Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
alakul az injury report.

több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Kelce All Pro idén egyedül..
Nem rossz azok utan hogy a szakik 0db Eagles playert jósoltak..
Én mondjuk Brooks-ot mondtam volna de akkor idén a mi centerünk a legjobb!?
több mint 4 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Lynch még alapszakaszban érkezett.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
1db Eric Ebron FA lett... Nem kéne lecsapni rá? Úgy kérdezem, hogy fizetés stb-vel nem vagyok tisztában.
MrMiksa
Nem nagyon nem, semmi szükség rá...... Ahol egy Ertz hasít és egy feltörekvő Goedert van mögötte, de ha csak egyik lenne, akkor se kéne (nekem😊)
dande
A szezonból hátralévő 4 meccsre gondoltam. Szerintem Ertz nem fog annyira hasítani....
MrMiksa
Ez nem igy megy. Meg van hatarozva, hogy mikortol igazolhato egy jatekos, pont azert, hogy ne lehessen a rajatszasba be nem juto csapatok szabadugynokeivel feltankolni (raadasul amellett rendkivul logikatlan is lenne, ha igy mukodne).

Iden marcius 16-tol lehet az UFA jatekosok ugynokeivel kapcsolatba lepni. A kanadai fociban UFA jatekossa valoak is ki vannak amugy zarva az NFL rajatszasbol. Veluk Februar 11-tol lehet szerzodest kotni.

Amugy erdemes nezegetni a hivatalos naptarat pl, mert vannak benne erdekessegek. Tudtatok pl, hogy ha egy csapat foedzot cserel most, akkor aprilis 20 helyett mar 2 hettel korabban, aprilis 6-an elkezdheti az offseason programot? 😊

Naptar:
 operations.nfl.com/football-ops/league-governance/2019-20-important-nfl-dates/
undisputedly
Ezek ismeretében visszavonom a kérdésemet 😊 Amúgy akkor a csapat nélküli játékosokra ezekszerint más szabályok vonatkoznak? (Pl.:Lynch)
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
1db Eric Ebron FA lett... Nem kéne lecsapni rá? Úgy kérdezem, hogy fizetés stb-vel nem vagyok tisztában.
MrMiksa
Nem nagyon nem, semmi szükség rá...... Ahol egy Ertz hasít és egy feltörekvő Goedert van mögötte, de ha csak egyik lenne, akkor se kéne (nekem😊)
dande
A szezonból hátralévő 4 meccsre gondoltam. Szerintem Ertz nem fog annyira hasítani....
MrMiksa
Ez nem igy megy. Meg van hatarozva, hogy mikortol igazolhato egy jatekos, pont azert, hogy ne lehessen a rajatszasba be nem juto csapatok szabadugynokeivel feltankolni (raadasul amellett rendkivul logikatlan is lenne, ha igy mukodne).

Iden marcius 16-tol lehet az UFA jatekosok ugynokeivel kapcsolatba lepni. A kanadai fociban UFA jatekossa valoak is ki vannak amugy zarva az NFL rajatszasbol. Veluk Februar 11-tol lehet szerzodest kotni.

Amugy erdemes nezegetni a hivatalos naptarat pl, mert vannak benne erdekessegek. Tudtatok pl, hogy ha egy csapat foedzot cserel most, akkor aprilis 20 helyett mar 2 hettel korabban, aprilis 6-an elkezdheti az offseason programot? 😊

Naptar:
https://operations.nfl.com/media/y3gfhgrh/ap22358755535364.jpg?rxy=0.46864853383844807%2C0.12140484992794034&width=1417&height=740&rnd=133317689280530000
2024 NFL Important Dates | NFL Football Operations
Get an overview of the important NFL dates for the 2024 league year.


Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
1db Eric Ebron FA lett... Nem kéne lecsapni rá? Úgy kérdezem, hogy fizetés stb-vel nem vagyok tisztában.
MrMiksa
Nem nagyon nem, semmi szükség rá...... Ahol egy Ertz hasít és egy feltörekvő Goedert van mögötte, de ha csak egyik lenne, akkor se kéne (nekem😊)
dande
A szezonból hátralévő 4 meccsre gondoltam. Szerintem Ertz nem fog annyira hasítani....
MrMiksa
Csak az liga év végével lesz szabad, ha jól tudom, nem rakták ki csak arról van szó, hogy nem hosszabítanak vele, így nem tudjuk leigazolni. De ha tévedtem, akkor sem kellene.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
1db Eric Ebron FA lett... Nem kéne lecsapni rá? Úgy kérdezem, hogy fizetés stb-vel nem vagyok tisztában.
MrMiksa
Nem nagyon nem, semmi szükség rá...... Ahol egy Ertz hasít és egy feltörekvő Goedert van mögötte, de ha csak egyik lenne, akkor se kéne (nekem😊)
dande
A szezonból hátralévő 4 meccsre gondoltam. Szerintem Ertz nem fog annyira hasítani....
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha van hely, ahova nektek nem kell szerintem ember, az a TE-poszt. Pláne, hogy milyen lyukaskezű Ebron

