Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Es ha x lesz ?
Mik a kimenetelek meg a csoportban?
Janek
Jogos. Ugyanezt akartam kerdezni, mert en dontetlent erzek. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Es ha x lesz ?
Mik a kimenetelek meg a csoportban?

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hajrá, remélem meglepitek a tehenészeket.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk ma kezdődik a PO reméljük nem is ér véget 😊
dande
Nekünk már 2 hete megy a PO
Eazzy
Ok, akkor így jobb érzés lesz, hogy mondjuk nem mindjárt estünk ki 😛 😉

De győzünk, érzem 😊 (vagy nem 😛)
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Nekünk ma kezdődik a PO reméljük nem is ér véget 😊
dande
Nekünk már 2 hete megy a PO

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk ma kezdődik a PO reméljük nem is ér véget 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor ma élet halál meccs!

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
 twitter.com/TheHerd/status/1208099415077974016?s=09
hden
Sokszor mond olyanokat ez a csávó hogy a hajam égnek áll, itt is túltolja, de alapvetöen masszívan igaza van.
Wentz nyom egy MVP szezont, hazai pálya az neki köszönhetö, majd ez már nem számít többet...visszatér a sérüléséböl, és stat szempontból nyom egy jobb szezont, de nincs siker, tehát szarabb játékos lett. Most meg már lassan a dummy bábut kell beküldeni edzésröl meg a vizesfiút, backup masszört hogy elkapjanak, és ha nem jutunk PO-ba ne adj isten nem játszik top QBt a dallász ellen akkor megint sorakozni fognak a károgók.
Ne legyen így.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Agholor imádóknak :
 www.facebook.com/aaron.vann.56/videos/3918938018132210/
😀
Greengo
Content not found

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sproles visszavonul!!! Köszönünk mindent!!!! 😊


Remėljük tőlünk 😊 de sztem az is lehetne (nem tudom volt e ilyen), hogy mind 3 csapattól 😊
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 twitter.com/TheHerd/status/1208099415077974016?s=09
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Agholor imádóknak :
 www.facebook.com/aaron.vann.56/videos/3918938018132210/
😀
Greengo
Van olyan? 😀 😀 😀
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Agholor imádóknak :
 www.facebook.com/aaron.vann.56/videos/3918938018132210/
😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis "hollywoodi" sztori:

How Eagles’ Rick Lovato made history with Pro Bowl nod | N.J. native, teammates discuss his special honor
 www.thescore.com/s/12984631

Remėljük csatlakozik mondjuk Ward és Scott 😊

Mondjuk, akkor Clementtől valószínűleg búcsúzunk, de kapja csak meg máshol a lehetőséget.
több mint 4 éve
csipkelli 3 337
Azert JS t elkuldeni kár lenni.
Gyakorlatilag a dline es Jenkins a vedelem a sec lb sor az emberanyagban is nagyon gyenge
Janek
Dak ma sem dob, minimum nem lesz 100-as vasárnap. Ha a védelmen megy el a meccs, csomagolhat.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azert JS t elkuldeni kár lenni.
Gyakorlatilag a dline es Jenkins a vedelem a sec lb sor az emberanyagban is nagyon gyenge
Janek
Szerintem az LB sor vállalhatóan sōt az elvárton felül(ok, nem volt magasan a léc 😀) teljesít különösen futás ellen. Főleg Gerry játéka meglepetés. Ez ugye még rosszab fényt vet a Sec gyengegélkedésére. Egyelőre én is igazâból csak Undint küldeném el.
Aztán hátha most, amikor nagyon kell, megemberelik magukat 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Azert JS t elkuldeni kár lenni.
Gyakorlatilag a dline es Jenkins a vedelem a sec lb sor az emberanyagban is nagyon gyenge

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Dak nincs teljesen rendben. Aztán persze majd vasárnap kiderül, ez mit jelent valójában.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag, ha a Dallas is megint megégeti a védelmet, úgy, hogy kikapunk miatta,akkor van esély Schwartz és Undin menesztésére.

