Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Vikes lenne a tökéletes neki, szerintem.deny79
Én még a Dolphins-ra gondoltam, bár ott most bizonytalan a futóhelyzet, ha jól tudom Brown és Williams is UFA. De gondolom maradnak a futójátéknál. Emellet ott is van kinek dobálni, ha kell (Marshall) és az O-line se rossz. Meg jó az idő is.
Kérdés, hogy ők hagyják-e annyiban a Henne projectet és megpróbálkoznak-e Kolbbal. Egyszer már egy hasonló Eagles Qb-val (Feeley) ráfaragtak.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De teljesen más stílust játszanak, ezért nem kellett volna nekik tavaly D-Mac sem.deny79
Szerintem ez lényegtelen. Kolb nem D-Mac. Igaz nem is Warner, de szerintem be tudna illeszkedni oda. Egyébként Houstonban hasonlót játszott nem? Bár nem láttam még College meccsen. Lehet hülyeséget mondok.Shawn84
A Houston a spread off. egyik fajtáját játssza amit "air raid"-nek is neveznek, kb 70-80% vagy ennél nagyobb passz-arány, folyamatos shotgun és no-huddle jellemzi őket.

A Cardinals-nál az idei alapján nemigen tudom megmondani hogy mit is akarnak, de Wells korábbi draftolásából úgy tűnik hogy szeretnének többet futni mint Warner alatt. Whisenhunt korábban a Steelers OC-je volt ahol szintén a futójáték volt az alap, szóval lehet hogy az Arizonánál is ezt szeretné, kérdés mennyire jön össze.
Warner esetében inkább ráéreztek, hogy az ő kezébe kell adni a meccset, mert voltak olyan képességei hogy meg is nyerje. Kolb szerintem erre (most még) nem alkalmas. Szóval jó is lenne neki ha nem egy pass-heavy offensbe kerül. Azt azért már láthattuk hogy nem viseli jól, ha a passrusherek megszorongatják, nem viseli könnyen az ütéseket és sokszor tart is tőlük. Olyan O-ba raknám ahol jó O-line van, van támogató futójáték és nem nyomatják eszetlenül a passzjátékot mint mi. 😊BleedingGreen
Vikes lenne a tökéletes neki, szerintem.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem Arizona jó lehet Kolbnak, mert türelmesebbek lesznek vele mint nálunk és a tavaly ugyan nagyon szar volt de előtte évben megmutatta, hogy tud ő 300yard felett is passzolni. Márpedig a Cardsban az nem hátrány.Shawn84
De teljesen más stílust játszanak, ezért nem kellett volna nekik tavaly D-Mac sem.deny79
Szerintem ez lényegtelen. Kolb nem D-Mac. Igaz nem is Warner, de szerintem be tudna illeszkedni oda. Egyébként Houstonban hasonlót játszott nem? Bár nem láttam még College meccsen. Lehet hülyeséget mondok.Shawn84
A Houston a spread off. egyik fajtáját játssza amit "air raid"-nek is neveznek, kb 70-80% vagy ennél nagyobb passz-arány, folyamatos shotgun és no-huddle jellemzi őket.

A Cardinals-nál az idei alapján nemigen tudom megmondani hogy mit is akarnak, de Wells korábbi draftolásából úgy tűnik hogy szeretnének többet futni mint Warner alatt. Whisenhunt korábban a Steelers OC-je volt ahol szintén a futójáték volt az alap, szóval lehet hogy az Arizonánál is ezt szeretné, kérdés mennyire jön össze.
Warner esetében inkább ráéreztek, hogy az ő kezébe kell adni a meccset, mert voltak olyan képességei hogy meg is nyerje. Kolb szerintem erre (most még) nem alkalmas. Szóval jó is lenne neki ha nem egy pass-heavy offensbe kerül. Azt azért már láthattuk hogy nem viseli jól, ha a passrusherek megszorongatják, nem viseli könnyen az ütéseket és sokszor tart is tőlük. Olyan O-ba raknám ahol jó O-line van, van támogató futójáték és nem nyomatják eszetlenül a passzjátékot mint mi. 😊


