Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon úgy tűnik LJ 10 meccs csüccs... Reméljük tudjuk pótolni
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Szerintem a fumblival senkinek semmi baja, az sajnos az volt, inkább az előtte lévők piszkálják az embert. főleg az első félidőben volt aránytalan a dolog, különösen a holdingok befújása be nem fújása. Engem legalábbis ez dühített. Nem egy nehéz szituációt így oldottak meg és a drive végén jött a TD. Nem csoda, hogy a falembereink nem tudtak odaérni. De hangsúlyozom, ez semmit nem von le a Lions sikeréből járt nekik, csak nyilván bosszantó. Ha vernénk a Skinst meg véletlenül a Vikest is akkor rendben is vagyunk ez belefér, de még az is ha-e kettőből csak a Skinst vernénk. Aztán meglátjuk hogyan tovább.
dande
Gondoltam megosztom ezt a részletet, hátha valakinek új az infó.
Ha a Skinst verjük akkor nekem a 4-2-vel sem lesz semmi bajom. Mindenesetre a Vikes idei formáját elnézve még el is képzelhető a második körös Bradfordért 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem a fumblival senkinek semmi baja, az sajnos az volt, inkább az előtte lévők piszkálják az embert. főleg az első félidőben volt aránytalan a dolog, különösen a holdingok befújása be nem fújása. Engem legalábbis ez dühített. Nem egy nehéz szituációt így oldottak meg és a drive végén jött a TD. Nem csoda, hogy a falembereink nem tudtak odaérni. De hangsúlyozom, ez semmit nem von le a Lions sikeréből járt nekik, csak nyilván bosszantó. Ha vernénk a Skinst meg véletlenül a Vikest is akkor rendben is vagyunk ez belefér, de még az is ha-e kettőből csak a Skinst vernénk. Aztán meglátjuk hogyan tovább.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Elbasztuk

De menni kell tovább
Tanulni
Élvezni a játékot.

több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nagy a csend így egy kicsit védelmembe veszem a zebrákat. Visszaolvastam az eredménykövetőt, úgy láttam csak egy valaki említette meg a fumble alábbi részletét. Ugye az ominózus esetnél Kelce odavetette magát vadállat módjára ahogy kell. A labda kicsúszott alóla a lábai közé, a felsőteste pedig távozott a pályáról (könyöke lent). Pederson jogosan azt reklamálta, hogy pályán kívüli ember ért bele, így halott a labda. Ez minden bizonnyal így is volt, többször visszanéztem az esetet és 99%-ig biztos vagyok benne, hogy Kelce beleért. Ha az összes kameraállás a birtokomban van és van időm kikockázni lehet meg tudom mondani 100%-osan is. A videóbíró is valószínűleg csak 99%-ban volt ebben biztos és az sajnos nem elég, hogy a pályán hozott döntést megváltoztassák, ami viszont jogos mert ebben következetesnek kell lenni.

De amúgy kicsit olyan érzésem van, hogy a sok méltatlan döntést amit szegény oroszlánosoknak kell elszenvednie éveken át, mindig rajtunk adják vissza a bírók :/

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Már nagyjából kiveséztétek, de azért annyit hozzáteszek: az, hogy a hátrányt sikerült okosan ledolgozni és a védelem is helyrerázódott a második félidőre számomra azért pozitív jel, sikerült belenyúlni és átvenni az irányítást és megnyerni a meccset, hogy aztán elveszítsük. Sajnos az első félidőben a szopóroller nagyon összejött, szerintem a kezdést kellett volna választanunk. 3 hosszú drive-val lefárasztották a srácokat, ez az amit eddig mi csináltunk az ellenfelünkkel.

További pozitívum Wentz játéka annak ellenére, hogy az INT-ben benne volt, aluldobta méghozzá mellé is. (most néztem vissza amúgy 58 yardot repült a labda, nem rossz...) A playcall nekem abszolút bejött, tökös, ezt vártam, nem jött be, ha bejön Ő az Isten, rookie of the week/year, NFC offensive player of the week/month stb. Ryan Matthewsnak dobott TD passza sem volt ott a szeren, azért viszont Matthewsé az érdem, hogy be tudta húzni.

