Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tavaly mathis, most rowe. bazdmeg kineveljük itt suttyomban a superbowl résztvevőket de mi nem jutunk odáig xD

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Kelce is ott lehet a porbólon. Tudtam, hogy mi nem értünk ehhez a játékhoz 😛 Sproles is csatlakozhat.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor először láttam nem hittem a szememnek, de most meg is erősítették, hogy ...The Eagles have moved DL Taylor Hart to offensive tackle.
Greengo
JC szelleme kÍsért pepitába 😛
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Amikor először láttam nem hittem a szememnek, de most meg is erősítették, hogy ...The Eagles have moved DL Taylor Hart to offensive tackle.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Az Eagles idei szezonjának legynagyobb nyertesét lehet Eric Rowenak hívják majd 😛
dande
Remelem nem 😀

Legalabb elmondhatjuk hogy a bajnokot vertuk meg idén.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Eagles idei szezonjának legynagyobb nyertesét lehet Eric Rowenak hívják majd 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Megvan az uj WR edzőnk.

 theeagleswire.usatoday.com/2017/01/21/eagles-have-reportedly-made-a-decision-on-new-wr-coach/

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
2:39 - ennyi jött neki össze egy szezonban. És nekünk ő kulcsjátékosunk. Mindent elmond a wr corpról......................😒.-,-.,-.,.-,-.,fds.,v.-
ano92
És még így is jobb mint a tűzoltó
Janek
Most elvetted a kedvemet...😀
tûzoltó
azt már hisz visszavonultál

több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
2:39 - ennyi jött neki össze egy szezonban. És nekünk ő kulcsjátékosunk. Mindent elmond a wr corpról......................😒.-,-.,-.,.-,-.,fds.,v.-
ano92
És még így is jobb mint a tűzoltó
Janek
Most elvetted a kedvemet...😀
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Azért komoly amikor a highligh videódban van egy fail is amikor kilépel a TD helyett 😊
Legalja játékos.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
2:39 - ennyi jött neki össze egy szezonban. És nekünk ő kulcsjátékosunk. Mindent elmond a wr corpról......................😒.-,-.,-.,.-,-.,fds.,v.-
ano92
És még így is jobb mint a tűzoltó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Droppokról hosszabb lett volna.................
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
2:39 - ennyi jött neki össze egy szezonban. És nekünk ő kulcsjátékosunk. Mindent elmond a wr corpról......................😒.-,-.,-.,.-,-.,fds.,v.-

több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia


lehet, hogy inkább a Viccek topicba kellett volna
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-defensive-front-sevens-this-season/?utm_content=bufferf5747&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
PFF szerint top kettes a front 7.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
elment todd és kelce visszaesett, ahogyan az egész fal is, semmi meglepő

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Engem nem lep meg, idén és tavaly sem hozta a régi formáját. Seumalot emlegetik, mint helyettes, de nem lepne meg, ha valami vetmines szerződéssel megtartanánk Wizt és ő lenne a kezdő C

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Jimmy Kempski of the Philly Voice reports the Eagles "are considering moving on" from C Jason Kelce.
It would be a surprising move which ultimately would not save the cap-strapped Eagles very much money. Philly would gain $3.8 million against the cap by releasing or trading Kelce, and that number would grow to $5 million if he is designated a post-June 1 cut. Neither total seems like enough to move on from one of the better centers in the game, even if he is coming off a down year. Kelce just turned 29 in November.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az NFC East 3 másik csapatának pont ugyanannyi PO győzelme lett idén, mint nekünk 😊
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ldyn2rgque2g9zdweald
Ex-Eagles LB: Fire whoever traded me for Dion Lewis
Dion Lewis' career started on the Eagles before he was traded to the Browns in 2013 for LB Emmanuel Acho. After Lewis' breakout performance on Saturday, Acho took to Twitter to ruminate.


van benn valami 😊
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
-2017-ben mi maradtunk az egyetlen veretlen csapat az NFC Eastből (Mondjuk ez már múlthéten eldőlt).
- Prescottnak van vesztes meccse a PO-ban, míg Wentznek nincs.
-Ugyanannyi PO győzelmünk van ebben a szezonban mint a Boysnak ( és a Gianstnek).

#factsarefacts

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Hicks is top10

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Peterst szerintem sem kéne elküldeni Big V még kapjon egy évet tanulni és persze LJ mellett ott van két nagy flag:a drog és az LT poszt....

Sproles ennyiért ingyen van nehogy már elküldjük a legjobb returnert ...plusz Wentznek is fontos ő.

Lehet másokon sporólni majd rózsika megoldja ha már olyan ügyesen osztogatta .
ILB nem ártana,egy Hodges Hicks párost elnéznék nagyon.
Janek
A top10 ILB Bradhamet meg padoztassuk, mi? 😀
mustaine
nem tudom mitől lenne top 10 ... a játéka alapján nem hiszem hogy az lenne.
Janek
Top10 a PFF-nél és a Bleachernél is, mit kéne csinálnia, hogy a szurkolók is elismerjék?

Alig van rontott szerelése, coverage-ben sem nagyon vall szégyent, a legtöbbször a labda közeleben van.

Azon kívül, hogy privátban egy idóta, egy szó panasz sem lehet rá, tökéletes FA igazolás volt.
Hulkeinstein
nem akarok partalan vitát de én azért tudok sok más ILB-t akik jobbak nála és lehet nem csak 10-et.

Hicks akkor rosszabb mint ő?

több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Peterst szerintem sem kéne elküldeni Big V még kapjon egy évet tanulni és persze LJ mellett ott van két nagy flag:a drog és az LT poszt....

Sproles ennyiért ingyen van nehogy már elküldjük a legjobb returnert ...plusz Wentznek is fontos ő.

Lehet másokon sporólni majd rózsika megoldja ha már olyan ügyesen osztogatta .
ILB nem ártana,egy Hodges Hicks párost elnéznék nagyon.
Janek
A top10 ILB Bradhamet meg padoztassuk, mi? 😀
mustaine
nem tudom mitől lenne top 10 ... a játéka alapján nem hiszem hogy az lenne.
Janek
Top10 a PFF-nél és a Bleachernél is, mit kéne csinálnia, hogy a szurkolók is elismerjék?

Alig van rontott szerelése, coverage-ben sem nagyon vall szégyent, a legtöbbször a labda közeleben van.

Azon kívül, hogy privátban egy idóta, egy szó panasz sem lehet rá, tökéletes FA igazolás volt.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
igeen??? nem top 10???? Az enm top 10, hogy kurvajó coverben meg futás ellen? ???:?:_?.-,-.?:_?_:?_:S?F_:,d-,g-.s,fd-.??? Ez nem top10??? Akkor mi a top10?

Szerkesztette: ano92