Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Castillo az új OL coach nálunk.

Erősítsetek meg, hogy jól jártunk vele? 😊
tüsi91
Herremans kedvenc edzője volt, kizárt hogy szar lenne 😊

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
csipkelli 3 337
Pederson nem lett az év edzője 17-ben, komolytalan minden ilyen cucc a gyűrűn kívül. Majd Sanders yardjaiból gyököt vonnak a csoport miatt.
csipkelli
Mondjuk akkor Pedersonnak voltak szintén jól teljesítő ellenfelei, most nem nagyon látok ilyet (lehet, hogy tévedek majd szóljatok,) talán a WRk között lehet vki, esetleg Murray lehet nagy ellenfél, miután Jacobs az idény végére kiesett. Meglátjuk. Persze sok jelentősége nincs, a pâlyán mutatott teljesítmény a döntő, de azért néha jó az ilyen is 😊
dande
Akit megvert meccs közben lesérülő irányítóval, idegenben 😊
Murray vagy Jacobs? Adom, jók voltak. Sanders meg megy a playofffba.
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jó, hát akkor a Reiddel kapcsolatban leírt dolgok, egyéb háttér infók más csapatok vonatkozásában mindenki számára ismertek voltak, felslegesen pazaroltam a karaktereket.....

Meg az se mozgat úgy látom senkit, hogy Sanders OROY lehet, úgy is minden évben van egy ilyen draftoltunk...
dande
Írj csak tovább lelkesen 2020-ban is, sokan olvassák/olvassuk csak kussban. Köszi!

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pederson nem lett az év edzője 17-ben, komolytalan minden ilyen cucc a gyűrűn kívül. Majd Sanders yardjaiból gyököt vonnak a csoport miatt.
csipkelli
Mondjuk akkor Pedersonnak voltak szintén jól teljesítő ellenfelei, most nem nagyon látok ilyet (lehet, hogy tévedek majd szóljatok,) talán a WRk között lehet vki, esetleg Murray lehet nagy ellenfél, miután Jacobs az idény végére kiesett. Meglátjuk. Persze sok jelentősége nincs, a pâlyán mutatott teljesítmény a döntő, de azért néha jó az ilyen is 😊
több mint 4 éve
csipkelli 3 337
Pederson nem lett az év edzője 17-ben, komolytalan minden ilyen cucc a gyűrűn kívül. Majd Sanders yardjaiból gyököt vonnak a csoport miatt.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó, hát akkor a Reiddel kapcsolatban leírt dolgok, egyéb háttér infók más csapatok vonatkozásában mindenki számára ismertek voltak, felslegesen pazaroltam a karaktereket.....

Meg az se mozgat úgy látom senkit, hogy Sanders OROY lehet, úgy is minden évben van egy ilyen draftoltunk...


Mindegy...


De akkor készüljünk a Hawks ellen egy kis összehasonlítással (már ha valakinek ez számít 😊)

QB Wilson-Wentz, egyértelmű jelen pillanatban. Wilson ellen vagyunk a legesélytelenebbek (persze Fitzmagicen kívül 😀) . Legutóbb volt esélyünk megfogni, nehezen látom, hogyan sikerül újra, de hátha... leginkább ezért lenne csoda ha nyernénk. 1-0 oda

Hawks front7- Mi OL: Két fontos ember is kiesett innen jobb oldalról tőlünk, azért a Hawks DL is, ahogy haladt előre a szezon, egyre jobb lett, de talán tudubk némi időt adni Wentznek és a futás is menni fog. Ez nálam X

2-1 oda

Mi front7-Hawks OL elviekben messze itt van a legnagyobb előnyünk, de ilyenkor szokott ez eltűnni, pláne Wilson játékstílusa miatt is. De azért ezt nekünk adom.

2-2

Hawks Sec Mi WR sor: nevek alapján nem kérdés... az utóbbi mutatott játék a "noname bandits" tól ad némi reményt. De azért ezt oda kell, hogy adjam 3-2 oda

Mi Sec Hawks WR sor Már mutatunk élet jeleket, de ugyanúgy hajlamosak vagyunk nagyokat kihagyni. Ráadásul ott van Lockett és Metcalf... ez megint az övék 4-2 oda

TE poszt: ha Ertz játszhatna.... de bajlósan, azonban Goedert is fel tud lépni ha kell, Perkins is már egész tűrhető, így talán ez a miénk 4-3 oda

RB poszt. Sanderst még nem tudni játszik-e Howarddal nem tudjuk mi a helyzet Scott ügyes, de most már készülnek rá, a másik oldalon pedig Lynch is szeret ellenünk jót játszani. Ezt a részt vehetjük jelen állapotban Xre. 5-4 oda

ST. Ezt nem ismerem a Hawksnál a punter tudom, hogy jó ott is, nàlunk is. A rúgó nálunk inkonzisztens mióta új szerződése van.... Myers se lehet rossz statok alapján, nálunk igyekszünk nem engedni nagy játékot sőt, de nehezen is tudunk megcsinálni nagy játékot. Legyen ez is X és akkor 6-5l ebben a formában a Hawks az esélyesebb.

