e5b77

Aso meg döntős a Bart Starr Awardon, ez az a díj, amit a Super Bowl előtt osztanak ki helyszínen. Az kapja, aki pályán meg azon kívül is sportember, meg sokat tesz a jó dolgokért és minden nemes. Biztos, hogy NFC East játékos fogja kapni, a másik két döntős Jason Witten és London Fletcher.

Választott az AP All Pro csapatot, aminek sokkal több valóságalapja van, mint Pro Bowlnak pl. Eaglesből bekerült Shady és Jason Peters az első csapatba, Babin a másodikba.

Luke Kuechly pedig bejelentette ma, hogy jön a draftra. Ennek örömére top Lb-kről blogra majd írok pár szót, hátha Reid okosan oda húz. (Spoiler veszély: nem fog)

PFF csinált értékelést, hogy DT-k milyen jók pass rush terén, elég előkelő helyen végeztek játékosaink. Jenkins átlagosan minden 8.3 snapjénál, amikor QB-ra ment nyomást is fejtett ki (liga szerte 4. legjobb), Landri pedig minden 7.9-edik snapjénál (liga 5.). https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/06/pass-rushing-productivity-defensive-tackles/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
WR/KR Mardy Gilyard került leigazolásra ma. Returnre jó lehet, de azt ne várjuk, hogy a playbookot megtanulja (1,5-2 év alatt talán) 😀BleedingGreen
Az kevés lesz.Newman
Nem biztos az, 1 év a Rams űberbonyolult playbookjához ugyan kevés volt, de lehet, hogy 1.5 év már elég lett volna 😂

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
WR/KR Mardy Gilyard került leigazolásra ma. Returnre jó lehet, de azt ne várjuk, hogy a playbookot megtanulja (1,5-2 év alatt talán) 😀BleedingGreen
Az kevés lesz.

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
WR/KR Mardy Gilyard került leigazolásra ma. Returnre jó lehet, de azt ne várjuk, hogy a playbookot megtanulja (1,5-2 év alatt talán) 😀