Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
csipkelli 3 304
 twitter.com/Eagles/status/1211375139700576257

Parádés.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertznek a veséje is megrepedt.. remélem, nem fogjuk erőltetni (playoff), nem ér annyit
karmïgran
Így van, akkor neki idénre legyen pihi, az egészsége fontosabb, a gyűrű neki és a csapat 3/4dnek megvan, nem éri meg a kockázatot. Épüljön fel rendesen. Goedert még előrébb léphet és ha bejutunk és csoda folytán tovább lépünk, még DJax is elő kerülhet. Remélem felelősen gondolkodik a csapat és ő is.
dande
Tiszta röhej, elkeserítő és bosszantó... Végre van fr Ab erre,
DJAX, Jeffery, Agholor sokáig Howard... Lj, Malik Jackson...
Volt ugye 3&Avant az utóbbi 2-3évben ez 3&Ertz volt...
Nagyon elkeserítő, ki fog itt elkapni?
Nehéz meccs lesz de ha még le is hozzuk valahogy, mi lesz a PO-ban? 😞😞😞😞
zsoeo
Ami mostanában szokásos, hero módban toljuk 😀 😀 😀
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Ertznek a veséje is megrepedt.. remélem, nem fogjuk erőltetni (playoff), nem ér annyit
karmïgran
Így van, akkor neki idénre legyen pihi, az egészsége fontosabb, a gyűrű neki és a csapat 3/4dnek megvan, nem éri meg a kockázatot. Épüljön fel rendesen. Goedert még előrébb léphet és ha bejutunk és csoda folytán tovább lépünk, még DJax is elő kerülhet. Remélem felelősen gondolkodik a csapat és ő is.
dande
Tiszta röhej, elkeserítő és bosszantó... Végre van fr QB erre,
DJAX, Jeffery, Agholor sokáig Howard... Lj, Malik Jackson...

Volt ugye 3&Avant az utóbbi 2-3évben ez 3&Ertz volt...

Nagyon elkeserítő, ki fog itt elkapni?

Nehéz meccs lesz de ha még le is hozzuk valahogy, mi lesz a PO-ban? 😞😞😞😞

Szerkesztette: zsoeo
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertznek a veséje is megrepedt.. remélem, nem fogjuk erőltetni (playoff), nem ér annyit
karmïgran
Így van, akkor neki idénre legyen pihi, az egészsége fontosabb, a gyűrű neki és a csapat 3/4dnek megvan, nem éri meg a kockázatot. Épüljön fel rendesen. Goedert még előrébb léphet és ha bejutunk és csoda folytán tovább lépünk, még DJax is elő kerülhet. Remélem felelősen gondolkodik a csapat és ő is.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Ertznek a veséje is megrepedt.. remélem, nem fogjuk erőltetni (playoff), nem ér annyit

Szerkesztette: karmïgran
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó Gémdéj reméljük nem utoljára ebben a szezonban.

Mutatkkozon be a védelem sack fumbli és int oldala DJnek, ne pedig a könnyen engedett TDk formájában 😛

Fly!!!!

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1211035380826411009
több mint 4 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Nekem, aki nem ismeri annyira Wentz játékát, mint ti, az általad leírtak azt is jelenthetik, hogy nem tudja megdobni a hosszúakat, ezért nincs nagy WR szám...
gbol
😆😆😆😆😆

A helyes megoldás: nincs kinek odadobni... nem tudnak elszakadni és sebességben esélyük sincs megverni a védőket!

Nézd meg az 1. forduló 2 DJax TDjét, az elárulja mennyire tudja odadobni, ha van kinek 😅
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Az egyébként megvan, hogy Wentz lehet az első 4000yard (fr rekord) feletti irányító, akinek nincs 600yard feletti WR-e?

Ok van egy Ertz (aki ugye nem elit 😊) meg mondjuk egy Sanders, Goedert páros.

Winston khm khm 😊?


