Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy jó O játékkal és egy betliző Dvel kikaptunk látványosan a Phins ellen. Vagy

Egy jól működő D (az első félidőben is az a két nagy Darby homály volt a gáz igazán, a többi rendben volt) és 2 félidőben vállalhatót nyújtó O és szenvedve nyerés a Giants ellen. Én inkább utóbbira szavazok 😊 😀

Minden klappoljon, na olyat idén már nem várok a csapattól 😛
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Most nézem..csak annyit láttam, hogy OT kellett a győzelemhez. Nem semmi a Giants ellen. Nem reménykedek a maradék meccsekre. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Nehez ezt ertekelni.
A legalja lett volna ha nem valtozik meg a meccs.
17-3-nal azt gondoltam ez mar szegyen...

Aztan a sok serules dacara Eli elfelejtett Slaytonra dobalni.

Igy meg valahogy nyertunk.

Go Rams!

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
A teljes meccs képe is olyan tragikus volt mint az összefoglaló? Mert az alapján ez megint nézhetetlen fos volt bottom 5 offense-zel.

A liga leggyengébb csapatai ellen szenvedünk amúgy, a Cowboys meccsen nagyon csúnya vereséget várok, sokkal jobb az a csapat, mint mi.

Pozitívum : már csak 3 hét szenvedés idén, aztán 9 hónap reménykedés egy teljes O cserében. (OC, QB coach, 3 WR)
Hulkeinstein
Szerintem nézd meg a meccset és utána döntsd el fos volt-e vagy sem.
Én néztem és szenvedés volt, illetve totál égés az első félidőben. Szégyent akartam írni és hogy basszák ki az egész brigádot mert vállalhatatlan amit művelnek.
Aztán előleptek noname helyről emberek, Scott Perkins és a D#. Tudom hogy gyenge a Giants! de nekem úgy tűnt semmi nem jön össze szarok vagyunk, de a szív visz előre... A szakmázgatást meghagyom nektek, a vége szép volt
Fly
zsoeo
Fos volt. A győzelem, és Scott játéka volt amit pozitívumként meg tudnék említeni. Ja, és végül összejött 2 fasza drive, de azért addig kb 10 passz ment bokára meg térdre meg ide-oda, szóval maradjunk egyelőre a földön. Mindenesetre örülök a győzelemnek, és az utolsó negyedben látott játéknak. Azt kell valahogy folytatni!
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
A teljes meccs képe is olyan tragikus volt mint az összefoglaló? Mert az alapján ez megint nézhetetlen fos volt bottom 5 offense-zel.

A liga leggyengébb csapatai ellen szenvedünk amúgy, a Cowboys meccsen nagyon csúnya vereséget várok, sokkal jobb az a csapat, mint mi.

Pozitívum : már csak 3 hét szenvedés idén, aztán 9 hónap reménykedés egy teljes O cserében. (OC, QB coach, 3 WR)
Hulkeinstein
Szerintem nézd meg a meccset és utána döntsd el fos volt-e vagy sem.
Én néztem és szenvedés volt, illetve totál égés az első félidőben. Szégyent akartam írni és hogy basszák ki az egész brigádot mert vállalhatatlan amit művelnek.
Aztán előleptek noname helyről emberek, Scott Perkins és a D#. Tudom hogy gyenge a Giants! de nekem úgy tűnt semmi nem jön össze szarok vagyunk, de a szív visz előre... A szakmázgatást meghagyom nektek, a vége szép volt
Fly
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Hát meg vagy 20 passz screen volt, annyira nincs aki el bírna szakadni Eartz-en kívül...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
csipkelli 3 304
A teljes meccs képe is olyan tragikus volt mint az összefoglaló? Mert az alapján ez megint nézhetetlen fos volt bottom 5 offense-zel.

A liga leggyengébb csapatai ellen szenvedünk amúgy, a Cowboys meccsen nagyon csúnya vereséget várok, sokkal jobb az a csapat, mint mi.

Pozitívum : már csak 3 hét szenvedés idén, aztán 9 hónap reménykedés egy teljes O cserében. (OC, QB coach, 3 WR)
Hulkeinstein
Jeffery és Lane Johnson kidőlt az első félidőben, maradt 2 WR és jött Vaitai. Egy kamuholding miatt FG lett TD helyett.
2. félidő már vállalható volt a limitált személyzettel is, Ward elejtett egy TD-t, ami után kimaradt az 50 körüli FG. Wentz jól fejezte be a meccset.
Kéne egy kis sebesség. Jövőre.
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A teljes meccs képe is olyan tragikus volt mint az összefoglaló? Mert az alapján ez megint nézhetetlen fos volt bottom 5 offense-zel.

A liga leggyengébb csapatai ellen szenvedünk amúgy, a Cowboys meccsen nagyon csúnya vereséget várok, sokkal jobb az a csapat, mint mi.

