Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
mi lesz az FA kínálat?Janek
Még több FA!
Eddig is bejöttek, miért is ne?tenorx
Azért volt olyan is aki bejött. 😊 Samuel nagy húzás volt sztem. Aso-t sem temetném. (csak használni kell tudni az embert, de tuti idén is tanult pár új dolgot :cool: )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
mi lesz az FA kínálat?Janek
Még több FA!
Eddig is bejöttek, miért is ne?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Én hoznék egy jó DT-t úgy a 3.-4. körben. Mert hiába jó a jelenlegi keret, ha idősek és sokat sérültek. Idén is marha sok sérülés volt. Kell a mélység. Ebben az esetben simán beleférne egy olyan játékos húzása, aki 2-3 év múlva lehet igazán nyerő ember.Shawn84
Nah ilyet ne is mondj, hogy a 3. körben húzzunk egy project játékost.
Enyhén szólva nem szoktak bejönni. 😀Bébé
Projectnek úgyis ott van Thornton 😊 3. kör vagy későbbi DT szinte biztos, h lesz. 1.-2. körben nem hoznák feltétlenül DT-t. Talán egy 2. körösnél még nem vágnák eret, ha addigra a LB gondot orvosoljuk.

DE-ben is igaz ugyanaz, amit Shawn mondott. A Cole-Babin páros állat, de ők se lesznek már ifjabbak. Mögöttük meg kérdéses a depth. Grahamnél bizonytalan mi lesz a sérülés után, Tapp átlagos, és sérülékeny ő is, Hunt inkább szituációs rusher, Parker menni fog (bár idén nem tett hozzá túl sokat, de imádom, mert szinte minden évben hoz (illetve visz 😊 ) TD-t.BleedingGreen
D lineban lejár a szerződése Parkernak , Lawsnak és Dixonnak. Parkert tuti elengedjük, utóbbi kettő simán maradhat vmi kisebb összegért. Szerintem érkezik D line ember méghozzá az első 2 kör valamelyikében. Ha Parker megy akkor azért ha vkivel nem hosszabbítunk akkor azért....és hogy miért az első két kör valamelyikében? Mindenki ismeri Andyt és tudjuk, hogy ez a fétise, de igaza is van. Nem véletlenül a liga egyik legjobb D lineja a miénk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
mi lesz az FA kínálat?Janek
Azt hittem ezt az oldalt mindenki ismeri: http://www.footballsfuture.com/freeagents.html


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
mi lesz az FA kínálat?

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én hoznék egy jó DT-t úgy a 3.-4. körben. Mert hiába jó a jelenlegi keret, ha idősek és sokat sérültek. Idén is marha sok sérülés volt. Kell a mélység. Ebben az esetben simán beleférne egy olyan játékos húzása, aki 2-3 év múlva lehet igazán nyerő ember.Shawn84
Nah ilyet ne is mondj, hogy a 3. körben húzzunk egy project játékost.
Enyhén szólva nem szoktak bejönni. 😀Bébé
Projectnek úgyis ott van Thornton 😊 3. kör vagy későbbi DT szinte biztos, h lesz. 1.-2. körben nem hoznák feltétlenül DT-t. Talán egy 2. körösnél még nem vágnák eret, ha addigra a LB gondot orvosoljuk.

DE-ben is igaz ugyanaz, amit Shawn mondott. A Cole-Babin páros állat, de ők se lesznek már ifjabbak. Mögöttük meg kérdéses a depth. Grahamnél bizonytalan mi lesz a sérülés után, Tapp átlagos, és sérülékeny ő is, Hunt inkább szituációs rusher, Parker menni fog (bár idén nem tett hozzá túl sokat, de imádom, mert szinte minden évben hoz (illetve visz 😊 ) TD-t.BleedingGreen
Thorntontól én is jó játékot várok az elkövetkező években. remélem nem fog Te'o sorsára jutni. A 2. körös DT-re gondoltam, de nem mertem beírni mert tudom, hogy itt sokan nagyon másként gondolják, de pl egy Jerel Worthyt meg lehetne kockáztatni, vagy Thompsont a Clemsonról. Simán elférne még 1 ember ott. DE is kéne az is igaz. Muszáj sok jó képességű játékost tartani a falak mindegyik posztján.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Én hoznék egy jó DT-t úgy a 3.-4. körben. Mert hiába jó a jelenlegi keret, ha idősek és sokat sérültek. Idén is marha sok sérülés volt. Kell a mélység. Ebben az esetben simán beleférne egy olyan játékos húzása, aki 2-3 év múlva lehet igazán nyerő ember.Shawn84
Nah ilyet ne is mondj, hogy a 3. körben húzzunk egy project játékost.
Enyhén szólva nem szoktak bejönni. 😀Bébé
Projectnek úgyis ott van Thornton 😊 3. kör vagy későbbi DT szinte biztos, h lesz. 1.-2. körben nem hoznák feltétlenül DT-t. Talán egy 2. körösnél még nem vágnák eret, ha addigra a LB gondot orvosoljuk.

