Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
2. körről szól a Cooks-pletyka. Ha megszereznénk, mi is lehívhatjuk az ötödik éves opcióját?
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Még jó, hogy ilyen szar a wr állomány Phillyben, kb. bárkit hozunk FA-ról, hatalmas javulás lesz az előző évekhez képest. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Brandon Marshallra én rárepülnék ha egy mód van rá. 2 évig még simán jó lehet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ha sikerülne Danielt elpasszolni állítólag Foles lehet az 1 számú opció, 2012es draftolásakor Pederson volt a QB coach..lehet barátkozni a return gondolatával...bár nem őt vártam volna ebben a kategóriában 😊
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000788920/article/eagles-qb-chase-daniel-drawing-interest-on-market

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000788928/article/saints-wideout-brandin-cooks-on-the-trade-block

Két nfl.com-os cikk ami minket érint, hol kell ezeket aláírni??!😊
zsojti
Furcsa cikkek. Daniel elég drága trade alapnak......Cooks sem lenne olcsó, de ha összejönne egy ilyen trade az jelentősen átírhatná a további forgatókönyvet.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vk9fhyeyglepfovrvj6l
Eagles QB Chase Daniel drawing interest on market
The Eagles made waves last season when they traded Sam Bradford to the Vikings just prior to Week 1. Could Philly send Chase Daniel packing in similar fashion? Ian Rapoport reports the veteran is drawing interest.


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/okqq3twmihqxg2h5oue8
Saints wideout Brandin Cooks on the trade block?
Saints wide receiver Brandin Cooks was name-dropped as a potential trade target as early as last December. Three months later, those whispers are picking up steam.


Két nfl.com-os cikk ami minket érint, hol kell ezeket aláírni??!😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Exclusive-Wentzs-Combine-Interview/71b85e78-95dc-4f2a-b54c-b06a96bc5530

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
8,7 M a capspace perpill.
Az a draft.
Lesz itt meg cut a heten

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Megerősítették hogy Sproles marad, s JCt is megpróbáljuk idecsábítani. Még AP kell, s miénk lesz az all-time nyugger RB corps 😛 mindezt ezt persze akkor kell mikor erős az RB draft class 😊
dande
AP- még sokat szeretne kapni...JC nem tudni mennyit kaphat.
Végül is ha bírnak 5-5 mecset 100%on akkor kicsi pénzért tiszta hálivúd lenne.
Persze nem lesz így ezt mindenki tudja.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
itt a teljes
 www.bleedinggreennation.com/2017/3/1/14781834/eagles-howie-roseman-nfl-free-agents-2017-bennie-logan-alshon-jeffery-jason-kelce-ryan-mathews
persze sokat nem jelent, hogy most mit mond..de legalább valami 😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megerősítették hogy Sproles marad, s JCt is megpróbáljuk idecsábítani. Még AP kell, s miénk lesz az all-time nyugger RB corps 😛 mindezt ezt persze akkor kell mikor erős az RB draft class 😊
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Rózsi azondta előbb BPA lesz a drafron

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gilmore szabad, Schwarzi rárepülhetne.
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na megtörtént a Jamaal Charles cut...kíváncsian várom, hogy Pederson rámozdul-e??!
vmi minimál áron mondjuk megérhet egy próbát, ha egészséges lenne (az ügynöke szerint az, na persze 😊 ) a RB posztra ráérne jövő évig az upgrade és foglalkozhatnánk a többi csapatrésszel
több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Azt hittem, lesz par ember aki Iverson miatt lett 76ers majd Eagles drukker.
ulpianus
van ilyen is köztünk, asszem Eazzy, de nem 100%
eaglesmcnabb
De 100% 😊
Nekem Iverson volt a gyerekkori brutál kedvenc. Aztán 2006 körül kezdtem el nézni NFL-t, és jött, hogy akkor nézzük meg a Philly csapatát. Így jött az Eagles.
Eazzy
Szintén zenész
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
DGB és Gordon egy csapatban <3 😀

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Ha DJax nem jön, nekem jó lesz Pryor is, de úgysem engedi el a Browns. Mostanában Gordon instagramját nézegetem, úgy tűnik eléggé formába hozta magát. Azt sem nagyon bánnám, ha nálunk kötne ki.

 www.instagram.com/p/BQ8rEQGFSOJ/?taken-by=flash

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
 twitter.com/cj_wentz/status/833455685559947264

Majd Nelly berobban egy 600 yardos szezonnal. Vagy szépen túlfizetünk valakit.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
En senkinek n adnek 12-t az idei fa wr-ek kozul.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
100x inkább adnám D-Jaxnek akkor is ha már 30 évnél jár.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
remélem ez a Kenny Still 12 milka átlag egy nagy faszság és nem perkálunk neki ennyit..

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Szintén jelentkezem! 😊 Gyűjtögettem a kosaraskártyákat és Iverson&Garnett volt a kedvenc és emiatt a 76ers majd jött 2003 és nem hittem a szememnek, hogy Philly és zöld fehérek na és sasok.. Ez első látásra szerelem volt és azóta is tart nem úgy mint a többi! 😀

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Azt hittem, lesz par ember aki Iverson miatt lett 76ers majd Eagles drukker.
ulpianus
van ilyen is köztünk, asszem Eazzy, de nem 100%
eaglesmcnabb
De 100% 😊
Nekem Iverson volt a gyerekkori brutál kedvenc. Aztán 2006 körül kezdtem el nézni NFL-t, és jött, hogy akkor nézzük meg a Philly csapatát. Így jött az Eagles.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Nyilván érdekesebb lenne egy szavazás ahol csak egy csapatot lehetne választani. Mi sasok szerintem itthon simán TOP10-ben végeznénk. picksix
Tessék
 bowl.one/nfl-statisztika


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/2/24/14730664/philadelphia-eagles-nfl-compensatory-picks-results-trade-2017-draft-carson-wentz-browns-order

negyedik kör vége