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ugye Fitzgerald korábban mondta, hogy Kolb-nak örülne, Kolb pedig a napokban le nyilatkozta erre, hogy nyitott esetleg egy Cardinals-hoz való költözésre.deny79
Szerintem Arizona jó lehet Kolbnak, mert türelmesebbek lesznek vele mint nálunk és a tavaly ugyan nagyon szar volt de előtte évben megmutatta, hogy tud ő 300yard felett is passzolni. Márpedig a Cardsban az nem hátrány.Shawn84
De teljesen más stílust játszanak, ezért nem kellett volna nekik tavaly D-Mac sem.deny79
Szerintem ez lényegtelen. Kolb nem D-Mac. Igaz nem is Warner, de szerintem be tudna illeszkedni oda. Egyébként Houstonban hasonlót játszott nem? Bár nem láttam még College meccsen. Lehet hülyeséget mondok.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ugye Fitzgerald korábban mondta, hogy Kolb-nak örülne, Kolb pedig a napokban le nyilatkozta erre, hogy nyitott esetleg egy Cardinals-hoz való költözésre.deny79
Szerintem Arizona jó lehet Kolbnak, mert türelmesebbek lesznek vele mint nálunk és a tavaly ugyan nagyon szar volt de előtte évben megmutatta, hogy tud ő 300yard felett is passzolni. Márpedig a Cardsban az nem hátrány.Shawn84
De teljesen más stílust játszanak, ezért nem kellett volna nekik tavaly D-Mac sem.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ugye Fitzgerald korábban mondta, hogy Kolb-nak örülne, Kolb pedig a napokban le nyilatkozta erre, hogy nyitott esetleg egy Cardinals-hoz való költözésre.deny79
Szerintem Arizona jó lehet Kolbnak, mert türelmesebbek lesznek vele mint nálunk és a tavaly ugyan nagyon szar volt de előtte évben megmutatta, hogy tud ő 300yard felett is passzolni. Márpedig a Cardsban az nem hátrány.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ugye Fitzgerald korábban mondta, hogy Kolb-nak örülne, Kolb pedig a napokban le nyilatkozta erre, hogy nyitott esetleg egy Cardinals-hoz való költözésre.deny79
Persze ,hogy nyitott.Bárhova elmegy ha kezdhet. 😊Greengo
Pedig ezt még Larry se garantálta neki 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Ugye Fitzgerald korábban mondta, hogy Kolb-nak örülne, Kolb pedig a napokban le nyilatkozta erre, hogy nyitott esetleg egy Cardinals-hoz való költözésre.deny79
Persze ,hogy nyitott.Bárhova elmegy ha kezdhet. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ugye Fitzgerald korábban mondta, hogy Kolb-nak örülne, Kolb pedig a napokban le nyilatkozta erre, hogy nyitott esetleg egy Cardinals-hoz való költözésre.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Unatkoztam kicsit és nekiálltam fordítgatni - ennek köszönhetően kikerült egy rövid és semmitmondó rövidcikk Muddról a blogra. Mivel "szakmailag" egy nulla vagyok, ezért lehet hogy van benne hülyeség, szóljatok és "depublikálom" 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis hype az én kedvenc CB-mnek idei classban PP után: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/12/1989380/jimmy-smith-nfl-draft-scouting-report
Utolsó sort nem kell elolvasni! 😀

Blog post hétfőtől újra lesz, gép problémáim vannak
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kis érdekesség: nfl.com szerint Trent kontaktusa megszűnt, Nick Cole pedig igazi "60 minute man" lett, Ő vette át Trent helyét is 😊
http://www.nfl.com/teams/philadelphiaeagles/depthchart?team=PHIRataccess
Ez valami nagy marhaság lehet.Shawn84
Nyilván csak elírás, valaki nem nézte a keresztnevet, csak Cole-Cole, aztán kész 😀 Én meg próbáltam poénkodni, úgy tűnik sikertelenül 😊Rataccess
Ja nem a te írásod miatt. A poén okés, csak nem értem hogy nem figyelnek ilyesmit nfl.comon.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Ezt nem szerkesztem bele előzőbe, mert ez azt hiszem fog kapni elég sok kommentet:
Solomon Wilcots (NFL analyst, rádió show vezető, korábbi Bengals) mondta ezt a saját rádió showjában:
Eagles adja 1/23 és Kevin Kolb = Bengals adja 1/4
Seahawks adja 1/25 = Bengals adja Carson Palmer.

Így állítólag Cincy nem járna rosszul, kap új QB-t, és két első köre is lesz. Indoklás még: Bengals szerinte drafton sem talál Kolb-nál jobb QB-t, Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet. Szerinte a Bengals még azért jönne ki jól, mert Kolb nagyon passzol az ő játékstílusukba (többször is járt a két csapat edzésén Wilcots, innen az alapötlet). Palmer - Seattle trade meg Carroll személye miatt jöhetne létre szerinte (ugye volt edzője). Egyébként Kolb-ról ugye itt lehet olvasni magyarul, hosszan, miért lehet ő jó QB NFL-ben: 1. rész és 2. rész.deny79
1.Ez túl jól hangzik elsőre.
2. 1/4 lehet nem is jó nekünk...
3.négy