Pozitívum : már csak 3 hét szenvedés idén, aztán 9 hónap reménykedés egy teljes O cserében. (OC, QB coach, 3 WR)
Hulkeinstein
Ritka pillanat de most fullon egyetértek

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A teljes meccs képe is olyan tragikus volt mint az összefoglaló? Mert az alapján ez megint nézhetetlen fos volt bottom 5 offense-zel.

A liga leggyengébb csapatai ellen szenvedünk amúgy, a Cowboys meccsen nagyon csúnya vereséget várok, sokkal jobb az a csapat, mint mi.

Pozitívum : már csak 3 hét szenvedés idén, aztán 9 hónap reménykedés egy teljes O cserében. (OC, QB coach, 3 WR)
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
FoA - Game winning drive Wentz-től.

+ Wentz GW drive, nincs eladott labda, D#
- WR sor, visszafújt TD.

Cowboys játszik Rams, mink, Redskins
Eagles játszik, Redskins, Cowboys, Giants

Hozni kell a maradékot és nincs vita, de azért a Rams lenyalathatná a Boyst még biztos ami tuti, főleg, hogy ők is in the hunt...

De szép lesz kiszopni WC-on a Seahawkstól

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Wentz GW drive tessék feljegyezni 😀
dande
Igen ez az volt, szép volt. És most tényleg alig volt célpontja, csere wr-ek játszottak.
És már az egyenlítő drive is felért egy GW drive-al. Nehéz szitu volt hiába gyenge a Giants. Kicsit meg is nyugodtam Wentz-el kapcsolatban. Na nem az idei szezon tekintetében, mert szerintem az vitán felül áll, hogy semmi keresnivalónk a Play-off-ban és sajnos a Dallast is erősebbnek érzem, de Wentz végre mutatott vmit.
A védelem egész jó lenne, ha Darby helyett egy normális cb lenne, vsz eldőlt, hogy rá nincs szükség jövőre.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az egyik hős😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és Jordan Matthews felkészül WR hiány enyhítésére 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz egyébként most meghívhatja a Dt egy cheesesteakre Darby kivételével, ő lesz a felszolgáló 😀
több mint 4 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
A 4. negyedre leesett a csapatnak ,hogy nekünk ma kezdődött a playoff.
Boston Scott for preseident!

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
kéne valami elkapókat kukázni valahonnét..
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....


😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz GW drive tessék feljegyezni 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Amikor Wishről vásárolsz! WTF! 😀

Greengo
Ideális viselet divatdrukkereknek.
😂
Köszi a tippet, rendelek egy Colts-Bills sapit tőlük. 😁
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor Wishről vásárolsz! WTF! 😀

Greengo
Fogd fel úgy, hogy megint ellenük győzünk februárban 😛 😊 😀
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Amikor Wishről vásárolsz! WTF! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Eagles’ Miles Sanders rapidly approaching these notable franchise rookie records
 www.thescore.com/s/12856234

Pedig szezon elején nem így nézett ki. Hajrá 😊!
dande
Draftolása után egyből ránéztem pár videójára és azonnal szimpatikus gyereknek tartottam. Egész szezonban néztem mit művel és sztem nagyon meg lehetünk vele elégedve. Sokat tanul és egy szó nélkül végzi a dolgát. Ha a szükség úgy hozza tökéletes workhorse . Szezon közepe felé jött az ötletem, hogy összevetem már Shady rookie szezonjának számaival és akkor látszott , hogy ezek a számok akár hozhatóak is lehetnek . Igaz akkor más volt a leosztás. Shady előtt volt még Westbrook, míg Milesnak megint más lenne a szerepe ebben az offenseben ha Howard is egészséges. Mindenesetre a számok:
Érdekességként ( ha vki nem tudná mind2 RB-t a második kör 53. pickjével hoztuk el 10 év különbséggel).
Shady:
rush / yards /TD /rec / yards /TD(a kiemelt számok csak vmiért összehúzza a fórum)
2009 PHI 16 155 637 39.8 4.1 0 4 55 40 308 19.3 7.7 0 0

Miles:

2019 PHI 12 116 520 43.3 4.5 0 1 41 32 359 29.9 11.2 0 2

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles’ Miles Sanders rapidly approaching these notable franchise rookie records
 www.thescore.com/s/12856234

Pedig szezon elején nem így nézett ki. Hajrá 😊!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor csináljunk Eliból is | interception | Király irányítót 😊 😛

Fly Eagles Fly!
több mint 4 éve
csipkelli 3 304
A jó édes any.. d Fitzpatrik.......
dande
na
Janek
A 😊 lemaradt, de akkor is idegesít, ahogy ez a pali minket szívat egyébként meg 85%ban olyan kaki, hogy nem igaz.. 😊
dande
Nincs mese, be kell húzni backupnak. Mielőtt valaki a csoportból megteszi ugyanezt. STOP Fitzmagic!

Szerkesztette: csipkelli