Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Meglátjuk mi lesz, de nem leszek elkeseredve ha Castillo marad. Azért megnéznék vele egy évet úgy, hogy megfelelő kerettel tud belevágni a szezonba. Meg amúgy sem tenne nagyon jót az, ha minden évben új DC-vel vágnánk neki a szezonnak.Greengo
Én is így vagyok vele. (Igaz én McDermott-ot se küldtem volna el 😀 )
Ha marad annak is örülök, ha jön helyette Spags az sem rossz húzás. De remélem, ha le is cseréljük vkire attól még lesz helye a csapatnál.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
NEm ijednék meg a menetrendtől egyelőre, várjuk meg a draftot. Idén is minimum 12-4-et vártunk, oszt ez lett belőle, akkor jövőre söprünk 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
houshmandzadeh 32
Igazából a D-line egész jó volt az idényben a secondary-nek voltak jó meccsei abból kellene több már csak egy jó LB sor kellene és akkor már tényleg Super Bowl esélyesek lennénk.
De azért Spagnulo jól jönne ide szerintem.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Meglátjuk mi lesz, de nem leszek elkeseredve ha Castillo marad. Azért megnéznék vele egy évet úgy, hogy megfelelő kerettel tud belevágni a szezonba. Meg amúgy sem tenne nagyon jót az, ha minden évben új DC-vel vágnánk neki a szezonnak.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
houshmandzadeh 32
Spagnulo kéne nekünk DC-nek nem egy O-lineman coach.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Spags kirúgva.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
#Eagles 2012 Schedule: Home Games: DAL, NYG, WAS, ATL, CAR, BAL, CIN, DET Road Games: DAL, NYG, WAS, NO, TB, CLE, PIT, ARIEazzy
LOL, ez nem kicsit kegyetlen. Még a leggyengébbnek tűnők is bivaly erősek lehetnek jövőre....Newman
Tegnap nem akartam fokozni a hurráhangulatot ezzel, gondoltam előbb-utóbb úgyis megteszi más. 😀
A pittsburghi és a new orleansi kirándulás finom lesz. Reménykedjünk, hogy jövőre is elég lesz 9 győzelem a csoportgyőzelemhez.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ezt most jól megaszontad 😉
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Igen az idei mendtrend ehhez képest sétagalopp volt s a csoportot sem fogjuk még1szer legyalulni úgyhogy a már nem negatív mérleg is bravúr majd minden meccs PO szintű. Spangli már jöhetne mondjuk pihenéskép vissza kicsit LB edzőnek s a JC Spangli Washb trió ütős lenne. Bár nyilván ha Spangli jön DC nek jön.dande
Most nézem, hogy JC azért nem volt jó DC, mert csak a C van meg, a D nem. Ellenben J poszt meg nincs...na majd jövőre megpróbáljuk az OC-t vele, az O közelebb van a J-hez kicsit. És akkor spangli lehet a DC.
Bár JJ is jó DC volt, lehet arra gondolt Reid, hogy van a nevében J is, meg C is, hátha...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen az idei mendtrend ehhez képest sétagalopp volt s a csoportot sem fogjuk még1szer legyalulni úgyhogy a már nem negatív mérleg is bravúr majd minden meccs PO szintű. Spangli már jöhetne mondjuk pihenéskép vissza kicsit LB edzőnek s a JC Spangli Washb trió ütős lenne. Bár nyilván ha Spangli jön DC nek jön.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
#Eagles 2012 Schedule: Home Games: DAL, NYG, WAS, ATL, CAR, BAL, CIN, DET Road Games: DAL, NYG, WAS, NO, TB, CLE, PIT, ARIEazzy
LOL, ez nem kicsit kegyetlen. Még a leggyengébbnek tűnők is bivaly erősek lehetnek jövőre....

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
#Eagles 2012 Schedule: Home Games: DAL, NYG, WAS, ATL, CAR, BAL, CIN, DET Road Games: DAL, NYG, WAS, NO, TB, CLE, PIT, ARI

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
ráérünk még hosszú lesz a nyár ..

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lista tartalma még teljes mértékben titkos 😊
De egyébként nyugodtan meg lehet írni sajátokat is. Kelce és Marsh amúgy rizikós, még így, hogy leírtam, miért is raktam listára őket.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
De volt és 1 nagy rakat volt....Janek
A preseasonban volt 2 hétig Eagle. 53as rosterre már nem került fel.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
De volt és 1 nagy rakat volt....

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
gondolom s.s és young meg wells előrébb lesz a listánJanek
kire gondolsz? Laws?
Reggie Wells szerencsére már nincsen a csapatnál. 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
gondolom s.s és young meg wells előrébb lesz a listán

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Kelce-t bírom szal nálam nem lenne rajta a listán. Meg én se vártam tőle ennyit - simán azt hittem h JJ lesz a centerünk -, szal csalódni se tudtam benne.
Persze voltak hibái: pár rossz snap, vagy időt kellett kérnénk mert nem tudta összerakni a falat, sok nyomást engedett, de ennek ellenére én bízom benne.
Azt meg JJ is lenyilatkozta Mudd elhatározta, hogy Kelce fog kezdeni és kész. Nem volt nyílt verseny a kezdő posztért.

Allen nálam nagyobb csalódás mint Page. A rookie szezonja után nem voltam beleszerelmesedve ennek ellenére többet vártam. Leginkább az idegesít benne, hogy nem tud normálisan szerelni. Szereléseinek a nagy része olyan, hogy elkapja a futót és vhogy magára húzza, szal még minimum 2 yardot ezzel is nyer az RB. Szinte sohase tudja a kontakt helyén levinni a támadót.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jó lett bár ezek a listák ugye mindig vitára adhatnak okot.

Kelce nálam előrébb lenne.... CM meg nem is lenne rajta.

A szezon elején egy cb-nk se tudta mit csinál,ergo jó is,hogy nem tanult tőlük.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Évet értékelek máris: 17 játékos, akiben csalódtam idén; 1. rész http://philly.blog.hu/2012/01/02/17_jatekos_akiben_csalodtam_1_resz

kicsit szomorkás lett mint az egész szezonunk.

15.helyről elvileg lehet húzni egy jó kucselit 😊Janek
Akkor ez milyen?
Egyetértek, pickünk lehet ő. De akár ott jöhet felőlem Burfict is, majd Castillo kétszer seggrefeleji sisakostúl, és lesz motivációja.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
kicsit szomorkás lett mint az egész szezonunk.

15.helyről elvileg lehet húzni egy jó kucselit 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles - Skins rövid recap, vagy olyan szerűség: http://philly.blog.hu/2012/01/02/par_szosszenet_redski
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1/15-re választhatnánk először drafton, ha csak nem csereberélünk valamerre. Második körben pedig van egy 2/13 és 2/15-ös választási jogunk, majd harmadik körben egy 3/15, negyedik körben 2 választási jogunk, ötödikben egy, hatodikban pedig 3. Hetedik körös választási jogunk nincs, azaz jelenleg 10 darab pickkel bírunk, de még kompenzációs pick ugye érkezhet.

Azért reménykedjünk, nem lesz millió letrade, van 3 hatodik kör, ott kiélheti magát Andy.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Todd Herremans and a few other OL have said that Howard Mudd told them that he would be back in 2012. That's great news.

Reméljük így lesz. Fejezze be amit elkezdett az O-linennal.