Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
3 meccs után a legkevesebb pontot engedtük (27 összesen).
A védelem a negyedik legkevesebb yardot engedte.
Passz ellen a 8. legjobb a védelem, futás ellen a 2.

Mindeközben a csapat a legtöbb pontot átlagolja a ligában (30.7)

Szerkesztette: mustaine

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdemes volt morognom, itt már lehet is visszanézni 😊

 www.nfl-replay.com/pittsburgh-steelers-vs-philadelphia-eagles-sep-25-2016/
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Először is GRATULÁLOK a tegnapi sikerhez! Másodszor pedig nagyon szimpatikus amit és ahogy csináltok. Wentz pedig nagyon jól van/ lesz felépítve. Baromira élveztem volna azt amit csinál(tok), ha nem mi vagyunk a másik oldalon.

Lehet még korai ilyet mondani, de ha ezen az úton lépkedtek tovább akkor az elkövetkezendő évek meghatározó NFC csapata lehettek ( már most is jó csapatotok van ).

" class="embed">
több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
én hiába próbáltam magyarázni, hogy az örömkönnyek egészséges optimizmus, pozitív hangok nem a barnák legyőzésének szóltak már akkor sem.

a nap hülyéje mégis csak az a versenyző, aki egy brady rekord carson általi megdöntésére be tudta tolni, hogy jó, de bradynek 4 gyűrűje van 😀
több mint 7 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939

(evergreen után szabadon)
picksix
Azt hiszem most meg kell követnem magam. Nice Job srácok.... erre valóban nem számítottam, de szerintem senki 😊
silent7939
én sem 😀 Persze bíztam benne, de ma amikor olvastam, rögtöm néztem a statokat is, hogy nem fordítva írták-e az eredményt 😀
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939

(evergreen után szabadon)
picksix
Azt hiszem most meg kell követnem magam. Nice Job srácok.... erre valóban nem számítottam, de szerintem senki 😊
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az első mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
A második mérkőzésen 29 pontot ért el a csapat, és az ellenfél kezdő írányítójának sérülést okoztak!
Vajon mi lesz a harmadik mérkőzésen?
tûzoltó
Kivel is játszotok? Steelers? Hm.... kijózanodás 😀
Azért a Bears, Browns párost ne vegyétek túl nagy erőfelmérésnek 😊
silent7939

(evergreen után szabadon)

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem a 11. helyen lévő srác jó vétel volt 😊

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az az első perces "tánc"... Kiégett a retinám tőle. Valaki hozzon egy fehér botot.
 www.youtube.com/watch?v=UFuUC7M4OOE

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Gratulálok srácok ,férfimunka volt!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ryan Mathewessal mi volt, nem is láttam a meccsen, vagy megsérült előtte?

BTW eddig két oldalam közül egyiken sincs fent a meccs, illetve az egyiken igen, csak persze pont azt tették nem letölthetővé, újranézhetővé (minden más meccs mehet....) morci leszek, ha épp ezt nem tudom letölteni.

Amúgy szép a reggel 😊

A durva az elmúlt évek állapotaihoz képest: Úgy tűnik az NFC Eastben minden csapatnak van kompetens QB-ja. Azért így kemény lesz.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gratulálok! Mondtam hogy nem kell idegeskednetek, látszott hogy tegnap nektek minden, nekünk semmi nem jön.
Hozzá kell szoknotok hogy jó csapatotok van .-)

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Worst 3-0 team?? 😀 De majd ha jó csapattal játszunk, úgyis kiderül, hogy minden rossz 😊 Várjá .. akko 'má a Steelers se jó csapat?
BleedingGreen
 twitter.com/JimmyKempski/status/780174170688806912
skizofita
csak simán tedd be a linket, megy úgyis.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 626 — Times are hard for dreamers!
Worst 3-0 team?? 😀 De majd ha jó csapattal játszunk, úgyis kiderül, hogy minden rossz 😊 Várjá .. akko 'má a Steelers se jó csapat?
BleedingGreen
 twitter.com/JimmyKempski/status/780174170688806912

Szerkesztette: skizofita

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Worst 3-0 team?? 😀 De majd ha jó csapattal játszunk, úgyis kiderül, hogy minden rossz 😊 Várjá .. akko 'má a Steelers se jó csapat?