Wyatt, hogy is van az-az irányító WR kapcsolatról írt "szösszeneted"? Ajánlom mindenki figyelmébe talán a GB topicban 😀 😀 😀
dande
Mi is a kérdés konkrétan?

Mert az volt, hogy nem nagyon csinál senki kukás emberkékből 1000 elkapott yardos embert. Wentz ezt megcáfolja? Vagy mire gondolsz?

Itt mondjuk azért Ertznek lesz 916, szóval jól hangzik, hogy nincs WR 600 felett, de az nem igaz, hogy nincs célpontja 600 felett, az meg megint hülyeség ezek után, hogy noname emberből 1000 yardosokat csinál, mert a TE, RB szekción kívül 500 yard se lesz, tehát megint nem értem, mi köze az íráshoz, de örülök, ha ennyire tetszik 😊
Wyatt
Nem, én nem arra gondoltam, hogy noname emberekből csinál sztárokat, tudom, hogy a te írásod első sorban erre vonatkozott. Inkább arra akartam utalni, hogy gyakorlatilag nincs elkapója, aki hozná neki ezt a 4000 yardot, akiknek valóban! ez lenne a feladata. Ertz azért úgy hozta ezt 916yardot, mint TE vagyis pozícióban Wentz oda dobta, ahova kellett, ő pedig elkapta ahogy kellett, pont azt "vetik" Ertz szemére, hogy kevés a YAC (20 yardosnál hosszabb 12 40 yardosnál hosszabb 0 elkapása van). DE ez nem is feltétlen baj, mert nem ez a dolga, mint TE. Ez a WR dolga lenne, aki nincs 😊 Szóval csak ennyit akartam mondani, hogy minden szidásom ellenére Wentzre igazából egy szavam se lehet rá, akár mi lesz a továbbiakban 😊
dande
Nekem, aki nem ismeri annyira Wentz játékát, mint ti, az általad leírtak azt is jelenthetik, hogy nem tudja megdobni a hosszúakat, ezért nincs nagy WR szám...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Következő évi ellenfelek:

HOME: Los Angeles Rams, Seattle Seahawks, Cincinnati Bengals, Baltimore Ravens, Dallas Cowboys, New York Giants, Washington Redskins, NFC South same-place finisher

AWAY: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers, Dallas Cowboys, New York Giants, Washington Redskins, NFC North same-place finisher

Reméljük a még hiányzók a GB és a NO 😊 lesznek

Mondjuk akkor az ideinél úgy 2 szinttel lehet nehezebb 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az egyébként megvan, hogy Wentz lehet az első 4000yard (fr rekord) feletti irányító, akinek nincs 600yard feletti WR-e?

Ok van egy Ertz (aki ugye nem elit 😊) meg mondjuk egy Sanders, Goedert páros.

Winston khm khm 😊?


Wyatt, hogy is van az-az irányító WR kapcsolatról írt "szösszeneted"? Ajánlom mindenki figyelmébe talán a GB topicban 😀 😀 😀
dande
Mi is a kérdés konkrétan?

Mert az volt, hogy nem nagyon csinál senki kukás emberkékből 1000 elkapott yardos embert. Wentz ezt megcáfolja? Vagy mire gondolsz?