De ez a szép, hogy a labda "tojás" , a pályán bármi lehet😊 😊 😊

Jó hangolódást 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Castillo az új OL coach nálunk.

Erősítsetek meg, hogy jól jártunk vele? 😊
tüsi91
Olvasd 3 4 poszttal korábban 😊 Legalább volt értelme, hogy leírtam 'D 😀 😀
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Castillo az új OL coach nálunk.

Erősítsetek meg, hogy jól jártunk vele? 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
“It doesn’t really matter who’s in there, he’s going to make everything go.” Boston Scott on Carson Wentz. “He’s our leader.”
 www.thescore.com/s/13140665
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon úgy tűnik Ertz nélkül megpróbálnunk a csodát. Egyelőre legalábbis nincs jó kilátás a játékára
dande
Valaki azt írta itt, hogy "elrepedt" a veséje. Bár nem tudom pontosan ez mit jelent, de a "repedés" szóból arra következtetetk, hogy minimum II. stádiumú vesesérülése van. Ha ez igaz, urológusként annyit mondhatok tuti nem játszhat.
diverdoc
Igen, elég egyértelműnek tűnik, hogy az egész idényre out, csak ezt még nem merik, akarják kimonadni. De már hozzászoktunk ezekhez a helyzetekhez. Nem lenne enélkül PO a PO 😊
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon úgy tűnik Ertz nélkül megpróbálnunk a csodát. Egyelőre legalábbis nincs jó kilátás a játékára
dande
Valaki azt írta itt, hogy "elrepedt" a veséje. Bár nem tudom pontosan ez mit jelent, de a "repedés" szóból arra következtetetk, hogy minimum II. stádiumú vesesérülése van. Ha ez igaz, urológusként annyit mondhatok tuti nem játszhat.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon úgy tűnik Ertz nélkül megpróbálnunk a csodát. Egyelőre legalábbis nincs jó kilátás a játékára
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis Sanders holy list, nem tudom elég lesz-e az OROY-hoz, mert gyengébben kezdte az évet:

 twitter.com/john_gonoude/status/1212026224178057216
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Illetve 2012-ben heroin tuladagolasban elhunyt Reid fia. Akkor osszetort Andy, nem igazan tudott a focira koncentralni.
Eleg sokan irtak, Reidnek ezzel vege. E nelkul is kiegett, de igy mar vegkepp rolo.
Aztan nem igy lett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Illetve még egy mondat arra, hogy Reidnek miért kellett mennie, ha már Iktriad felvette Jim Schwartz esetleges érkezését magukhoz 😉 😛

Szóval a történet a ma már legendás Jim Johnson betegségével majd halálával kezdődik. Ugyanis Mcnabb Westbrook ide vagy oda, JJvel volt az kemény védelmünk ami erősen segítette az akkori O játékát. A Terell Owens év kivételével az elkapó gárdánk még a mostani szedett-vedett társaságnál is gyengébbnek volt mondható. Igazán jó TE-nk se volt. A WR pickek rendre besültek. Ezért is szükség volt egy erős védelemre B.Dawkkal az élen.

De meghalt JJ és elkezdődött a kálvária DC fronton. Reid egyszerűen nem találta az emberét erre a pozícióra, ami tőle ugye azért eléggé távol áll. Volt egy lehetősége: bizonyos Sean Mcdermott nevű JJ tanítvány. Akinek nem lett túl fényes az első éve, de látszott, hogy van benne fantázia, csak idő kellene hozzá, hogy összeálljanak a dolgok. Nem kapott időt, egy év után elküldtük most a Bills mondhatja, hogy köszi Petersért cserébe 😊 😛 Egy bizonyos Steve Spagnulo is a stábban volt (csak, hogy lássuk az összefüggéseket 😛) aki pedig a Giantsnél épített SB győztes Dt 😀 😀. Kapkodás, kapkodás hátán, egészen addig, hogy egy korrekt OL edzőből!!! csináltak DC-t Juan Castillo személyében, mondván a DL is a line of scrimigen dolgozik, akkor hátha ott is működni fog. Ez a korszakalkotó zseniális futballforradalmi elképzelés valahogy nem vált be, nem is követték azóta, nem is értem miért 😊 😊 😊 Ő bezzeg kapott két idényt a semmire............a legszebb, hogy amint kirúgták azonnal csörrent a telefon egy bizonyos Jon Harbaughtól (aki, meglepő, az Eaglesnél volt ST coordinátor mielőtt a Ravensnél HC lett) és a régi jó barátságra gondolva, a rájátszásra készülve (ahova többek között egy 4. és 29 elképzelhetetlen megcsinálása után jutottak a Chargers ellen), hogy segítsen rendbe rakni gyorsan, az akkor nem épen acélos falat Flacco előtt. No az bezzeg sikerült, és SB győzelem lett a vége ott is................
Reidben is mennie kellett
(Ravens és Giants fanok jönnek eggyel 😀)

Most ugye a Chiefsnél hasonló a helyzet. Ha nem ragaszkodik annyira Reid az DC-hez, hanem mondjuk előbb hozza Spagst, (aki bár bukott az utóbbi időben, de nem is volt nagyon ilyen anyag a keze alatt), akkor lehet, hogy ott is SB győzelmet ünnepelnek. Meglátjuk majd ezzel a D-vel mire mennek.