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Kis érdekesség: nfl.com szerint Trent kontaktusa megszűnt, Nick Cole pedig igazi "60 minute man" lett, Ő vette át Trent helyét is 😊
http://www.nfl.com/teams/philadelphiaeagles/depthchart?team=PHIRataccess
Ez valami nagy marhaság lehet.Shawn84
Nyilván csak elírás, valaki nem nézte a keresztnevet, csak Cole-Cole, aztán kész 😀 Én meg próbáltam poénkodni, úgy tűnik sikertelenül 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet.deny79
erre azért nem vennék mérget.
ha kimegy mit visztek?Höri
Von Miller vagy Amukamara lehet szerintem esélyes.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kis érdekesség: nfl.com szerint Trent kontaktusa megszűnt, Nick Cole pedig igazi "60 minute man" lett, Ő vette át Trent helyét is 😊
http://www.nfl.com/teams/philadelphiaeagles/depthchart?team=PHIRataccess
Ez valami nagy marhaság lehet.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Kis érdekesség: nfl.com szerint Trent kontaktusa megszűnt, Nick Cole pedig igazi "60 minute man" lett, Ő vette át Trent helyét is 😊
http://www.nfl.com/teams/philadelphiaeagles/depthchart?team=PHI

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem szerkesztem bele előzőbe, mert ez azt hiszem fog kapni elég sok kommentet:
Solomon Wilcots (NFL analyst, rádió show vezető, korábbi Bengals) mondta ezt a saját rádió showjában:
Eagles adja 1/23 és Kevin Kolb = Bengals adja 1/4
Seahawks adja 1/25 = Bengals adja Carson Palmer.

Így állítólag Cincy nem járna rosszul, kap új QB-t, és két első köre is lesz. Indoklás még: Bengals szerinte drafton sem talál Kolb-nál jobb QB-t, Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet. Szerinte a Bengals még azért jönne ki jól, mert Kolb nagyon passzol az ő játékstílusukba (többször is járt a két csapat edzésén Wilcots, innen az alapötlet). Palmer - Seattle trade meg Carroll személye miatt jöhetne létre szerinte (ugye volt edzője). Egyébként Kolb-ról ugye itt lehet olvasni magyarul, hosszan, miért lehet ő jó QB NFL-ben: 1. rész és 2. rész.deny79
Hát az a helyzet, hogy emiatt a trade miatt nekem lenne lelkiismeret-furdalásom mert pofátlanul jól járnánk vele bárkit húzunk negyedik helyen vagy azt is lehet elcserélhetjük még két másik pickért. Bár én nem érzem ennek realitását de azt mondom ámen és kívánom Kolbnak, hogy bejöjjön a váltás.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet.deny79
erre azért nem vennék mérget.
ha kimegy mit visztek?Höri
Én se vennék, csak elérhető lehet 😊
Fairley, ha odáig csúszna, abszolút húzni kell (hiába sok a DT, leszarom), de nem fog, ő top3-as. Amukamara meg nem érne 4. picket, úgy ahogyan egyetlen O-Line sem. DE nem kell, ott van Graham fiatalnak már. LB ott még felesleges, szóval 4. helyről akkor ha nincs PP, lehet letradelni olyan 7-8. helyre, Amukamara-ért. Bár én tőle meg nem vagyok elájulva, szóval akkor inkább Kolb maradjon 😊 (szorítsd ki Kevin Vicket 😀)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet.deny79
erre azért nem vennék mérget.
ha kimegy mit visztek?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ezt nem szerkesztem bele előzőbe, mert ez azt hiszem fog kapni elég sok kommentet:
Solomon Wilcots (NFL analyst, rádió show vezető, korábbi Bengals) mondta ezt a saját rádió showjában:
Eagles adja 1/23 és Kevin Kolb = Bengals adja 1/4
Seahawks adja 1/25 = Bengals adja Carson Palmer.

Így állítólag Cincy nem járna rosszul, kap új QB-t, és két első köre is lesz. Indoklás még: Bengals szerinte drafton sem talál Kolb-nál jobb QB-t, Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet. Szerinte a Bengals még azért jönne ki jól, mert Kolb nagyon passzol az ő játékstílusukba (többször is járt a két csapat edzésén Wilcots, innen az alapötlet). Palmer - Seattle trade meg Carroll személye miatt jöhetne létre szerinte (ugye volt edzője). Egyébként Kolb-ról ugye itt lehet olvasni magyarul, hosszan, miért lehet ő jó QB NFL-ben: 1. rész és 2. rész.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Top 25 21. helyezett, no comment jelenet: http://philly.blog.hu/2011/02/12/top_25_pillanat_21_desean_jackson_91_yardos_td_je
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A csapat cáfolta a Patterson-ról szóló híreket.Bébé
Elvileg a szerződése vesztette érvényét, de nem lesz FA ettől még, csak át lesz variálva.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A csapat cáfolta a Patterson-ról szóló híreket.

Annyira nem üt, de azért nem rossz:
http://www.youtube.com/watch?v=YzB2qDOoLqg&feature=player_embedded
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
DE-ből sosem elég 😊