Ertz pedig újabb Witten NFL rekordot dönthet meg pont megint a Dallas ellen 😛 Első hét évben elkapott passzok száma a TE-k között. Witten rekordja 523, Ertz 521-nél jár. Hajrá 😊!
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Amúgy én kajak sajnálom, hogy Kelly nem volt velünk sikeres, ahogy játszottunk a Skins ellen vele....imádtam.
Kár hogy nem tudott megújulni és adaptálódni az NFL-hez, erőltette a hülyeségeit, gyenge gameplan-ek, hiányzó ritmus váltások.
Kár érte.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Te meg Agholor hater vagy.
ehhez nincs szükség extra erőfeszítésre.. voltak nála nagyobb bustok, de szerintem 10ből legalább 8 Philly fan örülne, ha nem lenne rosteren

hatalmas kár, hogy Reich elment.. Chip Kelly OC-nak? 😛
karmïgran
Az utolsó mondat már nekem is eszembejutott.😕

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Te meg Agholor hater vagy.
ehhez nincs szükség extra erőfeszítésre.. voltak nála nagyobb bustok, de szerintem 10ből legalább 8 Philly fan örülne, ha nem lenne rosteren

hatalmas kár, hogy Reich elment.. Chip Kelly OC-nak? 😛

Szerkesztette: karmïgran
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Te meg Agholor hater vagy.
Az bizony!
Két GW TD-t ejtett el, ott volt az ominózus kéz visszahúzás, inkább meg se próbálok vetödni szitu. Ilyen elkapó szégyen, nem mert elejti, hanem mert meg se próbálja, sajnos nálam eltört a tányér vele kapcsolatban, azt már össze nem ragasztja senki.

A többire megegyezik a véleményem Greengo val

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Azt hittem ezt a témát majd csak a Dallas elleni vereség után hozzuk fel újra. 😀 😉 Túl korán ellőjük a puskaport, nem lesz majd miről beszélni.

Amúgy teljesen igaz, hogy ezt a vitát már lefolytattuk McNabbel kapcsolatban is éveken keresztül. Nem biztos, hogy ugyanezekkel a fórumozókkal, de lefolytattuk.

Nem feltétlenül kell elit Qb ahhoz, hogy Superbowlt nyerjük (újra). Foles szerintem nem elit, de tudott pár meccsen olyan szinten játszani (másszor meg nagyon maga alatt). Ahogy annak idején McNabb vagy Vick is tudott kiválót hozni, de nekik nem jött össze a végső győzelem a megfelelő időben a megfelelő csapattal.

Ha valami elmondható szerintem, hogy a mi győzelmünk tényleg a csapat győzelme volt, és nem csak néhány extra tehetségű játékos heroizmusa vagy valamely zseniális HC sémájának eredménye. Nem egyedül Foles vagy Wentz miatt jutottunk el oda és nyertük meg a Superbowlt, és nem csak egy emberen fog múlni, hogy visszajutunk-e valaha. Ahogy kellett Wentz teljesítménye is ahhoz, hogy meglegyen a végig hazai pálya, ami nélkül szerintem nem tudott volna a csapat menetelni.

Egy biztató dolgot talán el lehet mondani, hogy továbbra is egy összetartó csapat van itt, akik tudnak küzdeni egymásért. Ha nem ez lenne a helyzet akkor a Giants ellen feladták volna a szezont a félidőben, mert ott minden adott volt ahhoz, hogy bedobják a törölközőt. Egyelőre viszont túl sok hiba van játékos, edző, GM munka (és persze training staff és orvosi 😕) vonalon, ahhoz hogy előrébb lépjünk.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még mindig köszönjük Saints 😊

“I want to be known for being more than just an athlete. I want to be known for what I’ve done as a human being.”

#WPMOYChallenge Jenkins | @Nationwide
 www.thescore.com/s/12972231