Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jóvanaz akkor, majd keresünk akkor a helyére valakit mikor 38 évesen hoz végre egy szar szezont. Ez úgy a cornereknél is egész jól bevált eddig.

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
En a tulfizetest mindig ahhoz nezem ha kiraknank lenne e masik csapat aki ennyit adna neki. Es szerintem nem es peters vissza is vonulna. Na en ehhez nezem ha valaki sokat keres. Es ennek semmi koze a jatekahoz mert szerintem is jo volt. Ennek ahhoz van joze ha elso heten leserul, mert megesik es akkor idenre kuka 10+ milka ahelyett hogy azt epitkezesre forditotta volna akarki is.
ano92
És mi a garancia, hogy az abból a 10 millából igazolt játékosok nem sérülnek le ugyanúgy az első héten? Peters hiába öreg, nem jellemző rá, hogy csak úgy megsérüljön.
Amúgy ha cutolnánk is, én nem nagyon látom, miben is lépnénk előre. Szerintem nincsenek olyan játékosok a piacon, akikkel előrébb lennénk mint Peterssel.
Nem vele van itt a baj, hanem Curry-vel vagy Barwin-nal, plusz itt van még faszom Daniel is.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ezt igy nezni kár.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
En a tulfizetest mindig ahhoz nezem ha kiraknank lenne e masik csapat aki ennyit adna neki. Es szerintem nem es peters vissza is vonulna. Na en ehhez nezem ha valaki sokat keres. Es ennek semmi koze a jatekahoz mert szerintem is jo volt. Ennek ahhoz van joze ha elso heten leserul, mert megesik es akkor idenre kuka 10+ milka ahelyett hogy azt epitkezesre forditotta volna akarki is.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
tele vagyunk cornerekkel....

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah ezt a projektet gyorsan feladtuk. Vajon miért?
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Roster Move: #Eagles release CB Leodis McKelvin.
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
xDDDD konkrétan ugye lófaszért is maradhatna, mert ha kibasszuk is 10 milliót spórolunk rajta. Más, hogy amúgy egykét látványosabb szar megmozdulásán kívül amúgy egész jó szinten tudott játszani. És nem tudom ha megválnánk tőle mennyire lenne szar a fal. Lane szerintem kiszámíthatatlan mikor meszelik el. BigV bár fejlődött de azon kívül egy Johnsonhoz képest egy nagy rakat szar volt. Most ha ebből a falból kivesszük még Peterst is, agyonverik az FHoF Frencsájz kúbénkat jövőre. És akkor nemhogy superbowl esély, de PO sem lesz megint. Más OT-nk meg nem igen van.

Nehéz ez, mert amúgy nem szar Peters de korához képest csak magas a fizuja. Ha kibasszuk megszopjuk szerintem, hacsak nem OT-t hozunk draftról. Ezeket szerintem ő is ismeri, így meg nemhiszem, hogy belemegy paycutba. Vagy max 1-2 millió.

Meg amúgy se feltétlen csináljunk már lyukakat a meglévők mellé szerintem : D

szerk.: meg amúgy valaki valamikor(khm) adott neki egy ilyen fizetést. Ahhoz meg nem kell sok matek tudás, hogy kiszámoljuk ki hány éves lesz x idő múlva. Én Peters helyében már csak ezért sem mennék bele a paycutba.
ano92
Nem értem miért gondolják sokan, hogy Peters túl van fizetve a korához képest. A PFF top101 játékosánál Peters összesítésben a 78. lett, az LT-k közül 6. (előtte: Trent Williams, David Bakhtiari, Andrew Whitworth, Joe Thomas, Nate Solder, Taylor Lewan)

Ha a fizetéseket nézem, akkor Peters a 8. (előtte olyanok, mint Castonzo vagy Cordy Glenn). Összesen 13 left tackle keres 10 millió fölött, Peters fizetése a sapka 6,37%-a. (ami egyébként folyamatosan nő, természetes, hogy a fizetés is növekszik, a 10 millió már nem számít nagyon soknak).

