Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Főleg Shady miatt sajnálom, hogy végül elmaradt a PO nagyon nehéz lesz még egy ilyen évet odaraknia, ehhez a z ő tudásán túl sok mindennek össze kell jönnie. Brown-t én is marasztalnám de félő menni fog azért jobb ő még ennél mint amit Shady mögött szerepet kaphat. JC-vel kapcsolatban pedig fogalmam sincs most már mit gondoljak az idő eldönti a dolgot, azért a tavalyi főleg mondjuk RZ D-hez képest (ránézésre statokat most nem böngésztem) óriási a javulás igaz az anyag is jobb tán. Most már úgy fogok neki ülni a dolgoknak, hogy hú de messze még a jövő szeptember, másrészt megpróbálok nem várni semmit és ha végre nyerünk öröm bódottá, ha nem akkor is Fly Eagles.
Sztem szép lassan elvonulok read only módba mert innentől valóban a szakiké meg a szívesen tippelgetőké a terep, legfeljebb ha nagyon felhúznak Reidék (3 DE a drafton épkézláb LB nélkül 😛 ) szólalok meg. Azért bízom abban is Samu és Nándi együtt marad és jövőre végre nagyot alkotnak!
Áldott 2012-t mindenkinek!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Azért nem kéne soakt visszalapozni mikor mindenki el akarta zavarni az összes edzőt kivéve Mudd-ot és Wash-t....
de mi már csak ilyenek vagyunk.

Már várjuk a draftot szurkolunk,hogy a denver nyerjen SB-t és reménykedünk,hogy majd következő szezonban nagyon szakítunk.

Szakmailag majd valakik megmondják miért volt olyan tragikus a szezon eleje avagy miért volt ilyen a vége...Janek
Én még most is simán küldeném Castillot mert ez nekem messze nem elég még. Pár jó meccsünk volt de attól még nem ő lett jobb edző. Tapasztaltabb lett az biztos, de még messze van egy Del Rio vagy egy Spagnulo szinttől.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Azért nem kéne soakt visszalapozni mikor mindenki el akarta zavarni az összes edzőt kivéve Mudd-ot és Wash-t....
de mi már csak ilyenek vagyunk.

Már várjuk a draftot szurkolunk,hogy a denver nyerjen SB-t és reménykedünk,hogy majd következő szezonban nagyon szakítunk.

Szakmailag majd valakik megmondják miért volt olyan tragikus a szezon eleje avagy miért volt ilyen a vége...

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Most viszont a Jets megnyalhatja a jobb herémet 😀 Na jó igazából nem tehetnek arról, hogy Szancsó ekkora balfarok. Meg arról sem, hogy mi ekkora hulladékok voltunk korábban. Sebaj, legalább oda-vissza megvannak a tehenész csajok.

Jövőre első körben egy állat LB kell, aki szerelés után letépi az ellenfél fejét, karóratűzi, és mutogatja a többieknek, hogy felé futva kakilják össze magukat, majd hurkát tölt a QB beleiből sack után, de előtte még kitépi a szívét. Valami ilyesmi agresszivitásúra gondoltam.

Castillo jó lesz jövőre, ráadásul szeretik a srácok (ha nem így lenne, akkor már megbuktatták volna). Én inkább MM-től vennék könnyekben szegény búcsút...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
De az utána következő évben 9-6-1 el NFC döntőig meneteltünk.Bébé
Ott is az utolsó fordulóban kaparták ki nekünk a gesztenyét, ha jól emlékszem a Raiders és a Bucs. Elég szép kis win and in meccs volt a Dallas ellen, erre szerintem minden Eagles fan emlékezik. 😊Newman
Raiders (vs Bucs) és Texans (vs Bears) győzelem kellett és mind2 meglett.
Aztán jött Dawkins utsó hazai meccse és a 44-6. :cool:

Arra emlékszem, hogy M. Bush nyerte meg azt a meccset az Oakland-nek.Bébé
Hmm, lehetséges, csak a Raiders-re emlékeztem biztosan, nem kicsi hálálkodás volt a szurkolóinak... 😀

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Az előző 8-8-as szezon 2007-ben volt és negyedikek lettünk a csoportban 😛manbearpig
De az utána következő évben 9-6-1 el NFC döntőig meneteltünk.Bébé
Ott is az utolsó fordulóban kaparták ki nekünk a gesztenyét, ha jól emlékszem a Raiders és a Bucs. Elég szép kis win and in meccs volt a Dallas ellen, erre szerintem minden Eagles fan emlékezik. 😊Newman
Raiders (vs Bucs) és Texans (vs Bears) győzelem kellett és mind2 meglett.
Aztán jött Dawkins utsó hazai meccse és a 44-6. :cool:

Arra emlékszem, hogy M. Bush nyerte meg azt a meccset az Oakland-nek.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hat ez van szep szezon volt, az előző 8-8as szezon utan nfc konf döntöben voltunk, ha ez az ára hát legyen.
az, hogy egy dallas-philly-t meaningless gamenek hiv az nfl.com az elég gáz. ez mindig fontos meccskzol
Az előző 8-8-as szezon 2007-ben volt és negyedikek lettünk a csoportban 😛manbearpig
De az utána következő évben 9-6-1 el NFC döntőig meneteltünk.Bébé
Ott is az utolsó fordulóban kaparták ki nekünk a gesztenyét, ha jól emlékszem a Raiders és a Bucs. Elég szép kis win and in meccs volt a Dallas ellen, erre szerintem minden Eagles fan emlékezik. 😊

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
hat ez van szep szezon volt, az előző 8-8as szezon utan nfc konf döntöben voltunk, ha ez az ára hát legyen.
az, hogy egy dallas-philly-t meaningless gamenek hiv az nfl.com az elég gáz. ez mindig fontos meccskzol
Az előző 8-8-as szezon 2007-ben volt és negyedikek lettünk a csoportban 😛manbearpig
De az utána következő évben 9-6-1 el NFC döntőig meneteltünk.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Castillo hype statokban:

- NFC 2. legjobb védelme vagyunk. Liga szinten 8.ok (benyelt yardokat tekintve)
- Nekünk van a legtöbb sack-ünk a ligában.
- Plusz az NFL-ben a mi támadóink adták el legtöbbször a labdát Ha jól tudom 35 fölött vagyunk és azért ez se könnyítette meg a D# dolgát.
- Plusz ha jól emlékszem a mi védelmünk csinálta a legtöbb miss-tackle-t. (mintha pár hete be lett volna linkelve vmi ilyesmi stat) Jó ebben az edző is benne lehet, de azért a játékos is balfasz.
több mint 12 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
hat ez van szep szezon volt, az előző 8-8as szezon utan nfc konf döntöben voltunk, ha ez az ára hát legyen.
az, hogy egy dallas-philly-t meaningless gamenek hiv az nfl.com az elég gáz. ez mindig fontos meccskzol
Az előző 8-8-as szezon 2007-ben volt és negyedikek lettünk a csoportban 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szerintem ezzel a győzelemmel biztosította helyét Castillo a jövő évre. Reid már régebben. Egy tényleg jó offeason kéne meg egy olyan draft ahol nem olyan játékosokat hozunk az első 2 körben akik majd évek múlva lehetnek jók. LB kell, egy domináns futás ellen jó DT kell, 1-2 ember el kell hogy menjen, de a nagyok nem hiszem. Brown, Young szinte tuti, hogy megy. Még 1 rutinos safety kéne talán, aztán nagyjából rendben is lennénk. Ja meg Jackson kapjon végre egy kibebaszott szerződést 5 évre aztán legyünk túl ezen az ügyön is.
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
hat ez van szep szezon volt, az előző 8-8as szezon utan nfc konf döntöben voltunk, ha ez az ára hát legyen.
az, hogy egy dallas-philly-t meaningless gamenek hiv az nfl.com az elég gáz. ez mindig fontos meccs
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vick és az O 55msp-es menetelése a 2 negyed végén....hát nem mindennap látok ilyet a csapattól (idén)😊

ezt a csapatot együtt kell tartani, samuellel asoval mindenestül, én személy szerint r.brown-t is szívesen látnám még egy évet. De a hiányosságokat végre oldjuk meg! A falat összerakni 3-4 alapember adott, T nagyon kéne valaki normális, 1-2 LB, meg egy D cord. 😊

