Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ritka értelmes elnöknek tűnik ez a Lurie.
Banner, Roseman is marad.
Andy-nek most már tényleg csak 1 vagy 2 éve van hátra Philly-ben.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiadta az ukázt: a cél a Super Bowl, nincs ultimátum.Deny
Igen és már látom majd ezt fogják szándékosan félreértelmezve a fejünkhöz vágni, hogy mi azt gondoltuk mi is vagyunk a legjobbak stb... mindegy előre elhatározom nem foglalkozok majd vele. Köszönöm a közvetítést 😊
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Juan marad, ha jól veszem ki. Kellett neki idő, mire belerázódott, mondja Jeff, de alapból kényszer megoldásként lett ő DC (?).Deny
Reid döntése lesz, azt mondta először.
Aszonta, h anno Reid felállított egy listát a DC jelöltektől és ennek alapján választotta Castillot. Na ez a porhintés, nem volt szvsz semmilyen lista, Reid egyszerűen kinevezte a haverját DC-nek és kész. (Amúgy is, milyen lista lehetett az, ha Castillo volt a befutó :lol😊

Ez volt Reid legnagyobb hibája és majdnem belebukott. Én azt gondolom, ha Castillo marad max egy közepes védelmet tud majd építeni, de ne legyen igazam.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Philadelphiai újságíró részéről arroganciát számon lérni Andytől, miközben ez az egyik legarrogánsabb városi média :/BleedingGreen
Menő válasz jött azért erre. Az amúgy tényleg nagy pozitívum, amit utána mondott Jeff, Andy bármikor mert változtatni, akár egy backup poszt, akár franchise arca legyen a dolog.Deny
Az más kérdés, hogy nem mindig jött be 😀 A challengelésben óriásit fejlődött mondjuk lehet ehhez jobb stábja is van mint eddig bármikor de ehhez a részéhez (se 😛 ) nem értek
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kiadta az ukázt: a cél a Super Bowl, nincs ultimátum.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Philadelphiai újságíró részéről arroganciát számon lérni Andytől, miközben ez az egyik legarrogánsabb városi média :/BleedingGreen
Menő válasz jött azért erre. Az amúgy tényleg nagy pozitívum, amit utána mondott Jeff, Andy bármikor mert változtatni, akár egy backup poszt, akár franchise arca legyen a dolog.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk a DC még sztem alakulhat csak sokat nem várhatunk mert lemaradunk mindenkiről, Spagsot sajnálom ha kihagyjuk pláne ha NFC-s csapatba jön.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Philadelphiai újságíró részéről arroganciát számon lérni Andytől, miközben ez az egyik legarrogánsabb városi média :/


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Marad a GM, Howie Roseman is.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Juan marad, ha jól veszem ki. Kellett neki idő, mire belerázódott, mondja Jeff, de alapból kényszer megoldásként lett ő DC (?).
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
@EvanMathis69: If you wanted Andy Reid gone, you're an idiot.


Ennek ellenére most olyan hihetően hangzik, ha nincs jövőre PO, sőt valami nagyobb, akkor Andy éra vége jön el.Deny
Nyilván ez egyértelmű utolsó év s csak azt tudja +ként felmutatni ha megvan a gyűrű. A majd évről évre PO már kevés 😛 De ha meglenne a gyűrű sanszos akor is pihi lenne elfáradhatott kissé Andy papa
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
@EvanMathis69: If you wanted Andy Reid gone, you're an idiot.


Ennek ellenére most olyan hihetően hangzik, ha nincs jövőre PO, sőt valami nagyobb, akkor Andy éra vége jön el.Deny
Lurie bevezető szövege már figyelmeztetés volt Reidnek.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
@EvanMathis69: If you wanted Andy Reid gone, you're an idiot.


Ennek ellenére most olyan hihetően hangzik, ha nincs jövőre PO, sőt valami nagyobb, akkor Andy éra vége jön el.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen itt a éegfontosabb: Jeffrey Lurie set to announce that #Eagles head coach Andy Reid will return for his 14th season in 2012. Én örülök.