A védelem teljesítményét a front7-nel az élen, majd úgyis megénekelik (Cox és Graham vezetésével szétbombázták az agyon dicsért Steelers OL-t), én ezért most inkább a két safety játékát emelném ki, Jenkins és McLeod is igen jó meccset játszott. McLeod gyorsan az egyik kedvencem lett, olyan a gyerek, mint egy hőkövető rakéta, teljes erővel ütközik és remekül takarít. Ilyen játékosunk nem volt FS-ben Dawkins óta. Remélem így is folytatja. Örültem, hogy a végén összejött az int a secondarynak, mert 2-3 jó esély bennük maradt a meccsen korábban (Carroll, Jenkins).

A támadókról én tudtam, hogy fel tudnak majd tenni pontokat. Wentz veteránokat megszégyenítő játékát már nem is kell említeni. Remekül mozog a zsebben, és tudja mi van körülötte (Sproles TD). És mi lesz, ha majd nem ejtik ki minden meccsen egy hosszú TD-passzát? Most DGB ejtett ki egyet, bár a CB ott volt a hátán, de nem lett volna szabad elejteni, mert oda volt téve a passz.
A fal is igen jól összeállt ma, az első teljes mértékben jó meccsüket hozták ma. Kár, hogy Johnson most száll ki. Hihetetlen, de Barbre a fal egyik legjobbja. Már múltkor is jó volt, de gondoltam, csak becsúszott egy jó meccs. De ma újra megtette.
Jó, hogy sikerült Smallwoodot is bevonni, Sporles-t nem erőltetném a futásokkal (a passzokkal annál inkább), helyette Smallwoodnak adnám ezeket a futásokat.

Minden csapatrész hozzátette a magát, offense, defense nyilván, de a special team is a blokkolt fg-lal, fontos volt, hogy nem tudtak vezetni.
A sok büntetéstől eltekinthettünk volna, bár egy része a garbage time-ben volt, akkor már mindenre dobtak.

Az edzőket is nagy dicséret illeti. Pederson eddig a felülmúlja minden elvárásomat, remek gameplanek, jó játékhívás. Schwartz meg egy állat eddig, de ezen nem lepődtem meg.


több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
A mai meccs dióhéjban:

Schwartz, Pederson, Wentz, Jenkins, Graham, Cox, Hicks, Carroll, Sproles, Smallwood
Carson Wentz 23/3, 301, 2 TD, 0 INT, 125.9
 twitter.com/RLiuNFL/status/780187039618793472

És a lényeg 😀
 twitter.com/JohnBarchard/status/780180091821256704

Óriási élmény volt, hatalmas köszönet az egész csapatnak és stábnak. Fly Eagles!


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vigyázat, mert ha Wentz így folytatja (és a Jags is úgy játszik, ahogy) idén jövők a Phily bandwagonra.

Egyébként nem kell meglepődni, hogy Carson ennyire profi. Ötszörös FCS bajnok, csak a győzelemhez van hozzászokva. 😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/fatpussyisyummy/status/778643122771419137?ref_src=twsrc%5Etfw
karmïgran
Biztos, hogy akarjuk???????????

Szép volt srácok, én még mindig óvatos vagyok, de már így is szép ez-az idény bármi lesz. Szép hetet!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
érik a 16-0! nincs a játéknak olyan eleme amiben kifejezetten gyengék lennénk, ilyen nem nagyon volt! ha 3 évet szopni kellett kellyvel hogy legyen egy wentzünk, akkor azt mondom megérte.

3-0-al kezdtünk, ez statisztikailag 74% PO-t jelent.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 twitter.com/fatpussyisyummy/status/778643122771419137?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Leggyengébb 3-0-ás csapat az NFL-ben. 😀
Nem hittem vna, hogy ilyet is le lehet írni , de a legrosszabbkor jön a bye week.
Mindenki jó volt ma... le a kalappal. ( | na jó Kelce nem annyira | )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 626 — Times are hard for dreamers!
Parkey ki is hagyott egy FG-t....
Eazzy
kettőt is.. 41 és 42 yardról..közben értekesített kettőt 46 és 48-ról
zsojti
LOL
Hármat 😀

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Parkey ki is hagyott egy FG-t....
Eazzy
kettőt is.. 41 és 42 yardról..közben értekesített kettőt 46 és 48-ról
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2016/9/25/13049546/eagles-inactives-no-surprises-ertz-mckelvin-still-out

azt a részét nem értem, h 4 OL ember (seumalo, gordon, andrews, vaitai) folyamatosan inaktív, ok, hogy LJ eltiltása a levegőben lóg, de ezen a poszton így is sokan vagyunk..
treggs is mutathatna valamit, ha végre felépül egyszer