Ha valaki szerint ez sok a 2. legfontosabb pozíció egyik legdominánsabb, leghűségesebb, évek óta nagyrészt egészséges és iszonyatosan konzisztens játékosával, akkor nem tudom kiért nem sajnálná a pénzt.

Attól, hogy többségében nem éri meg a játékosokat 30 felett fizetni, az még nem jelenti azt, hogy a teljesítményükért ne érné meg kifizetni a nekik járó bért. Itt most nem arról van szó, hogy hosszabbítani akarnánk, vagy évekre lekötni, egyszerűen arról, hogy egy top LT-nek megadnánk azt, ami a teljesítményéért jár.

Tudnék azonosulni a váltás gondolatával, ha nem lennének lyukak a rosteren, illetve nem egy újonc QB-ba vetnénk a franchise összes reményét, de mivel sajnos ez a helyzet, ezért egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak, hogy most elmenjen Peters.

A paycutot megpróbálják Howie-ék, mert sok vesztenivaló nincs vele, ha nem sikerül és nagyon kell a pénz, akkor egyszerűen marad a mostani fizujával és feláldozunk mást, vagy átstruktúráljuk 2 évre és lenyelünk valamennyi DM-et jövőre.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
xDDDD konkrétan ugye lófaszért is maradhatna, mert ha kibasszuk is 10 milliót spórolunk rajta. Más, hogy amúgy egykét látványosabb szar megmozdulásán kívül amúgy egész jó szinten tudott játszani. És nem tudom ha megválnánk tőle mennyire lenne szar a fal. Lane szerintem kiszámíthatatlan mikor meszelik el. BigV bár fejlődött de azon kívül egy Johnsonhoz képest egy nagy rakat szar volt. Most ha ebből a falból kivesszük még Peterst is, agyonverik az FHoF Frencsájz kúbénkat jövőre. És akkor nemhogy superbowl esély, de PO sem lesz megint. Más OT-nk meg nem igen van.

Nehéz ez, mert amúgy nem szar Peters de korához képest csak magas a fizuja. Ha kibasszuk megszopjuk szerintem, hacsak nem OT-t hozunk draftról. Ezeket szerintem ő is ismeri, így meg nemhiszem, hogy belemegy paycutba. Vagy max 1-2 millió.

Meg amúgy se feltétlen csináljunk már lyukakat a meglévők mellé szerintem : D

szerk.: meg amúgy valaki valamikor(khm) adott neki egy ilyen fizetést. Ahhoz meg nem kell sok matek tudás, hogy kiszámoljuk ki hány éves lesz x idő múlva. Én Peters helyében már csak ezért sem mennék bele a paycutba.

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Petersel paycutról tárgyalunk. Nem lenne rossz ha belemenne, akkor maradhat.
dande
Valami jó kis kreatív megoldást kellene eszközölni.
"Figyi Peters most lenullázzuk a fizetésedet, 2 évig veterán minimumot keresel, utána visszavonulsz és a csapat alkalmaz, mint mondjuk séf bácsi és akkor kamatosan megkapsz mindent amit most elveszünk."
Persze erre is van biztos valami szabály ami tiltja.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Petersel paycutról tárgyalunk. Nem lenne rossz ha belemenne, akkor maradhat.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
De nem lenne Sproles.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 fuzovelkifele.com/2017/02/04/shady-en-vagyok-a-legjobb/

istenem, ilyenkor mindig fáj a szívem. 😀 az a faszarcú nem teszi tönkre a csapatot még nálunk nyilatkozna ilyeneket.

több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Dawkins bekerülhet elsőre is a HOF-be?
Ha rajtam mulna akkor siman
Janek
El se tudom képzelni, hogy nem egyből kerül be.
Eazzy
Láttad a mezőnyt?
Esélye nincs kb idén
Janek
Láttam a listát...azért simán beférne sztem és meg is érdemelné...de ha nem most akkor a közeli jövőben ez jönni fog.
Greengo
Végül nem jött össze... 😕
 twitter.com/RoobCSN/status/827936313294848002?ref_src=twsrc%5Etfw

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ma megtudtam, mit csinált Lane Johnson, amíg az eltiltását töltötte (elnézést, látom, berántja a videót és ledobja az időzítőt, szóval tekerjetek 15:00-hoz vagy kattintsatok a videó alatti időzített linkre). 😀

 youtu.be/IfAxK8d2om0?t=15m
somebody08
Lehet a mák miatt lett pozitív a minta

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk az a vedelem azert top 5 mert...