Azért ha a lényeget majd leírjátok köszi mert csak hámozni tudom a dolgokat igazán nem értem. köszi 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon készítette elő a bombát a HC elküldéshez, de maradni fog Andy. "I want to see our team coached by Andy Reid next year."
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Lurie jól beszél...még a végén elhiszem h elküldi Reid-et. 😐

Nah marad Reid.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Amúgy kiváncsi vagyok Jeff mit mond majd bele megyünk e mondjuk nagy HC-GM keringőbe remélem nem ugyanis nem nagyon látok lehetséges megfelelő utódot max T.D Cowher vagy Gruden de ők biztos nem jönnének esetleg GM poszton Polianék PM-l együtt de annyira az se lenne nyerő 😛dande
vagy azt jelenti be, hogy megyünk LA-be. 😀Bébé
Hát inkább menjünk LA-be, mint, hogy Cowher v. Gruden jöjjön. Mindkettőnek nagyobb a hypeja szerintem mint a valós tudása. Én kedvelem Cowhert, a stílusa illene a városhoz, mint anno Buddyé és a szurkolók is imádnák, de ha valaki kellene a Steelers közeléből, akkor egy név: Dick LeBeau, csapatszinten ő a sikerek fő kovácsa ott, nem a mindenkori HC.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Amúgy kiváncsi vagyok Jeff mit mond majd bele megyünk e mondjuk nagy HC-GM keringőbe remélem nem ugyanis nem nagyon látok lehetséges megfelelő utódot max T.D Cowher vagy Gruden de ők biztos nem jönnének esetleg GM poszton Polianék PM-l együtt de annyira az se lenne nyerő 😛dande
vagy azt jelenti be, hogy megyünk LA-be. 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy kiváncsi vagyok Jeff mit mond majd bele megyünk e mondjuk nagy HC-GM keringőbe remélem nem ugyanis nem nagyon látok lehetséges megfelelő utódot max T.D Cowher vagy Gruden de ők biztos nem jönnének esetleg GM poszton Polianék PM-l együtt de annyira az se lenne nyerő 😛
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Henerynek 2-3idény még kell h lehessen igazán értékelni nyilván eddig inkább jó mint rossz 49ellenni kihagyott kettő azért fáj mert ha úgy nézzük POba került, de azért főleg persze nem azon múlt.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Lurie fél9kor fog sajtótájékoztatót tartani.
Ha Reid-et elküldenénk akkor nagy valószínűséggel most mondaná el.
Sztem Ő is csak a szokásos bullshit dumát fogja tolni.

Ha jól tudom Henery all-time rookie pontossági rekordot döntött. (24/27 - 88,9%)
Ugye volt egy 63 yardos próbálkozása és a két rontott rúgása a 49ers ellen.
40-49 yard között csak 4x rúgott. Igazán clutch rúgása nem volt. A 49ers meccs után azért lehetett érezni, hogy Reid nem annyira bízik benne, amit teljes mértékben meg is tudok érteni.
Akers meg ugye rekordokat döntöget és elég jó szezonja van.
Ennek ellenére a fanok többsége inkább jó döntésnek tartja a Henery - Akers cserét, mint sem:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/12/30/2670543/alex-henery-can-break-david-akers-record-this-weekend
Nálam is inkább igen, mint nem. De leginkább olyan semmis. 😀 Akers-t is bírtam/bírom, Henery-t is bírom.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Csak, hogy itt is kicsit tovább haladjon az élet:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825a6028/article/jackson-insists-he-wants-to-return-to-eagles-next-season?module=HP11_headline_stack





Ha jól sejtem a lényege ugye az, hogy itt akar maradni, s vmi elnézésféle a korábbiakért??? Remélem realizálódik a dolog.dande
Kapjon egy olyan Fitz 60%a szerződést...

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
#Eagles re-sign practice squad:
TE Brett Brackett,
FB Stanley Havili,
OL Zane Taylor,
CB Dom Johnson,
DE Maurice Fountain and
WR Jamel Hamler
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak, hogy itt is kicsit tovább haladjon az élet:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825a6028/article/jackson-insists-he-wants-to-return-to-eagles-next-season?module=HP11_headline_stack

Ha jól sejtem a lényege ugye az, hogy itt akar maradni, s vmi elnézésféle a korábbiakért??? Remélem realizálódik a dolog.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Máris felmerült Morris neve is DC szerepkörbe. Szerintem meg marad Juan továbbra is.
Morrisnak azért örülnék, mert őt nem zavarja a balhés személyiség, ergo kikúnyizhatná Burfictet magának 😊