Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Csudába a Browns elvitte Parkeyt... Fogadjunk hogy ott megtáltosodik újra. Sturgis nem nézett ki jól, ha ezrn fog múlni a meccs, morci leszek.
dande
Nem hiszem, hogy Sturgisnek komolyabb baja lenne. Sérült listára sem került fel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csudába a Browns elvitte Parkeyt... Fogadjunk hogy ott megtáltosodik újra. Sturgis nem nézett ki jól, ha ezrn fog múlni a meccs, morci leszek.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
No tessék kellett erről beszélnem a Steel topicban, Ertz mégsem játszik, ahogy McKelvin sem. Kendricks még kérdéses.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Bocsi sracok, en voltam az elso aki harapott erre a szarra, kozben meg imadom basztatni pl. a Boys drukkereket, aztan csodalkozom, ha kirugdosnak. 😀 El kell engedni az ilyeneket.
balintbaba
Tényleg csodálkozhatnál, mert nem nagyon láttam még, hogy valaki felült volna a trollkodásodnak (bár lehet egy-kettő elkerülte a figyelmem). Azért megnyugtat a tudat, hogy nem csak nekem tűnt fel a magatartás-mintád. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
vége van a világháborúnak? mit fogok most olvasgatni reggel mikor felkelek 😥
ano92
rohaggyá meg anó .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
vége van a világháborúnak? mit fogok most olvasgatni reggel mikor felkelek 😥

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Curry nálam teljesen ok az utolsó fumblinál is ő volt ott Logan mellett. Csak neki kevesebb lehetőségből kell kihozni amit lehet. Sztem azt megteszi. DLből hál Istennek jól állunk nehéz mindenkinek elég snapet adni. Máshol simán kezdő lenne de benne Sas szív dobog ezért is maradt.

Meg tényleg csak 2 forduló ment le ez kevés minta akár pozitív akár negatív irányba hosszú még az idény.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Bocsi sracok, en voltam az elso aki harapott erre a szarra, kozben meg imadom basztatni pl. a Boys drukkereket, aztan csodalkozom, ha kirugdosnak. 😀 El kell engedni az ilyeneket.

Btw Curryről mi a véleményetek? Igaz még csak két meccs telt el, de én nem sokat lattam tole. Ahhoz képest hogy milyen zsozsót kapott... Barwin és Graham szvsz sokkal jobban tolja, utóbbi a D legjobb játkosa eddig.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Tipikus vaktyúk story Csabi 😊
silent7939
fényes nappal besétálsz a sas barlangjába, ne csodálkozz!! :d

zsojti ne vegyétek komolyan, csak poén, és a 16-0-mat sem célszerű, ti is tudjátok hogy az a kis zrika sosem árt, különben unalmas lenne a meccsek közti időszak :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939
Ha mar ennyire nagyon okos vagy (mert ugye az vagy), akkor tedd fel magadnak a kerdest, h ezt rajtad kivul ki nem fogta fel vicckent/ poenkent??!
Lehet nem nekunk kene kijozanadni...😊
zsojti
Jó a tipped.... az vagyok és tedd fel magadnak a kérdést hogy miért nem tudtad ezt viccként/poénként felfogni 😉

Na de hagyjuk a piszkálódást, nem vagytok rá vevők 😊
silent7939
Ooo ...talan mert nem az volt a részedről,meg ha kis mosolygos arcokkal pakolod is tele.
Sebaj, azért jot beszeltunk..
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
nyugi a többség tudja,hogy ez nem PO csapat.

több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939
Ha mar ennyire nagyon okos vagy (mert ugye az vagy), akkor tedd fel magadnak a kerdest, h ezt rajtad kivul ki nem fogta fel vicckent/ poenkent??!
Lehet nem nekunk kene kijozanadni...😊
zsojti
Jó a tipped.... az vagyok és tedd fel magadnak a kérdést hogy miért nem tudtad ezt viccként/poénként felfogni 😉

Na de hagyjuk a piszkálódást, nem vagytok rá vevők 😊
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939
ti meg kapásból kikaptatok egy elsőszámú irányító és elsőszámú célpont nélküli new englandtől, nem is tudom miért álltok ki a kövi 14 meccsre. :d
eaglesmcnabb
Tipikus vaktyúk story Csabi 😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
 m.reddit.com/r/nfl/comments/4g4g22/every_fcs_quarterback_drafted_in_the_first_round/

