Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj, hogy lehet, az ellenfélnek elég annyi gameplan, hogy Haskins feldobja a labdát 3x McLaurinnak és csókolom 😊 😛 De reméljük nem így lesz Fly! 😊
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ez egy igazi megmérettetés lesz főleg DP számára. Most bebizonyíthatja, hogy milyen HC valójában. Majdnem 5 napja volt, hogy felkészítse a csapatot és felépítsen egy olyan gameplant, amivel a legjobbat hozhatja ki a jelenleg rendelkezésre álló támadó alakulatból. Szerintem ennek az időnek elégnek kellett lennie erre, és az ellenfél sem verhetetlen. Hajrá sasok!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
dande
Szerintem kattints rá és nézd végig a videót, mert a képen az 1991-es állapot van 😉
BleedingGreen
Jah bocs nem jelezte, hogy
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
dande
Szerintem kattints rá és nézd végig a videót, mert a képen az 1991-es állapot van 😉
BleedingGreen
Bocs, vhogy nem tűnt ki, hogy ez videó meg nem kapcsoltam az évszámmal kapcsolatban, csak a képet láttam 😛 mondjuk ez megerősíti, hogy a védelem minőségét tekintve a sack nem minden. De azért jó ha van 😀 😛
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
dande
Szerintem kattints rá és nézd végig a videót, mert a képen az 1991-es állapot van 😉


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
 twitter.com/jelynchjr/status/1205250002093776899?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1205250002093776899&ref_url=http%3A%2F%2Figglesblitz.com%2F

A Buddy Ryan által épített védelem alatt (80-as évek vége, 90-es eleje) és a Jim Johnson féle érában durván mentünk felfelé. 😊


több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Igazi roncsderby lesz.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery lisfranc sérülés, ami azt jelenti várhatóan jövőre is marad nálunk. Legalábbis amíg fel nem épül csak nem rakjuk ki, tradelni pedig nem fog menni vagy csak bagóért tudnánk elpasszolni. Reméljük rendben lesz és itt alkot még nagyot.

Ja Darbyt McLaurin tuti nem égeti meg.... Darby nem játszik. Ahogy LJ sem, Barnett és Howard kérdéses bár sztem ők sem.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Kukaztunk ket WR-t.
Davis anno erdekes prospect volt
Janek
Szerintem annyira nem lesznek rosszak. Semminél ami eddig volt többek. Lesz egy meccsük összeszokni Wentzzel a Cowboys sorsdöntő meccs előtt.
több mint 4 éve
csipkelli 3 304
Kukaztunk ket WR-t.
Davis anno erdekes prospect volt
Janek
1-et 53-ba, 1-et ps-be. Még vizsgáljuk, limitálja-e Agholort, ha nem tud futni. Reméljük eltart a matek jövő hétig, és 3 elkapóval megyünk DC-be.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery pedig IR.... Két kezdő WR out és a Slot is dögrováson, lassan valóban innen is beállhat valaki 😛
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Kukaztunk ket WR-t.
Davis anno erdekes prospect volt

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Philadelphia Eagles DC Jim Schwartz makes excuses for Ronald Darby
 www.thescore.com/s/12885177
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
5 és fél pontos favoritok vagyunk. McLaurin belerondíthat ebbe, de reméljük észnél lesz a Sec.

Jordan M nem nálunk kötött ki hanem na hol? Igrn 49rs 😛 😀
több mint 4 éve
csipkelli 3 304
Agholornak a Vikings meccs óta szar a térde. Nem tudja, játszik-e vasárnap, de kb. semmit se javult múlt hét óta. Alakulunk.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Jeffery idei teljesítményét én is tudnám pótolni. Nem nagy érvágás.
MrMiksa
Egész évben sérüléssel küzdött, de hajrá 😊 😉
dande
És tavaly is a szezon 2/3adában. Akkor meg minek játszott? És miért nem hoztunk senkit?
MrMiksa
draftoltunk a helyére.
Janek
😀
MrMiksa
JJAW jó lesz . 😊 (még simán hozhatja Jeffery rookie szezonjának számait..pláne így, hogy most előtte a lehetőség 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Jeffery idei teljesítményét én is tudnám pótolni. Nem nagy érvágás.
MrMiksa
Egész évben sérüléssel küzdött, de hajrá 😊 😉
dande
És tavaly is a szezon 2/3adában. Akkor meg minek játszott? És miért nem hoztunk senkit?
MrMiksa
draftoltunk a helyére.
Janek
😀
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Jeffery idei teljesítményét én is tudnám pótolni. Nem nagy érvágás.
MrMiksa
Egész évben sérüléssel küzdött, de hajrá 😊 😉
dande
És tavaly is a szezon 2/3adában. Akkor meg minek játszott? És miért nem hoztunk senkit?
MrMiksa
draftoltunk a helyére.

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Jeffery idei teljesítményét én is tudnám pótolni. Nem nagy érvágás.
MrMiksa
Egész évben sérüléssel küzdött, de hajrá 😊 😉
dande
És tavaly is a szezon 2/3adában. Akkor meg minek játszott? És miért nem hoztunk senkit?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery idei teljesítményét én is tudnám pótolni. Nem nagy érvágás.
MrMiksa
Egész évben sérüléssel küzdött, de hajrá 😊 😉
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Jeffery idei teljesítményét én is tudnám pótolni. Nem nagy érvágás.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
LJ úgy tűnik POra lehet, ha lesz PO és Jeffery sincs a legjobb állapotban.
dande
Jeffery out a szezonra... WR nélküli játékra fel..
zsoeo
Eddig is így nyomtuk. Mi változik? 😀
Komolyabbra fordítva. Nyilván jön Agholor( 😀 ), illetve JJAW-nak itt a lehetőség, hogy pótolja Jefferyt (legalábbis több szerephez juthat). LJ kiesése jobban fáj. Nagyobb összegben senki se fogadjon a hátralévő meccseinkre. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
LJ úgy tűnik POra lehet, ha lesz PO és Jeffery sincs a legjobb állapotban.
dande
Jeffery out a szezonra... WR nélküli játékra fel..
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
LJ úgy tűnik POra lehet, ha lesz PO és Jeffery sincs a legjobb állapotban.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy jó O játékkal és egy betliző Dvel kikaptunk látványosan a Phins ellen. Vagy

Egy jól működő D (az első félidőben is az a két nagy Darby homály volt a gáz igazán, a többi rendben volt) és 2 félidőben vállalhatót nyújtó O és szenvedve nyerés a Giants ellen. Én inkább utóbbira szavazok 😊 😀

Minden klappoljon, na olyat idén már nem várok a csapattól 😛