ez ne olyan sok munka, vagy mégis??!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Ha templomban vagyok, és imádkozok, még az utolsó negyedet sem csesszük el.
Nem értem miért nem lehet mindig úgy játszani mint az elmúlt meccseken, ilyen játékkal a SB legnagyobb esélyesei lennénk. faszért kellet így elbaszni a papírmeccseket...eaglesmcnabb
Szerintem Reid kockáztatott és rábaszott: kinevezett egy védelemben teljesen tapasztalatlan embert DC-nek, arra számítva, h az offense nyeri a meccseket, amíg Juan belejön. De egyrészt hosszabb ideig tartott a tanulás, mint amire számított és az O is rengeteget bénázott. Erre ráment a szezon 3/4-e. Ezért szívesen leszedném a fejét valakinek, de mivel a végén jobban játszottunk, nem fog történni semmi. Én mondjuk felvennék egy defensive consultant-ot Castillo mellé.BleedingGreen
azt az egyet nézem el Reidnek, hogy már a szezon elején olyan szarok voltunk, hogy nem lehetett hitegetni minket, hogy lesz majd jobb is, mert látni lehetett hogy ez úgy szar ahogy van. Valamivel jobb talán, mint a tavalyi amikor, a PO-ból estünk ki, de valahogy még is idegel hogy megint csak jövőre, de semmi biztosíték nincs benne hogy jövőre jobb lesz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Ha templomban vagyok, és imádkozok, még az utolsó negyedet sem csesszük el.
Nem értem miért nem lehet mindig úgy játszani mint az elmúlt meccseken, ilyen játékkal a SB legnagyobb esélyesei lennénk. faszért kellet így elbaszni a papírmeccseket...eaglesmcnabb
Szerintem Reid kockáztatott és rábaszott: kinevezett egy védelemben teljesen tapasztalatlan embert DC-nek, arra számítva, h az offense nyeri a meccseket, amíg Juan belejön. De egyrészt hosszabb ideig tartott a tanulás, mint amire számított és az O is rengeteget bénázott. Erre ráment a szezon 3/4-e. Ezért szívesen leszedném a fejét valakinek, de mivel a végén jobban játszottunk, nem fog történni semmi. Én mondjuk felvennék egy defensive consultant-ot Castillo mellé.


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Innen szép a PO gyerekek, gratula! Izgis utolsó forduló lesz, nem csak nekünk, nektek is!
Go Broncos, fly Eagles!

szerk.: ja bocs, nyertek az óriások..
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ha templomban vagyok, és imádkozok, még az utolsó negyedet sem csesszük el.
Nem értem miért nem lehet mindig úgy játszani mint az elmúlt meccseken, ilyen játékkal a SB legnagyobb esélyesei lennénk. faszért kellet így elbaszni a papírmeccseket...eaglesmcnabb
amit 49ers és a Cards meccsen műveltünk 😮 😐 ...még most se hiszem el
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Ha templomban vagyok, és imádkozok, még az utolsó negyedet sem csesszük el.
Nem értem miért nem lehet mindig úgy játszani mint az elmúlt meccseken, ilyen játékkal a SB legnagyobb esélyesei lennénk. faszért kellet így elbaszni a papírmeccseket...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Jövő héten meg Absolutely No Meaning Bowl a Skins ellen. Remélem cserékkel állunk ki, mert ott már tényleg nem áll érdekünkben nyerni, Shady, Vick és a többi fontos kezdő meg nehogy már megsérüljön.BleedingGreen
Egy ilyen szezon után nem hiszem, hogy hazai pályán ezt meg merjük lépni.
Plusz azért mégiscsak szebben mutatna ha nem zárnánk negatív mutatóval.Bébé
Nyerjenek a cserék, azzal nem lenne gondom.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jövő héten meg Absolutely No Meaning Bowl a Skins ellen. Remélem cserékkel állunk ki, mert ott már tényleg nem áll érdekünkben nyerni, Shady, Vick és a többi fontos kezdő meg nehogy már megsérüljön.BleedingGreen
Egy ilyen szezon után nem hiszem, hogy hazai pályán ezt meg merjük lépni.
Plusz azért mégiscsak szebben mutatna ha nem zárnánk negatív mutatóval.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Jövő héten meg Absolutely No Meaning Bowl a Skins ellen. Remélem cserékkel állunk ki, mert ott már tényleg nem áll érdekünkben nyerni, Shady, Vick és a többi fontos kezdő meg nehogy már megsérüljön.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
kit érdekel a rájátszás...SÖP-RÉS SÖP-RÉS 😀
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Game over!
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Na buktuk a PO-t, lehet örömfocizni egyet 😀Eazzy
Még nem biztos!Feltámadt a Jets!!!!!
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Jets offence még nálunk is szerencsétlenebb, élen Sanchoval!