Ezzel a rengeteg zászlóval nem nagyon tudok mit kezdeni, nem is emelnék ki egyetlen esetet, viszont a pass interference-ek k**vára felb**nak...leginkább az bosszant, hogy egyik pillanatban röpködnek a zászlók a legkisebb kontaktra aztán meg néhány igazán egyértelmű esetnél (pl.: Chicago elleni Jacoby Glenn-Nelson Agholor eset) néma csend. Nyilván ez az egyik rákfenéje lesz mindig az ítélkezésnek, de mivel a játék egyik leglátványosabb elemét befolyásolja és az esetleges tévedés komoly mértékű yardveszteséggel jár a szenvedő félnek legyen az OPI vagy DPI ezért itt lenne az ideje, hogy visszanézhetővé tegyék. Hangsúlyozom szerintem nem ezért kaptunk ki, de bosszantó a következetlenség.

Szar így kikapni, ez van. Jobb lenne, ha nem kellene tanulni belőle, de muszáj. Öröm és bódottá, hogy a csapat még egyben, a sérülések nem tizedelnek minket.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó volt a Lions def be is akartam előre írni, hogy Slaytól azért tartok kár, hogy nem tettem, hátha akkor másként alakul 😉
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Itt a végén a playhívás, a dobás és az elkapó játéka volt csak rossz úgy összesen. Ez pont háromszor annyi hiba volt, mint Mathews labdakiejtése. De még a passz hagyján is, mert tudjuk "give a chance to the Reciever". Csak hát nem AJ Green volt arrafelé. Egyébként megintcsak szenvedtünk azzal, hogy a fal jól megvédte Wentzet, de semmi szeparésön nem volt az elkapóktól nagyon sok esetben.

Jövőre nem próbáljuk be Gordont? 😊 Úgyis jók vagyunk a rehabilitált emberek foglalkoztatásában.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Enmeg aztmondom amit a kozvetitesben. A Corner jobb elkapó volt mint Agholor 😁

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Láttunk már ilyenért DPI-t, s szívesen mondanám, hogy nem ezen múlt....

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mostmar kicsit kár hogy nincs itt egy bezonyos Shady McCoy. Nincs stabil elitre képes futónk. Sproles jó, de nem mint kezdő. Mathewsnak meg örülni kell ha egyszer kétszer eléri szezonban a 100 yardot egy meccsen. Ketten futottak 90 yardot. Ami szerintem kevés egy Lions ellen. Főleg egy első számú futótól a 43 yard.
Meg amúgy Wentz faszagyerek. De egy elit futóval nem lenne szarrá terhelve újonc éve.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon nagyon bosszantó egy vereség ez. Reméljük a srácokast is dühíti annyira, hogy a Skinst úgy elintézzük, mint a csuda, és menetből még a Vikest is. Grrrrrrrr Persze mire nekünk a Bengals meg a Ravens jön azok addig összeszedik magukat. | Legalább a Giants kikapott |

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
ÁÁÁ megvan . Ez az a hétvége amikor a legrosszabb forgatókönyv szerint mennek a dolgok...Kikapunk..nyer a Skins...vezet (utcahosszal) a Boyz.... Meg is nézem mennyit fizetnek egy éjszakai vendégsikerre. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Bosszantó, de vállalható vereség. Mumus Redskins, majd Vikings. Hamar kiderül, hol is állunk.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon könnyű Matyi nyakába varrni az L.-t, de valóban a korábbi drivekat kellett volna TD-vel befejezni. Egyértelmű volt, hogy tartottunk végig a Lions sectől, nem jöttek hosszú passzok egy-két kivétellel, és a végén ki is derült, hogy miért. Ez van menni kell tovább, az majdhogynem bosszantóbb, hogy a Skins nyert, jövő héten verni kell őket nincs mese. Vikes ellen megint az esélytelenek nyugalmával játszhatunk, a D betonkemény jó ha 14 pontot felteszünk majd, és Sammy fiúval is haladnak pont amennyit kell. Wentz legalább túl van az első INT-n, reméljük újabb sikeres 135 passz következik INT nélkül és akkor jók vagyunk.
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Van ilyen, az se volt semmi hogy eddig nem adtuk el, most jött is. Alapvetően ennek nem kellett volna ilyen szorosnak lennie, hogy Mathews fumble miatt menjen el. Igen hibázott, de a végén se kellett volna az INT, ilyen erőbel legalább annyira volt Wentz vagy Agholor hibája is. Összetettebb vereség volt ez, mint hogy a fumble-re fogjuk.
Egyébként is ez az NFC East, a csoportot kell levernünk mint mindig.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
nagy kár ezért a meccsért...mathews is egy fasz, hogy nem a külső kézben tartja labdát, de a play sem volt az igazi, igaz előtte meg futott egy +20 yardot, persze holdinggal...
wentz is jól csinálta a végén, agholor lépéselőnyben volt...
viszont a CB poszttal kéne valamit csinálni, mert ez h 3 emberrel játszunk meccsek óta
zsojti
normál esetben max puntolunk és jöhet a det a saját 20ról időkérés nélkül úgy,hogy a második félidőben alig jutottak előre...
bizony ez a fumbli L-t ér látszott is Matyi fején.