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
1db Eric Ebron FA lett... Nem kéne lecsapni rá? Úgy kérdezem, hogy fizetés stb-vel nem vagyok tisztában.
MrMiksa
Nem nagyon nem, semmi szükség rá...... Ahol egy Ertz hasít és egy feltörekvő Goedert van mögötte, de ha csak egyik lenne, akkor se kéne (nekem😊)
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
1db Eric Ebron FA lett... Nem kéne lecsapni rá? Úgy kérdezem, hogy fizetés stb-vel nem vagyok tisztában.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ez az, ezen kellene valami csoda folytán a védelemnek javulnia:

Eagles defensive ranks against outside WRs:

Yards allowed: 32nd
Explosive receptions: 29th
TDs: 29th
Yards per target: 27th

Kb emiatt szenvedtünk egész szezonban. Ha csak közepes szintre tudnánk javulni már vasárnap, akkor lehet esélyünk.
dande
Nem lehetetlen, mivel a top3 futonk utan a WR reszleg is kezd elfogyni. Szerencsere a ketto legjobb elkaponk egyelore jatekra alkalmas, de mogottuk mindenki serult vagy agyrazkodassal kuzd.

Semmi mast nem kell csinalnotok amugy, hogy DT-bol megfogni a futast. Igaz Homer-ral mar par outside zone futas is ment legutobb, de altalanossagban elmondhato, hogy ha megfogod a ketto T kozotti futasainkat, leall a teljes offense, se futni, se passzolni nem tudunk, mivel a passz semainknak is a futas alapoz meg.

A vedelmunk pedig az elmult 10 ev kb. legrosszabbja (frencsajzon belul), iden a 32 csapat kozul ugy a 25. hely korul mozog overall.

Az elozo 4 meccsunkbol peldatlan modon 3-at veszitettunk. Kb. Ti vagytok az egyetlen csapat akik hasonlo modon rengeteg serultet kumulaltatok, de amig mi format illetoen lefele tartunk, addig ti pont most tamadtatok fel.

Ugyanakkor adok 10% eselyt arra, hogy Fortuna a csapatra kacsint es lesz egy deep PO run, de igazabol eleg jelentektelen ez az esely.
undisputedly
ja, csak nézd meg kikkel játszottunk és meglátod hogy nem a formánk volt jó, hanem a sorsolás 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez az, ezen kellene valami csoda folytán a védelemnek javulnia:

Eagles defensive ranks against outside WRs:

Yards allowed: 32nd
Explosive receptions: 29th
TDs: 29th
Yards per target: 27th

Kb emiatt szenvedtünk egész szezonban. Ha csak közepes szintre tudnánk javulni már vasárnap, akkor lehet esélyünk.
dande
Nem lehetetlen, mivel a top3 futonk utan a WR reszleg is kezd elfogyni. Szerencsere a ketto legjobb elkaponk egyelore jatekra alkalmas, de mogottuk mindenki serult vagy agyrazkodassal kuzd.

Semmi mast nem kell csinalnotok amugy, hogy DT-bol megfogni a futast. Igaz Homer-ral mar par outside zone futas is ment legutobb, de altalanossagban elmondhato, hogy ha megfogod a ketto T kozotti futasainkat, leall a teljes offense, se futni, se passzolni nem tudunk, mivel a passz semainknak is a futas alapoz meg.

A vedelmunk pedig az elmult 10 ev kb. legrosszabbja (frencsajzon belul), iden a 32 csapat kozul ugy a 25. hely korul mozog overall.

Az elozo 4 meccsunkbol peldatlan modon 3-at veszitettunk. Kb. Ti vagytok az egyetlen csapat akik hasonlo modon rengeteg serultet kumulaltatok, de amig mi format illetoen lefele tartunk, addig ti pont most tamadtatok fel.

Ugyanakkor adok 10% eselyt arra, hogy Fortuna a csapatra kacsint es lesz egy deep PO run, de igazabol eleg jelentektelen ez az esely.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az, ezen kellene valami csoda folytán a védelemnek javulnia:

Eagles defensive ranks against outside WRs:

Yards allowed: 32nd
Explosive receptions: 29th
TDs: 29th
Yards per target: 27th

Kb emiatt szenvedtünk egész szezonban. Ha csak közepes szintre tudnánk javulni már vasárnap, akkor lehet esélyünk.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 036 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor a Boysnál is megindul a HC keresés, most már hivatalosan. Miközben a Skins már talált is egy nem rossz embert a posztra, aki erős Eagles kötelékkel is rendelkezik.

Nagy lesz a felfordulás jövőre a csoportban, ezért is jó lenne most minél tovább menni illetve majd kihasználni a nálunk lévő stabilitás előnyét (mondjuk, ha JS esetleg valóban megy, az még okozhat fejvakarást) és esetlegccímet védeni újra hosszú idő után az NFC Eastben.

No de ez még messze van, kicsit elkalandoztam, koncentráljunk a vasárnapra 😊
dande
Jövőre már nem lesz ilyen könnyű dolgotok vinni a csoportot 😉
Igazán hagyhatták volna a tapsikolós családtagot a tehenészek... 😕

Nah de addig is hajrá, valahogy másszatok át a Seahawks-on.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor a Boysnál is megindul a HC keresés, most már hivatalosan. Miközben a Skins már talált is egy nem rossz embert a posztra, aki erős Eagles kötelékkel is rendelkezik.

