Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mikor a 14. héten Wentz lesérült a Rams elleni meccsen, nagyon megsajnáltam az Eagles-t. Az egész szezon során látszott hogy valami rendkívüli csapat állt ott össze Phily-ben, és hogy nagy dolgokra lennének képesek.
Akkor ott még nem sejtettem, hogy a kezdő irányító elvesztése nemhogy hátráltatja, de még szívósabbá teszi majd a csapatot!
Én se hittem volna hogy Foles képes lesz SB-be vezetni a csapatot. De nem is kellett neki, hisz a kiemelkedő egyéni teljesítmények (khm...MVP-cím) ellenére ez mégiscsak egy csapatsport!
És idén az Eagles volt a legjobb csapat!
Gratula hozzá! Kiharcoltáktok! Megérdemeltétek! Most élvezzétek!
Pizsama
Kivették a féket a csapatból. 8-))

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Grat az Eaglesnek, megérdemelték már 😊
Fura, de fociban nem zavart sose a pennsylvania brawl, a PE mindig szimpi volt nekem. Már nem tudom, hogy a mez miatt, vagy a játékstílus okán 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem ugy volt, hogy Az Eagles a leggyengebb PO csapat, oszt kiesik ugyis?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Gratula, nem hittem volna hogy lesz meccs amit jobban fogok élvezni mint a Jags-Steelerst, de sikerült rátenni egy lapáttal 😊 Igazi támadó foci...

Wentz nélkül is, hihetetlen !

Ugyanakkor elég faramuci helyzet, ha én Wentz lennék, tuti eszembe jutna hogy hm, a helyettesemmel is megnyerték az SB-t. Fantasztikus csapatjátékos Wentz, de kíváncsi vagyok mi lesz most. Valaki elmegy? Vagy Foles, az SB MVP-je elfogadja hogy vissza a cserepadra ?

Izgalmas kérdések, de egy dolog tuti, NAGYON MEGÉRDEMELT ÉS HATALMAS GYŐZELEM VOLT !
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.foxnews.com/sports/2018/02/05/philly-celebration-turns-rowdy-after-eagles-win-super-bowl.html

"Three people fell to the ground from light poles and lost consciousness, while other fans were seen in an onlline video leaping off a hotel entrance's awning." :/

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Mikor a 14. héten Wentz lesérült a Rams elleni meccsen, nagyon megsajnáltam az Eagles-t. Az egész szezon során látszott hogy valami rendkívüli csapat állt ott össze Phily-ben, és hogy nagy dolgokra lennének képesek.
Akkor ott még nem sejtettem, hogy a kezdő irányító elvesztése nemhogy hátráltatja, de még szívósabbá teszi majd a csapatot!
Én se hittem volna hogy Foles képes lesz SB-be vezetni a csapatot. De nem is kellett neki, hisz a kiemelkedő egyéni teljesítmények (khm...MVP-cím) ellenére ez mégiscsak egy csapatsport!
És idén az Eagles volt a legjobb csapat!
Gratula hozzá! Kiharcoltáktok! Megérdemeltétek! Most élvezzétek!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelce



Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
grat srácok! nagyon jó meccs volt. végig nektek szurkoltunk! 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Végre egy edzői stáb aki fel tudott lépni BB szintjére, egyértelműen ez volt a kulcs.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok srácok, de ma nekünk mindent szabad, ahogy egy Eagles fan hozzáállhat a dolgokhoz 😀 | persze nem én 😛 |

több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Azért Foles-nak is van egy karrierje.
Övé a 2. legjobb TD-INT arány egy szezonon belül, a legtöbb passzolt TD egy meccsen és most SB MVP. Egy már kukázott QB-tól,akire 32 csapat már csak csereként számított elég erős. 😛
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, megvan-e, de két és fél hónapja Eagles-drukker lettem. Véletlen lehet, hogy ezek után döntőt nyert a csapat? Én lettem a kabalátok. x-D
Stez
Divatdrukker 😁😎☺
ThundersNFL
Nem. Én már akkor megjósoltam a szezon végeredményét.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kinézek jobbra az oldalon, és az van kiírva: "Super Bowl-győztes az Eagles". Hihetetlen látvány 😊
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Utolsó percekre gondolok, Graham villanására és borsózik a bőröm minden alkalommal 😀
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
30 masik csapat szurkoloi orulnek most veletek 😊

Ki gondolja meg, hogy az Ertz elkapassal teljesitett 4&1-en mult a meccs? 😊
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom, megvan-e, de két és fél hónapja Eagles-drukker lettem. Véletlen lehet, hogy ezek után döntőt nyert a csapat? Én lettem a kabalátok. x-D
Stez
Divatdrukker 😁😎☺

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, megvan-e, de két és fél hónapja Eagles-drukker lettem. Véletlen lehet, hogy ezek után döntőt nyert a csapat? Én lettem a kabalátok. x-D

több mint 6 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Nagy gratula!!!

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
hát na. nyertünk. Nem kell bírózni a sok fotel zebránk. Szerintem egy komplett bíró csapat visszajátszás alapján az összes szabálytudásukat bevetve jobban meg tudják ítélni a jelenlegi szabályok alapján, mi elkapás és mi nem 😊

Puszi mindenkinek. FOLES ELIT!!!!!!
ano92
Baszki, te máris józan vagy? 😀 Hajnalban is feltűnően értelmeseket írtál...mit szedsz, ami tisztán tart? 😀

Amúgy grat a Sasoknak, van egy McNabb mezem, nagyon drukkoltam nektek! Foles el lett már tradelve? 😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
üdv a klubban
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ilyen Ígülszös telefon háttérre van igény vagy ne túráztassam magam?
Matthew99
Van!

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ilyen Ígülszös telefon háttérre van igény vagy ne túráztassam magam?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gratulálok!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
grat fiúk!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Amikor majd kizúgtok a pihenőhét után rögtön, talán te veszel vissza arcból. Nézd már meg a pozitív mérlegű csapatok ellen hogy játszottatok..
Marko16
majdnem
eaglesmcnabb
Naaaaaa ezt én akartam.

easy easy
kill kill
Lane Lane