DE-ben is igaz ugyanaz, amit Shawn mondott. A Cole-Babin páros állat, de ők se lesznek már ifjabbak. Mögöttük meg kérdéses a depth. Grahamnél bizonytalan mi lesz a sérülés után, Tapp átlagos, és sérülékeny ő is, Hunt inkább szituációs rusher, Parker menni fog (bár idén nem tett hozzá túl sokat, de imádom, mert szinte minden évben hoz (illetve visz 😊 ) TD-t.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Spags-et el tudnám viselni. 😀
Szal ha elküldjük Castillo-t akkor már vmi nagyágyút hozzunk a helyére, mint pl Spags.
De a legjobban annak örülnék, ha jönne Spags, de Castillo-t is a csapat körül tudnánk tartani.

Mudd pedig remélem marad még1 évre, így h nem jött össze a gyűrű.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Én hoznék egy jó DT-t úgy a 3.-4. körben. Mert hiába jó a jelenlegi keret, ha idősek és sokat sérültek. Idén is marha sok sérülés volt. Kell a mélység. Ebben az esetben simán beleférne egy olyan játékos húzása, aki 2-3 év múlva lehet igazán nyerő ember.Shawn84
Nah ilyet ne is mondj, hogy a 3. körben húzzunk egy project játékost.
Enyhén szólva nem szoktak bejönni. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Reid marad, ez nem is lehet kérdés. 😀
Spags-sal jól járnánk. A Spagnuolo-Washburn páros elég ütős lenne.

Tavaly Mudd time volt a drafton (Watkins, Kelce, Vandervelde). Most lehet, hogy Washburn time lesz, és kap néhány embert az ő igényei szerint. A magas DT húzást mondjuk most nem annyira támogatom, mivel a Patterson, Jenkins, Dixon, Landri nem rossz négyes. Landrival hosszabbítani kéne, engem eléggé meggyőzött az év végi produkciója. Kérdéses még, hogy Pattersonnak hogyan kezelik a betegségét. Ha műtét lesz, nem tudom tud-e TC-re, vagy szezon kezdetre jönni.BleedingGreen
Én hoznék egy jó DT-t úgy a 3.-4. körben. Mert hiába jó a jelenlegi keret, ha idősek és sokat sérültek. Idén is marha sok sérülés volt. Kell a mélység. Ebben az esetben simán beleférne egy olyan játékos húzása, aki 2-3 év múlva lehet igazán nyerő ember.
Spagnulonak meg egyértelműen nagyon örülnék. Nem sok olyan jó védő edző van a ligában aki képes a szarból is aranyat csinálni. Nálunk meg ugye a keret adott, csak LB kell nagyon és rendben is lennénk.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Spagnuolo a legnagyobb húzásunk lenne idén (akarom mondani, jövőre 😀), a D-line szörny volt eddig is, de akkor mi lenne? Ellenfelek rettegjetek!! 😀
Mindenesetre, én nagyon örülnék neki. 😊

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Reid marad, ez nem is lehet kérdés. 😀
Spags-sal jól járnánk. A Spagnuolo-Washburn páros elég ütős lenne.