Itt mondjuk azért Ertznek lesz 916, szóval jól hangzik, hogy nincs WR 600 felett, de az nem igaz, hogy nincs célpontja 600 felett, az meg megint hülyeség ezek után, hogy noname emberből 1000 yardosokat csinál, mert a TE, RB szekción kívül 500 yard se lesz, tehát megint nem értem, mi köze az íráshoz, de örülök, ha ennyire tetszik 😊
Wyatt
Nem, én nem arra gondoltam, hogy noname emberekből csinál sztárokat, tudom, hogy a te írásod első sorban erre vonatkozott. Inkább arra akartam utalni, hogy gyakorlatilag nincs elkapója, aki hozná neki ezt a 4000 yardot, akiknek valóban! ez lenne a feladata. Ertz azért úgy hozta ezt 916yardot, mint TE vagyis pozícióban Wentz oda dobta, ahova kellett, ő pedig elkapta ahogy kellett, pont azt "vetik" Ertz szemére, hogy kevés a YAC (20 yardosnál hosszabb 12 40 yardosnál hosszabb 0 elkapása van). DE ez nem is feltétlen baj, mert nem ez a dolga, mint TE. Ez a WR dolga lenne, aki nincs 😊 Szóval csak ennyit akartam mondani, hogy minden szidásom ellenére Wentzre igazából egy szavam se lehet rá, akár mi lesz a továbbiakban 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egyébként megvan, hogy Wentz lehet az első 4000yard (fr rekord) feletti irányító, akinek nincs 600yard feletti WR-e?

Ok van egy Ertz (aki ugye nem elit 😊) meg mondjuk egy Sanders, Goedert páros.

Winston khm khm 😊?


Wyatt, hogy is van az-az irányító WR kapcsolatról írt "szösszeneted"? Ajánlom mindenki figyelmébe talán a GB topicban 😀 😀 😀
dande
Mi is a kérdés konkrétan?

Mert az volt, hogy nem nagyon csinál senki kukás emberkékből 1000 elkapott yardos embert. Wentz ezt megcáfolja? Vagy mire gondolsz?

Itt mondjuk azért Ertznek lesz 916, szóval jól hangzik, hogy nincs WR 600 felett, de az nem igaz, hogy nincs célpontja 600 felett, az meg megint hülyeség ezek után, hogy noname emberből 1000 yardosokat csinál, mert a TE, RB szekción kívül 500 yard se lesz, tehát megint nem értem, mi köze az íráshoz, de örülök, ha ennyire tetszik 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az egyébként megvan, hogy Wentz lehet az első 4000yard (fr rekord) feletti irányító, akinek nincs 600yard feletti WR-e?

Ok van egy Ertz (aki ugye nem elit 😊) meg mondjuk egy Sanders, Goedert páros.

Winston khm khm 😊?


Wyatt, hogy is van az-az irányító WR kapcsolatról írt "szösszeneted"? Ajánlom mindenki figyelmébe talán a GB topicban 😀 😀 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz Agholor nem játszik Howard igen. Howard, Scott fut Sanders majd elkap 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Burnett-nek voltak szép megmozdulásai a USC-n, beválhatna
karmïgran
Sőt, a Jets legjobb elkapója volt, bármikor a pályára rakták, fogott mindent, még amit nem is lehetett. Remélem, kap lehetőséget 😊

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Az én álom pickem az első körre:J Reagor