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ez jutott eszembe a vitáról


több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939
Ha mar ennyire nagyon okos vagy (mert ugye az vagy), akkor tedd fel magadnak a kerdest, h ezt rajtad kivul ki nem fogta fel vicckent/ poenkent??!
Lehet nem nekunk kene kijozanadni...😊
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939
ti meg kapásból kikaptatok egy elsőszámú irányító és elsőszámú célpont nélküli new englandtől, nem is tudom miért álltok ki a kövi 14 meccsre. :d
eaglesmcnabb
Csak a pontosság kedvéért a két T se játszott.
alatriste
Itt fikázza egymás az egész NFC? 😀

Számomra nem is a győzelmek értékesek, hanem Wentz játéka. Pederson és Reich (minden idők legjobb backup QB-ja) fejenként 10+ évig voltak nfl (csere)irányítók akik első kézből tudják átadni Wentznek azt, amit mondjuk egy Goff nem kap meg senkitől maga körül. Aki nem látta eddig a játékát, annak ajánlom megnézésre, látványosan gyorsan tanul.
Ha okosan építkezünk és sérülés kerüli, akkor kellemes helyzetben leszünk az elkövetkező években.

A Steelers ellen a Steelers O-Eagles D matchup fog dönteni, ha a secondarynk nem sül fel akkor bármi lehet.

Amikor a csapatunkat értékelik, akkor a D impactot szerintem alábecsülik. Ez a kulcsa mindennek és a DEF egyértelműen jó (Kelly alatt is jó volt ha nem a meccsenkénti, hanem snapenkénti statisztikákat néztünk). Az nem baj ha alábecsülnek, de azért a károgóknak csak annyit: lehet,hogy 2 gyenge csapatot győztünk le, de azokat nem csak simán megvertük, hanem megsemmisítettük. Underdogként nekimegyünk a Steelersnek is aztán meglátjuk 😉

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939
ti meg kapásból kikaptatok egy elsőszámú irányító és elsőszámú célpont nélküli new englandtől, nem is tudom miért álltok ki a kövi 14 meccsre. :d
eaglesmcnabb
Csak a pontosság kedvéért a két T se játszott.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939
ti meg kapásból kikaptatok egy elsőszámú irányító és elsőszámú célpont nélküli new englandtől, nem is tudom miért álltok ki a kövi 14 meccsre. :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugyan már srácok ne vegyük fel mert még igaza lesz annak aki ezt gondolja 😉

Ulpi meg élt át hasonlót nemrég a 9-0val, na azt nem bánnám én se😊 csak mondjuk utána jussunk még tovább. De ahogy írtam ha kikapunk hétvégén de mondjuk Wentz jó lesz az se bánt byeweek után jön a hosszúlépés😊

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tavaly a Panthers volt a legrosszabb X-0-as csapat minden heten. Mondjuk el is buktak a SBt, szoval erre tessek lelkileg felkeszulni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Lol, latom mar be is talaltak minket.
"Liga legroszabb 2-0 csapata", "Browns, Bears ellen konnyu"
Szvsz a 2 gyozelmet nem kell megmagyarazni. 😀
balintbaba
Majd, amikor azt mondják, hogy a Liga legrosszabb 3-0 csapata... 😀
több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939
Igen ezt fontos volt megjegyezned, mert mi nem voltunk tisztában ezzel. Köszönjük és várjuk a további kijózanító véleményeket.
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Lol, latom mar be is talaltak minket.
"Liga legroszabb 2-0 csapata", "Browns, Bears ellen konnyu"
Szvsz a 2 gyozelmet nem kell megmagyarazni. 😀
balintbaba
Csak tudnám, hogy ez miért jó nekik. 😀 Legalább a Steelers meccsig hadd örüljünk már, hogy végre olyan kvalitásokat villant fel egy | fehér | Eagles irányító, amit jó ideje nem láttunk Philadelphiában. Ráadásul ez a két győzelem még nyögvenyelősnek sem mondható. Gondolom, ha véletlenül pozitív mérleggel zárjuk az alapszakaszt akkor is az fog menni, hogy "de hát mindegyik győzelem gyenge csapat ellen volt". Nagyon remélem, hogy minimum tisztesen helytállunk (Wentz-cel az élen) a Pittsburgh ellen és mindenki lenyugszik a p*csába.

For the record 😀
 twitter.com/RLiuNFL/status/778074150392827904


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Lol, latom mar be is talaltak minket.
"Liga legroszabb 2-0 csapata", "Browns, Bears ellen konnyu"
Szvsz a 2 gyozelmet nem kell megmagyarazni. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c