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Szerintem egy vedelem azert lehet top 5 mert a 4. szamu corner is jo.

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
 fuzovelkifele.com/2017/01/27/meg-egy-senki-aki-naggya-valhat-new-englandben/

lehet magyarázni, hogy mekkora zakembereink vannak. de ilyenkor azért rájön az ember, hogy nagy kula mind és az igazi agyak nem nálunk vannak.
ano92
Ha a 4 gyűrű eddig nem lett volna eléggé meggyőző. 😀
Ez van BB a szakember a többi csak kaszinózik . 😊 Illetve van még a futottak kategóriája, de ők kevesebb sikerrel büszkélkedhetnek.
Greengo
Illetve Rowe jobban játszott mint bármelyik Eagels corner?? Ugyan már... A New England védeleme most top 5, ott bármelyik cornerünk eljátszhatna 3. 4. számú szituációs cornerként. Nálunk szar volt, más kérdés lehet jövőre már tényleg verjük a fejünket a falba miért nem kapott időt de jelenleg ez a szokásos fűzővelkifelés pontatlan túlzás. Nem sok értelmeset olvastam még azon az oldalon.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy már a legtöbben felfedeztétek, nekem most sikerült, érdemes végignézni, reméljük a jövő évi még jobb lehet majd 😊

 www.philadelphiaeagles.com/news/dave-spadaro/article-1/A-Review-Of-The-Last-10-First-Picks/08664e0a-c5db-4803-8beb-e1cc44e2586d

mármint a videóra gondolok természetesen, de a cikk is persze érdekes, amibe beletették.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ha kutakodnál akkor a peccnel is talalnal olyat aki elmegy és jo és minden más csapatnál is.
Vagy ha gonosz akarsz lenni akkor nekik meg lett egy Hernandezuk ...

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Mondjuk Jenkins hasonló csak nálunk lett befutott.
Es azert nem Rowe a kezdő cb hanem Butler es Ryan...ha jól emlekszem.

Sok ilyen tortenet van tény hogy BB jol csinálja ezt is.
Janek
Persze sok ilyen van még. Pl. P . Chung. Idekerült és teljesen vakon volt. Visszakerült a Patshez és megint elfogadhatót hozott. Viszont Asante jó volt mind két csapatnál. 😛 (Falconsnál már kifelé volt)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
'15-ben Miles Austin nyugdíjas éveit toltuk meg pár millióval. Abból a buliból tanultunk, Tulloch legalább pályára se került 2.5M-ért. Rowe pofája nem tetszett Schwartznak, mennie kellett. Közben szanaszét égették az összes pályára kerülő CB-t. Majd a kanadai liga sztárjai megoldják a posztot.
Egy csapat 3. CB-je meg csak nézőpont kérdése, hogy kezdőnek számít-e.

Szerkesztette: határbíró
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Jenkins hasonló csak nálunk lett befutott.
Es azert nem Rowe a kezdő cb hanem Butler es Ryan...ha jól emlekszem.

Sok ilyen tortenet van tény hogy BB jol csinálja ezt is.

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
 fuzovelkifele.com/2017/01/27/meg-egy-senki-aki-naggya-valhat-new-englandben/

lehet magyarázni, hogy mekkora zakembereink vannak. de ilyenkor azért rájön az ember, hogy nagy kula mind és az igazi agyak nem nálunk vannak.
ano92
Ha a 4 gyűrű eddig nem lett volna eléggé meggyőző. 😀
Ez van BB a szakember a többi csak kaszinózik . 😊 Illetve van még a futottak kategóriája, de ők kevesebb sikerrel büszkélkedhetnek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 fuzovelkifele.com/2017/01/27/meg-egy-senki-aki-naggya-valhat-new-englandben/

lehet magyarázni, hogy mekkora zakembereink vannak. de ilyenkor azért rájön az ember, hogy nagy kula mind és az igazi agyak nem nálunk vannak.