Tavaly Mudd time volt a drafton (Watkins, Kelce, Vandervelde). Most lehet, hogy Washburn time lesz, és kap néhány embert az ő igényei szerint. A magas DT húzást mondjuk most nem annyira támogatom, mivel a Patterson, Jenkins, Dixon, Landri nem rossz négyes. Landrival hosszabbítani kéne, engem eléggé meggyőzött az év végi produkciója. Kérdéses még, hogy Pattersonnak hogyan kezelik a betegségét. Ha műtét lesz, nem tudom tud-e TC-re, vagy szezon kezdetre jönni.


több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Szinte biztosnak tűnik, hogy Spagnuolo jön:
http://www.csnphilly.com/blog/eagles-talk/post/Report-Spagnuolo-will-be-Eagles-DC?blockID=619518&feedID=692

Ami viszont megerősíti azt is, hogy Reid marad. :rolleyes:oz_mandias
Én azért egyenlőre várnék még azzal, hogy tuti jön hozzánk, mondjuk örülnék neki. 😀

Reid még oké, csak MM mehetne a fantasztikus RZ playhívásaival máshova és jöhetne olyan aki tudja is, hogy miképp kell ott playeket hívni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szinte biztosnak tűnik, hogy Spagnuolo jön:
http://www.csnphilly.com/blog/eagles-talk/post/Report-Spagnuolo-will-be-Eagles-DC?blockID=619518&feedID=692

Ami viszont megerősíti azt is, hogy Reid marad. :rolleyes:
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Csitt, Chaney jó, minden más csak kacsa 😀Wyatt
de mire?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csitt, Chaney jó, minden más csak kacsa 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként Reid szólott, kezdők játszhatnak Redskins ellen. Coleman meg megy MRI-re holnap.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó, hát mind Chaney, mind Jordan "kiemelkedő" játékára csak azért figyeltünk fel, mert vakok között ugye a félszemű is király. Rendes egységben egyik sem kezdő... De nekünk ilyen jutott.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nyilvánvalóan kellett hozzá, de nem jártunk rosszul. 😊
Én megmondtam szezon előtt, hogy Jordan, Chaney után a 2. legjobb LB a keretünkben. Castillo nem akart hinni nekem! 😀Newman
Hát sajnos Chaney ezt nem tette egyértelművé.
Bár minap néztem h statok szerint még kihozhat egy elég jó szezont, de sajnos a pályán nem olyan jó LB mint papíron.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Meg van a Super Bowl recept: The Eagles are now 3-0 when Michael Vick pulls his socks all the way up.Deny
Ennyi... 😀
Másik adalék, mióta Akeem Jordan kezdőként van jelölve és egyre több snapet kap, egyre jobban játszunk... 😛Newman
Mondjuk ehhez kellett Fokou IR-re kerülése is, de tény jobb az LB sor is amióta kezd.
Greengo
Nyilvánvalóan kellett hozzá, de nem jártunk rosszul. 😊
Én megmondtam szezon előtt, hogy Jordan, Chaney után a 2. legjobb LB a keretünkben. Castillo nem akart hinni nekem! 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
20 ok, amiért nem lett Super Bowl győztes idén az Eagles: http://philly.blog.hu/2011/12/26/20_ok_amiert_nem_nyertunk_iden_us #phillyblog #eagles
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Meg van a Super Bowl recept: The Eagles are now 3-0 when Michael Vick pulls his socks all the way up.Deny
Ennyi... 😀
Másik adalék, mióta Akeem Jordan kezdőként van jelölve és egyre több snapet kap, egyre jobban játszunk... 😛Newman
Mondjuk ehhez kellett Fokou IR-re kerülése is, de tény jobb az LB sor is amióta kezd.

Közben körvonalazódik a jövőévi sorsolásunk is. Meg kéne nyerni az utolsó heti mérkőzést is. Nem csak amiatt, hogy ne legyen negatív a mérleg, hanem azért is, hogy elkerülhessük jövőre a Bearst végre.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Meg van a Super Bowl recept: The Eagles are now 3-0 when Michael Vick pulls his socks all the way up.Deny
Ennyi... 😀
Másik adalék, mióta Akeem Jordan kezdőként van jelölve és egyre több snapet kap, egyre jobban játszunk... 😛

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg van a Super Bowl recept: The Eagles are now 3-0 when Michael Vick pulls his socks all the way up.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A srácok nagyon szerették volna a 0-zást:
http://www.csnphilly.com/blog/eagles-talk/post/Birds-wanted-badly-to-blank-the-Boys?blockID=618798&feedID=692