Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Kavicsot a vízbe.
Azért biztos van némi Kelly munka is ebben a mostani csaptban.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze így vancsak muszáj volt megjegyezni. 😊 Ahogy mondtam bármi lesz ezután ezt a kezdést semmi nem feledteti. Ahogy én Foles 27-2s TD int idényét s Chip munkáját annak jó dolgait sem feledem, mert azért voltak.
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Azért jó lenne ha majd február tájékán is jutna belőlük 😊
dande
Én meg azt mondom, élvezzük ki ezeket amíg tart. A PO még nagyon messze van, addig sok minden történhet nem feltétlen pozitív értelemben, ráadásul Wentz az első a franchise történetében, aki megkapta ezt a kitüntetést. Ne legyünk telhetetlenek. 😀
Inkább ízlelgessük az alábbiakat 😊
 twitter.com/Eagles/status/781506249552781312


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért jó lenne ha majd február tájékán is jutna belőlük 😊
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
itt a következő 😊
 twitter.com/Eagles/status/781504681864495105


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Cox jelölve a hónap védője címre.
Janek
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/14440791_1172102319494206_6921398807011888333_n.jpg?oh=c261759376005379e62e12a5f0530be7&oe=586C3981
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes, szvsz szerintem akkorát nem is tudott játszani, mert mindig figyeltek rá. Graham vagy Logan többet tudott mutatni. De persze eztet ők jobban tudják, a figyelemelterelés is nagy művészet 😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Cox jelölve a hónap védője címre.

több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Egyébként Wentz NFC Offensive player of the week. Gratula
dande
Na ez nem semmi, és még a Rookie of the Week címre is van esélye. 😀 Mondjuk ez alapján az is őt illetné vagy ilyenkor másnak adják? Csak egyetlen védőjátékost jelöltek még mellette, és ő is AFC-s. A többiek mind NFC (East XD) támadók.
vigyázat 18+-s 😊

 vine.co/v/5rJ5BEE1ABZ
dande
Ez meg óriási. XD és milyen találó.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
vigyázat 18+-s 😊

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként Wentz NFC Offensive player of the week. Gratula
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyenkre s hasonlókra reagál annyit Wentz: Ez csak foci. 😊

Amíg ilyen "komolyan" tudja venni a dolgot, addig nem lesz baj. Reméljük.

Bárhogy is alakul, ennek a három meccsnek az élményét nem veheti el semmi.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Feed the hype: Baldy: Wentz is Manning pre-snap, Rodgers post-snap


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/howardeskin/status/780851356936593408
 twitter.com/EagleFanProbs/status/780895692738797568


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó öreg Trent IR. Készülhetünk ismét visszavonultatni vkit? Felépülést neki!!! Aztán meglátjuk bírja e még.
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Wentz mellett Smallwood-ot is jelölték 'rookie of the week'-re
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Srácok, bocsi picit off: a meccsek kibeszélői alatt (itt a fórumban) mindig szokott lenni HD stream belinkelve? Sok év után idén sokallottam a GamePass árát. Így jó lenne valami minőségi stream (HD). De nem szeretek keresgélni mert annyi "trash site"-ba lehet ilyenkor belefutni. Szóval szokott lenni? Mert akkor majd benézek. Előre is köszi a válasz!
LnB
Legtöbbször szokott lenni
több mint 7 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Srácok, bocsi picit off: a meccsek kibeszélői alatt (itt a fórumban) mindig szokott lenni HD stream belinkelve? Sok év után idén sokallottam a GamePass árát. Így jó lenne valami minőségi stream (HD). De nem szeretek keresgélni mert annyi "trash site"-ba lehet ilyenkor belefutni. Szóval szokott lenni? Mert akkor majd benézek. Előre is köszi a válasz!

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Tudom vótmá meg minden, de szerintem ez mindent visz az eddigieknél..😀
|  www.youtube.com/watch?v=GIMujEmFLiM |

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
grat srácok...jó kis csapat...Wentz különösen tetszik 😊 és lehet, hogy pályafutása során már csak egyszer játszunk ellene Philadelphia-ban, ami külön nagy öröm...szóval gratulálok
Klaci79
Esetleg februárban? .-) Ja az Houston-ban lesz. Nem nem baj, nekem úgy is jó.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Még sok ehhez hasonló jelenetet kérünk a szezon során:
 twitter.com/Eagles/status/780429383181959169


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 245 — Beware the Slim Reaper!
Amennyire rossz nekünk szurkolóknak, hogy jön a bye és nem látjuk a csapatot a héten, annyira lehet pozitív hatása is csapatra. Most érzelmileg, pszichésen és játékilag is csúcson vannak, de ezt törvényszerűen valamilyen hullámvölgy szokta követni, kérdés, hogy mekkora. Ehelyett, most nem kell ezt kockáztatni, hanem bár hűlhet kicsit a csapat, de lesz lehetőség kicsit higgadtabban átgondolni az első három meccset, alaposan megnézni és javítani a hibákat, és persze felkészülni az előttünk lévő menetelésre.

Nem egyszerű sorozat következik, a következő 5-ből 4 idegenben, ebből 3 csoportmeccs, ahol ugye alapból bármi lehet. Ott van a Lions, akikhez lehet, hogy jobb is ha nem túlzott lendülettel érkezünk, mert nem lenne jó úgy felsülni, mint 2010-ben a Miracle 2 után Minnesotában. Így is lesz elég motiváció, Schwartz esetében nem kell magyarázni miért, és remélem sok játékosban is megmaradt a tavalyi megalázó verés, amiért jó lenne revánsot venni.
A Vikings nagy teszt lesz Wentz-nek és az O-nak, ilyen komoly védelemmel még nem találkoztunk. Remélem azért Sammyvel mi is feltöröljük majd a gyepet. Szerintem Coxéknak igencsak viszket majd a tenyerük a meccs előtt 😉

Wentz és a csapat teljesítmény listájától még hiányzik, hogy küzdelmes meccsen nyögvenyelősen nyerjünk (fontos, hogy így is menjen ha kell), ill. hogy hátrányból fordítsunk (még nem láttuk hátrányból játszani csapatot).
Szerintem a bye utáni hetekben ezeket is fogjuk tudni abszolválni. Bár végülis nem bánom, ha ebben a szezonban nem derül ki, milyen a csapat hátrányból játszva .. 😀

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 7 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
 www.youtube.com/watch?v=8XJMkCo8MjY
evergreen
Hát nehéz szavakat találni...
Reggel azért ránéztem biztos nem csak álmodtam-e 😃
Az a play a 3.ban 13:09-nél... nem győzöm elégszer visszanézni! 😉
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
https://i.ytimg.com/vi/8XJMkCo8MjY/maxresdefault.jpg
Every Carson Wentz Throw | Steelers vs. Eagles | NFL Week 3 Player Highlights
Check out every pass by Philadelphia Eagles QB Carson Wentz vs. the Pittsburgh Steelers in Week 3!Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bVBuStart your free trial ...


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hat sracok, ez ferfimunka volt.
Wentz lekopogom, de egyelore zsenialis, nem csak ahhoz kepest, hogy rookie 😊