több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Burnett-nek voltak szép megmozdulásai a USC-n, beválhatna
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 112
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Azért a Texans meccsen mindkét csapat részéről a csoportelsőség a tét, míg a ti meccseteken csak ti juthattok be max a rájátszásba.
kapitnono
Persze, ezek tények, de pl. nézz meg egy Texans vagy Titans meccs kibeszélőt, és nézz meg egy Giants-Eagles kibeszélőt. Szerintem pontosan vissza fogja adni, hogy melyik 2 csapatnak van nagyobb népszerűsége. És az utóbbi 2 csapat táborai kifejezetten aktívnak számítanak szerintem. És nem az volt a kérdés, hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje, hanem, hogy melyiket szeretnék többen látni. Kicsit kikerekedtek a szemeim a szavazás eredménye láttán, de oké, elfogadom. Csak kicsit furcsa, de ennyi. Valószínűleg közrejátszik az is, hogy évek óta az NFC east a kommentátorok és újságírók szemetesládája, amibe évek óta beleokádnak. Szar az összes itt szereplő csapat, az egész csoport egy nulla, senki nem érdemli meg a rájátszást, ha lehetne, szerintem el is törölnék a föld színéről az egész csoportot. Nem mondom, hogy nem szolgáltunk rá, de azért tiszteljük már meg annyira ezt a 4 csapatot, hogy nem ontjuk rájuk a szart...
MrMiksa
Nyilván más csapat szurkolói is szavaztak..és nem az döntött, hogy mely csapatoknak nagyobb a tábora....hanem , hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje/melyik meccs lehet érdekesebb a semlegeseknek is. 😉
Greengo
Én a Giants-Eagles-re szavaztam. A Giants jobban megakarja szopatni az Eagles-t, mint a Texans a Titans-t.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Azért a Texans meccsen mindkét csapat részéről a csoportelsőség a tét, míg a ti meccseteken csak ti juthattok be max a rájátszásba.
kapitnono
Persze, ezek tények, de pl. nézz meg egy Texans vagy Titans meccs kibeszélőt, és nézz meg egy Giants-Eagles kibeszélőt. Szerintem pontosan vissza fogja adni, hogy melyik 2 csapatnak van nagyobb népszerűsége. És az utóbbi 2 csapat táborai kifejezetten aktívnak számítanak szerintem. És nem az volt a kérdés, hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje, hanem, hogy melyiket szeretnék többen látni. Kicsit kikerekedtek a szemeim a szavazás eredménye láttán, de oké, elfogadom. Csak kicsit furcsa, de ennyi. Valószínűleg közrejátszik az is, hogy évek óta az NFC east a kommentátorok és újságírók szemetesládája, amibe évek óta beleokádnak. Szar az összes itt szereplő csapat, az egész csoport egy nulla, senki nem érdemli meg a rájátszást, ha lehetne, szerintem el is törölnék a föld színéről az egész csoportot. Nem mondom, hogy nem szolgáltunk rá, de azért tiszteljük már meg annyira ezt a 4 csapatot, hogy nem ontjuk rájuk a szart...
MrMiksa
Nyilván más csapat szurkolói is szavaztak..és nem az döntött, hogy mely csapatoknak nagyobb a tábora....hanem , hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje/melyik meccs lehet érdekesebb a semlegeseknek is. 😉

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Azért a Texans meccsen mindkét csapat részéről a csoportelsőség a tét, míg a ti meccseteken csak ti juthattok be max a rájátszásba.
kapitnono
Persze, ezek tények, de pl. nézz meg egy Texans vagy Titans meccs kibeszélőt, és nézz meg egy Giants-Eagles kibeszélőt. Szerintem pontosan vissza fogja adni, hogy melyik 2 csapatnak van nagyobb népszerűsége. És az utóbbi 2 csapat táborai kifejezetten aktívnak számítanak szerintem. És nem az volt a kérdés, hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje, hanem, hogy melyiket szeretnék többen látni. Kicsit kikerekedtek a szemeim a szavazás eredménye láttán, de oké, elfogadom. Csak kicsit furcsa, de ennyi. Valószínűleg közrejátszik az is, hogy évek óta az NFC east a kommentátorok és újságírók szemetesládája, amibe évek óta beleokádnak. Szar az összes itt szereplő csapat, az egész csoport egy nulla, senki nem érdemli meg a rájátszást, ha lehetne, szerintem el is törölnék a föld színéről az egész csoportot. Nem mondom, hogy nem szolgáltunk rá, de azért tiszteljük már meg annyira ezt a 4 csapatot, hogy nem ontjuk rájuk a szart...

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Azért a Texans meccsen mindkét csapat részéről a csoportelsőség a tét, míg a ti meccseteken csak ti juthattok be max a rájátszásba.


több mint 4 éve
csipkelli 3 304
A mi meccsünk kb. még a Dallas szurkolóit érdekelné, de szerintem leszarják. A Texas-Titans más AFC csapatnak is fontos. Mondjuk így is furcsa.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Annyiszor szavazhattál egy IP címről, ahányszor csak akartál...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Kovács "Sunkó" Sankó megbundázta és nem miattatok... 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Totál kamu, egyértelmű...