Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2017/02/21/nfl_szavazas

Hajrá, nem vagyok biztos benne, hogy az első párból mi kerülünk ki győztesen.....

De ha így lenne, GB ellen tuti kiesünk (azért a Jetsnél népszerűbbnek gondolom őket)
dande
Ez egy nagy baromság. A sport tv generálta a sok Pats és GB szurkolót. Most arra kíváncsiak, hogy ez mennyire sikerült? 😀
Greengo
Tehát a Sport Tv miatt jobbak egyes csapatok? 😀
Btw, nézd csak meg, alig vezet a Pats, sok a hater

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2017/02/21/nfl_szavazas

Hajrá, nem vagyok biztos benne, hogy az első párból mi kerülünk ki győztesen.....

De ha így lenne, GB ellen tuti kiesünk (azért a Jetsnél népszerűbbnek gondolom őket)
dande
Ez egy nagy baromság. A sport tv generálta a sok Pats és GB szurkolót. Most arra kíváncsiak, hogy ez mennyire sikerült? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2017/02/21/nfl_szavazas

Hajrá, nem vagyok biztos benne, hogy az első párból mi kerülünk ki győztesen.....

De ha így lenne, GB ellen tuti kiesünk (azért a Jetsnél népszerűbbnek gondolom őket)

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2017/02/eagles_offseason_plan_moves_that_could_result_in_2.html

Hát azért vannak benne erdekes dolgok de a fele azert meg fog történni .

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lett egy fiatalabb és olcsóbb jó játékosotok slotra. : D

nekünk mondjuk mind1, minden elkapónk elite. csak még nem tudják.

több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
annyira nem követtem cruzt, bár szégyellem mert kellett volna. De mi volt vele a baj? Nem tudott elszakadni? Nem jól futotta a routjait? Bár az is elég beszédes, hogy a sérülése alatt megtartották, amjd hozott egy gyenge szezont és elküldték. Lehet nekünk sem rá kéne alapozni a kövi szezont. Leht a jelenlegi elkapóink vannak olyan szinten mint ő jelenleg.
ano92
Ahogy Janek is írta a fő tényező a pénz volt, de azért reménykedünk benne, hogy senkinek nem kell majd, és visszajön olcsóért. Amúgy főleg az elszakadás volt a problémája és az, hogy kikerült a slot-ból. Bár év elején, amíg Eli nem kezdte elszórni a lasztikat, és ezért bátran ment a passzjáték, addig ő is szépen termelt. Én követtem az Eagles-t, és bár nem látnám nálatok szívesen, de bőven elférne itt.

A Dallas-t az ő TD-vel sikerült legyőzni, majd jött ez is:
https://i.ytimg.com/vi/bY3o0fLoANk/maxresdefault.jpg
Victor Cruz Makes Ridiculous Catch to Set Up Game Winning FG! | Saints vs. Giants | NFL
WR Victor Cruz comes down with the ball near the goal line. Giants snag the game-winning FG! The New Orleans Saints take on the New York Giants in Week 2 of ...


Szerkesztette: Awesome88
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
annyira nem követtem cruzt, bár szégyellem mert kellett volna. De mi volt vele a baj? Nem tudott elszakadni? Nem jól futotta a routjait? Bár az is elég beszédes, hogy a sérülése alatt megtartották, amjd hozott egy gyenge szezont és elküldték. Lehet nekünk sem rá kéne alapozni a kövi szezont. Leht a jelenlegi elkapóink vannak olyan szinten mint ő jelenleg.
ano92
Giants topicban ezt már kitárgyaltuk.
Kezelhetetlen sok fizuja lett idénre...9 millió

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
annyira nem követtem cruzt, bár szégyellem mert kellett volna. De mi volt vele a baj? Nem tudott elszakadni? Nem jól futotta a routjait? Bár az is elég beszédes, hogy a sérülése alatt megtartották, amjd hozott egy gyenge szezont és elküldték. Lehet nekünk sem rá kéne alapozni a kövi szezont. Leht a jelenlegi elkapóink vannak olyan szinten mint ő jelenleg.

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jöhet Cruz is wr posztra
Janek
Remélem nem. Ez a Cruz már nem az a Cruz.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jöhet Cruz is wr posztra

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Luckért 1 az 1 ben. Luckot meg eladnánk csomó pickért. HUHUHUHHUHU Csak a biznic
ano92
kedvenc játékosom, nem megy sehova!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Luckért 1 az 1 ben. Luckot meg eladnánk csomó pickért. HUHUHUHHUHU Csak a biznic

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
 www.bleedinggreennation.com/2017/2/12/14593696/mychal-kendricks-philadelphia-eagles-expected-trade

Nem meglepő, de 4,8 milliót így is be kell nyelni, szóval kvázi 1,8ért játszhatna jövőre, ha csak nem jön valami eszetlen ellenérték cserébe
zsojti
Mehetne a coltsba...

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/2/12/14593696/mychal-kendricks-philadelphia-eagles-expected-trade

Nem meglepő, de 4,8 milliót így is be kell nyelni, szóval kvázi 1,8ért játszhatna jövőre, ha csak nem jön valami eszetlen ellenérték cserébe
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Viszont Rozi a legtöbbet tradelo GM szóval MK mehetne valahová....