Szóval ennyi lett a még egy mondat, de talán sok érdekesség került így elő 😊

Bocs rosszul emlékeztem McDermott kapott két idényt, de tartom, nem kellett volna elküldeni 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
azért ezt még ide teszem....

 youtu.be/3pQgTQNtx5s
dande
Nem rossz 😀 közben rákerestem a 2010 meccsre hát ebbe minden benne van amiért az ember szereti a focit. Mennyire durva volt élőben megélni Vick futásait és Jackson utolsó TD-jét. Sztem ennél nem sok jobb meccs van.
Megmutatnám azoknak akik szerint Reid nem tud meccs közben váltani .
 youtu.be/VDTKfhGYwrU
Hightower94
Libabőr, emlékszem valami ócskafos állandóan megszakadó streamen tudtam nézni pót-pót zh-ra készülve 😀

Az egy jó kis csapat volt. Kár, hogy a Wild Card körben kivert minket a későbbi győztes Packers. Akers kihagyott 2 könnyű mezőnygólt, azokkal továbbmentünk volna...aztán utólag kiderült a következő hétén műtötték a rákos lányát.
picksix
lebuktál, aznap pont közös bowl.hu-s meccsnézés volt, és te otthonról nézted! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Andy Reid anno miert lett elkuldve? Kellett a valtas? Lattom hogy 8-8 majd utana egy 4-12es szezon jott. Ez okozta a vesztet?
beltazor
Így van. Nehezen váltottunk nyilván ő emelte fel a FRt és adta vissza a méltóságát. De muszáj volt váltani. 14 év után. A szerencsétlen "dream team" dolog és a szétesett öltöző miatt is. Meg magánéleti nehézségek is voltak. Aztán utólag látszik, hogy mindenki jól járt. Ő is, a Chiefs is, mi is, a Kelly korszak sem állítható be teljes kudarcnak a mai mag részben akkor jött sok csapat elfogadná, és aztán DPvel de megújulásra nyitottan azért a Reid vonalat vittük tovább. Ezért is örülnék ha még megadatna, hogy a Chiefsel játszanánk SB Bowlt. Ha mi nyernénk, akkor Reidet is felhívnám a pódiumra, mert ami ma van az ő öröksége is.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Kilatastalan volt a csapat játéka.

több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Andy Reid anno miert lett elkuldve? Kellett a valtas? Lattom hogy 8-8 majd utana egy 4-12es szezon jott. Ez okozta a vesztet?

több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
azért ezt még ide teszem....

 youtu.be/3pQgTQNtx5s
dande
Nem rossz 😀 közben rákerestem a 2010 meccsre hát ebbe minden benne van amiért az ember szereti a focit. Mennyire durva volt élőben megélni Vick futásait és Jackson utolsó TD-jét. Sztem ennél nem sok jobb meccs van.
Megmutatnám azoknak akik szerint Reid nem tud meccs közben váltani .
 youtu.be/VDTKfhGYwrU
Hightower94
Libabőr, emlékszem valami ócskafos állandóan megszakadó streamen tudtam nézni pót-pót zh-ra készülve 😀

Az egy jó kis csapat volt. Kár, hogy a Wild Card körben kivert minket a későbbi győztes Packers. Akers kihagyott 2 könnyű mezőnygólt, azokkal továbbmentünk volna...aztán utólag kiderült a következő hétén műtötték a rákos lányát.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rájátszásra hangolódva, az év utolsó napjára jó reggelt kívánva😊

 twitter.com/JulieSlavet/status/1211741569994428418
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az All or nothing sorozat, amibe idén mi vagyunk még jobban várós. Már csak ezért is minél tovább menetelni 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A reménysugár 😊


Brandon Lee Gowton
‏Hitelesített felhasználó @BrandonGowton

Doug Pederson’s record against teams the #Eagles have played twice in one season:

First game — 7-6
Second game — 9-4
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
azért ezt még ide teszem....

 youtu.be/3pQgTQNtx5s
dande
Nem rossz 😀 közben rákerestem a 2010 meccsre hát ebbe minden benne van amiért az ember szereti a focit. Mennyire durva volt élőben megélni Vick futásait és Jackson utolsó TD-jét. Sztem ennél nem sok jobb meccs van.
Megmutatnám azoknak akik szerint Reid nem tud meccs közben váltani .


Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
azért ezt még ide teszem....