Nagy lesz a felfordulás jövőre a csoportban, ezért is jó lenne most minél tovább menni illetve majd kihasználni a nálunk lévő stabilitás előnyét (mondjuk, ha JS esetleg valóban megy, az még okozhat fejvakarást) és esetlegccímet védeni újra hosszú idő után az NFC Eastben.

No de ez még messze van, kicsit elkalandoztam, koncentráljunk a vasárnapra 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
No Miles Sanders again, but good news on Ertz
 www.thescore.com/s/13148582

Bâr Sanders ma sem edzett, de kijelentette játszani akar. Ilyenkor a halottak is életre kelnek 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és egy bokszolót is igazoltunk Elijah Holyfield személyében, tuti a siker 😛

Egyébként futó, korábban a Panthersnél játszott.
dande
Nagyon nem lőttél mellé. Az édesapja Evander.😊
Greengo
Az-az Evander? Nem kicsit kései a kölök 😊 😛? Mondjuk az apja is fiatalabb, mint gondoltam így utána nézve. 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ja és egy bokszolót is igazoltunk Elijah Holyfield személyében, tuti a siker 😛

Egyébként futó, korábban a Panthersnél játszott.
dande
Nagyon nem lőttél mellé. Az édesapja Evander.😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és egy bokszolót is igazoltunk Elijah Holyfield személyében, tuti a siker 😛

Egyébként futó, korábban a Panthersnél játszott.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Doug Pederson's task: Keep 'stress' off Carson Wentz against Seahawks
 www.thescore.com/s/13147506

Akkor hajrá javítsunk az első PO résztvevő QB statisztikâján, no meg a Seattle elleni mérlegen. Mi viszont nem bánjuk, ha kicsit kevesebb stresszel történik 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Igen sok az a 3 már így is.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pederson nem lett az év edzője 17-ben, komolytalan minden ilyen cucc a gyűrűn kívül. Majd Sanders yardjaiból gyököt vonnak a csoport miatt.
csipkelli
Mindig az adott év teljesítménye számít, és ez alapszakaszdíj (értsd, megvannak a szavazatok az utolsó forduló után, a PO ezen nem oszt).

2017-ben az 1/1-re húzó Rams 11–5-re javult pl, teljesen megérdemelt volt McVay sikere. Mindig azt is kell nézni, hogy az adott keretből mit hoz ki az ember, egy hullagyenge csapattal PO-ba jutni nagyobb tettnek számít sokaknál, mint egy jóval jól szerepelni. Marrone esetében is ott volt, hogy a végig bottom 5 Jaguarsból csak hozott végre egy PO-t.

Amúgy ha nem így lenne, hanem mint a FIFA-nál, hogy le van szarva, mit csinált az ember abban az évben, csak azt keresik, összességében ki a legjobb, akkor nyilván nem háromszoros első lenne Belichick, illetve az biztosan nem fordulhatna elő, hogy a 2010-es idény óta egyszer sem volt a legjobb

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pederson nem lett az év edzője 17-ben, komolytalan minden ilyen cucc a gyűrűn kívül. Majd Sanders yardjaiból gyököt vonnak a csoport miatt.
csipkelli
Mondjuk akkor Pedersonnak voltak szintén jól teljesítő ellenfelei, most nem nagyon látok ilyet (lehet, hogy tévedek majd szóljatok,) talán a WRk között lehet vki, esetleg Murray lehet nagy ellenfél, miután Jacobs az idény végére kiesett. Meglátjuk. Persze sok jelentősége nincs, a pâlyán mutatott teljesítmény a döntő, de azért néha jó az ilyen is 😊
dande
Akit megvert meccs közben lesérülő irányítóval, idegenben 😊
Murray vagy Jacobs? Adom, jók voltak. Sanders meg megy a playofffba.
csipkelli
Jacobs simán előtte lesz, mert 13 meccsen futott 1150 yardot, amivel a liga élvonalába tartozott, oké, hogy a végén elkapásokkal 16 meccsen éppen hogy megelőzte összyardokkal Sanders (1327 és 1316), de itt egyértelmű a prioritás. Aztán ott van még A. J. Brown (meg McLaurin és Metcalf), akik WR-ként szóba jöhet(nének), de ő(ke)t előzi már talán. A nagyobb baj az irányítók kérdése, ott mondjuk szerencséje van Murraynek, hogy Minshew és főleg Daniel Jones nem tolhatott 16 meccset, utóbbinak például biztosan meglett volna az újonc TD-csúcs, aminél nehéz lett volna kihagyni.

Szóval szerintem Sanders nem lesz ORoY, Jacobs vagy max Murray lesz, én még Jonest is eléraknám. Ettől függetlenül szerintem Sanders lesz a class legjobb futója (szerintem óriási fogás volt a 2. körben), és ez sokkal fontosabb, minthogy az első évében kap-e valami díjat