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem nagyon tudok mit írni, egy megnyert meccset adtunk ki a kezünkből, köszönjük meg Mathewsnak. Az egy dolog, hogy a vártnál jóval szorosabb lett a dolog köszönhetően az első félidei nem védekezésnek, pont ezért lett volna nagy fegyvertény egy nyögvenyelősebb meccset is megnyerni. De gyakorlatilag a 2. félidőben nem engedtünk yardokat a Lionsnak és mégis kikaptunk. A 10 feletti offensive flagre meg nem is találok szavakat. Remélem tanulnak ebből. Nagy kár ezért.
evergreen
Összetettebb ez ennél(sztem). Nem véletlenül gondoltam, hogy rosszkor jön nekünk a bye week. Lendületben volt a csapat és most kicsit leeresztve érkeztünk erre a meccsre. Ez látszott is az első félidőn. Sok hiba,sok büntetéssel. Nem tett jót a csapatnak. A harmadik negyedtől jobb volt a játék képe...fel is jöttünk, de a végén a hibák újra bosszút álltak az elengedett első félidőért. A végén ezt a hosszú passzt hívni Wentzre nem is értettem...
Emellett azért szép munkát végzett a Lions is. A secondaryjük szépen levédekezték az elkapókat ...na meg a droppjaink se segítették az előrehaladást.
Ez van. Fel kell ébredni és jövőhéten meg odab@szni a csoport riválisnak.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ez fájt nagyon.

A félidőt leadtuk erre azért nem lehet büszke a def gurunk.
Tanulni kell ebből sokat wentz megdobta az intet ezzel sem kell már foglalkozni.

Matyink helyett jöhetne Smallwood ...

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
nagy kár ezért a meccsért...mathews is egy fasz, hogy nem a külső kézben tartja labdát, de a play sem volt az igazi, igaz előtte meg futott egy +20 yardot, persze holdinggal...
wentz is jól csinálta a végén, agholor lépéselőnyben volt...
viszont a CB poszttal kéne valamit csinálni, mert ez h 3 emberrel játszunk meccsek óta
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Úgy látszik mi szopni járunk Detroitba. Sajnos a védelem egy félidőig még bye weeken volt, és ez ma nem fért bele. Brooks és Carroll borzasztó volt az első félidőben. McKelvin meg csak egy félidőt bírt és megint elfeküdt. Még így is nyerhettünk volna, de Mathewstól ez igen nagy hiba volt, amellett, hogy ócska playcall volt az a futás 3. downra. Smallwood amúgy miért lett elfelejtve?
Az offense visszajött a meccsebe, de sajnos pár jól alkuló driveot csak mezőnygólig sikerült vinni. A támadófal jól tartott, ez sokat segített. Oké, hogy megpróbálták a nagy passzt a végén, de lehet, hogy nem 01:25-nél kellett volna, és nem az Agholor-Slay matchupra, mert Slay jobb elkapó, mint Agholor 😊 és ráadásul a passz sem volt jó Wetztől.
A büntetés yardok aránya 111:18. Szóval gyakorlatilag csak mi szabálytalankodtunk, na ja. Biztos így volt, ha a sporik így látták ...
Kár volt ezért, mert ennél csak nehezebb ellenfelek lesznek a közeljövőben.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Nem nagyon tudok mit írni, egy megnyert meccset adtunk ki a kezünkből, köszönjük meg Mathewsnak. Az egy dolog, hogy a vártnál jóval szorosabb lett a dolog köszönhetően az első félidei nem védekezésnek, pont ezért lett volna nagy fegyvertény egy nyögvenyelősebb meccset is megnyerni. De gyakorlatilag a 2. félidőben nem engedtünk yardokat a Lionsnak és mégis kikaptunk. A 10 feletti offensive flagre meg nem is találok szavakat. Remélem tanulnak ebből. Nagy kár ezért.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a Lionsnak, Bazza miatt kijárt nekik 😉, többet jobb ha nem írok mert csúnya lenne......................
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
ezért kár volt megverni a pittsburghöt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.12up.com/posts/3919338-carson-wentz-took-a-shot-at-odell-beckham-jr-on-twitter?a_aid=40607

nagyon nagy forma 😀