Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hát sajna ez van.
Mondjuk Howie is húzott egy tűzoltót az elmúlt 7 év legjobb draftján...

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem sok köze van a kettőnek egymáshoz. De azért vicces.

Marcus Smith II 2016 sackjei: 2,5
Nelson Agholor 2016 TD elkapásai: 2


Mindkettő a Chip elme első köreinek a gyöngyszemei 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
jó, az úgy igen. Mind1 amúgy, csak ne azt lássam jövőre hogy egy meccsen van 12 drop 😀
ano92
Amíg itt van nelson addig ne reménykedj

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jó, az úgy igen. Mind1 amúgy, csak ne azt lássam jövőre hogy egy meccsen van 12 drop 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
De az egy SB esélyes csapat volt ez meg kb egy csikócsapat...

Pár nap és kiderül mit alkot az FO

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
T.O. is vagy 31 éves vót mikor itt játszott.

Szerintem annyira nem elvetemült ötlet az öreg Marshall. Wentz 2. szezonjára készül, Marshallban még 1-2 év elég komoly szint szerintem benne van. Kellene Carsonnak egy megbízható fasza tapasztalt célpont. Én nem bánnám, ha olcsóért idejönne. De ha már olcsóért akar eligazolni, akkor úgyis Pats lesz.. 😕

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Öreg wr nem kell szerintem.
Latva a combine-t azt mondom huzzunk 3 db-t az FA piacon nem kell megfeszulni a sec-ert.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ja. Sunshine Cooper is milyen évet tolt DJax mellett. Hhhuhuuuu

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
torrey smith is FA, mélységi célpontnak kiváló lenne, ha nem jön össze desean arra jó lenne hogy megnyújtsa a pályát. szar éve volt, de nekünk bárki erősítés lehet.
Mondjuk még mindig marshall az első a kívánságlistámon. Ha lenne egy értelmes No1 célpontunk a többiek is feljavulnának, leginkább az imént említett matthews

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Könnyen lehet, hogy jövőre a Britt-Torrey Smith páros fogja rémiszgetni az ellenfél DB-it. Pozitívum, hogy olcsók, negatívum, hogy pár napja úgy tűnt akár Cooks-Mike Williams is lehet ez a duó :/

Britt WR coach-a Groh volt a Rams-nél, Torrey-ért meg már korábban is bejelentkeztünk ugye. Én egyikben sem hiszek, de majd meglátjuk...

Ti egyébként hogy rangsorolnátok a megszerezhető WR-opciókat? Kínálat:

FA: Jeffery, DeSean, Stills, Pryor, Britt, Torrey, Marshall
Draft: Mike Williams, Corey Davis, John Ross /tier 2 (Godwin, Zay Jones, Kupp, Juju, stb.)
Trade: Cooks

Nálam a speedsterre: Cooks, Stills, Ross, (mert csak 1/14-gyel elérhető), DeSean, Torrey
Magas célpontra: Williams, Davis, Pryor, Jeffery, Marshall, tier2 draftról, Britt....

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Nincs bajom Matthews-val, de nem is a szívem csücske. Nem nagyon látom értelmét, hogy hova gyengítsük wr corpunkat, főleg hogy JM csak 1,5 millát keres 2017-ben.
Az hogy mennyire van benne lehetőség...én konkrétan nem láttam tőle fejlődést rookie kora óta. Droppok, yardok nagy részét garbage time-ban szerzi, nem egy megbízható célpont. Hasonló lehet a helyzet, mint Boykinnal, aki nem játszott rosszul, de inkább elpasszoltuk, mert még kaphattunk érte valamit.
Pryort meg nem hiszem, hogy elengedi a Browns, pedig imádnám. Brittet én is elkerülném.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én se Pryortól se Brittől nem vagyok elájulva JMben pedig ott van még mindig a lehetőség, nem látim értelmét elcserélni. ..
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Tegnapi és mai hírek: JM trade is benne van a pakilban, jövőre FA lesz, de kérdéses h akarunk e vele hosszabbítani (na igen, mondjuk egy olyan O-ben ahol 3. számú WR lenne azért megnézném)
Közben rajta vagyunk Kenny Britten és Terrell Pryoron is+még mindig ott van a Cooks trade lehetősége is (a csapattársai nem igazán várják vissza)
Allannel meg szerződéshosszabbításon dolgozunk állítólag (3.DT-nek faja, de kezdőnek nem erőltetné még)
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Top 15ben kimegy
Janek
Ha igaz a sok sérülése tuti nem....
Nekem jobban bejönne egy fizikálisabb elkapó. Davis az én emberem.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Top 15ben kimegy