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Márciusig a capat kell kicsit rendbe tenni
Peters paycut segitene, Barwin esetében dettó, vagy ha lenne trade értéke, Kendriscks sajnos nem váltotta be a reményeket, talán valaki adna érte egy cetlit, vagy egy játékos-játékos csere
Nálam egyre inkább a Cb draft kerül előtérbe, mondjuk úgy nem csoda, h kb a teljes FA WR kínálattal már össze vagyunk boronálva
Azt sem tartom kizártnak h csak egy WR érkezik, mert JM mellett Agholor és DGB is rosteren marad szerintem+Burton is inkább elkapó TE, akkor meg két CB is jöhet az 1-2 körökben
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Olvasgattam ,hogy merre fele is kéne haladni a csapatnak a holtszezonban.
Ugye égető kérdés a CB és a WR de OLB sem ártana a csapatnak ...

Nos Rosemann sok mindenben jó de a CB dolog az sehogy se megy neki sem FA-n,sem drafton.
Gondolva itt a sok elszúrt FA igazolásra,amiket nem sorolok normális CB akit draftolt pedig talán Boykin volt de ő meg lesántult...ez nem túl vidám dolog.

WR is kéne idén itt talán jobb a helyzet az FA piacon kéne bepróbálni egy K Britt, Quick Stills trio egyik tagját nem túl elszállt áron.
Igy nem lennénk rászorulva egy első körös WR pickre hanem mehetne az idei jó cb class egyik tagjára a pick.S Jones pl.

meglátjuk még pár nap van az FA piac nyitásig
Janek
Ehhez képest Jefferyről és Garconról cikkeznek (DeSean maradna a skinsnél)....ami azért nem az olcsó kategória lenne. WR-ből két új név is simán elférne a rosteren , de ha csak egy minőségi játékost sikerül szerezni már az is nagy upgrade lesz a támadóknál.
CB poszton most megint úgy állunk, hogy kellene 2 kezdő . Tippre egyikük FA-n jön a másikuk meg drafton, de nem biztos, hogy első körben már rá kéne menni sztem. ( ha már úgy is mélyebb a class )
Emellett olyat is lehet olvasni, hogy árulni szeretnénk Kendrickset is. Nem nagyon passzol a rendszerünkbe és a fizetése sem a legalacsonyabb, de a helyére kellene ember. (nyilván olcsóbban)
A kulcs abban lesz, hogy Rosemann mennyire tudja rendbe tenni a fizetéseket. Ha jelentősen növelné a cap spacet akkor érkezhetnek komolyabb nevek is. Amúgy ez továbbra sem egy 1 offseasonos építkezésnek néz ki...szval ha maradnak kérdőjelek akkor sem leszek meglepve.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hat hiaba lenne meg egy draftolt 1.sz wr akkor sincs masodik...
Es FA -rol cb-t szerezni nem olcsó...
Cap miatt jobban kezelhető wr FA talan.
Ket wr-t draftolni meg mikor kene cb,olb,ilb dline oline...

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
WR is kéne idén itt talán jobb a helyzet az FA piacon kéne bepróbálni egy K Britt, Quick Stills trio egyik tagját nem túl elszállt áron.
Igy nem lennénk rászorulva egy első körös WR pickre hanem mehetne az idei jó cb class egyik tagjára a pick.S Jones pl.
Janek
Nekem ebből a hármasból senki sem tetszik annyira, szerintem Wentz-nek egy igazi go-to guy kéne, olyan meg nincs nagyon FA-n.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
CB nek Gilmoret kéne vhogy elhozni, ha ő sem válik be, pláne, aki ismeri Schwarz rendszerét, akkor nem tudom ki.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Olvasgattam ,hogy merre fele is kéne haladni a csapatnak a holtszezonban.
Ugye égető kérdés a CB és a WR de OLB sem ártana a csapatnak ...

Nos Rosemann sok mindenben jó de a CB dolog az sehogy se megy neki sem FA-n,sem drafton.
Gondolva itt a sok elszúrt FA igazolásra,amiket nem sorolok normális CB akit draftolt pedig talán Boykin volt de ő meg lesántult...ez nem túl vidám dolog.

WR is kéne idén itt talán jobb a helyzet az FA piacon kéne bepróbálni egy K Britt, Quick Stills trio egyik tagját nem túl elszállt áron.
Igy nem lennénk rászorulva egy első körös WR pickre hanem mehetne az idei jó cb class egyik tagjára a pick.S Jones pl.

meglátjuk még pár nap van az FA piac nyitásig

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Roster Move: #Eagles release CB Leodis McKelvin.
Klaci79
Sajnos ez is mutatja mennyire elbaszott volt a rowe trade...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ha nem tradelünk akkor nem nagyon lesz normális FA LT a piacon.

 www.spotrac.com/nfl/free-agents/left-tackle/

Esetleg kipróbáljuk LJ-t LT-ként es big V lesz a RT...

 www.spotrac.com/nfl/free-agents/right-tackle/

De kéne némi deepht is.
Janek
Drafton sem lesz sok értelmes LT.
Max Ryan Ramczyk Wisconsinból.

Cam Robinson szerintem nem igazán fog beválni.
kapitnono
Hát igen de nekünk C Davist kéne első körben megszerezni....

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Ha nem tradelünk akkor nem nagyon lesz normális FA LT a piacon.

 www.spotrac.com/nfl/free-agents/left-tackle/

Esetleg kipróbáljuk LJ-t LT-ként es big V lesz a RT...

 www.spotrac.com/nfl/free-agents/right-tackle/

De kéne némi deepht is.
Janek
Drafton sem lesz sok értelmes LT.
Max Ryan Ramczyk Wisconsinból.

Cam Robinson szerintem nem igazán fog beválni.


több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ha nem tradelünk akkor nem nagyon lesz normális FA LT a piacon.

 www.spotrac.com/nfl/free-agents/left-tackle/

Esetleg kipróbáljuk LJ-t LT-ként es big V lesz a RT...

 www.spotrac.com/nfl/free-agents/right-tackle/

De kéne némi deepht is.