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
1/14 ről beszélünk. Konkrétan már midnkét térdét megműtötték, most jön egy váll műtét is. 40 yardba is belesérült. Hiába kibaszott jó amúgy, ha nem fog tudni egy fél szezont sem végig tolni.
ano92
Akkor elég sokat csúszhat majd a drafton. Azért harmadik kör után csak elhoznám Davis mellé. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
1/14 ről beszélünk. Konkrétan már midnkét térdét megműtötték, most jön egy váll műtét is. 40 yardba is belesérült. Hiába kibaszott jó amúgy, ha nem fog tudni egy fél szezont sem végig tolni.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
J Watkins plusz egy év... és jön? Worrilow
twitter pletykák mára

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Látva Ross combine-t én őt nem bánnám első körben.

D Jax a négyzeten kb a srác

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 twitter.com/nfl/status/837721791187537922

Howie, hogy örül. 😀 Akkor 1/14-en jöhet Williams vagy Davis, bár ha Fournettet húznánk be, akkor sem szomorkodnék.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Burton elméletileg egy 2.körös tendert fog kapni, ami 2,81milliót jelenthet 2017ben
szóval nagy eséllyel ő marad

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
pf, én nem tudom mi lenne a jó. egyrészt 2 év múlva kér egy AB féle 17 misis szerződést az nyílván nem jó. Másrészt meg fiatal, fasza WR aki már bizonyított.

De viszont ott van azis, hogy csak egy Drew Brees dobált neki, aki minden évben ilyen 5k yard körül van. Most a mi rendszerünkbe is fasza lenne? Vagy jönne valami leolvadás? Akkor meg már nem feltétlen mesés az az 1. kör, ha csak 600-700 yardot hoz nálunk.

De mind1, majd eldöntik Rózsiék.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
A pénzfeldobást már megnyertük, mi húzunk a 14. helyen. Aztán, hogy ezzel behúzzuk e Cooksot az más kérdés. 😊 Ha nincs a drafton éppen most jobb WR nála, akkor elvileg oda lehet adni érte azt az első kört.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
2. körről szól a Cooks-pletyka. Ha megszereznénk, mi is lehívhatjuk az ötödik éves opcióját?
határbíró
én eddig csak első körről olvastam, meg payton is azt mondta, hogy csak azért adnánk oda. már 3 éve van az nfl-ben és még mindig csak 23 éves, és folyamatosan fejlődik. nem hinném, hogy egy második körét oddadnánk, hacsak nem vonnánk még be játékosokat az üzletbe.
De amúgy igen, ha odadnánk nektek akkor lehívhatnátok ti is az ötödéves opcióját.
kapitnono
Rapoport szerint a Saints közölte az érdeklődőkketl, hogy 1. kört kérnek Cooksért.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
2. körről szól a Cooks-pletyka. Ha megszereznénk, mi is lehívhatjuk az ötödik éves opcióját?
határbíró
én eddig csak első körről olvastam, meg payton is azt mondta, hogy csak azért adnánk oda. már 3 éve van az nfl-ben és még mindig csak 23 éves, és folyamatosan fejlődik. nem hinném, hogy egy második körét oddadnánk, hacsak nem vonnánk még be játékosokat az üzletbe.
De amúgy igen, ha odadnánk nektek akkor lehívhatnátok ti is az ötödéves opcióját.